Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
12. čer 2009

dasi tak to vam uprimne zavidim a ja by som isla strasne mi momentalne chyba slovensko ☹

zatial to hram ze som nastvana ale ak bude mily tak polavim aj veceru mi chysta 😀
som zvedava ci dnes niekto dorazi....

kisska
12. čer 2009

jaaaj sasi, tak to keby mi hrozíla vecera, by som hrala ofucanu kazdy vecer... alebo aspon raz do tyzdna... mne moj drahy v poslednej dobe robi extra super kavicku - kapucino domace a je uuuplne mnam, dokonca dnes mi uz robil aj bezkofeinove (boooze, zase tehu dieta 😒 ) a ano som nezbadala, kym mi nepovedal...

dasi, idete do cirkusu k nam? aj my sa chystame.. teda aspon pozriet zverinec 😀 😉

Didi kde ste boli - niekde pri vas? muselo byt super...

jaaj inak babule poradte - susedom vcera menili okna, co by bolo super, zvladli to za jeden den bez extra bordelu a hluku... az na to, ze ked bol dnes drahy na zahrade, tak zistil, ze si dali vymenit aj sklobetonovu (take tie sklenene stvroce, co sa pred 30timi rokmi davali do barakov - ako presklene steny) stenu, ktora bola spolocna s nasim dvorom/plotom. Ale pani "majstri" ju menili tak, ze zvnutra vytlkali sklo na nas dvor na travnik, kde zostalo kopec skla - od velkych kusov az po miniaturne kusocky. Nedali si pod to ziadnu plachtu ani nic, takze mam dvor plny skla. Sused slubil, ze to uprace, ale neviem si predstavit ako? Da sa to nejak povysavat z trvanika alebo nieco? Uz som povedala, ze dam cely dvor zrotovatorovat... aspon budeme moct dat aj novy travnik... len teraz na dvor nemozem pustit ani maleho, ani psa... 😒

saska.t
12. čer 2009

kiss 😀 no tiez som uz nad tym rozmyslala 😀 ze budem fucanda 😅

no velke kusy pozbierate a male sup ho vysavacom, uz som to robila a nieco to vysalo ale potrebujes stary vysavac ktory ti nebude luto ak sa mu nieco stane vyhodit 😕

kisska
12. čer 2009

asi to bude jedina cesta 😒 hlavne, ze tu dnes prsalo skoro cely den...

saska.t
12. čer 2009

no tu prsi uz 4 dni a mne je z toho uz zle a mam ponorkovu nemoc z toho ze som len doma a mala tiez 😝

dididi30
12. čer 2009

sasi a co si v anglicku? 😀 😀 😀 tu je v poho az na tie mraky 😠 😀

dididi30
12. čer 2009

kiska boze teraz som si vsimla ty si tehuuuuuuuu 😀 gratulujem 😵

kisska
12. čer 2009

didi dakujem, viem to 3 dni 😉 😀

dididi30
12. čer 2009

kis tak nech je to ta barborka 😵 😀 sikulka 😉

saska.t
12. čer 2009

no gali som skoro pri mori a to je ako u vas 😀
ja som povedala ze to bude baba 😀 nech je do partie lebo s dievcatkom som v nasej partii len ja a pata 😀 kiss ake mate meno pre dievca???

dididi30
12. čer 2009

sasi sak barborku, staci kuk nick 😀

hej a vy mate more pri vas?/ ci si robis srandu, ha??
a berus je kde? ci ona uz vikenduje nie??

dididi30
12. čer 2009

sasi krasne fotecky, juj ako ste vyrastli, obe ste kocky 😵

dididi30
12. čer 2009

kiss a drobec aky oblek ma, jaky elegan 😀
a chce ti byt v tej trojkolke?? my sme malemu k roku kupili, som zvedava, ci sa ujme, pri malej sa ujala, ona bola leniva az az 😅

saska.t
12. čer 2009

gali - aha som sa nekukla .. ano mam more 80 km od nas takze ziadna sranda 😉 a dakujeme za pochvalu...
aj thomi je uz velky chlap 🙂
beru je chora...

patricia1971
13. čer 2009

ahojte 🙂 🙂 no včera som nevládla,bolo stále jačandovanie ☹

didi dakujem za gratulaciu 🙂 aj my gratulujeme Thomaskovi a ináč pekné foto od mora....kde ste to boli???? 😵

sasi ako dopadla večera a udobrovanie???? 🙂
dasi ahoj 🙂
beru, eri kde ste????

saska.t
13. čer 2009

pati ahoj,

vecera bola dobra, udobrovanie zacalo hadkou a vysvetlovanim si veci co kto pos.... 😀 a nakoniec sme spolocne dopozerali film a uz bolo v poho ....
dnes seka dobrotu a jacanda stale jaci...

patricia1971
13. čer 2009

ahoj sasi,no moja jačanda je vonku s M už asi hodku,tak normálne neviem,čo mám robiť,lebo navarené a upratené mám 🙂 ale ked pôjde spať,tak budem žehliť,lebo dnes nikam nejdeme ☹ ja so ráno už revala od nervou,lebo od 6 hod.tiež len jačala,ale stále,také som mala nervy,že ma musel počuť asi celý dom,ako som na nu nakričala,no je to des 😝

kiss to je otrasné s tým sklom,mna by asi piclo,hlavne kvôli deťom ☹

kisska
13. čer 2009

Ahojte babulky, ako vikendite? Pati aj u nas by sa zislo upratat... Sme sa predchvilou vratili z nakupou, tak sa vytesujem. Kupili sme malemu topanko-tenisky z protetiky a gumenne sandalky do vody, dokopy za 25€, tak sa vytesujem. Videla som aj bazen so strieskou u Dracika, ale bol o stovku drahsi, tka este uvidim, na bud. tyzden budem asi v BA, tak potom uvidim, ktory kupim

gali dakujem - som poziciavala oblecik specialne kvoli Velkej noci 😉 A trojkolku? O zo zaciatku sa mu celkom pacila, ale teraz ked vie, ze v nej ide tam, kam chce mama ho to uz nebavi. Uz ju pouzivam len namiesto kocika, ked ideme na dlhsie von, aby som ho nemusela vlacit na rukach. MOzno este potom neskor, ked dociahne na pedale a bude sa moct sam vozit 😉

patricia1971
13. čer 2009

kiss aj moja mama videla v dráčiku tie bazény,ale sú tamm o dosť drahšie,v tejto KIKE je to super cena 😵my ideme von, muž bol s Ňou už vonku,ale zaspala mu na 15 min.,to bolo pred 14 hod. a teraz mi nechce už spať tak neviem,ako to vydrťíme do večera,asi ju budem musieť dať spať aj o 19 hod. 😝 a ja upratujem stále a tu v kuse bordel,tá malá stihne narozvláčať 😒no ideme von,síce tu fúka ako besné 😝tak pekný dník a večer kuk 😵 😵 😵

saska.t
13. čer 2009

Ahojky 😉

tak my sme boli cele popoludnie vonku takze mala odpadla ale mam zly pocit ze noc bude strasna a väcsinou ma ten pocit neklame ☹
Mala mi zacala vecer odmietat mlieko tak som zvedava co vymyslim ...
Dnes tu bude asi mrtvo tak pojdem kuk TV..

tak sa majte krasne ale urcite este nakuknem 😉

erika107
14. čer 2009

bre ranko babulky

tak ja som tu par dni nebola lebo bola u nas kamoska zo ziliny a potom vcera sme boli u svokrovcoch hodku xixix a potom sme bolil na Tyrsovom mala tam DM-ka akciu boli tam skupiny rozne atrakcie pre decka ale take troska vacsie a este tam bola aj akcia na fotoknihy mam na ne 10 eur zlavu tak sa musim dotoho pustit a urobit malemu a nam svadobnu ... a taktiez sme si mohli dat vyvolat fotky zadara :o)) potom sme sa troska poprechadzali pri dunaji a isli domov bolo fajn a ani som netusila ze ta plaz pri dunaji je taka fajna ... nezmenime babulky radsej miesto nasho stretka a nedame to na tu plaz? decka sa tam mozu zahrat v piesku a je tam velmi prijemne .o)) co poviete?

kiss: co to tu citam??? budete mat drobceka tak to gratulujmee a prajeme aby prebehlo cele tehu v poriadku :o))

sasi: neboj to byva raz zacas take ponorkove ochorenie v manzelstve aj my ho mame niekedy .o)) ale ako to pride tak to aj odíde... ktore more mas na mysli?

pati: perfektny bazen ste kupili asi skocime aj my do kika a kupime drobcovi a premyslam ze mu donho kupim aj tie gulicky ked bude chladnejsie moze sa tam snimi hrat .o))

didi: thomaskovi prajeme vsetko naj naj k narodeninkam .o))

erika107
14. čer 2009

ahojcek

tak vidim ze tu zatial nikto neni :o((

patricia1971
14. čer 2009

ahojte 🙂
no nejako nestíham,u nás stále jačanda,takže nervy mám v riti,.....dnes sme boli kúpiť koleso,také pre úplne malé detičky,také klasické žlte,som ho mala aj pri deťoch a v Dráčiku ho mali za 4 EUR,tak už máme výbavu na leto 😵

eri ja som včera zabudla na tú akciu,až večer ma to napadlo ☹ ale Lili aj tak v kuse revala,tekže neviemako by sme to tam zvládli....a bazén máme v obývačke a malá sa v om stále hrá......zajtra jej ho asi šupnem na balkon a dám teplú vodu,uvidím,ved hlásia teplo a ja mám ešte j balkon zasklený,takže tam teplo bude a ona bude mať aspon zábavu 😀

no moji idú za chvíľu len do vane,dnes jačanda spala poobede len pol hodku,tak snad okolo 20 hod.zaspí,no uvidím 😵

erika107
14. čer 2009

caf pati: nas uz konecne spinka aj on cele dni len vyhukuje ideme v aute tak zacne kričať a nie a nie prestat :( az ma z toho boli hlava 😠 potom sa unavi a pred cielom zaspi tak ma poraza :( ... dnes som dala maleho prvykrat do piesku hodim fotky :O)) ... a kam chodievate v BA k vode? ktora je taka najcistejsia? lebo ja sa nekupem takze taketo veci ani netusim

patricia1971
14. čer 2009

eri chodím s mamou na Kuchajdu 😉moja mama má aj gynekologické problémy a jediná voda,ktorá jej nič nerobí je na Kuchajde,takže ja som sa tam tiež vždy kúpala,aj 2 dni pre pôrodom a nikdy mi nič nebolo 😵ale chodíme aj na Košairiská,tak je super voda,ale sama tam nechodím a cez víkendy sme v lete vždy u svokra, tam je bazén 😵ale Lili budem nosiť na Kuchajdu jej bazén a aj vodu v bandaske,pre istotu,budem teda chodiť nabalená, že bazén, 2 deky, uteráky,bandaska s vodou....no nejako to snád zvládnem...a minulý rok tam bolo vstupné zadara pre mamičku s kočíkom,tak som aspo ušetrila,lebo pýtaj nehorázne vstupné všade, a to ked ideme 5ti,tak len za vstupné by som nechala 6 EUR a to je dosť,lebo ked to prerátam na viacej dní,tak je to iná pálka...... 😵

erika107
14. čer 2009

no ja som pocula o kuchajde ze su tam tie sinice alebo ako sa to vola... a na zlate budem mat vstup volny ked bude na brake kamoska tak potom ak by si chcela ist tak moeze ist tam 🙂 ... ja sa do plaviek veru tento rok ani neobleciem lebo vyzeram desne dnes pri pohlade do zrkadla mi ostalo zle ...

patricia1971
14. čer 2009

eri ved aj to riešia o Kuchajde každý rok,ale všetký jazerá v BA s rovnaké,humusné a špinavé ☹ ale to ja riešim len teraz v júni,lebo už cez prázdniny sme u svokra a tam viem aká je voda v bazéne 😵a máme to zadara a hlavne výdeme z domu von v šlapkách a je pokoj 😵jeje,ja tak závidím všetkým,čo majú domček 😵....ale ak vybavíš zlaté,tak pôjdem,ja som tam mávala zadara vstup,od môjho otca,ale už nemám ☹ved sa dohodneme a niekde vybehneme 😵 😵

patricia1971
14. čer 2009

eri super foto,malý je zlatý....a to bol v pohode v piesku????? nejedol ho???? ja mám z toho strach,ale už tiež musím skúsiť aj piesok 😵

erika107
14. čer 2009

no jasne dohodneme sa a mozeme niekedy skocit ja ot mam blizsko stoji mi tam bus :o))

no v poho nepapal ho praveze sa cudoval co to je :o)) ... no a tiez som sa tomu branila ale ved potrebuje skusat aj nove veci .o))

oky idem kukat finale lats dance :o)) tak zajtra pokecame babulky tesim sa

patricia1971
14. čer 2009

ok,tak pekné pozeranie 🙂 pa zajtra 😵

a kde ste všetky?????? nejako to tu flákate!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru