Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
9. čer 2009

a skusala si si davat horucu vodu do nej vytlacit citron bez medu a cukru a vypit? mne to vzdy zabere

beruska2x
autor
9. čer 2009

to nezkousela 😅

eri jinak fotky jsou naaadherne, to musi mit ridici radost kdyz jdete pres prechod, to je nekonecny 😀 😀 😀 deticky maji velikou pohodu... 😉

erika107
9. čer 2009

vies co my sa stretavame v parku a tam ich vypustime :o)) niektore uz 4nozkuju alebo aj chodia tak je to tak lepsie ... ja sa vzdy tesim na utorky proste to je nas den s malym a L si nato uz zvykol tiez ze chodime prec :o))

beruska2x
autor
9. čer 2009

ty jo to mas bezva..

me dnes vytocila sestra u Dr, meli jsme poradnu a Dr tam nebyla, a sestra kouka do karty..
"vy uz nekojite, ze??" 😝 nekojim od cca 8 tydnu...
"a leze??" neleze 😝
"az bude mit vic zubu tak mu je cistete" to chci videt 😔 to bude boj...
"krmte ho vzdycky lzickou" ne asi jime doma z podlahy 😝
"to uz ji vsechno ne? ale nic saldkeho mu nedavejte" to jsem nepochopila vubec 😕 to mu mam dat bucek ale dort ne???

no hotovo 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
9. čer 2009

my dneska sli odpo ven a zmokli jsme, Sima se rehtal pod slidou asi ze je jak ve stanu 😀 😀 😀 tady u nas je detske hriste ale pokazdy kdyz jdeme kolem tak je prazdny, co porad s tema deckama doma delaj??

erika107
9. čer 2009

takk to mate dobru sestricku xixixi ...lepsia ako doktorka :o)) by som sa jej vysmiala do papulky ci si mysli ze nevies co mas a co nemas robit :o)) mali by si dat na dvere velku cedulu veskere rady o krmeni najdete na stranke modreho konika diskusia prikrmy alebo Debata o všem a o ničem tu sa tiez vsetko clovek dozvie :o)) ...a lepsie infosky ako u Dr...

inac ste tazsi od nas my mame len 10,07 kg a meriame 78 ako aj vy :o))

beruska2x
autor
9. čer 2009

no vidis to je pekny , ja ale myslim ze kluci tlusti nejsou, dneska tam byla holcicka stara jako Sima a stehna mela jako ja 😅 😅

no malem jsem padla, ja vim ze nektery maminky jsou taky mimo, ale ona se baji jak kdyz mam zakladni skolu 😝

beruska2x
autor
9. čer 2009

no vidis to je pekny , ja ale myslim ze kluci tlusti nejsou, dneska tam byla holcicka stara jako Sima a stehna mela jako ja 😅 😅

no malem jsem padla, ja vim ze nektery maminky jsou taky mimo, ale ona se bavi jak kdyz mam zakladni skolu 😝

erika107
9. čer 2009

no tak my mame nase ihrisko stle plne :o) sme ako dedina a kazdy kazdeho pozna a poslednu dobu je tu veeeeeeeeeeeelka porodnost na rendezi .o)) ... no mne sa zda maly tazky ale poslednu dobu hrozne malo pribera :o(( menej papa koli zubkom ... inac hovorila som vam uz nam ide aj 8 zubok

erika107
9. čer 2009

nasla som paradny bicykel pre maleho ked bude vacsi http://www.darovanek.cz/produkt/detske-kolo-12-...

beruska2x
autor
9. čer 2009

eri ja si nemysli ze ma malo, to je akorat ne?? vzdyt vypada pekne, lip se mu hyba nez kdyby byl vic oplacanej 😉
8 zubu?? my mame 2 😉 a dole , takovej Azuritek naruby 😀 😀 😀

Sima mi ted moc nechce odpo svacinu prska to ale rohlik nebo krupku si vezme 🙄 ale hlady netrpi tak co...

saska.t
9. čer 2009

cauky kocky,

eri - no maly je pekny casanova 😀 ale nech si uzije chlapec co sa zamladi nauci... 😀

beru - no pekne supaj do postele potit, tiez idem dnes len na chvilu...

mala mi dnes sama odkracala (stvornozky) z obyvacky do stredu zahrady a hadzala psom loptu, no po prsani si viete predstavit tie teplaky blatove 😀 bola bohovska potom vlozim fotky
zajtra tu mam stretko s kockou z konika ktora zije tu kusok odo mna tak mozno aj elli bude mat konecne kamosku 😀

erika107
9. čer 2009

no tak ked to zoberem z pohladu ze mal 2340 pri narodeni tak je z neho macek :o)) ... no tie dva zubky to bolo najkrajsie zajko naruby teraz ked uz ich ma skoro plnu pusu a kuse ako pes je to des .o)

beruska2x
autor
9. čer 2009

ahojky sasi 😉

to kolo je pekne R hned se do nej zamiloval 🙂

erika107
9. čer 2009

sasi: ahojcek tak to muselo byt zlate aj ked bola spinavucka muselo to byt milene...tak konecne aj Elli bude mat slovensku kamosku malu :o)) super potom pofot a hod na konika nech kukneme

saska.t
9. čer 2009

eri - jasne ze nafotim ....
kocky ja sa hned aj lucim idem pospratat kuchynu do vane sama sebe smrdkam, takze krasny vecer pazajtra 😉

erika107
9. čer 2009

oky tak pekny vecer prajem sasi .o))

beruska2x
autor
9. čer 2009

ja uz jsem kuchyni zdebordelizovala 😉

erika107
9. čer 2009

tak asi tu budem uz sama :( tak idem aj ja off zajtra sa citame pekny vecer prajem

beruska2x
autor
9. čer 2009

hm 😕 😕 😕 tak jste vsichni pryc, tak dolokam ten caj a pujdu do pelechu.. 😵

erika107
9. čer 2009

babulky este som nasla stranku mozno vas inspiruje ked budu mat prckovia rok maju tam suprove balony napr. cisla a taktiez sa da na balon urobit fotka babenka :o)) http://www.balonky.cz/cs/obchod/balonky-foliove...

patricia1971
9. čer 2009

ahojte moje 🙂
berus no sestrička je super,som sa nasmiala,ako si to napísala 🙂
eri pekné foto a aj to kolo 🙂
sasi no malá sa rozbieha,sa teškaj 🙂

ja tu tiež nebudem,už mi tu vrie žehlička,ed sa na to chystám už aj týžden 😀 Lili je ešte s M vo vani,ale ide ju už aj vybrať a nech ide herčka aj spať 😵

tak pekný večer a ja možno ešte kuknem 😵

beruska2x
autor
10. čer 2009

ahojte holky, tak nic moc je mi jak kdyby me prejel parni valec ☹

ale Sima se dneska rano poprve sam postavil v postylce 😉 no mazec, jsem koukala a on taky, tak a bude mazec 😵

erika107
10. čer 2009

ahojcek babulky

no tak dnesna noc bola desna maly bol o polnoci hore potom o 4 zase a nie a nie spat furt ma len fackoval hucal mi do ucha a sticoval .o(( ...neviem kedy sa uz znormalizuje a bude spavat ako predtym .o) ...

berus: tak to je Sima sikovny gratulujeme k takemu velkemu pokroku :o))

oky idem upratovat lebo dnes mam toho vela idem ku gyndovi potom na pasove a lacino ide vecer este na pohovor do asko nabytku tak dufam ze mu to vyjde mal by to hrozne blizsko domov :o))

tak pekny dnik vam prajem babulky

beruska2x
autor
10. čer 2009

teda ja jsem total k.o. boli me kosti a klouby jak starou babu 😢 uz aby by patek...

ei na uklizeni se vykasli, ja rano setrela a naz jsem pak prisla z WC tamk mi SIma vyhrabal hlinu z kytky 😝 uklid bojkotuju, jsou cunata a nema to cenu 😠

saska.t
10. čer 2009

ahojky holky

beru - som ti hovorila ze teraz pride vsetko naraz 😀 a liec sa ako sa len da a na simu nedychaj 😉

eri - no nasa noc super mala spala do 7 akurat ja zasa trpim nespavostou 😠

tak ja som sa dnes stretla holkou z SK tu v nemecku, moc mila kocka ma to tazke 2 roky v DE neovlada rec muz lekar stale nie je doma ale vyborne sme si pokecali a male sa tiez zahrali 😉

kisska
10. čer 2009

Ahojte babulky,

berus ty oddychuj, ked sa budes zbytocne namahat, budes sa citit este horsie 😉 Inak gratulujem k pokrokom... Adam ten zacal sam sediet (ze sa vedel aj sam posadit) az ked sa aj sam postavil 😉

eri ty mas podobny program ako ja, len na tom pasovom som bola dnes a ku gyndosovi idem zajtra 😉

sasi, pati ahojte

erika107
10. čer 2009

caute babulky

tak dnes sme na pasovom nic nevybavili lebo padol im system skoro ma trhlo a u gynda robil mi cytologiu dufam ze bude dobra lebo naposledy som mala medzi 2-3 ale vraj ta trojka bola slabucka ... no a este stale nevyriesil moje kramuse povedal ze ked zase nedostanem tak to musi poriesit uz neako najst neaky iny sposob lebo ja nemozem tabletky a teliesko prozatim nechcem ... ale kupila som si v lekarni valovicove kvapky vraj to pomaha tak uvidim je to na prirodnej baze

sasi: a urobila si aj fotecky? tak teraz sa mozete aspon castejsie stretavat .o))

berus: setri sa zlaticko Sima ta potrebuje v plnej zbroji

nas mates bol dnes podareny este si nevie sadnut sam ale dala som ho sediet v postielke a velice zacal docahovat tyčky a potom som mu pomohla postavit sa v postielke a ako sa pysne tvaril potom som ho dala sadnut xixi a sa pokusal vystverat sam xixi ale mu to neslo

patricia1971
10. čer 2009

ahojte babulky 🙂 no kde ste všetky???? ☹ ☹ ☹

no moji sú vo vani,potom pôjdem jabolí ma nejako chrbát a chcem si poležať aj ja konečne v teplučkej vodičke 😉

u nás den celkom v pohode,taký normálny,ani nie oc jačandový,takže sa dalo,len vyzerá,že bude búrka a mna to nejako uspáva ☹

tak pekný večer a možno ešte kuknem 🙂

saska.t
10. čer 2009

Kocky cauky,

neuverili by ste ale ja mam dnes 1x migrenu no otras, depku z vybavovania dalsej materskej (byrokracia ako svina) takze vecer na prd... 😠
eri zabudla som nafotit tak sme sa zakecali, ze som aj zabudla 😀
pati, beru, kiss, dasi ahojte 😉

inak som vam zabudla napisat pozdravuje vas vsetky zuzka 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru