Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
11. čer 2009

kiss čítam dobre???? 😨 😨 😨 6tt???????? 😨 😨 😨 😨 no to sa ani nepochváliš???????alebo som to prehliadla?????snažím sa vždy čítať všetko....tak gratulujem!!!!!!!

dasi áno,dávam jej v noci čajík,teda ona večer zaspáva s flašou čajíku,potom keď nad ránom zamrnčí,tak jej šupnem zas flašu s čajíkom,ale iba s polovicou,lebo ona by vypila aj hektoliter...no ked to tak zrátam,tak za deň aj noc vypije určite 1,5 litra čaju,ale to moje všetky deti boli také čajové,tak čo už 😵

sasi no neviem,mne doki povedala,že je to normálne, ja akonáhle som nasadila HAK,tak som mala MS 2x a to vždy len 1 deň a to bolo také nič.....takže neviem 😒

kisska
11. čer 2009

pati dakujem... je to cerstve od vcera 😉 zatial zmiesane pocity... najprv som sa velmi, velmi tesila, lebo sme to chceli... ale cim dalej nad tym rozmyslam, tym ma chyta vacsia panika... hlavne, ked je maly jak vred na prdeli ☹

kisska
11. čer 2009

pati, sasi ja som MS nemala cely cas, co som ju brala od konca 600nedelia... ale zase som brala Azaliu kvoli kojeniu...

ozaj nevyznate sa niekto v terminoch? posledna MS mi zacala 4.5.09, predtym som mala jeden 40 a este predtym 49dnovy cyklus. TP mi tak vychadza bud na 7. februar (ak dam 28-dnovy cyklus) alebo 19.2. ak pocitam so 40dnovym. Problem je v tom, ze mi odchod na matersku vychadza presne na prelome roku. Platim si sama odvody do socialky, aby som mala najvyssiu matersku. A od toho, kedy pojdem na MD mi zavisi, ci mam dalej platit najnizse odvody, alebo sa mam ist rychlo prehlasit na najvyssie... a ked to zbabrem tak nemusim vobec dostat matersku bez ohladu na to, ze ju platim od 10/2008 😒

patricia1971
11. čer 2009

kiss podľa mňa je to super,že čakáte bábo 🙂 🙂 🙂 veď Adamko už bude mať skoro 2 roky,keď sa bábo narodí a to je taký fajn vek,už bude veliký,uvidíš,že to bude super 😵 😵 😵 😵 sa normálne teším s tebou 😵 😵 😵
a kisska ja tie veci vôbec neovládam,čo sa týka sociálky.....a termín pôrodu, no ťažko to vypočítaš,asi treba počkať na prvý UZV a uvidíš,takto ked si mala také divné cykly sa to ťažko počíta ,ale ja by som sa asi riadila tým 28dňovým cyklom a výpočtom 😵

kisska
11. čer 2009

pati ved to je to, co ma utesuje... a v podstate sa naozaj velmi tesim 😀 ide o to, ze uz viem, do coho idem... nie ako prvy krat 😉

saska.t
11. čer 2009

kiss - gratulujeeeem ved ste si to tak priali, to zvladnes neboooj 😀 a teraz dievcatko!!! 😀

kisska
11. čer 2009

sasi dakujem - tak som si to objednavala 😉 jaaaj ale zabavali sme sa vcera nad //, ze prave pred par tyzdnami som u nas mavala na bociana, co letel okolo 😉 , ze asi hlada adresu 😀

saska.t
11. čer 2009

kiss - hm aj u nas v praci stale sedel pri jazdiarni bocian a D vzdy srandoval ze ide ku mne a za 10 mes. bola mala u nas a bocian tam uz nesedel .... 😀 a moj drahy vam tiez gratuluje tu na mna krici 😀

kisska
11. čer 2009

ze dakujem 😀 😀 sak ked prides poukazujem ti par hniezd, ok? alebo radsej nie? 😉 😀

daskak
11. čer 2009

ahojte:
kiss: gratulujeeeeeeeeeeeeemeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...... normalne sa vytesujem 😀 😀 😀 😀 😀
kedze davidko v noci byva este hore 2 -3 krat raz z toho ceckame... uz somchcela prestat ale ani pocut 😝 😝 😝 .... a s odvykackou musim ockat kedze ked nie je cica je straaaaasny rev a potom je patko strasne unaveny v skole ked sa budi... takze sned cez prazdniny 😒 😒
kiss neviem ti poradit ale skus sa povrtat na nete ...

pati:ved to je v podstate super ze tolko pije... my lubime cistu vodu a mliecko.. tak to kombinujeme

sasi: co hlava lepsie??

saska.t
11. čer 2009

kiss- radsej nie 😅 mozno neskor 😉 aj ked drahy by bol za 😕
dasi uz fajn ale zasa mala strajkuje, jacanda, mierna teplota, srajda, takze zasa nam idu zuby a mama je uz z elli na palicu, nic sa jej nepaci nechce jest, trosku si da ked drzi hrajuci mobil ale inak nic moc 😝

patricia1971
11. čer 2009

sasi tak u nás je to presne tak isto, od raná len jačí, tiež nič nechce jest a ja už odpadávam od nervov....som kúpila dnes ten bazén, potom dám foto,je super 😵 tak možno večer kuknem 😵

saska.t
11. čer 2009

ahojky tak mala je uz konecne v posteli uz sa to nedalo pocuvat a som na vetvy 😝
Samozrejme sme sa este chytili s D tak mame tichu domacnost aspon budem mat pokoj 😉

patricia1971
11. čer 2009

a kde ste všetky???? moji išli len do vane,ale jačanda sa teraz hrala bazeniku,tak bol klud,sa jej to moc páčilo,aj bez vody 😀 😀 😀

sasi viem čo prežívaš,ja som to mala tiež dnes a je to des,aj v obchodoch len jačala 😝

kisska som dnes kupila to žerve,čo máš na foto a malá zjedla jeden krajec toast chleba s tým a moc jej to chutilo,ešte viac ako lučina,no aspon niečo zjedla,lebo dnes to bola katastrofa aj s jedením ☹

berus je asi chorá,že???? 😒

eri,dasi ahojte 🙂

saska.t
11. čer 2009

oki vidim ze dnes tu diskusia nebude takze peknu noc vsetkym a snad sa to zajtra zlepsi pa 😀

patricia1971
12. čer 2009

ahojte 🙂 no včera ste to tu pekne odflákli ☹

u nás jačandovanie celú noc, aj do rána zase,tak som na nervy 😠 teraz spí,tak chvíľu voľna mám 😵

pekný deň 🙂

patricia1971
12. čer 2009

jeej, zabudla som hodiť nové foto:
tak toto je ten bazénik https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sasi a tu som ti odfotila boty,čo som malej kúpila
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

a to je firma ktorá to vyrába,mne bola doporučená,že robia ortopedické boty,aj tam v tých botách je ortpopedická vložka,tak na leto sú super a potom budú ako papučky na doma
http://www.rohacan.com/index.php?page=1

saska.t
12. čer 2009

Ahojky,

pati - bazenik je super poslem aj ja co som vybrala 😉 boty su krasne co stali a kde si ich kupila? dufam ze sa nedaju zohnat len cez internet a ake su to cisla?

my sme tiez vystrajali celu noc a o 6 uz bola hore teraz tiez spi chvalabohu...
mam depku ako hovado, dnes mi dosla posledna materska, jedine pozitivum je ze aspon nejake dane dostaneme spät ale pojdu do zasoby aby sme vyzili...
Dnes ma caka rozhovor s D lebo ma vcera tak nasral ze to normalne nemozem prekusnut celu noc som nad tym rozmyslala a aby toho nebolo dost este je tu aj na hovno pocasie takze zasa budeme len doma, kocky ani si neviete predstavit ako sa tesim domov a na stretko s vami nech uz z tohoto debilneho statu aspon na chvilu vypadnem ....

patricia1971
12. čer 2009

sasi tak hod aj ty foto, nech vidíme 🙂 🙂 🙂
no tie boty stoja okolo 7,30 EUR, a 1 EUR poštovné 😵 ...no ja som ich kúpila cez internet, mám 18tky a 19tky, najskôr som objednala 19tky,ale boli veľké,tak som rýchlo objednala aj 18tky a tie sú super, tak potom ich bude mať ako papučky na doma...neviem,či sa dajú kúúiť aj normálne,ale tá firma Rohačan je v Zuberci,takže asi len cez internet,ale ja to mám od jednej baby, ale prišli mi za 2 dni,takže super 😵
sasi a čo toľko riešite s D??? prečo ťa stále nasiera????? no a to že bývaš daleko,no ja ti to nezávidím,doma je doma,ja som tiež vždy chcela žiť v DE,ale mne stačí,ked sme 12 dní pri mori a už sa teškám domov 😵

saska.t
12. čer 2009

fakt ? tak to ich cez nasich objednam a hotovo 😀
ale riesime furt nieco najprv chce odo mna radu a potom to aj tak urobi po svojom a este sa aj uraza ze som si dovolila nieco povedat a uz ma to nebavi lebo vzdy sa v tom nieco posere 😠
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ss...
a tu je ten bazenik

patricia1971
12. čer 2009

sasi bazénik je super...a to si kúpila ešte aj to pekné nafukovacie,čo si minule ukazovala????? no ale vy máte záhradku a krásnu trávičku,máte to kde mať 🙂 ...no ja tu v paneláku neviem,ale od pondelka hlásia teplá,tak budeme chodiť s mojou mamou na jazero,tak tam budem fúkať odušu,ale teším sa,zoberem aj vodu do bandasky a pôjdem...no bude to komédia,ale čo už,aspoň sa snáď malá zabaví 🙂
sasi a boty ti môžem objednať a poslať aj ja,ale nechám to na teba,ale sú fakt super,hlavne je tam aj tá ortopedická vložka a cenovo sú tiež super...no Lili ich mala dnes aj na doma a super v nich chodí,tak sa teškám 😵
sasi a u nás to je tiež tak isto,tiež večne pýta rady,ako by som to urobila ja a ked mu poviem,tak tiež si urobí po svojom,takže tiež niekedy vznikne hádka,ale my sa už aj dosť málo hádame,nejako nemáme ani na to čas 😵ale neboj,bude aj lepšie,uvidíš,to prejde 😵

saska.t
12. čer 2009

pati bazenik sa len chystam kupit s topankami musim pockat kedze maju az od 18 a my teraz potrebujeme tak 16/17 ale dakujem aspon budem vediet do buducnosti 😉

dididi30
12. čer 2009

caute kamky 😀

polepsim sa, sem tam hodim nos, hej?? 😉 ale nebojte sem tam vas tu spehujem 😎 😀 😀 😀 😀
dnes oslavujeme a zajra tiez, uz mame rocneho chlapatka, spolu s tatkom oslavuju, narodili sa v jeden den

no a dufam,ze ste zdravi a tiez sa podaktori chystate oslavovat, xixi cmuuuk

daskak
12. čer 2009

ahojte babenky 😉

pati: botinky su suprove... skoda ze ja nemam dievku.. my sme kupovali u Batu a nedam na ne dopustt 😉
sasi: hmmm neboj ticha domacnot prejde.. asi bude mat D kramy 😒 😒 , aj ja sa tesim na stretko
berus: sned ti je uz lepsie
eri, kiss ahojki
ddidi: gratulujeme 😀 😀 😀 😀

daskak
12. čer 2009

inak sasi pati: mate tie bazeniky superske.. 😎 😎 😎 😀

kisska
12. čer 2009

Ahojte babulky,

dididi - gratulujeme k prvemu rocku 😉 , uz ste velkaci, ako inak zijete?

pati,kde si zohnala ten bazenik? je uuuplne bohovsky, malemu by sa velmi pacil, a mne hlavne kvoli strieske. Aj botky idem poriadne obkuknut, tie ruzove su superne... snad budem take kupovat o rok-dva 😉

sasi aj ten vas je krasny, ale ten asi tu nezozeniem 😒 ... A s tou materskou mi to je luto... a inu davku sa ti nepodarilo vybavit? U nas sa chrust tesi na danove na buduci rok - dostane na mna celkom slusny bonus, ale na zivot na cely rok s rodicovskeho to aj tak nestaci 😉 alebo aj staci, ale nie je to bohvie co...

berus, eri zijete? 😉

patricia1971
12. čer 2009

dasi dakujem 🙂

kisska bazen som kupila včera v KIKA,aj dobrá cena, na SKK 361,-, aj ja som chcela so striškou,aj som na nete pozerala,ale všetko boli takéto ceny,len plus poštovné 2,20 EUR...ale tiež sa nám moc páči,ale riadne smrdí tou gumou,celý byt mi od toho páchne 😝 😝 😝

no boty sú dobré,ale myslímže len tie dievčenské sú super,ale baba na mimibazare ponúka viac druhov,čo som pozerala,než sú v ponuke u Rohčana 😵 no dasi a kiss, ostáva vám len urobiť si babulku 😵 😵 😵

a saska má super bazénik tiež,ale ona má super aj tú nafukovaciu ohrádku,tá sa i páči najviac,len ja by som ju nemala kam dať ☹

saska.t
12. čer 2009

kocky diky bazenik som este nekupila ale chystam sa 😉
D som vypucovala hlavu hodila strajk takze sa este viac nebavime ale myslim ze uz mu to doslo takze vecer mozno bude udobrovanie aj ked nasrata som stale 😠
kiss- este neviem ci mi nieco daju a radsej nad tym ani nerozmyslam snad ano uz to vybavujem....

dasi pati beru 😀

dididi30
12. čer 2009

caute
vidim,ze tu bazeny rozoberate 😉
my nemame ziadny nemame ho kde dat 😅 no ale sme boli pred 2 tyzdnami pri mori, boze to bolo, normalne fajna voda, nohy sme mocili a volaktori sa aj kupkali 🙂

a dakujeme za gratulacie, straaasne to bezi, juj mi je aj smutno , takto pred rokom som si ho stiskala, este takeho par hodinoveho 😵 😵 😵 😵 ☹

aj ja chcem zagratulovat, liluske a davidkovi 😵 😵 😵 nech su zdravucki a nech ich rodicia posluchaju 😀 😉

daskak
12. čer 2009

ahojte 🙂
sasi: no drzim ti palceky aby vecerne udobrovanie bolo suprove 😎 😎 😎 😎 romanticne...
didi:dakujeme 😀 😀
kocky prajem Vam vsetkym nadherny vikend.... zajtraideme do cirkusu a v nedelu do Bojnic do ZOO 😀 😀 ...
takze idem chystat veci...

papa v pondelok som tu 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru