Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
23. bře 2009

jee o palacinkach jsem se ted bavila s kamoskou na skype, ja je delala v patek manzovi ale s tvarohem ale ja je radsi se spenatem a syrem... 😉

erika107
23. bře 2009

no a este su dobre palacinku na slano na tu palacinku das sumku platok tvrdeho syra zabalis to tak aby ti ten syr nevytiekol z bokov a obalis to v trojobale oprazis na aleji a k tomu hranolky a tatarku mnamky to lubim tiez

beruska2x
autor
23. bře 2009

je to je uz moc prace 😉 ale zni to pekne to bych na to prijela 😀

beruska2x
autor
23. bře 2009

jezis a dost o jidle mam hlad 😢

erika107
23. bře 2009

no tak kludne ked budes mat cestu sa zastav 🙂 ... no aj ja som hladna ako vlk ale odolavam 🙂 ... a kde su ostatne babulky? este uspavaju prckov asi

beruska2x
autor
23. bře 2009

to nevim uz je dost hodin, myslela jsem ze pockam na manzu ale asi pujdu hlady spat 😀

erika107
23. bře 2009

a kedy chodi z prace? moj lacino dojde o pol deviatej domov

beruska2x
autor
23. bře 2009

ma odpoledni to prijde v pul 11

patricia1971
23. bře 2009

som tu aj ja....konečne už malá zaspala 🙂

vy ste hodili akú debatku,baby 🙂

eri ty kde bývaš? 🙂

beruska2x
autor
23. bře 2009

o vsem, hlavne uz nechci slyset nic o jidle ☹

saska.t
23. bře 2009

kocky ja som uplne ko mala cely den pistala (zubky) a na mna ide asi chripka a este mi stale vypadava internet uz 2 x som napisala text a ked ho odpalim tak mi ukaze ze nie je spojenie no uuuplne vsetko na pipinu 😠

beruska2x
autor
23. bře 2009

me to jde taky pomalu sasi ... uz jsem mela tuhle nutkani volat ze jim kaslu na pripojeni pres den ale vecer potrebuju byt online 😉

erika107
23. bře 2009

pati: ja som z race a ty?

berus: neboj uz nebudeme 🙂

sasi: ahojcek a uz malej vykukli zubky? inac aj mne obcas hodi ze to nebolo pridane a ked sa v zapeti pozrem tak to tam je neako tomu sibe

saska.t
23. bře 2009

jaj berus mam spatnu naladu akosi sa vsetko se.. a este tu aj stale prsi no uplne na depku a elli uplne na nevydrzanie, uz som nespala ani nepamätam 😝 idem si dat aspon popcorn uz zasa mi stupla vaha ale uz serem na to ziadne chudnutie 😠

patricia1971
23. bře 2009

sasi aj ja som nejaká nakapatá ☹

berus a akú diétku si hodila? ja už tretí týždeň sa trápim,ale je to ok,ja vtedy rada varím a pozarám jedlo, viem,ja som asi nejaká vadná......a ty musíš chudnúť???? 😒 pokiaľ nemáš snehuláka /8.kg/ tak netreba 😉

beruska2x
autor
23. bře 2009

sasi mame uplne stejne vozitko, malej je z nej hotovej a mnaz rikal ze vynda asi bateku 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dneska jsem ho na tom fotila no je chlap!!!!

erika107
23. bře 2009

sasi: ved si chuducka neviem co riesis chudnutie 🙂 ono sa to popravi aj same neboj 🙂

beruska2x
autor
23. bře 2009

pati co to znamena jak 8kg?? ja mam jen normal omezeni - rano si dam snidani, pak rozumny obed a pak uz nic nebo treba mandarinku ... me to funguje ale ted jsem to o vikendu porusila kvuli oslave tak jsem rozezrana ale jinak si za tyden zvyknu a neprijde mi to...

holky to by chtelo nejakou psycho vzpruhu, zapalte si svicku vonavou nebo koupel poadnou s penou to pomaha na depky, az bude slunicko bude lip 😉

saska.t
23. bře 2009

baby tiez som si povedala ze uz kaslem nato, pride leto a urcite to pojde dolu ako kazdy rok dufam 😉 no mam uplne hroznu naladu tak si moc hlavu zo mna nerobte 😅

patricia1971
23. bře 2009

eri ja som Ružinov, Pošeň 😉

sasi ser na váhu.... 😉, a niekde som videla kočík Peg Perego Pliko-už ho máš??? Koľko stojí??? 🙂

berus tvoj Sima vyzerá staršie a pripadá má strašne šikovný 😉

erika107
23. bře 2009

treba mysliet pozitivne 🙂 ine pri tomto pocasi nam ani neostava

a pati ty si odkial?

beruska2x
autor
23. bře 2009

jee pati diky on je velikej po tatovi vis.. no sikovnej na kraviny to jo, ksichty mu jdou ale uziva silu spis na mlaceni lidi okolo nez na lezeni 😝

saska.t
23. bře 2009

pati - ano uz ho mam stoji 239 euro ale ja ho mam po 1 dietati za 116 😀 😀

beruska2x
autor
23. bře 2009

kdybyste videly jak se babicka od nej necha otloukat a jeste ma radost, no desny a on se smeje stastnej... 😕

erika107
23. bře 2009

patka: ruzinov? ja som tam rodila xixxi a co chcete kupovat novy kocik?

patricia1971
23. bře 2009

berus - snehulák je 8,to sme ak volali v robote s kolegyňou....to znamená, že váha je nad 80kg a to je horor!!!! som mala doteraz že 81 ale teraz už je 76kg a u mami už 75kg,mne váži o 1 kg vi,teda asi,ale to j jedno,už vidím sma na sebe,ako som schudla 🙂

sasi ja byť tenká ako ty tak nič neriešim 🙂

eri už som napísala hore 🙂

erika107
23. bře 2009

pati: takyto si myslela http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4339685 ???

sasi tak to si dobre teda zohnala 🙂

berus: moj tatino ho zase naucil buchat do stola ... synovec plut a vyplazoavt jazyk takze je to trdlo riadne tiez

beruska2x
autor
23. bře 2009

aha tak to nemam, mam 70a chtela bych aaaaspon tak 6kg dolu

beruska2x
autor
23. bře 2009

eri, umi vyplazovat jazyk, prskat, ksichty ze se muzu pocurat smichy, mlati do stulu, trhat noviny, a nohy na stole mel!!! prej u nich muze!!!! no kravim tuny, mam o 4 roky mladsiho brachu vis, takze ho to ma kdo ucit ale ono se mu to vse jednou vrati 😀 😠

erika107
23. bře 2009

juuuuuuuuj babulky ale ste smiesne xixixi ja mam nad 90 xixixi a najmenej sa tu tusim stazujem 🙂 xixixi i ked mi to vadi ale nepretrhnem sa koli kilam 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru