Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
8. led 2010

pati a dostala si to na PC? zeby som si tu ziadost pozrela a poslala im ju rovno vyplnenu? 😀

patricia1971
8. led 2010

áno, pošlem ti ju na mail,ale vyplniť si ju zvvládneš aj sama ale ďalšia kamoška mi hovorila,že možno budú nejaké original žiadosti,ale nikto nič nevie,ale to je na SK normálne,keď ani na úráde práce to nemajú a musia si vyrábať žiadosti 🙂

patricia1971
8. led 2010

sasi máš to poslané 🙂

pancake
8. led 2010

krasky ja tu ziadost uz mam stiahnutu. tak ak ju chcete, napiste mi mailovu adresu a poslem vam to.ok?

saska.t
8. led 2010

dakujem kocky 😉

patricia1971
8. led 2010

zuzi pošlem ti do IP moju mailovú adresu...a kam to mám poslať????? tam kde som si všetko vybavovala????? 😝

kisska
8. led 2010

Ahojte babulky, dnes mame celkom uspesny den. U dokina ma sprdli, ze si mam davat na nas pozor, ale skontrolovali nas a sme v poriadku. Som sa zlakla, ked doki zacal kontrolovat placentu, ci sa neodlupuje... Ale mam sa este aspon dva dni sledovat a keby cokolvek, tak ist do nemocnice...
V lekarni som robila nakup do porodnice, nechala som tam 40€ 😒

Aj na uradoch uspech - vsetko vybavene do obeda, takmer bez cakania. Akurat na UP mi tiez dali podpisat na zvyseny RP ich vytvoreny papier - ziadne origosh tlacivo, takze zalezi od sikovnosti tetusiek... Zvysenie mi schvalili, od februara mi RP zobrali, tak dufam, ze mi stihne hned chodit aj materska 😉 Na Socialke tety spuchliny, ale nenamietali, ze by som nemala mat narok alebo nieco podobne...

Akurat ked sa maly teraz po obede zobudil, tak som zistila, ze ma odlupene zo zuba ☹ cely roh az do polky zuba. Vyzera teraz ako chuligan ☹ A ani nevieme, kedy o zub prisiel. Od rana bol s babinou a tej vraj nespadol. Akurat spadol vcera na snehu, ale to plakal, ze si narazil nos a to by sme si urcite vsimli ze nema taky kus zuba... Takze bol asi len prasknuty a dnes ked v posteli dudloval dudel, tak povolil... Najhorsie, ze s mliecnymi zubkami zubari nic neurobia a teraz bude chodit ako grazlik az do 6tich rokov. ☹ Ach jo....

daskak
8. led 2010

ahoj babenky 😉 😉

vas dociat... 😉 😉 teraz ked su prazdniny tak pri pc je povacsine patko tak ja som ako vyhnanec... ale chvalabohu uz v pondelok ide do skoly....
sasi: moja ty si Alexandra??? 😉 😉
kiss: joooj... si davaj na seba veeelky pozor.. 🙂 🙂
berus: je ti lepsie??

zuzi, pati: ahojte 😉 😉 😉

saska.t
8. led 2010

Ahojky bambulky 😀

tak my sme vyvenceni aj vymrznuti aj zapadani snehom ale aspon nahaname imunitu do skolky 😀

kiss tak to som zvedava, ci mne schvalia zvyseny RP ale podla podkladov by mali, mam narok este na 7 mesiacov 😀

dasi-ano ja som Alexandra ako kazda sasa na SK ci CR

daskak
8. led 2010

sasi: tak ti dodatocne prajem k meninam vsetko naj naj naj.. hlavne aby ta eluska posluchala a polovicka aby ti vzdy dopriala co ti vidi na ockach 😉

daskak
8. led 2010

sasi: vlastne ano.... len ja mam kamosku Natasu a volame ju saska.... tak preto som zchaosila.... 🙂

patricia1971
8. led 2010

sasi tak aj ja ti dodatočne prajem všetko najlepšie k meninkám 🙂 🙂 🙂

kiss to Lili má zatlačené 2 zúbky, jednutoku a dvojku, tiež keď v pondelok padla na kvetináč,tak som si myslela,že má buchnutú len pusku a po hodinke som si všimla,že zúbky sú zatlačené, no a zubárka povedala,že to má pevné,možno sa jej to narovná,ale nedá sa s tým nič robiť,takže možno Adam zažil to ako píšeš,mal to buchnuté a až potom sa mu to ulomilo,chúdatko 😢 😢 😢

dasi,eri,berus,zuzi ahojte 🙂 už asi neprídem,je mi nejako divne,tak mám objednanú masáž u M,tak uvidíme...pekný víkend 😵 😵 😵

saska.t
8. led 2010

kocky dodatocne vam vsetkym este raz dakujem 😉

tak ja som si urobila cesto na super jablkovy kolac a cesto som zabudla do vecera v chladnicke tak som s nim teraz mohla hlavy rozbijaz, no co uz ale kolacik je uz upeceny a ja budem zasa len priberat 😀
mala sa s D tak rozblaznila, ze teraz nechce spat no ale co si muzik narobil, tak to si teraz musi vyzrat a ja uz sedim pred TV..
Pati tu masaz ti zavidim 😀 aj ked musim povedat, ze teraz romantikujeme viac ako za posledne 2 roky, no na mojho muza prisla asi ruja trosku skor 😅 kedze jar ma este cas 😀 😀

erika107
8. led 2010

caute zlaticka

tak poslala som vam do IP nieco na pobavenie 🙂

pancake
8. led 2010

erika ale mne si to neposlala. 😠

patricia zmen si tam na hlavicke mesto, vymaz adresu a dopln to co potrebujes a posli im to alebo zanes osobne. 🙂
ja tam ale este budem pre istotu volat buduci tyzden. ☹

saska.t
8. led 2010

zuzi a to je original tlacivo? nie je tam nic o prehlaseni ze nepracujes a ze si za tym stojis 😅

pancake
8. led 2010

to poslala jedna zamestnankyna UPSVARu jednej babe tu na konikovi mail. ze to ma vypisat a poslat im to postou.
ja si zavolam este k nam do Dca od kial som ze ci to staci.
inak aj ja som pocula ze zamestnavatel ti tam musi dat nejake razitko,..... ale kisska tam dnes bola a tiez nic nepotrebovala. opytame sa jej. 😉
no a este mozno aj kazde mesto /region/ to ma inak. 😝 😝

kisska
8. led 2010

Ahojte na vecer 😉
Pati no radost s tymi zubkami... ja by som plakala, ked ho vidim. Nastastie ho to neboli ani nic a volali sme znamemu zubarovi, ze ani boliet ho to nebude, ked v mliecnych zubkoch nie su korene...

Dasi co mate nove?

saska.t
9. led 2010

zuzi, nepotrebujes ziadne razitko od zamestnav. ja uz dlho ziadneho zamestnavat. nemam takze potvrdenie ze nepracujem nemam z kadial dostat, ale videla som tlacivo kde bolo cestne prehlasenie, ze nepracujem 😀

patricia1971
9. led 2010

ahojte,tak čo ja mám tlačivo,tak je tiež z ÚPSVaR v Senici,tam im stačí takto to mať,lebo to konzultovali s BA,no nejako to vypíšem a v pondelok tam zavolám,mám rovno číslo na babu,čo nás ma na starosti,tak ám potom dám vedieť 🙂

varím vývar a mäsko na hríbikoch s ryžou,mňam....a ja na diéte,takže neviem,čo budem jesť.....u nás strašná člapkanica....a chytili sme od vás soplavých soplíky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pancake
9. led 2010

caute.
ja na ten upsvar zavolam az v pondelok.
dieta mi nechce cez obedy spavat, aj teraz strajkuje v postielke tak som tu len na skok. 😖

a varim pecene maso,opekane zemiaky a dusene sampiony.pride kamos, tak nech sa chalan nadlabne. 😉

saska.t
9. led 2010

ahojky kocky

tak nasmu dietatu konecne vyliezla 3 cela som nadsena aj ked sa jej uz tlacia dalsie a je dost umrncana, no aspon vieme preco
dnes elli zjedla 3 chody na obed, este mi ostala kapustova polievka tak tu zdlabla s tatinom, na rychlo popri upratovani som uvarila zeleninove rizoto so struhanym syrom to si dala svoju davku s maminou (bohovsky sa jej pacila kukurica) a zakoncila to jablkovym kolacom, skoro sme z nej odpadli 😀
Poobede ideme ku kamoske polke a ta ju ostriha ak tu bude realne mozne lebo uz to ma chuda v ociach aj puse a ak to nepojde prejdem ju strojcekom 😀
za tyzden nastupuje do predskolky takze zacinam mat znacne nervy ako to zvladnem 😅 a mala tiez no snad bude vsetko ok 😅
vecer nakuknem ci tu niekto nebude, zatial sa majte pa 😀

kisska
9. led 2010

Ahojte babulky.
K tym papierom - u na v Sali mali tety take tlacivko,kde ani nebol priestor pre peciatku zamestnavatela a zase ked uz ti vyplacaju RP, tak by mali mat udaje od zaciatku, ze si si predtym poberala matersku alebo nie... Alebo zalezi od toho, aky tam maju bordel 😒

Ja mam dnes prazdny dom - maleho som nalozila babke, nech si ho este dva dni uzije u nej a my s Chrustom budeme dnes vecer rusit stromcek a davat do poriadku byt (ked mame stromcek, musim poprehadzovat nabytok aby sa mi zmestil), tak nech z toho maly nema sok... teda az zajtra ked pride domov a strom nebude... 😕 A drahy isiel este dnes do NR do kina na Avatara. Keby to nebolo 3D tak idem aj ja, ale nemyslim, ze by som to zvladla. A mam ho aj na DVDcku, takze si ho kuknem v klude. Ale aspon on bude vytesakovany, lebo ho uz videl 2x doma a aj tak chcel ist este do kina. Tak som ho pustila, bohvie, kedy sa najblizsie zase dostaneme von 😉

daskak
9. led 2010

ahooooj babenky 😉 😉 😉
kiss: mame sa dobre, dakujem, len mam pocit ze prazdniny trvaju nekonecne dlho.. a kedze n ie je u nas ani cm snehu.. len blato tak je to hruuuza patko vobec nechce chodit von.... moje chudiatko tie zubky ma mrzia...
sasi: no ellinka je uz velka slecna, ktora poriadnepapka... aj my sme dnes mali rizotko so syrom... u nas vyhrava hrasok 😀 😀 😀
eri,pati, zuzi, berus 😉 😉 ahojte

beruska2x
autor
9. led 2010

ahojte holky, ja vubec nestiham sem za vama jit 😠 denska tady byla mamina s brachou tak jsme kecali s nima a Sima me vubec nenecha psat, taha me od PC pryc 😝

jinak on uz je v pohode ja s rymou taky jen R jeste stona.....

no snehu mame dost, ne ze by tolik napadlo ale spise to nikdo neodklizi, sla jsem dopa nakupovat a nadavala jsem celou cestu, Sima, kocar nakup no spocena jsem byla az na prd... a odpo jsem vzala Simu na hriste, jsme jediny blazni co chodi ten na klouzacku 😅 😀 ale jeho to bavi a furt ji snih 😒, nalepi si to na rukavice a okusuje no nervy 😀

se mate nam materskou nezvysujou 😝 🙂

pekla jsem dneska kue a br. kasi a Sima ji mel se sunkou na masle... a rajcatovy salat..

patricia1971
10. led 2010

ahojte 🙂

u nás noc ako vždy, lenže Lili je už aj nejaká zachrípnutá a asi ju bolí aj hrdielko.... Dávate deťom niečo na hrdlo????
počasie otrasné,stále len prší a je tu strašná člapkanica, dnes nevarím,mám od včera toho dosť na jedenie,takže dávam dnes oddych,len niečo upracem 🙂

pekný deň všetkým 🙂 🙂 🙂 🙂

kisska
10. led 2010

Ahojte babulky
berus - k vam by som sa dala pozvat na obed 😉
pati ja sa snazim davat vtedy malemu med do caju, ale neviem ako ste na tom s medom 😉

Maly je este u babiny, tato rozobera stromcek a ja by som tiez mala asi nieco robit, ze? 😅 Inak tiez pocko doveci, teplo, blato...

saska.t
10. led 2010

ahojky kocky

tak my dnes ukazkovu nedelu, do pol 9 v posteli vsetci spolu pri TV, tati s azabaval s dceruskou a urobili mi ranajky a kavicku do postele 😀
dnes som iba rychlo uvarila kuracie na prirodno a papali sme vsetci spolu aj so psami a opät kukli TV
spat sme s malou tiez isli obaja a aj sme si slusne pospinkjali 😀 a isli na hodku von kedze strasne mokro snezi ale dieta a psi vylietane a vsetci spokojni 😉
teraz som nasla uz zrele avokado tak som spravila natierku ale mala ju nechcela kedze v nej bol cesnak a to ona nemusi tak sme ju zbuchali s D na posedenie a pojdeme sa pomaly vsetci kupat...
tak pekny zvysok vikendu 😀 😎

kisska
10. led 2010

jeeeej sasi no ukazkovy den 😀 😀 😀

my sme dnes s drahym spali do pol dvanastej... takze som bola cely den jak mechom udreta. Ledva sme doma nieco porobili. A pred chvilou sme sa vratili z NR aj s malym... No a asi pojdem tiez spat zarovno s nim... 😉

patricia1971
11. led 2010

ahojte 🙂

no sasi,to ste mali super,ja o tom môžem len snívať 😝

kiss aj ty si sa mala super,to ja mám večne decká na krku,rovno tri ks,ale dnes hurá škola, Pauli už zarezáva,len Erik má dnes ešte volno,j som sa tešila,že bdem len s LIli a oddýchnem si,ale čo už 😝

u nás zima ako na sibíri,Lili zachrípnutá,no vvidíme,či pôjdeme von

pekný deň všetkým

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru