Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
16. čer 2009

takze zo Simi bude model .o)) zlate :o))

viete co ja uz neviem co mam robit s drobcom cele dni doma :o(( uz neviem ake aktivity by som mu vymyslala ked s takymi malinkymi sa toho ani moc robit neda kreslit este nevie hracky ho dlho nebavia je to des ...

dididi30
16. čer 2009

baby ja sa lucim, dobru nocku 😵 😵

patricia1971
16. čer 2009

didi dobrú nocku 🙂

eri no ved to,aj jemu bude dlho,to je na tom to najhoršie ☹

erika107
16. čer 2009

didi. bru nocku teda

beruska2x
autor
16. čer 2009

didi dobrou papa 😉

eri no je to tezky, my bud zpivame, tandćujeme, koulime si micem, povidame si jak delajii zviratka, nebo pohadku podle knizky, dam mu hracku a jdeme dat pradlo do pracky,povesit ho, to sedi a kouka...

pak ho necham hrat chvilku samotnyho, pak mu pustim Tv na chvilku...

erika107
16. čer 2009

no len hovoria ze dieta by malo byt v klude to akoze ma stale spat, ved on sa vrti ako prd v gatach neoblezi mi dlho

patricia1971
16. čer 2009

babulky idem aj ja, M potrebuje pc,tak pa zajtra a dobrú nocku 🙂

erika107
16. čer 2009

pati: bru noc ti prajem

tak uz sme tu ostali len mi berus .o)

beruska2x
autor
16. čer 2009

pati papa..
eri to neva ja jsem uz dozehlila 😉

beruska2x
autor
16. čer 2009

a nedelej si hlavu, takhle maly dite neudrzis v klidu ani heverem...

erika107
16. čer 2009

nechces prist aj ku mne? cez den ked mi maly spi nechcem tu buchat tak len tak lahko poupratujem a ked sa zobudi tak nemozem zase zehlit lebo ho nosim na rukach alebo sa mu musim venovat aby to neskrabal ... a uz tam mam ale 4 pracky neozehlene a dalsie 2 mam na balkone

erika107
16. čer 2009

poslala som ti mail :o))

beruska2x
autor
16. čer 2009

no aspon vidis co mate veci.. tolik pradla a porad mate v cem chodit 😀 😀 😀

ja uz t o taky tak neresim.. nekdy vezmu veci rovnou ze susaku 😅

erika107
16. čer 2009

no ja to tiez niekedy uz tak riesim ... a vela veci som prestala zehlit a moj L sa cuduje lebo jeho maminka aj slipky mu zehlila aj uteraky ... a ja nezehlilm uteraky, slipy, pyzama, tricka na doma ved naco skoda elektriny

beruska2x
autor
16. čer 2009

jee peknej hned jsem ho preposlala brachovi a R 😉

beruska2x
autor
16. čer 2009

hm tak to to delame eri stejen jenze u nas se tomu nikdo nedivi 😀 😀 😀 , ja jsem dneska dala R vybrat 1 cinnost kterou bude mit na starosti v byte jen on, lezi totiz u Tv a ja tu kmitam 😝
tak si sam vybral luxovani tak jsem zvedava jak to bude fungovat 😉

erika107
16. čer 2009

no dobre su tam vecicky :o)) neviem na ostatne babulky maila tak im to mozes preposlat mozu potom skusat ked budu v aute bez deti :o))

erika107
16. čer 2009

a myslis ze to bude fungovat? ixixi ja som uz vies kolkokrat zapojila L do cinnosti a ked nad nim nestojim a nehucim do neho ze uz by mal ist to robit tak to nespravi a na druhy den si to robim sama :(

beruska2x
autor
16. čer 2009

no vidis, poslu to vsem 😀 😀 😀

beruska2x
autor
16. čer 2009

bude muset, jinak uvidi toco 😝 nebudu jak blbec litat a pak si vali sunky

erika107
16. čer 2009

maju inspiraciu na zajtrajsok vo volnom case (volnocasova aktivita) 😀 😀 😀 😀

erika107
16. čer 2009

no ved prave je to hrozne nespravodlive mi lietame od rana do vecera okolo deti rodiny a oni dojdu z roboty vyvalia sumku sadnu pred TV alebo PC a vybavene

beruska2x
autor
16. čer 2009

no prave, jen az Sima zacne chodit a tak, hned ho trosku hodim tatinkovi na krk 😀 😀 😀

erika107
16. čer 2009

no ved to aj L hovori ze sa tesi kedy budu hrat futbal...no a ja sa nato obdobie netesim lebo bude vela zlomenin .o))

beruska2x
autor
16. čer 2009

to nebude tak hrozny, hlavne se zabavi 😉

erika107
16. čer 2009

a konecne najdu k sebe blizsiu cestu ... i ked za tych 10 mesiacov sa to zlepsilo ale videla som aj lepsich ocinkov :o)) .. nehovorim ze je zly ale travia spolu malo casu tak to tak nevie precitit

beruska2x
autor
16. čer 2009

hm tak to u nas ne, oni se mazli furt, nekdy mam pocit ze Sima se na R tesi vic nez na me, ja mu cistim nos, usi a takovy ty nepopularni veci prakticky a tata je na blbinky 😝 😝 😝 😝
to se muze z nej poprdet 😕

erika107
16. čer 2009

tak to musi byt super :o)) ... oky zlaticko idem ja do hajan lebo neviem aka noc ma caka tak aspon trosku nech sa vyspim bru nocku a sladke snicky

beruska2x
autor
16. čer 2009

juj tak papa jdu do vany a pockam na R a pujdu taky 😉

kisska
16. čer 2009

Ahojte babulky, vidim, ze uz spinkate, tak dam len patke tu sosovicu - namocis na par hodin (ak mas cervenu lupanu, tak ani nemusis), ale mozes aj obyc., cim dlhsie namocis, tym s bude kratsie varit. Davam len minimum vody, ale aby sa neprichytila a varim so zemiakom(ak chces ovonat, mozes dat gulicku noveho korenia, ale ja este nedavam), ked je uuuuplne makka tak ju rozmiesam s jogurtom a dalej uz nevarim. K tomu ked chces mozes aj vajicko natvrdo. Ale da sa to zahustit aj klasickou bielou zatrepkou (muka s mliekom/smotanou), ale ja mam vacsinou tu sosovicu so zemiakom tak hustu, ze jogurt staci. Ked mam uvatene masko v mrazaku, tak pridavam to namiesto vajicka. Inak velmi podobne som robila aj so struhanou cuketou a bolo to este lepsie...

Dobru nocku 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru