Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
24. únor 2009

u nas je to detto 😀 vecer mi uz pcha PC do ruky, ze urcite ti berus, kiss, didi nieco pisu 😀

anta
24. únor 2009

Ahoj holčiny, ze mě už si manža dělá vyloženě prdelky, jestli jde koník a jak se mi drbe a tak 😀 😀 😀

beruska2x
autor
24. únor 2009

😀 😀 hlavne ze jejich hry jsou uuuplne normalni 😝

beruska2x
autor
24. únor 2009

hele je mozny ze by mel malej ten flek na tvari ze zloutku?????!!!

anta
24. únor 2009

No manžel hry nehraje a furt se hrabe v nějakých webovkách ohledně sportovního sázení a dělá si z toho tabulky v excellu 😀 , tak si z něj dělám srandu zase já v tom smyslu, že asi chce, aby po něm něco zbylo až umře, jinak je to na nic ty tabulky 😀 😀 😀

beruska2x
autor
24. únor 2009

co blbnes?, chce ti zanecahat jmeni to je pekny, ja premlouvala manzu at si udela pojistku a on na to ze je to jen dobry duvod proc ho picnout 😀

on ma kazdy neco ale vcelku je to vsude stejny 😀 😀 😀 😝

kisska
24. únor 2009

sasi - nechcem vas vyplasit, alebo to nemusite brat uuuplne doslova, ale ja som sa za jedneho chlapka z netu skoro vydala 😉 - ked ide o to padanie do oka, ano priznavm, nie su to len tvoje pocity 😀

beruska2x
autor
24. únor 2009

kiss jako ze by si nekoho z nas chtela saska vzit 😲 😲 😲 😲 jeee 😀 😀 😀 😀 😀

anta
24. únor 2009

Beruš, neblbnu, nebooooj 😀 😀 Měla jsem přítele 10,5 roku a ten umřel a je fakt, že jsem po něm životní pojistku dostala, takže jsi se trefila dobře 😔

anta
24. únor 2009

No ale vše je již v pohodě, jsem vdaná, mám bezva manžu, skvělýho synátora, ale manža životní pojistku uzavřenou nemá, takže asi snaží splašit peníze jinde 😀 😀

kisska
24. únor 2009

berus - to je mylsim, zatial dovolene len u vas 😀 len neviem, kora z nas to bude... jedine, ze by u vas bolo povolene aj mnohozenstvo 😀 😉
anta - no nic moc, ale aspon nieco dobre, na tom vsetkom zlom 😎
Ja mam tiez poistku, ale napisana je na moju maminu a draheho, takze on musi posluchat svokru, aby sa s nim nehadala 😉

beruska2x
autor
24. únor 2009

😲 😲 😲 jee to promin to by me nenapadlo, ja jen tak my o to m casto zertujeme doma 😔 😔 😔 😔 😔

anta
24. únor 2009

Kiss - už mě to netrápí, jsem v pohodě 😉

beruska2x
autor
24. únor 2009

sasi co kolac???

beruska2x
autor
24. únor 2009

holky zkoumate jakou znacku bananu diteti davate??

dididi30
24. únor 2009

ahojte

beruska ja som urobila tie zapecene spagetky, mnam 😵

a preco to mame kuk a ktore su zle? 😕 ja davam len vo vyzive , on mi akosi surovy banan nemusi 😝 asi je to dobre nie? 😉

beruska2x
autor
24. únor 2009

protoze jsem kupovala banyny a prodavacka mi rika - no tyhle to jsou Chikita, ty jsou pro deti dobre... a jako ostatni jsou spatne?? co pak je v tom rozdil?? no nechapu...

no vidis jak jsi sikovna 😉

dididi30
24. únor 2009

beruska dik 🙂

no podla mna to je reklamny trik 😉 ze to co je v jej obchode to je naj.... 😉
inak ja ked tu vidim bio banany su uplne zelene 😝

kisska
24. únor 2009

berus - nie je to reklamny trik - drahy pred vianocami brigadoval v Metre a ked mali prist babany od Chikity, tak bol normalne zoznam, ktorym odberatelom maju zavolat, aby si po ne prisli 😀 Su vraj vyraznejsie sladsie ako tie ostatne, ale to neznamena, ze tie ostatne su zle...

beruska2x
autor
24. únor 2009

😀 tak my je teda slupli stejne jako jiny... 😉 to jsem z toho hyn... no ja mela ty baby banany a to je hnus a bio bych nekoupila, taky jsem je videla uplne zeleny a navic staly male jmeni, ... tak rozmazleny dite zase mit nemusim 😀 😀 😀

dididi30
24. únor 2009

berus, no ja neviem , ale tu vacsinou baby uprednostnuju bio, len aby sa tu hadka nezacala 😉 😀 😀 😀 😀
ja som za kompromis, teda to co je podla mna pre moje dieta vhodne, to mu dam a hlavne nech je to lahko stravitelne 😉

beruska2x
autor
24. únor 2009

ale ja treba presnidavky taky kupuju bio ale 70,- Kc za kilo bananu nedam 😝 ja se hlavnme tesim az v lete budeme mit zeleninu a ovoce u dedy a babi na zahrade a bude po debate 😀

zatim si tak muzeme utrhnout rampouch 😝 😝 😝 😝 😝

dididi30
24. únor 2009

berus 😀 😀 😀 😀 😀
tak toto je hlas zeny 😀 😀 😀

saska.t
24. únor 2009

ahojky,

kiss - beriem vas vsetky
berus - kolac 100 bodov aj ked som si najprv myslela ze si zabudla nieco napisat pretoze sa mi zdalo to cesto moc tuhe ale je mnam 😀

kupujem bio banany tu nie su tak drahe 😉 alebo chikita su velmi chutne a zevraj aj kvalitne ale v zasade ked ich nemaju beriem prve pekne 😎

dnes vecer idem varit tukozrutsku polievku tak som zvedava co to bude, este sa nacpem kolacom zajtra uz nemozem 😀
gali 😀

beruska2x
autor
24. únor 2009

t apolivka neni tak spatna, holky v praci mi ji daly ochutnat, je dobra ale po 5ti dnech ti uz leze i usima, ale pry to funguje 😀 😀 😀

ale to si dej aspon 5 kousku kolace at pak mas vydrz a pocit hubnuti 😉
jojo to jsem ti zapomela rict, docela blbe se to testo zpracovava, ale vysledek stoji za to 😉

saska.t
24. únor 2009

no uvidime ci to vobec stihnem vydrzat 😉 aby bolo co chudnut 😀 ,ale mozno to zvladnem ja som nikdy drzat dietu nemusela tak este neviem do coho idem, tak uvidime, vsetko je tazke po 1x 😅

saska.t
24. únor 2009

som zabudla ta polievka sa pouziva aj na precistenie organizmu som nasla o tom clanok na nete 😀

inak som vam zabudla napisat mala mi prestala dostatocne pit 😢 , vypije tak 100 ml a koniec viac nechce a neviem ako to zasa podporit, nejake navrhy??? 😀

dididi30
24. únor 2009

saska joj daj si kolac, ked zu zitra zacinas s tukozruckou 😀 😀 😀 sakra aj ja chcem, ten moj ciciak len na cici v noci 🙄 a to chcem do roka skoncit s kojenim, ale uz teraz citim,ze to bude problem 😒

aj mi biedne pijeme, teda cez den bieda, davam len vodicku, mliecko ma moje to cez den len tak cuc...
a teraz myslis na mlieko ci vodu? 😅

dididi30
24. únor 2009

bozenko napisala som my a zmazala som na mi, no som ja dili 😀 pardon my ako mnozne ciiiislo som mysela 🙂

beruska2x
autor
24. únor 2009

ale 100 neni tak hrozny ne?? to malej ani nekdy nevypije, pv zime si myslim ze je to normalni, pokud ma jine tekutiny - mleko tak pockej treba to je prechodny a zase se rozpije, nebo ji zkus nabidnout neco noveho, je uz toho prepita...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru