Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
19. lis 2009

pati dobru noc...

pancake
19. lis 2009

mne je to akosi proti srsti kupit nieco co som nemala v ruke a hlavne ked je to uz obnosene. bala by som sa.

erika107
19. lis 2009

kiss: nato treba mat trpezlivost pri nakupovani cez MMB 🙂 ja tiez nemam nato nervy a mam radsej ked si to mozem chytit do ruk a pokukat 🙂 lebo takto kvazi kupujes kocku v mechu 🙂 ... nevie mi presnejsie povedat zajtra ked pojde do prace sa spyta ...robi tam len tyzden aj s cestou 🙂

pati: bru nocku

saska.t
19. lis 2009

tak kociky ja by som bez ebay neprezila tam najdem vsetko za polovicne az tretinove ceny pre malu nieco je nove nieco 1x pouzite aj tak z tho za chvilu vyrastie takze toto neriesim 😀
na vianoce si drahy kupil LCD TV takze uz nic nedostane a ja si nieco male kupim, mala veci ma takze pojde hlavne o hracky na jej rozvoj aby si potrapila hlavicku take hry sa jej moc pacia a hlavne zvieratka takze do toho investujem, nasim som kupila kavovar espresso a D rodicom kupim toustovac a este kazdy neco male a mam hotovo 😀

kisska
19. lis 2009

aj mne bolo, ale kedze do obchodu sa nedostanem a ked, tak tu v meste su len take, kde ti za letnu supravicku teta pytala 25€, ze vraj talianska znackova - no mozem ju oprdet, ked ich potrebujem aspon 3 na leto a maly ich zaspini rovnako ako cinske, ale umelinu na maleho zatial nedavam... Tiez som zacinala opatrne a uz som vo svungu 😉

pancake
19. lis 2009

erika mne sa az teraz ukazali vsetky prispevky. ano robila som ale opatrovatelka bola na hovno tak som ju poslala domov pekne krasne este som ju aj nabalila a povedala som jej ze uz nepride.dala som vypoved v praci a som na podpore. 6 mesiacov.potom uz budem iba ,,socka,, 😀

kisska
19. lis 2009

eri - ze dakujem 😉

beruska2x
autor
19. lis 2009

holky R me vyhnal od PC 🙄 🙄 🙄 ma novy mobil a stahuje si tam blbiny 😝 snad vas doctu 😕

kisska
19. lis 2009

sasi no pri LCDcku by chrust nemal velmi dlho narok na ziadny darcek 😉 😀 😀

saska.t
19. lis 2009

tak mne to nevadi ze to nevidim vzdy je tam zlozenie materialu v akom stave to je a klamat nesmu inak dostanu pokutu takze viem presne co kupujem a okrem ineho väcsinou nakupujem nove veci za smiesne ceny a vzdy som bola spokojna a ebay mam 100% namakany

kisska
19. lis 2009

sasi daj tipy, ja vobec netusim, co s dietatom robi ktora hracka...ale chcela by som take uzitocne 😅 Ja vzdy odpadavam, ked vidim napr. kamoska z rovnakeho terminu ma dievcatka dvojicky a babule maju uz dlho tie mydlove farbicky, ale okrem toho oni aj naozaj krasne kreslia, alebo vkladacky do kocky vedeli upratat uz pred rokom, a Adamovi to ide len poslednych par mesaicov 😒

pancake
19. lis 2009

pata papapa
berus nedovol mu to!

no my si darceky nekupujeme. kazdy kto co chce si kupi cez rok. takze len darceky pre maleho. a to okrem tej kresliacej matrace nemam nic ani vyhliadnute. kupujem len kreativne hracky. ziadne hovadiny.
no ale mam taky kupon na 40 libier zdarma. tak si ideme kupit kopirku,skener,fax a tlaciaren v jednom. lebo mame len tlaciaren.
pre mna spanielska dedina ale ze vraj to rodina potrebuje. bolo mi nahlasene.tak to pojdeme kupit. ked si bvyberieme. no a vianocujeme tu sami, takze nikomu inemu nekupujem nic.

kisska
19. lis 2009

jaaaj, no ale ona je ucitelka profesionalka... ale ja na to nemam vlohy ani najmenej ☹

pancake
19. lis 2009

ake su to mydlove farbicky???

kisska
19. lis 2009

zuzi - aj my si stale hovorime, ze si nic nebudeme kupovat, ale drahy vzdy prinesie nejake prekvapko, takze musim mat tiez pre neho nieco vymyslene...

beruska2x
autor
19. lis 2009

snazim se ale jsem dneska k.o. taK PUJDU LEZET STEJNE, ALE DOCETLA JSEM VAS 😉

saska.t
19. lis 2009

no kiss ponahanam linky co chcem pre malu kupit a poslem je to tazke na opisovanie 😀

zuzi ani za boha som tu nenasla tu kresliacu podlozku a tak by som ju chcela ☹ mala by sa jej urcite potesila ☹
este sa pojdem pozriet ☹ do jedneho obchodu tak snad zozeniem 😀

kto je ucitelka profesionalka?

pancake
19. lis 2009

maly ma taku kocku do ktorej sa tiez vkladaju spravne vkladacky a este to aj zahra pesnicku ked spravne vhodis. maly na tom frci uz pol roka.
ale co u nas bezi kazdy den je detsky klavir. su tam aj nahrane pesnicky, aj kadejake melodie, a aj zvuky zvieratiek ked si to prepnete, a aj svieti atd... a aj sami sa tam mozete nahrat co zahrate. je to taky detsky klavir.
no o ten sa trhame vsetci. uz som sa naucila hrat aj od darinky rolincovej anijelik moj....
a p. vali uz asi aj 20 pesniciek. ja len tie detske vsetky. on aj metallicu, mullera atd...

erika107
19. lis 2009

kiss: mydlove farbicky? to pocujem prvykrat 🙂 ... ja tiez kupujem len hracky ktore rozvyjaju mateska jeho zrucnost a pri ktorych sa aj nieco nauci... najnovsie ma chytila mania drevenych hraciek 🙂 asi mi sibe 🙂 ... take vkladacky a tak

saska.t
19. lis 2009

zuzi tak ten klavir aj kocku mame aj my ale klavir ju uz nebavi ale kocku zere 😀

kisska
19. lis 2009

sasi skusala si heslo "aqua draw"?

pancake
19. lis 2009

krista nemozem najst meter.chcela som tu dosku zmerat. aby ste mali predstavu. ale za to som nasla dlho hladanu knihu cucoridkaren. 😀 😀
saska ak chces ja ti to poslem. 😉

saska.t
19. lis 2009

kiss skusala ale nic normalne mi to nevyhodilo

pancake
19. lis 2009

ten pepa pig druhy obrazok z vrchu ale je taky maly sa mi zda.nie?

erika107
19. lis 2009

babulky idem off bru nocku a dufam ze sa coskoro ukazem opat rada som pokecala 🙂

kisska
19. lis 2009

pa eri, budeme sa tesit

pancake
19. lis 2009

my mame aj tento vagon. v nutri su velke skladacky ktore sa daju aj pripnut na ten vagon. ale aj oddelene. a ten vagon sa da aj vyklapat. je super tiez. ale tu stoji iba 20 libier.
http://www.amazon.com/gp/product/B00005QX3O?&ta...

pancake
19. lis 2009

eri papa

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru