Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
1. dub 2009

ja cekam na manzu, sestavuju sportak a najde mi z korbicky vyndat klips od boudicky 😖

beruska2x
autor
1. dub 2009

jo a Sima je sasi vyspanej, presne 40 minut 😠 😝 to zase pujde v 17:00 se koupat, no uz to ani neresim.. prece mu nezalepim oci ze..

saska.t
1. dub 2009

beru a co keby si ho po 20 min. spanku zobudila a potom o 19,30 ulozila do hajan my sme tak presli na rezim ...myslis ze by mu to nepomohlo by sa ti potom rano budil ovela neskor??? 😕

beruska2x
autor
1. dub 2009

no nevim zatim jsem zkousela ho udrzet ale to je tak vyrizenej ze mi usnul bez jidla k.o. a pak jsem zkousela ho dat spat jeste tak v pul 5 na chvili a to zase usnul tak ze spal do 22:00 takze se najedl a sel spat nemytej 😅

tak nevim..

beruska2x
autor
1. dub 2009

holky davaly jste fusak do cistirny nebo jste ho praly doma?? ma Kaiser ale bude to asi u vsech stejne ne? 😕

saska.t
1. dub 2009

ja som ho supla do pracky na 30 a nic sa mu nestalo, kym nemas kozusinovy sup s nim do pracky 😀

beruska2x
autor
1. dub 2009

no je toasi stejne jako se zimni bundou vid? dneska jsme byli poprve odpo se sportakem, maly koukal co se deje 😉 tad cuci na kouzelnou skolku
manza jel na kole tak jsem sama ☹ zitra mam sraz s kamaradkou uz se tesim, v pondeli s holkama ze skoly.. snad bude Sima v poho 😀

saska.t
1. dub 2009

jasne ze bude vsetko ok...
my mame dnes cesko-slovensku party kedze dnes sa hra futbal CR-SR no to bude humbuk kedze len my mame cesku TV, uz som ich upozornila ze ked budu robit bordel ze ich vyrazim aj s dverami 😀
Mala mi zasa pucuje dlazku dokonca sa mi aj okolo pusy vyhadzala kedze vsetko zo zeme cpe do pusy tak jej to natrem bepanthenom.
Na svacinu som jej robila kukuricnu krupicu a bananom a jablkom a ani kusok mi nenechala 😠

beruska2x
autor
1. dub 2009

jee tak to musela byt dobrota ja zitra udelam asi to pseno na svacu jako vlocky jen zaliju vrouci vodou a necham teda a banan..

jinak nevim jestli to je cuketou, jogurtem nebo cim ale dneska se mi uz 3x posral, asi se mi o tom bude i zda , bych si mela vsadit sportku 😀 😀 😀

jee plny obyvak chlapu na fotbal no to bych mela taky radost 😝 nastesti manza sleduje hokej, fotbal moc ne... tak si dej sklenicku at je ti to jedno 😀

saska.t
1. dub 2009

beru - ja by som to pseno na tvojom mieste normal uvarila, ono je to dost tvrde a neviem ci bude stacit len zaliat vriacou vodou 😕

neboj tych skleniciek bude asi viac ked ich tu budem vidiet, hned si idem kupit martini 😅 😀

beruska2x
autor
1. dub 2009

jeee mnam martini.. ja ted 3 dny pila vino vecer, holky z prace mi donesly Lambrusco 😉 zlaticka ale uz neni 😕

saska.t
1. dub 2009

lambrusco tiez lubim 😀 , no my sme s D obaja vinovy hlavne cervene, to ked doma nemame tak D je nestastny a je schopny sa dvihnut a ist si ho kupit 😀

beruska2x
autor
1. dub 2009

jojo to my taky, mame plny stojan ale na ten se nesmi moc sahat 😀 ale dobre vino si dam rada to jo.. holky jdu se dnes venovat manzovi , tak papa zitra 😉

3558
1. dub 2009

caute.ja som dnes robila prvy krat pseno a mozem povedat ze aj mne to viac chutilo ako pohankove vlocky. a pohanka mi nechuti uz vobec.
dala som varit brokolicu a ked bola hotova, dala som za stamprlik psena,nechala prejst varom a vypla. je tam na sacku napisany pomer psena s vodou 2:1. lebo to napuci. a chutovo je to uno nuno. 😀

3558
1. dub 2009

ja som tiez na vino. a biele. a ja si kupujem chenet 😀 😀

erika107
1. dub 2009

ahojcek babulky tak uz som zde maly buva a ja mozem relaxovat 🙂

3558
1. dub 2009

no ja som tu len nahodou. chodim iba vecer ked maly spi. inak sa s nim stale hram..

erika107
1. dub 2009

no to pozeram ze ty si tu tak zavcasu 🙂 ... tak mne uz maly haja je nauceny medzi siestou a siedmou mi zaspat a tiez tu niesom cez den neda sa pri prckovi lebo on sa chce hrat potom dvakrat do dna na prechadzku a to tak rychlo zbehne den ze si ani neuvedomim a je vecer 🙂

kisska
1. dub 2009

ahojte babulky, ako zijete? Ja mam chvilenku, ale ako pozeram, tak docitavat vas budem asi tyzden 😕

saska.t
1. dub 2009

ahoj kocky 😀
dnes sme sa s D dohodli ze malu prestahujeme cez vikend do jej izbicky,no som zvedava ako to dopadne 😀
ahoj kiss ako zdravie uz lepsie ako si dopadla na plucnom???

erika107
1. dub 2009

hojcek babulky a to som si myslela ze tu dnes skoncim sama na nete :( ... este ze ste dosli

kiss: a uz je lepsie? a co mas s pluckami?

sasi: tak to som zvedava ako sa malej bude spinkat samuckej... hadam nebudete musiet v noci stahovat malu spat ku sebe do izby

daskak
1. dub 2009

ahojte babenky som tu len na skok, ze vas pozdravim 😉
prevalcovala ma choroba 😝 😝 😝 ... som ako zbity pes.... takze celedva dni uz lezim a polovicka sa stara o deti.. a ja mu len asistujem.....

majte sa mi krasne dobru nocku

pokecajte aj za mna 😉 😉

erika107
1. dub 2009

daska: tak skore uzdravenie prajem

no ako vidim tak to zabalim aj ja lebo tu neni ani nohy :(

patricia1971
1. dub 2009

no ahojte,kde ste???? až teraz som sa sem dostala....tak idem aj ja do hajan,pa zajtra 🙂

kisska
1. dub 2009

sasi, eri - akutny zapal priedusnice 😒 , antibiotika a dalsich asi 5 liekov... vraj maly bude lepsie spavat 😒 , ale mamina prisla na vypomoc, zajtra mame pohreb, tak to bude narocne, ale hend potom liham do postele...mozno... 😉
dasi - pekne sup, sup do positelky, kym im staci tvoja asistencia a liec sa, leboto budes zbytocne natahovat (sa mi hovori, ze?) 😉

3558
1. dub 2009

tak opat posledna aspon zaprajem dobru noc. baby ja uz sem nebudem chodit, ved si tu nemam s kym pisat. budem si asi citat na nete dennik pravda 😢 😢 😢

patricia1971
2. dub 2009

dobré ránko baby,no my sme hore od 6,je to strašné 😉
dnes u nás vyzerá byť pekne,neviem,či nebude umývať okná 😀
aj ja som si včera dala vínko 😀a ako mi chutilo 😀
dasi tak sa lieč
kisska a ty si ešte chorá,alebo malý??? to je hrozné 😢
sasi ako dopadla party??? toľko chlapov 😀

baby možem už vysadiť balkonove kvety??? tie z minulého roku mi nejako zamrzli 😠

beruska2x
autor
2. dub 2009

ahojky mi jsme taky vzhuru, musim za nim jit jen koukam kdo tu vcera byl 🙂

pati kytky se maji vysazovat po zmrzlejch, je to lepsi, je jeste divny pocasi aby ti nezasly 😉

saska.t
2. dub 2009

ahojte,

kiss tak sa liec a vsetko ok zvladni 😉
pati - jaj dobre akurat SK vyhralo a to sme boli len 2 slovaci a 5 cechov tak si viete predstavit tu diskusiu, som bola mudra 😀
Kveta uz mozes vysadit idem na to v sobotu 😉
zuzi chodis moc neskoro 😉
beru 😉

patricia1971
2. dub 2009

baby už máte topánočky pre deti??? 🙂 ja musím už Lili ísť nejakú kúpiť,ale ani netuším aké a kam. ☹ poradte mi, prosím 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru