Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
19. lis 2009

je, ake velke su tie "nase"? Co som pozerala, tak mi to ukazalo nieco okolo 100x90cm, ci ine?

saska.t
19. lis 2009

kocky idem tiez dospavat vcerajsiu noc tak mi drzte palce nech mi to vyjde 😉

kisska
19. lis 2009

to je dobreeee, to je este vacsie ako duplo 😉

kisska
19. lis 2009

dobru nocku a vela stastia 😉

pancake
19. lis 2009

80 x 100 cm. je to v pohode. nie je to az tak male. toho som sa bala.

pancake
19. lis 2009

je tu este niekto?

kisska
19. lis 2009

sooooom, drahy sa natahuje s malym o medovu lyzicku 😀 kolko medu moze dieta zjest naraz? 😅

kisska
19. lis 2009

zuzi naozaj je to super velkost... a aj cena... tesim sa jak male decko... uz len vydrzat do vianoc 😀

pancake
19. lis 2009

neviem kolko medu, ale viem ze moj maly uz davno drichme /hodinu a pol/ 😎

kisska
19. lis 2009

mozem ja snivat... drahy prave frfle, ze si tie odsudene nikdy nepozrie klude... ale maly je zrely do postele az teraz. Tak je jedno, ci beha do detskej a uklada maleho, alebo je maly s nami...

pancake
19. lis 2009

aha. no u kazdeho to funguje inak. ja ked sa spytam o siedmej maleho ci ideme buvat, tak vyskoci zo zeme a uteka ku dveram aby mohol ist do detskej izby. tak viem ze je unaveny. to mame dennodenny ritual. 7;45 uz lezi v postielke kazdy den. a nikdy ani nemukol. pustim mu uspavanku takeho tigra, on mu pozicia dudku a kym pesnicka skonci on zaspi. to su 2 minuty.

pancake
19. lis 2009

ok idem spat.pa zajtra o dvanastej zase nakuknem. 😉

kisska
19. lis 2009

tak aj u nas mame ritual, maly zacne byt protivny, tatino sa spyta, ci idu umyt vanicku, tak ho maly drapne za prst a idu umyt vanu, okupu sa a ide spinkat... ale zaciname vacsinou az okolo deviatej, pol desiatej...

uz su aspon nalozeni vo vani 😒

kisska
19. lis 2009

dobru nocku... 😉

pancake
19. lis 2009

vy kupete kazdy den? ja az na treti den kupem. 😒

kisska
19. lis 2009

kazdy, maly ma z toho taku zabavu, ze nemam to srdce nekupat... najprv ho tato osprchuje s gelom a potom sa uz len maca v cistej vode... miluje to. A nastastie nema problem s kozou, takze mu to zatial nevadi 😉

beruska2x
autor
20. lis 2009

holky tak nam dneska umrela babicka, to je fakt v pr.... vim ze ona to chtela, ze ji nic neboli, ale deda...
2. dubna by spolu byli 50 let 😢

saska.t
20. lis 2009

jej beru to mi je luto, to je urcite preto ze sa jej nechcelo zit ☹ chudak deda ☹ ☹

beruska2x
autor
20. lis 2009

diky jsi hodna, no o dedu n´mam starch, ty chlapi jsou v tomhle takovi 😅 bezradni

pancake
20. lis 2009

beruska je mi to luto. prajem ti uprimnu sustrast. 😔 😔 😔

beruska2x
autor
20. lis 2009

holky jste moc hodny.. hlavne me desne mrzi ze si ji Simon nebude pamatovat....

a dost nebudeme delat smutnou naladu, hlavne ze babi uz nic neboli a my to nejak zvladnem... 😔

beruska2x
autor
20. lis 2009

holky kamaradka dela ve fotu tak se jdeme dat se Simou v pondeli fotit, tak snad mu to nezkazim, musim sie nakraslit... tak vam to pak poslu...

pancake
20. lis 2009

to by sa aj mne zislo. nemam ziadnu umelecku fotku s malym. ale hlavne preto lebo som leniva si dat makeup. 🙄 🙄 🙄
dufam ze pre neho budem stale mlada a krasna maminka. 😀 😀 😀

beruska2x
autor
20. lis 2009

no ja prave ho furt fotim ale ja jsem asi na 2 fotkach za celou dobu a to jeste jak pako 😖

pancake
20. lis 2009

berus tak to sme na tom rovnako. neucesana, nenamalovana, a potom o 10 rokov si poviem ze sa za seba hanbim ako som vtedy vyzerala. 😖

kisska
20. lis 2009

Ahojte, berus - uprimnu sustrast 😔

u nas je to s fotkami podobne... a tiez mam kamosku, co ma fotoatelier, ale ja som hnila etse aj za nou skocit, nech nas nafoti 😅

pancake
20. lis 2009

staci ze krpcov fotime. naco este seba, nie?
hmmmmm ale chcelo by to este nejaku pamiatku ze ked sme boli mlade a krasne.......
.......mne sa zase zobudilo dieta. ....... 😢 😢 😢 uz dnes nezaberie.

kisska
20. lis 2009

no Adam spi prave hodinu, tak by som mala vymysliet, co bude papat...a napad nikde ☹

saska.t
20. lis 2009

kocky ja tiez nemam ziadne fotky s malou, no co uz hlavne ze ona ma kazdy den nejaku...
tak mala spala 2,5 hodiny som si myslela ze bude mila a usmievava a prd je ako vred sme boli vonku a cely cas prejacala az som z toho znechutena, tie jej zuby mi uz lezu na nervy uz nech su vsetky vonku a konecne z nej bude krasne usmievave dieta a mozno aj mama uz nebude taka nervozna 🙄

kisska
20. lis 2009

sasi ja sa obavam, ze ked mala prestane byt protivna, uz si ani nebudes vediet spomenut, co s nou 😅 🙄 Ja vazne obdivujem tvoju trpezlivost, mne staci aby bol Adam protivny chvilu a uz som na prasky a skacem z okna... No kazdy ma asi nalozene tolko, kolko unesie... Mna by Ella zabila za pol dna...

prave som spratala tri (!) krajce chleba s rybacou pomazankou... asi prasknem...pahltna kuna 🙄

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru