Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
1. kvě 2009

jej pati ja som mala 5 rokov opel tigru ale moj prvy drahy mi ju rozbil na srot a tak som ju lubila bol to moj pubertacky sen 😀 , ktory sa mi splnil 😅
dnes sa pokusim ti odfotiit ten nas zazrak, uzite si to pa ... 😵

pancake
1. kvě 2009

Pata neurazaj nasu lentilku. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
je to sice male vozitko ale nezerie nam ani olej. samozrejme ze sme si ho kupovali iba na rok, ze potom sa vratiime domov,no akosi sme to pretiahli a do toho mame aj maleho a je iba trojdverove, takze moc uz nevyhovuje, ale ked ho dame zosrotovat tak si veru aj poplacem. 😢 😢 😢 😢 😢
sme s nim maximalne spokojni. este ani raz na to kolko ma rokov nas nezradilo. ale na konci roka uz musime kupit nove. ☹

pancake
1. kvě 2009

a co dnes nikto??? 😕 😕 😕 😕

saska.t
2. kvě 2009

ahojky zuzi,

no vcera som to nezvladla, boli sme cely den prec a nejak ma to zmohlo ☹ takze som skoro odpadla do postele no a dnes mame navstevu a grilovacku tak som zvedava dokedy to u nas potiahnu 😉
prajem pekny dnik pa 😀

kisska
2. kvě 2009

Ahojte babulky, no skoro som vas nenasla ☹ , dnes sme boli s malym 1x v zoo v BA, neviem, ci vobec bude vediet spat,ale bolo super.... a kde sa tulate vy?

saska.t
2. kvě 2009

ahojte 😉

juj kiss vsetci su na predlzenom vikende u rodiny len ja so zuzkou tu trcime ... 😠
malemu sa zoo musela pacit viem si to predstavit tiez sa tam v auguste chystame 😀
fiha zasa drzim zaverecku 😀

kisska
2. kvě 2009

idem ta este podporit 😀 jasne, maly bol uuuplne hotovy, dnes sa naucil ako robi ovecka a koza je tiez cerstva od vcera, tak dnes aj videl kozu nazivo 😀 . Tak uz vieme psa, macku, kravu, medveda (casto sa neda rozoznat brum a bu) 😉 , kacicku, konika, obcas sa podari aj kohutik... keby sme vedeli ako robi zirafa, tak by sa to dnes urcite naucil 😉 😀
ako vam dopadla grilovacka?

saska.t
3. kvě 2009

kiss - no grilovacka fajn 🙂 drahy sa spimprlikoval pod obraz bozi a dnes mu je zle 😀 sa tvari ako najväcsi chudacik 😀 ale inak naozaj dobre vsetci boli spokojny a aj mala bola dobra ....

no ja tiez uz cakam kedy mala zacne nieco opakovat uz obcas mame tata, ked place tak docela zrozumitelne mama no uvidime co este pride... 😉

beruska2x
autor
3. kvě 2009

ahojte holky, tak jsme zpatky, mam toho plny kecky, maka mela oslavu, takze hafo lidi, gilovani.. no super ale jsem rada ze jsem doma 😀
uz mam vyprane 2 pracky a uvareno na zitra, nam halusky 😉 a kralika a Simovi pohanku s kotletkou a dumlikem..
takze jdu povesit pradlo a doufam ze nekdo dorazite, pekne to tu flakate 😵

erika107
3. kvě 2009

ahojcek babulky...

tak uz sa nam skoncil predlzeny vikendik... a od zajtra zase nemame tatinka doma ☹

idem nahadzat nove fotky do albumceka

beruska2x
autor
3. kvě 2009

ahojky eri 😉 zrovan se s fotkama taky matla, byli jsme na pouti, na konickach, takze prace dost 😀

erika107
3. kvě 2009

aj sa maly povozil na konickovi? no aj u nas v raci boli hody boli sme sa poprechadzat a pokukat stanky a cosik aj pokupit 🙂 xixi

beruska2x
autor
3. kvě 2009

nene jenom koukal z kocarku a nejdriv nevedel co a pak se samal jak blazen..

saska.t
3. kvě 2009

cauky 😀

no ja so zuzkou to neflakame to len vy 😀
my mame horucku /zubky/ takze sme dali cipok tak aspon dufam ze noc prebehne ok 😀 , u nas grilovacka super akurat tatina boli doteraz hlava, no co uz tak mu treba 😀

erika107
3. kvě 2009

berus: ono je to hrozne zlate ked sa zacnu drobcekovia tak s chuti smiat 🙂 ...

sasi: vies co ja som tu cez vikend nakukla pozrela som postu a nikto tu nebol tak si nebudem pisat sama 🙂 ... tak dufam ze teplotka ustupi

saska.t
3. kvě 2009

eri no uz som u nej 3x bola to bude strasna noc esteze ma D zajtra volno aspon bude behat k nej aj on ... 😅

beruska2x
autor
3. kvě 2009

aa sasi vydrz, oni ti to deticky vrat ve stari 😅 😉 nic jineho se asi neda delat, chudinky..

saska.t
3. kvě 2009

beru - veris tomu ze nam to vratia? 😀 no neviem, neviem uz zase som tam bola chudatenko tak strasne chce spat a nejde jej to ☹ , neviem ci dnes nebudem spat u nej lebo stale tam behat tak ma slak trafi 😅

beruska2x
autor
3. kvě 2009

tak to si udelej veliky kafe a dej si cokosku.. 😉

a jesteli to vrati?? musime doufat .. ja koukam kazdy den z okna z kuchyne na takovy 12 - 14ti lety smrady jak tam chodi hulit.. doufam ze k tomu nedospejeme nebo se R zblazni a ja z nich...

saska.t
3. kvě 2009

no myslim ze sme tym pubertackym vekom vsetci presli s väcsimi ci mensimi problemami takze urcite to caka aj nase deti a my s tym nic neurobime 😀

eri maly je s tymi dinosaurami uzasny 😉 krasne fotecky 😉

erika107
3. kvě 2009

sasi: ja si tiez myslim ze nase deti nam to nevratia :o)) ... juuuj chudatenko moje male hnusne zubalky... aj nam ide uz 5 a 6 zubok a nic mi nechce jest a je stale nervny :o((

berus: no tak ked zacne fajcit tak to ma vazne porazi v zivote som nefajcila a nechcem aby si maly nicil zdravie tym svinstvom

erika107
3. kvě 2009

sasi: dakujeme :o)) no matthiasko ktory spinka dakuje :o)

saska.t
3. kvě 2009

kocky musim sa s vami rozlucit mala stale jajka tak idem k nej lebo stale hore schodmi no uz mam svalovicu 😅 pipinku moju budem utesovat nech to lahsie zvladne, tak sa nehnevajte ale zajtra sa urcite tu stretnem 😉
pekny vecer pa ....

beruska2x
autor
3. kvě 2009

no eri maly je sladoucky mazlik jako vzdycky 😉 moc pekne fotecky..
no ja doufam ze si najde prcek nejaky sport nebo konicek co ho chytne a bude ho to bavit a trosku se tem mestskym manyrum vyhne 😅

beruska2x
autor
3. kvě 2009

sasi tak papa a pekne se vyspi snad te mala necha trosku a zitra 😉

erika107
3. kvě 2009

sasi: tak bezkaj k malunkej a posielame sladucky bostek ...

berus: dakujeme... no ja to tiez dufam ze z maleho nebude neaky zloduch... no ja by som ho rada dala na tanec ak ho to bude bavit... alebo nieco spolocne z hudbou .. aj mne je to k srdcu blizke :o)) ...som kukala fotecky malunky je rozkosny v brilkoch .. ja mu tiez idem kupit na vyplatu uz som nasla obchod kde ich maju v BA... len otazocka chce ti ich maly nosit? nenervaci ked ich ma na ockach?

beruska2x
autor
3. kvě 2009

nene nechava si je docela ochotne, kouka se mu asi pres ne dobre..

erika107
3. kvě 2009

no tak dufam ze malemu sadnu dobre na cumacik ... su rozne velkosti alebo ako to je?

beruska2x
autor
3. kvě 2009

nene oni maji tyhle, pry jsou uz od narozeni a co jsem koukala tak to maji odstupnovane tak po 2 az 3 letech ty velikosti... 😕

erika107
3. kvě 2009

jaj tak... no som zvedava

berus nahnevas sa? ja som uz neaka unavena idem si lazkat ... zajtra hadam budem v poho tak popiseme dlhsie ... bru nocku a sladke snicky prajeme

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru