Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
15. bře 2009

neboj dnes pride a budete dovadet!!! 😀 a co vcera??? prijemny vecer? 😀

beruska2x
autor
15. bře 2009

jojo ale uz jen povidani, to vis sli jsme spat ve 3 tak unava padla 😉

beruska2x
autor
15. bře 2009

co tvoje dovadeni?? to byla nejak smrst ne?? 😀

saska.t
15. bře 2009

jj najprv mi drahy zaspal pri telke tak som pozerala film no a o pol 11 sa prebral sme vykladali a nejak sa to zvrhlo v divocinu mam vsetko otlacene od kresla,svalovicu a drahy oskrete kolena no proste jak za mladi 😀 😀 😀 (esteze sem chodime len my) 😀

beruska2x
autor
15. bře 2009

si v prikrmech navnadila mukky akorat ze ta ma asi blbou organizaci casu 😀 😀 😀 😀 😀

hele hura akce jsou nejlepsi.. pro priste polstarek 😎

saska.t
15. bře 2009

polstarek sme nestihli 😉 ideme papat vsetci tak zatim .... 😀

beruska2x
autor
15. bře 2009

cauky holky, vsechny spite nebo co?? 😉

saska.t
15. bře 2009

ahojky,
som uplne hotova mali sme navstevu s 2 malymi detmi vsade bordel, maly mi vylial na ten kusok koberca co mame cely redbull no uplna katastrofa barak mam hore nohami 😝 , mala hned odpadla asi to bolo na nu moc. Ja som nevyspata mala strasne zle posledne 3 dni spi asi nas trapia zubky ma uz dost biele dasna asi tiez coskoro odpadnem do postele.
Dnes som zistila ze nam vsetko konci, mlieko kase plienky no vsetko to bude zajtra v obchode zasa palka 😠 a tak ten den dnes dobre vyzeral a teraz je to uplna katastrofa 😒
Berus uz mas maleho uz si urcite spokojna 😉

beruska2x
autor
15. bře 2009

sasi ahojky 😉
jojo a jak se na me smal broucek, dala jsem mu dnes nove pyzamko, mu to slusi i ve spani... 😀 😀 😀 😀
ted zehlim a pecu maso na zitra, Simovi jsem udelal kotletku a brambor s kukurici a 2 kullicky spenatu..

manza jde za chvili do prace ale ty asi odpadnes vid.. no to jsi mela narocne to se nedivim, to nas taky ceka... tak nech neporadek byt, dej si kafco a nohy hore... 😉

erika107
15. bře 2009

ahojcek babulky tak ako som citala tak ste zazili perfekne divoke nocky 🙂 ... no to u nas neni tak :( ... dnes mame vyrocie svadby a manzel pracuje o pol hodku dojde ale to ja uz pojdem haji lebo tuto noc osm sa nevyspala malemu idu horne zubky tak je nervny a uplakany :( ...

beruska2x
autor
15. bře 2009

a co jinak Eri je to lepsi??

saska.t
15. bře 2009

beru - kaslem dnes na poriadok manza umyl riady tak ostatne urobim zajtra ☹

eri - no musite si s drahym vsetko vysvetlit a potom budu aj romanticke noci 😎

erika107
15. bře 2009

sasi: tak to ti veru nezavidim ten neporiadok ... ale teraz to neries hod nozky na stol ako pise berus a oddychuj aj zajtra je den 🙂

berus: jasne ze sa musi aj ked spikat pacit maminke 🙂 to by inac neslo 🙂

babulky co zajtra varite ja neviem :( okrem masa nato nemam veru chut

erika107
15. bře 2009

tak uz je to lepsie ale kazdy den dojde o pol deviatej alebo deviatej domov a to ja uz hajam alebo on je zniceny takze to stoji za dve veci :(

saska.t
15. bře 2009

eri u nas dost fici zeleninove rizoto s nastruhanym syrom 😉
baby uz mam len 53 kg ale teraz som si otvorila milku a zozerem ju celu aby som si nervy obalila.
Dnes bola nasa mladsia psica uzasna lahla si pred malu a laskovali spolu, ellous bol straaasne spokojny a vyskereny 😀 😀 keby ze sa sem da vlozit video hned vam ich ukazem 😉
my sme dnes papali kalerab s luskami zemiakmi a mäskom a velmi nam chutilo kedze kalerab bol mlady a velmi sladky 😉

beruska2x
autor
15. bře 2009

eri nekdy je to tak vsude, si odpocinete a bude lepsi 😉 udelate si oslavu vyroci, dej maleho na hlidani mamce a jdete na vecu a bude romantika jak blazen uvidis 😀 nam to taky trvalo 😅

ja delam knedlo zelo vepro, mam chut na rizoto, a pak udelam hrachovou kasi a parek a vajicko 😉

erika107
15. bře 2009

s tym rizotom to neni zly napad ... uvidime 🙂 starky zajtra zase robi tak si budem varit asi len pre mna lebo do roboty ma jaternice a zemiaky

erika107
15. bře 2009

berus: no musime nieco vymysliet ale tento tyzden to zase nebude lebo robi a na vikend mi dojde kamoska zo ziliny s nastavajucim takze budem mat perny vikend ...

oky babulky idem ja do hajan lebo uz teraz padam na pusinu...tak bru nocku a sladke snicky 🙂 papa zajtra

beruska2x
autor
15. bře 2009

eri papa 😵 dobrou noc, pekne se vyspi a zitra se prijd podivat na nas 😉

tasha8
15. bře 2009

erikaa...a co nepises aj ku nam? 😒

saska.t
15. bře 2009

no kiss kde si uz si tu mala byt a referovat nam ako dopadla adamkova oslava 😉
ja si zajtra urobim den sama pre seba , pojdem nakupovat a kupim si nieco pekne uz to potrebujem 😉 a tatina necham s malou nech si spolu uziju, kedze drahy zajtra robi len do 11,oo

saska.t
15. bře 2009

eri pa ... 😉

beruska2x
autor
15. bře 2009

😀 ja doufam ze bude zitra pekne pocasi at muzeme jit s malym ven, porad prsi...

beruska2x
autor
15. bře 2009

sasi asi jsi odpadla unavou vid.. tak papa zitra 😉

saska.t
15. bře 2009

beru - neodpadla len kupujeme ten kocik tak to musim strazit aby nas neprklepli lebo je to formou drazby 😉

dididi30
15. bře 2009

ahojte
saska kupujes kocik??
my sme dnes oficalne zacali pozivat nove golface, stare sme predali, teda ti pouzivane, po thomaskovi 🙂

dobru nocku 🙂

saska.t
15. bře 2009

ahoj dididi,

kupujem taku skladnu bugynku aby bola lahko datelna do auta pretoze ten nas musis vzdy odmontovat kolecka kedze my mame v kufri aj prepravku pre psy ktora zaberie tristvrte kufru 😉
dobru aj tebe 😀

kisska
15. bře 2009

Ahotje babulky, hlasim sa do sluzby 😉

eri - gratulujem k vyrociu

saska.t
15. bře 2009

no kiss tak referuj ako ste dopadli a co ste podostavali 😀

kisska
15. bře 2009

citam, ze ste a vyblaznili cez vikend 😉
ja tiez, v piatok nakupy - nehcala som v potravinach takmer 4 litre, skoro ma piclo. A este mi kamoska zohnala bravcove kolena u miestneho masiara - ale take, ze som skoro odpadla, ked som ich videla- 5kolien malo vyse 7 kilov a kazde maximalne 2mm tuku pod kozou. Aj sa mi podarili krasne upiect do chrumkava 😝 😝 😝 Ale jedla osm ich este dnes a to som skor kazdemu dala este aj domov... Pomazanky a studenych mis sa nikto ani nechytil, tak im isli tie kolena...(budem ich jest este tri dni 😒 - nejdete na vecer?/
Adamko dostal krasnu trojkolku, odrazadlo, kopec hraciek do vane a ine drobnosti, ze cely den nerobil nic ine, len sa prehrnal medzi novymi hrackami a juuuukal. No na zozranie 😉 😎 Este aj mamina mi tu zostala na vikend a ta sa s nim vyblaznila, tak som ich len pozorovala z dialky.
Byt som prestavala uplne a kompletku a zistila som, ze v podstate mame velky byt... psa som prestahovala do kuchyne a to mi urobilo tolko miesta, ze to ani nevyzeralo, ze bolo u nas tolko ludi. Cast bola vzdy v detskej s detmi a cast v obyvke, takze bolo super.
Akurat moja dieta je v trapu a este som aj nahodila par kil navyse ☹ Sasi ja somuz aj vahu kopla do kuta, krava ukazuje o kilo viac ako som mala minuly tyzden... uz to chce vazny zasah, lebo uz ked vidim 8ku na zaciatku cisiel, tak ma otaca ☹ 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru