Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
16. bře 2009

no ja vim ale kdo ho ma nosit a vsechno 😝 jsem jak vzperac 😀 jdeme ted 7.4. na ocko a do poradny, to jsem zvedava kolik bude mit...

saska.t
16. bře 2009

no my az na elluskine narodky mame poradnu alevcera som ju vazila a mame 7550 g 😀

kisska
16. bře 2009

didi - aj ja by som zavidela, keby som uz nebola zvyknuta 😅 . Ja to mam zas tak, ze som mavala najkrajsie kozy v sirokom dalekom okoli (nehovorim, ze najvacsie 😉 ) a vzala som si chlapa, ktory je vysadeny na prdele 😕

kisska
16. bře 2009

babulky, idem uspavat divu zver, uz je to zloduch mrzuty... ani vana uz nepomaha...
Este pridem kuk 😉

beruska2x
autor
16. bře 2009

tomu se rika kiss blby prirodni vyber 😀 😀 😀

dididi30
16. bře 2009

ale baby ved vy ste uplne stihle, to ste este po porode, vsetko sa upravi, ste mlade 😎

beruska2x
autor
16. bře 2009

no holky je pravda ze kdyz jdu kolem prehrady v lete tak bych o nekterych 16kach rekla ze jsou taky tehu... bokovky, kratke tricko a speky venku no hamba by me fackovala...

a jak se nesou pavice 😲 😀

dididi30
16. bře 2009

beruska to si nebola v anglicku, kto ma speky je sexi 😀 😀 😀 😀 vasne tu su stihle len slovacky cesky polky 😅 a aj indky......anglicakny su strasne bomby, speky ich netrapia, aj tak si daju hole pupky, zato ja sa hanbim 😔 😀

beruska2x
autor
16. bře 2009

😀 😀 😀 takze az budu zoufala prestehuju se do UK 😉

beruska2x
autor
16. bře 2009

hele holky v jednom filmu bylo - " A proc jsou tlusty?? Protoze se maj." proste znacka blahobytu 😀 😀

beruska2x
autor
16. bře 2009

jste se vytratily, takze preju dobrou noc a pekne sny a jdu taky 😵

saska.t
16. bře 2009

juj tak to by ste mali vidiet tie megery tu vrchol nevkusu
kocky musim dat pc na chvilu manzovi ale urcite sa este zastavim ... 😀

patricia1971
16. bře 2009

no ahojte,kým som vás stihla trochu prečítať,tak ste všetky preč 😒 tak dobrú nocku, snáď vás tu stihnem zajtra 😵

nelinka79
16. bře 2009

ähojte babule tak dnes som sa asi nestihla pridat k debatke ale snad zajtra 😀

kisska
16. bře 2009

ja som s5 😎 , ci uz ste isli?

cessy
17. bře 2009

dobre ranko, ja som uz vcera nemohla dojst, lebo najprv nie a nie uspat juniora a ked uz konecne zaspal, tak som bola taka unavena, ze som zaspala pri nom.. 😉

saska.t
17. bře 2009

Ahojte kocky!!! 😀
MAME 1. ZUBOK !!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
17. bře 2009

jeeee sasi tak moc a moc blahoprejeme, koukej at ti manza koupi nejake nove saty.. 😉

ti tak zavidim, uz bych taky chtela aby mel zoubek...my dneska byli v praci na pokec, tak ho tetky chovaly, no nahojdanej je 😀 ...

kisska
17. bře 2009

Ahojte, sa si to je skvele - takze Lubica? (my davame zubkom mena podla toho ake je v ten den v kalendari - Adam ma doteraz same babske 😀 )

saska.t
17. bře 2009

kiss - tak to ma nenapadlo ale preco nie 😀
beru - dakujeme, no vy ste sa dnes mali tiez sa chystam do prace nech ma dievca zasa trosku zmeny 😉 😉

beruska2x
autor
17. bře 2009

je kiss to je pekny to by me nenapadlo, nejaky stary zvyk?? to pak musim psat Simovi do pametni knizky 😉

sasi jojo to bez, ja se tam vzdycky zasmeju, cestou jsem si koupila teplaky a Simovi knizku a je to 😀 dokonce me chteji nalakat na brigadu tak uvidime..

beruska2x
autor
17. bře 2009

sasi kde brouzdas?? 😉

saska.t
17. bře 2009

jaj beru - bola som s malou vonku a teraz popri nej varim francuzaky, robim pomazanku, vencim psov na zahrade takze ako obyc. nic nestiham ....
rozkvitla mi dalsia orchidej 😀
malu asi berie mikrospanok tak ju necham 15 min. pospat 😀

beruska2x
autor
17. bře 2009

ty jo vidis jaka jsi hospodynka 😉
ja delam Simovi tu kedlubnu s markvickou, dam tam vlocky ovesne a zutra pridam zloutek , no to jsem zvedava 😀 😕 jaky to bude mit uspech...

ty jo ja mam doma same nekvetouci kytky jsem zjistila.. musim naznacit manzoj 😉

beruska2x
autor
17. bře 2009

tak jsem uvarila kedlubnu s mrkvi a pak jsem k tomu nasypala do vrouci vody ty vlocky a necham to nabobtnat a mixnu.. doufam ze je to tak ok, zitra mu k tomu pridam zloutek a uvidime 😲

erika107
17. bře 2009

ahojcek babulk

sisa: gratulujem k prvemu zubocku :o) nam uz idu horne 🙂 tuto noc sa mlady muz zobudil o jedenastej a nechcel spat az o jednej zaspal a o 4.00 bol uz definitivne hore :( takze som toho vela nenaspala :(

berus: a aku kvetinku by si chcela?

pozeram ze su tu neake nove kocky 🙂 tak vas pekne vitam 🙂

beruska2x
autor
17. bře 2009

ahojky eri 😀
jee ja vam tak zavidim ty zoubky, me se kazdy pta 😠 a nemamme se cim pochlubit 😝

kytku?? jakoukoliv peknou 😉

to ses opravdu moc nevyspala, dneska to dozenete uvidis..

beruska2x
autor
17. bře 2009

eri ty uz davas lepek??

erika107
17. bře 2009

no tak ale vy sa mozete isto pochvalit ze sa pretacate, plazite alebo stvornozkujete... to u nas nehrozi krpec je hrozne lenivy :( ... no este nedavam lepok ale zacnem lebo ja v 5 mesiacoch som nakupila Nutrilon obilninove kase a doktorka ma sprdla ze to nemoze i ked je tam pisane od ukonceneho 4 mesiaca :( ... tak ale stejne mu to nic nespravilo...ale zacnem mu ich davat ved je to uz velky chlap 🙂

erika107
17. bře 2009

no som zvedava ako bude chcet tvoj drobcek zltok... ja neviem ja sa mu neako branim mam strach ako mu to prijme organizmus... a ked nemam vajicko cerstve tak o to vacsi strach mam :( ... uz viacej krat som kupila vajicka a nemohla som z nich urobit ani majonezu ani bielka som nevedela vyslahat do kolaciku

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru