Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
29. črc 2010

@kisska 😀 😀 😀 presne, mela bys videt lednici, jen veci na veceri a marmelada 😀

kisska
29. črc 2010

@beruska2x 😀 😀 😀 😀 tak dnes k vam na veceru nejdem 😀 kedy zajtra idete?

beruska2x
autor
29. črc 2010

@kisska 😝 nevdecnice, kdyby byly rizky tak to nakluses vid 😉

budeme v 1:30 vstavat , ve 2:00 odjizdime z domu, ve 4:00 mame byt na letisti a na 6:00 mame odlet a tak v 8:30 mame byt v Monastiru 😉
snad to tam pak nebude dlouho trvat a do hotelu to jsou jen 2 Km...
tak jsme zvedava 🙂

saska.t
29. črc 2010

@beruska2x prajem vam krasnu dovolenku, aby sa vam nic nestalo a samozrejme aby ste boli spokojni, Monastir je naozaj krasny az na tu spinu a rob fotky aby sme videli ako sa mate!!!
Cmuk a hned ked dojdete sa samozrejme ozvi!!!

beruska2x
autor
29. črc 2010

@saska.t dekuji 😵

holky vsem pekyn tyden, bude se mi sice styskat ael hned se pak ozvu a dam foto s velbloudem 😀 papa...

erika107
29. črc 2010

@beruska2x davajte si pozor zlaticka a uzi si dovolenky a potom fotky aby sme mohli zavidiet :o))) pa

beruska2x
autor
29. črc 2010

@erika107 eri ahoj 😉 no zrovna jsem povesila pracku pradla tak jen uz capnem kufry a jdem..
uz jsi tam dala foto at se muzu podivat???

erika107
29. črc 2010

moja nie lebo som zistila ze ked som preinstalovala PC ze som vsetky tym padom vymazala neboj vypytam a potom poslem 🙂

inac dnes sa mi skazila riadne nalada ... pisala so si s jednou babou co maju choditko ktore chcem kupit malemu a ked mi povedla ze to neni konecna cena tych 400 eur tak ma skoro piclo ze je potrebne kupit rozne doplnky a hovori ze to navysi raz tak tu cenu :( .... je mi do breku

beruska2x
autor
29. črc 2010

@erika107 co?? to prijde tedy peeekne draho a pojistovna nic neprispiva??? me uz taky stvou, vis kolik ja dam Simovi za tu kosmetiku, furt ho musim mazat jinak se skrabe, loupe se mu to a nic ti nedaji, hlavne ze kdejakymu fetakovi, alkoholikovi atd plati lecbu za statisice 😝 😝 😝 😝

erika107
29. črc 2010

@beruska2x poistovna mi da nato 70 posratych eur to si mozu takleda do prdele strcit hajzli... ako tiez tomu nechapem tomu drbnutemu systemu na SR ... ved tie decka alebo dospelaci nemozu zato ze maju urcite zdravotne znevyhodnenia .( ... sorry baby za tie skarede slova ale som fakt moc rozculena :( ... ma prestava bavit zit v takomto jeb... state!!!!!!

idem asi radsej spat

beruska2x
autor
29. črc 2010

@erika107 chapu 😉 me ani nevadi ze si dospeli doplaci na pomucky, leky ale u deti by to melo byt jinak..

taky pofrcim at jeste nezaspime 😵

dobrou noc...

erika107
29. črc 2010

oky tak si to riadne uzite moja a hlavne relaxuj :o))) pacek a davajte si pozor nech sa vam nieco nestane cmuk Simcovi prijemny let

beruska2x
autor
29. črc 2010

😉 diky eri, mej se pekne, pozdravuj taky Matiho, 😉

kisska
29. črc 2010

@beruska2x prajem krasnu dovolenku. Mate to super, uzivate si hned cely den. Oddychuj a tesim sa o tyzden 😉

@erika107 to je vazne otrasne, neexistuju nejake neziskovky, ktore by ti s tym pomohli? Urob zbierku tu na MK a druhu polku, nech zaplati tatino 😎

erika107
30. črc 2010

@kisska mne je blbe niekoho o to ziadat s kamaratov ... kukala som uz neake nadacie ale ked som pozrela ich poziadavky ake maju kolko papierovaciek je s tym tak ma presla vazne chut :(

kisska
30. črc 2010

@erika107 eri to nech ti nie je blbe. Ved to nie je pre teba. Svacni do eteru cislo uctu a posleme ti kazda kolko mozeme... mozno aj tak budes musiet dat ty vacsinu (alebo L), ale my budeme mat aspon ciarku k dobru, ze sme mohli Mathiaskovi trosku pomoct... A keby nahodou na vozik nevyslo, tak mas kopec poloziek, ktore maly potrebuje, vyuzijes aj tak 😉

Babule ja uz mam cestovnu horucku. Uz nech je zajtra a uz nech sedime v aute 😎
Bohvie aky mala beruska let 😉

daskak
30. črc 2010

babenky moje,,,,,
ja sa taaaaaaaaaaak hambim, ze vas ani nenakuknem, ale ja ani nevie kde mi hlava stoji,,,,o mesciac zaciam v praci a este nic poriadne neviem urobit,,, dadko ostal protivny ako cert a patko stale niekde pendluje,,,, ja som bola tyzden u rodicov,, vraj dovolenka, alemala som viac stresu ako normalne,,,,,, dadko ide so skolky a pytanie sa na nocnik cikat na totalne na haku,,, kakat sa pyta ale cikat ☹ ☹ ☹ ☹ uz neviem co vymysliet na neho,,,, a vase slniecka ako??? uz cikate sami?

ako sa mi mate????
berus: dufam ze let OK 🙂 🙂 🙂
sasi: ako ste oslavili dva rocky??? dodatocne vsetko naj 🙂 🙂
eri: to ma mrzi, ale kiss ma pravdu, ved to nechces pre seba ako rozmar,,, neboj vsetko sa raz obrati 😉 😉
kiss, zuzi: a vy sa mi ako drzkate?????
ozaj patka? co ma nove???

slubujem ze sa ukazem castejsie,,,, 😉

daskak
30. črc 2010

nejake nove fotecky,,,,
papa a krasny vikend 🙂 🙂 🙂

erika107
31. črc 2010

@kisska dakujem ste zlate ale uz som neako nahrabala peniazky na tu polovicku vozika dufam len ze nebudem musiet viacej platit na tie upravy a ked tak to hadam sa podari neako cez nadacie tie upravy. Prajem ti uzasnu dovolenku v CR :o) uzite si to isot to tiez potrebujes troska vypnut zo stereotypu 🙂 stastnu cestu a vela fotiek 🙂

dasi: maly je krasny :o) neboj on sa to nauci :o) ved ma este mesiac cas :o)

pancake
1. srp 2010

ahojte.
prajem pekne dovolenky ktore zrovna dovolenkujete. 😉
nemam sance vas docitat tak sa nejdem ani snazit.
boli sme v polsku na dovolenke, stale nam lialo tak dovolenka 😝 na fb mam aj fotky.zdielam ich od Ursuly Gozdz tak kuknite ak chcete.

inak nove nic, brucho rastie... 😀 😀

pancake
1. srp 2010

erika daj to cislo uctu. prispejeme 😀

erika107
1. srp 2010

@pancake som kukala fotky na FB ste krasna rodinka :o))) a brusko som si veru nevsimla vidis idem este raz kuk :o)

ste zlaticka ale neako som zohnala peniazky na tu zakladnu verziu co predavam veci po malom tak sa mi nazbieralo uz 180 eur 🙂 ...tak hned som stastnejsia :o) ...

pancake
7. srp 2010

sme na 4.tej strane. co je s vami??

saska.t
8. srp 2010

@pancake dovolenkujeme a nie je cas na MK 😀

beruska2x
autor
8. srp 2010

Ahojte kocky tak jsem zpet 😀 dneska jsme s R dorazili od nasich, uz mam vyprano a vabaleno, Simu jsme tam nechala do utery at si odfrknu 😉

dovolea kouzelna, dam najeke fotky, zadne prujmy ani jine zdravotni kompl. se nekolnaly, a to Sima pil vodu jak z more tak z bazenu, jedl na plazi mistni ovoce, zmrzku, dzusy, no ma zaludek jak kachna asi 😀

zitra jdu teda na usni, asi i tam natekla voda a picha me v uchu, ale nic desnyho,..

let Sima tam prospal a zpatky sedel, koukla na mobilu na pohadku a snedl mi obed 🙂
byl tam jak talisman, bilej mezi tema cmoudama, tak ho vsichni osahavali, pusinkovali, zensky, deti u bazenu no prca...

byli jsme na velbloudech, na vylete v Monastiru na trhach, jak bolbinky tak ovoce, ryby, kozi hlavy na haku no masakr.. o chladaku nesliseli ani omylem 😀

zato teda tady je to masakr, co jsme prijeli tak leje ale hlavne ty zaplavy, to je strasny, nastesti my jsme na kopci bez potoka a tak ale Liberec, Chrastava je pod vodou.. znamy maji taky v baraku vodu, silnice jsou zavreny, nikam se neda dostat.. ☹
musi to byt strasny zoufalstvi 😔

beruska2x
autor
8. srp 2010

nejake foto z narozek, ale nebylo to ono, chystala jsem balonky, ohnostroj atd na zahradu a uz ani na srpen neni spolehnuti 😝 😝 😝 😝 😝

jsem doma jen na zitrek a pak jedeme zase pryc, R ma jeste tyden dovcu a nasi taky tak snad se nekam podivame na vylet a na obed...

pancake
8. srp 2010

saska tak nenakukaj a uzivaj slovakiu 😀 😀

beru krasne fotky.skoda ze si maly nebude toho ,,velblouda,, pamatat. 😢

beruska2x
autor
8. srp 2010

@pancake to neva. uvidi to a pojedeme zase 😉 prece jsme nebyli naposledy, ale teda miluje je, porad jen - bubo bubo - mohl by na nem jezdit kazdej den 😀
byli jsme 2x

beruska2x
autor
8. srp 2010

holky nejste ve spojeni s kiss?, jsem ji psala a nic, jestli je ty zaplavy nejak odsud nevyhnaly 😕 😔

beruska2x
autor
8. srp 2010
Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru