Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
30. bře 2010

ahoj dasi,berus 🙂

berus fakt,ani ja nevidím tvoje foto...a to prečo???? ty nemožeš byť na SK koníkovi????

dasi jasné,zvládnem to, hlavne si oddýchnem od každého z bytu 😀 😀 😀 😀 no ale bude mi smutno za nimi,čo už,ale veď o 15.45hod.budem už doma 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
30. bře 2010

pati to jsem zvedava, jak to budes zvladat... a na kolik rano budes chodit??

no, udelali vic spatnych nez dobrych zmen mi prijde ☹

patricia1971
30. bře 2010

berus ja nevidím moc rodiel v tom koníku,ale ešte som tu ani moc nebola,len v tejto našej téme a dnes som si tam dala foto,lebo mi zmizlo ☹ ...no budem robiť od 7.30-15.30, to je ok, budem chodiť autom a cez dialničný obchvat som tam za 10 min., takže dobre.....len už teraz vidím ten binec doma 😝 😝 😝

saska.t
30. bře 2010

Ahoij kocky

tak som prisla z roboty a mozem sa tiez pustit do upratovania, kedze nasi vecer dorazia, potom musim este uvarit, kupila som gyros mam nan docela chut a povysavat zo psov same chlpy som z toho uz na nervy, vsade same biele chlpy 😝

mala zaspala ale asi pojdem este k nej nech si trosku oddychnem a potom sa do vsetkeho pustim aj ked sa mi vobec nechce
pocasie celkom teple az na to ze je pod mrakom a ja chcem uz len slnko 😀
v sobotu vyrazame do podmorskeho akvaria, tak som zvedava co povie elli, farebne rybycky sa jej moc pacia 😉
kiss neboj on sa ten vas rezim pekne utrasie a bude ok
pati v praci to urcite zvladne tak nenervuj
beru, dasi eri ahoooj

beruska2x
autor
30. bře 2010

sasi ahoj, jo rybicky frcej 😉 nasi maji akvarko 1 x 0,5 metru a Sima uz tam ma svoji stolicku, vydrzi tam docela dlouho.. 😀 akorat se bojim aby nechtel k nim 😀

kisska
30. bře 2010

Ahojte babulky, u nas straaaasne fuci, ale svieti slniecko,t ak sa snad dostaneme aj von 😉

Baby rybicky a yby ficia aj u nas. Chystame sa na vylet do budapesti do tropicaria... kuk toto http://www.tropicarium.hu/index.php?a=fauna&id=.... Adam sa pos...re ked to uvidi nazivo 😀 😀 😀
Aj ja by som mala upratovat, ale neda sa. Mala cele dopoludnie place a papa a poobede spinka (uz druhy den), tak nemam to srdce zobudit ju upratovanim 😉 . POtrebovala by som, aby mi niekto prisiel na 2-3dni varovat detvaky a ja mozem vyoblizovat tento nas chlievik... Jedno jedine okno, ktore mam umyte od vianocnej vyzdoby (na ostatnych mam este nastriekanych snehuliakov 😅 ) mam upackane do polovicky, lebo Adam si na druhy den prisunul stolicku a sledoval suseda ako na zahrade pili drevo... a klopal na okno, aby sa pozrel... 😒

beruska2x
autor
30. bře 2010

caute..

ty jo kiss to vypada na paradni vylet 😉

no ja nejak nestiham ☹ jeste varim, zitra prijde kamoska tak delam prckum polivku... R hovezi s fazolkama...

saska.t
30. bře 2010

beru posli aj nam navarene, mne sa nechce varit 😉

beruska2x
autor
30. bře 2010

😀 pisu si te na seznam... 😀

beruska2x
autor
31. bře 2010

zdravim 😵

u nas opet cedi a cedi... nastesti jsem bala se Simou venku dopo, rohliky a maslo mame tak nas nic nevyzene 😀 jen jsou ve meste velikonocni trhy, myslela jsem ze se pujdeme podivat, vzdycka tam deticky ze skolek zpivaji, koupime si pernik a asi z toho nic nebude 😖

no uvidime zitra, treba to risknu 🙂

co u vas noveho???

patricia1971
31. bře 2010

ahojte,tak som tu len na skok, mám už strašný stres,no ale zajtra vám dám vedieť,ako som v robote dopadla 🙂

dnes idem ešte aj navariť na zajtra,no mám čo robiť....počasie u nás strašné, prší a stráááááášne fúka,sa ani von nedá ísť 😢 😢 😢

tak vám prajem krásny deň a zajtra vás kuk 🙂

beruska2x
autor
31. bře 2010

pati tak drzim palce, doma to zvladnou neboj ale ty, to asi bude horsi vid 😉

kisska
31. bře 2010

Ahojte, u nas uz len smokli a je kosa. Ale bola som sikovnica sikovna - mam navarenu sosovicovu polievku, vajicka a zemiaky ku spenatu, deti spia 😉 Uvidime, co sa do vecera zomelie 😉

Mati, dovolenka je objednana od 31. cervence na 10 dni, takze si nas poznac do kalendara minimalne na jedno stretko 😉 Tesim, tesim
Ozaj, pozdravuje vas vsetky aj Zuzka, pisala smsku ze este nema net a vraj tak skoro ho asi ani mat nebude 😒 . Este vybaluje krabice... jej veru nezavidim. Ja hovorim, ze radsej vyhoriet ako sa stahovat...

beruska2x
autor
31. bře 2010

ahoj holky.. koukam ze to falkate, ale ja jsem taky dneska k.o. Sima sel spat az v pul 9 takze ted jsem skoncila v kuchyni, navic jsem dnes dostala MS, ale to jsem nezazila, normalne me boli bricho, zada, jsem jak nafouknuta vzducholod, 1/4 dne jsem stravila na WC....
no radosti 😝

dala jsem si sprchu, chvilku se zklidnim a pujdu do hajan 😉

kiss jojo pocitam s tim 😉 a moc se tesim, jeste mi pak posli kde presne budete at kouknu jak se dostat a kde nejbliz zakotvit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

ale zase dneska mi prisel Nextik pro Simu na leto tak radost mam, vic nez kdyz si koupim neco sama 😀

beruska2x
autor
31. bře 2010

a uz neumim ani psat ☹ tak zitra pa 😵

kisska
31. bře 2010

Berus, na mna sa mrcha asi chysta, lebo som v priebehu vecera zozrala porciu spenatu, chleba s maslom a slivkovym lekvarom - 2ks, jablko, kus klobasy a musim ist spat, lebo zozerem aj chladnicku. Chudak Chrust ten na mna pozera a uz sa ma pytal, ci nie som tehu... keby som mohla byt, tak vaham, ale nemozem, tak to bude urcite mrcha 😠
A uz som ich aj vsetkych dnes ohucala, takze to bude mrcha, no radost na sviatky 😝 😝 🙄 🙄

beruska2x
autor
1. dub 2010

ahojte holky....

kisss to mam takovy stavy take ale ted ne no a v noci jsem jeste v 1 cucela do stropu, nemohla jsem zaboha usnou, no jak stara baba fakt 😝 😉

ted jsem si dala obed - udelala jsem na rychlovku vecer kureci a ryzove nudle 😀 dam si kafe a koupila jsem si trdelnik 😀
bylyi jsme na tech trhach s kamoskou a detma, jsem utapkana jak blazen...
penez jsem tam nechala jak za kozu 😝
hrali tam pro deti pohadku, tak aspon se pobavili 😉
u nas je dneska naaadherne slunecno ale jeste v 8 rano byl +1 stupen 😲 tak jsem Simovi zase vytahla koumbinezu 😅

eri napis co Mati, jak je ,??? uz se uzdravil z virozy???

no zuzce nazvidim ani ja, my mame kramu jak blazen, asi ji bude pripojeni trvat ale bylo by fajn kdyby nasla nejakou mistni sit, byva to levnejsi, a mnohdy i spolehlivejsi....
snad to zvladne a brzo se ozve, pozdravuj ji 😉

beruska2x
autor
1. dub 2010

a Pati dneska poprve v praci, jee jsem zvedava co poreferuje...

me volali uz tenhle tyden 3x ze neco potrebujou, takze ja tam sice nechodim, delam jim to pres email z domu a prd za to , to jsou ksefty 😝

beruska2x
autor
1. dub 2010

tak jsme se nacpala 😀 a spala bych 😀

erika107
1. dub 2010

Ahojcek babulky

idem vas docitat 🙂

saska.t
1. dub 2010

ahoj kocky

tak rodicia dorazili a v zasade mam pokoj od dietata, plne sa venuje babine a dedovi, zasa doniesli kopu darcekov, takze mam byt zapratany hrackami, no ved ja ich par opät vytriedim a vyhodim...
inak vsetko po starom, praca skolka upratovat, varit a spat 😖 no opät uplny stereotyp, ale kedze ide predlzeny vikend, celkom sa tesim....

erika107
1. dub 2010

no tak u nas uz lepsie vcera dojedol ATB. este troska chrchle ale to preto lebo on chce 4nozkovat a behat s choditkom potom sa zadycha a uz je tu kasel...

beru:aj u nas su velkonocne trhy a myslis ze som mala cas ist kuk? tazko pri nasom prckovi este ked je aj chory :(... zajtra uz zacneme piect s mamcou aby bolo kolacikov na pondelok pre decka 🙂

kiss: a to uz MS neako skoro nie? ved este kojis :o)...

zuzku: pozdravujeme a hadam sa coskoro ukaze na nete ... a tiez nezavidim to vybalovanie 🙂 nastastie som sa este nikde nestahovala tak neviem co to je xix : ) ale som vystahovala L xixi to viem co bolo 🙂

pati: no tak pis ake mas prve dojmy dnes z prace?

sasi: takze dojdu rodicia tak s aspon trosku oddychnes 🙂

beruska2x
autor
1. dub 2010

eri bud rada, ja se stehovala uz 4x a jima me des pri pomysleni ze jeste nekdy budu muset 😝 😝 😝 😝

nam pece beranka mamka, tak to mam skoro bez prace ale tesim se na barveni vajicek, to jo,.....

erika107
1. dub 2010

no my sme chceli tiez baranka vela rokov ich robila babka pre kazdu rodinu aj vyzdobila ...ale ked zomrela tetka zobrala formu a odvtedy sa uz nerobia :( ... mamca si chcela tento rok kupit ked boli tak si nekupila a teraz nevie zohnat :( tak sa zaobideme aj bez barana

beruska2x
autor
1. dub 2010

my jsme formu meli a jeste jednu podedily, a to ma velkeho a malinkeho, takze detem jeste pece maleho 😀 a ma keramicke, ty silikonove stoji za prd ☹

patricia1971
2. dub 2010

ahojte moje,nestíham, rýchlo varím a balím veci, za chvílu cestujeme k svokrovcom 🙂 ale možno v sobotu skúsim kuk, budú večer na dlhej omši v kostole,tam ja nejdem,tak skúsim zapnúř tam ten spomalený pc 😵

no v robote bolo fajn,to oddelenie ešte nefunguje,len včera sme si ukladali stoly,to sa tam ešte budeme motať asi mesiac,než niečo začneme robiť......v utorok nám tam zapoja pc,tak skúsim toho informatika poprosiť,nech mi tam aspoň koníka nainštaluje,lebo máme síce prístup na net,ale všetko máme zablokované....to by som vám nemohla ani len čítať.....no zatial sme tam 4ria, jeden kolega je čo už som nou robil,takže fajn...... 😵

prajem vám krásne prežitie velkonočných sviatkov a skúsim v sobotu kuknúť.....ahojte moje 😵 😵 😵 😵

beruska2x
autor
2. dub 2010

cusik holky...

pati to mas ale zase fajn ze mas cas se rozkoukat a nedrti te od zacatku ne?

no my byli vyzvednout mazanec 😉 a taky balim, Sima rozsypal cornfejky tak luxuje...

snad bude proboha na velikonoce pekny, kdyz maji deti volno, at si to uzijou...

takze taky preju vsem krasne pohodove velikonoce, detem nadilku od kralicka 😉 av pondeli pa 😵

daskak
2. dub 2010

ahoooj dievcata,,,,
som tu le na skok aby som Vam vsetkym popriala kraaasne sviatky a veeela pohody,,,, 😀 😀 😀 😀
po sviatkoch sa ukazem,,,,
tak papa

saska.t
2. dub 2010

krasne sviatky kocky vam aj deturencom!!!!! 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru