Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
18. bře 2009

sasi , prosim te, hlavne nerikej od koho to mas jo???

cessy
18. bře 2009

beruska to by sme museli mat po 5 deti,,,aj to by hadam bolo malo 😉

beruska2x
autor
18. bře 2009

😀 😀 😀

cessy
18. bře 2009

😒 😒 😒 😀

beruska2x
autor
18. bře 2009

cessy malej spinka?? co jste delali cely den?? my byli venku a nakoupit marmosku a marcipan a vejce na dort 😀 a byla tu kamoska na kafi no Sima stastnej ze na damskou pozornost..to bude jednou devkar 😅
jinak byl dneska hodnej akorat nespak a ted usnul v 16:00 ..

asi se dneska koupat nebude 😅

cessy
18. bře 2009

beruska maleho mam v cestovnej postielke v kuchyni 😉
a co sme robili??maly je chory, tak som ho ani von dnes nedavala, lebo tu velmi fukalo, tak sme stale doma.
ty pecies torty??sikulka 😨

cessy
18. bře 2009

simi sa takto prejavil uz v rannom veku?? 🙂 😀

cessy
18. bře 2009

mne nespinkal poriadne cely den, len tak po hodine 2x 😲

saska.t
18. bře 2009

Berus tak potom rusim dohodu mi devkara nechceme 😀 kua ako to ze tu strasite ja mam teraz najviac roboty idem kupat malu dat jej papat a ulozit 😠
Ale okolo 20,00 som tu tak dufam ze tu niekto bude, kto si so mnou pokeca 😉

beruska2x
autor
18. bře 2009

to Sima 2x po pul hodine, se boji aby mu neco neuteklo a pak odpadne zvedavec 😝

zensky miluje, to se smeje na kazdou na cely kolo...
manza ma svatek v sobotu vis tak budu delat puncovej dort, mam recept od kiss 😉 jestli se to nepovede mam to na koho svist 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
18. bře 2009

budu sasi budu...

bud rada ze je devkar brzo... se vyradi a pak bude hodnej na svoji zenu 😝 😝 😝 😝 porad lepsi nez slusnak co se ve 40ti utrhne ze retezu a dohani co zameskal v mladi 😀

cessy
18. bře 2009

aj ja uz musim ist....kupať, nakojit, uspať 😅

beruska2x
autor
18. bře 2009

cessy a co je maly nemocny??

cessy
18. bře 2009

ano beruska, na sopliky a kasle, aj zvysenu teplotu mal, doktorka mu brala krv aj vyteri a ze nema ziaden zapal,len znizenu imunitu. minule mal aj neakeho bacila v hrdle, ale teraz že uz tam nieje, tak aspom neake pozitivum ☹

kisska
18. bře 2009

berus - tak drzim palce, nech sa podari 😉
Inak co sa tych bab tyka, som rada, ze vas nemam nejak blitko, aby si Sima s Adamom neliezli do kapusty 😉 Boooze, minule som sa zabavala... v obchode zbalil este aj stareho chlapa 😉 on ked sa usmeje, tak mu nikto neodola...skoda ze si tie usmevy setri na von a doma je protivny jak osina v zadku (aspon posledne dva dni)...

beruska2x
autor
18. bře 2009

to je z toho hnusnyho pocasi, Sima taky troskukucka a rymu malinko ma ale nechtela jsem jit k Dr, teplotu nema tak aby tam nechytil neco horsiho jeste 😠 ...
tak at to brzo prejde 😉

kisska
18. bře 2009

cessy - to mas teda o zabavu postarane... u nas su sopliky horsie ako teploty 😒 Tak sa drzte, nech sa vyliecite.

erika107
18. bře 2009

ahojcek babulky

tak vcera som vyvencila psa okupala sa a odpadla do postele 🙂 ... ako tak citam tak aj vy mate problemiky s prckami ze nechcu hajat to iste aj u nas a ked zaspinka jedine vonku :( a dnes tak fukalo ale co ine mi ostavalo bola som snim hodku a pol vonku tak som premrzla na cencul :(

berus: tak v sobotu som u vas na torticku 🙂

beruska2x
autor
18. bře 2009

kiss to doufam, nebudu davat tu polevu ale cokoladu a koupila jsem 3 marcipanove ozdoby.. pak vyfotim a dam do albika 😉 zitra vecer bude hotovy 😀

cessy
18. bře 2009

dakujem vam kiss, berus..
idem kupat a ked zaspi tak dobehnem 🙂

beruska2x
autor
18. bře 2009

eri promin mame velikou rodinu, mam strach aby stacil 😕

az prijedete vy vsechny tak napecu neco jeste lepsiho 😉

Sima mi nespal ani v kocare.. na prdel dostane.. 😝

erika107
18. bře 2009

cessy: malemu alexkovi prajem skore uzdravenie...moj prcek mal do takeho 3 mesiaca stale sopliky :(

berus: tusim ze len nasi prckovia okolo siedmej su uz vzdy v postielke a hajaju 🙂 xixi

beruska2x
autor
18. bře 2009

to si pis, Sima chodi spat se slepicema, jsem zvedava jak se mu to v lete upravi...

erika107
18. bře 2009

berus: oky tak hadam niekedy dame stretko 🙂 ... ja chcem vyskusat jeden kolacik co som dnes nasla v casopise 🙂 potom poviem aky bol 🙂

beruska2x
autor
18. bře 2009

jee ja mam receptu 😀 klidne dodam, priste udelam doma vetrniky, manza je miluje...a neni to tak slozite jak to vypada...

erika107
18. bře 2009

no aj moj okolo siestej pol siedmej uz je ko...tiez som zvedava ako bude chodit spinkat cez leto 🙂 ... a ako sa robi veternik to nemusis vypalovat to cesto?

beruska2x
autor
18. bře 2009

pockej naskenuju to 😉

erika107
18. bře 2009

super a posles na maila?

beruska2x
autor
18. bře 2009

jojo 😀

beruska2x
autor
18. bře 2009

mas to tam 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru