Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
24. bře 2009

dasi u mňa chodia na krúžky sami, teda Pauli má všetko v okolí a Erik chodí na športový gympel,tak ten trénuje tam...ale teraz tu vládne klud...Lili spí,Pauli je vonku, Erik ešte v škole a manžel ešte v robote....no ale dlho sa tešiť nebudem ☹

3558
24. bře 2009

saska u nas je materska 9 mesiacov, a to by som musela o dva tyzdne nastupit do roboty. 😝
tak som pisala ziadost o predlzenie, a predlzili mi o 3 mesiace a vraj viac uz sa neda. 😖
tak ti drzim palce aby sa to tebe dalo dlhsie ako mne. 🙂

beruska2x
autor
24. bře 2009

ty jo zuzi a kam maleho das?? ja si to nedokazu predstavut, takhle maleho... 😅 😕 je pravda ze v CR je draze jako prase a tyky je tu spousta nesmyslu ale tohle je tady ve vyhode...

3558
24. bře 2009

mam uz opatrovatelku. lebo som si myslela ze uz nastupim o dva tyzdne, tak som si zohnala.
ale chvala bohu este ju nepotrebujem 3 mesiace. vdaka za kazdy den. neviem si to ani ja predstavit a budem asi plakat cely tyzden v robote 😢 😢 😢
je to hrozne, ze dieta je na vas zavisle na 100%, a vy ho musite dat cudzim ludom. no neviem ako si zvykne.
on obcas len tak pride sa potulit, lahne si mi na brusko a caka kedy ho zacnem hladkat po vlaskoch a chrbatiku. je to taky moj maznacik. a co bude robit potom, to neviem 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

beruska2x
autor
24. bře 2009

a to nemas ani zkraceny uvazek nebo tak neco?? ty jo to bych ja nevydrzela a dat ho cizim lidem, to pak vlastne ho ani nevychovavas... 😢

no fakt si to nedovedu predstavit, Sima byl na vikend u nasich a byla jsem jak na trni 😅

saska.t
24. bře 2009

zuzi tu ti predlzia akurat dostanes menej penazi 😠 no manza bude musiet po financnej stranke bojovat sam 😅 uz som to pocitala vyzijeme no ale bude to knap ☹ ale ja chcem si najst vecer brigadu tak snad to vyjde a potom to bude ok 😉
Dnes som mala fotiaci den tak vecer strcim nove foto a konecne som vyfotila aj Ellinu izbu tak dam do placu pre inspiraciu 😵

beruska2x
autor
24. bře 2009

tak jsem tu, Sima spinka, asi za 2 vteriny naprosto tuhej 😅 byly jsme odpo venku , svitilo slunicko a behem 2 minut takova chumelenice ze nebylo videt na krok, uz me z toho asi jebne...

naknec mu varim brambor s kurecim a kedlubnou, moc to voni i me 😀 a cuketu mu necham s testovinama a kotletou na dyl...
k snidani si pecu biskupsky chlebicek mnam, doufam ze teda zbyde az manza prijde z prace... 😉 a koupila jsem si dneska bily caj s pomerancovymi kvety a jasminem 😕 tak to jsem zvedava...

erika107
24. bře 2009

ahojcek babulky je tu niekto?

beruska2x
autor
24. bře 2009

ahojky eri, jojo jsem jen jsem psala mejla kamosce

erika107
24. bře 2009

tak aspon tu nebudem sama 🙂 co noveho u vas, dnes bol maly na nevydrzanie zase :( furt mrnci doma nai za svet nechcel spat tak som isla v tom vetrisku von na prechadzku :( ... este ze mam taku partacku ktorej tiez nechce drobcek spavat tak v kazdom pocasi sa prechadzame 🙂

beruska2x
autor
24. bře 2009

no Sima je hodnej docela 😀 jen to spani ze chodi tak brzo no...
o vetru mi ani nemluv, ja jsem s nim sla dneska odpo ven na druhou prochazku, ze koupime tady dole vajicka v okynku a tak... svitilo slunicko a nez jsme tam dosli tak takova chumelenice ze jsem nevidela na krok, no na brejlich sterace nemam katastrofa, malej sedel v kocare a koukal co se deje....

asi za 15 minut jsem byla mokra jak cune a ted tam je vichrice, snehova 😝 uz nevim jestli fouka vitr nebo jede vlak

erika107
24. bře 2009

to je desne uz aby bolo po zime lebo ma ide z otho porazit :(

beruska2x
autor
24. bře 2009

co jste dnes jedli?? a co romantika vcera?? my budeme na vikend doma tak se taky tesim 😀

erika107
24. bře 2009

no maly mal kukuricku, masko, zemiak hippku ako inac .. a ja som si robila palacinky ...jj romantika bola 🙂 konecne 🙂

beruska2x
autor
24. bře 2009

ty jo kazdej dela palacinky... 😀

😉 😉 😉 😉 😉

beruska2x
autor
24. bře 2009

eri kdyz treba reknes malymu - pojd ke me, tak natahuje rucicky???

erika107
24. bře 2009

no este to nerobi :( ... ale ja si z toh nic nerobim moje dieta je uplne ine :o/ tvoj to robi?

beruska2x
autor
24. bře 2009

no prave dneska jsem si vsimla, nevim jestli si to jen nenamlouvam 😀 a nebyla to nahoda, proto se ptam kdyz jsou nastejno...

beruska2x
autor
24. bře 2009

jinak uz mu jsou jasne lidi sympaticky a ty druhy... dneska s nama jela vytahem domovnice, rekla mu 2 vety a rval az do bytu 😀

erika107
24. bře 2009

vies ale i ked su narodeny v ten isty mesiac moj maly ma korigovany o mesiac menej takze s nami nas nemozes porovnavat lebo ja vidim ze maly ma take mesacne rozdiely vo vyvoji ...ale kamoska co ma tak isto narodeneho prcka ten sa jej este nepyta na ruky ... ale zase druhej mala sa dava uz na nohy a v postielke jej stoji ... to zalezi na dietati neda sa porovnavat kazde dieta je ina osobnost

beruska2x
autor
24. bře 2009

no Sima hlavne miluje svoje palce u nohou, ve vane se za nechyta no uplne hotovy, kdyz mu nejde stahnout ponozka tak je nestastnej.. ty jo ale jak se vzteka... no celej tatka 😉
akorat nechce pit z toho hrnicku, porad to hobluje dasnema a nepije nic.. tak jsem mu udelal do dudliku vetsi dirku a zkusim to tak za tyden...

eri koukala jsem na ty zupanky a oni maji zupany za 700,- to na to kaslu, kdyz tak na leto ho koupim ... 😝

erika107
24. bře 2009

tak stymi sympatickymi a nesym. ludmi mame aj mi zazitky maly ked sa mu niekto nepaci alebo ide na neho moc zhurta spusti taky plac ze jedine ja ho utisim...napr. co chodime na rehabku tak ta rehabilitacna je celkom prijemna pre mna ale maly si ju zafixoval ako hnusnu tetu a len ju zbada ma hysak ...ale tento neviem zastavit ani ja :o(

saska.t
24. bře 2009

caute koculky,
mala prave zalomila a idem si rychlo salat urobit a hned som pri vas 😉

beruska2x
autor
24. bře 2009

ahojky sasi jee dam si taky jo?

beruska2x
autor
24. bře 2009

ty jo.. eri tak to je desny, chudak to asi jak ho trapi 😲

to Sima jen kdyz se vzbudi a prijdou cizi lidi, nez se jako rozkouka tak mu to trva ale tuhle rval i z manzi, mel totiz sluchatka u PC, hral hru a to byl taky mazec ta se Simovi nelibily 😉

erika107
24. bře 2009

ahojcek sasi 🙂 a s cim bude salatik?

berus: no trapi ho ale maminka ho doma netrapi a cez to vsetko nas este aj pochvalila 🙂

beruska2x
autor
24. bře 2009

no vidis, me pripada malej o.k. je to cumlik.. sedi vsechno... spis by to tem detem meli delat hrou at nemaji blby vzpominky, pak chodej k Dr a rvou uz v cekarne, videla jsem to minule v poradne a byla jsem paf, doufam ze nas tohle neceka...

saska.t
24. bře 2009

no uz som tu. Salatik len zeleninka mam dobre korenie do salatov a oliv. olej, mam na to strasnu chut. Mala je konecne ticho posledne dni je kvoli zubom jak sirena uz to fakt lezie na nervy aj D som to dnes povedala ze nebude kazdy den niekde v pi ... a ja sa tu budem sama trapit a hotovo, tiez mam narok na trosku oddychu 😠

beruska2x
autor
24. bře 2009

sasi mas pekne fotky 😉 mala uz jezdi na tom sama?? Sima je z toho paf, ale manza asi brzo vynda baterky, zvuk je teda maso 😀

beruska2x
autor
24. bře 2009

urco kazdy den pryc nehodi ne? manza Simu vzdycky rozblbne a jde pryc a co ja s nim? 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru