Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
22. únor 2009

ahaaaaa 😀 😀 😀 😀

asi si sedim na vedeni 😉
dobrou papa

beruska2x
autor
22. únor 2009

papa eri, dobrou 😀

beruska2x
autor
22. únor 2009

no to jsem zvadava, asi jako fota z hor vid 😀 😀 😀 😀

no to ja neplanuju malymu takpvy veci vubec doma davat, protoze uz vidim jak ho tim nacpou o vikendu nasi s desnou radosti jak je zapatlanej 😝

saska.t
22. únor 2009

berus my sme ako posledne mohykanky vzdy ideme posledne 😀

to bol dnes celkom pekny den my tu mame 8 stupnov a polooblacno akurat ma ale cely tyzden prsat tak to budem opät depkovat, ze som stale doma 🙂

saska.t
22. únor 2009

no ale ved ked budem zmensovat fota tak nemozem s vami kecat ale naozaj ich vsetky dam do alba

no ja som tiez nemala naplanovane jej dat ale raz za cas sa jej predsa nic nestane 😀

beruska2x
autor
22. únor 2009

😀 😀 neco vydrzime ne??

tady je desne, ja jdu zitra k Dr s malym, uz to vidim v tom snehu, kocar musim tahnout do schodu, to se tesim 😝
varit budu rajskou omacku s kolinkama a mletym masem..

saska.t
22. únor 2009

mne ostalo z dneska, tak to zajtra dojeme akurat malej musim nieco uvarit, asi dam pre zmenu pohanku so zeleninkou a kuracinku 😀

ale uz zasa rozmyslam co budem v tyzdni varit vobec neviem .... 😒

saska.t
22. únor 2009

berus - idem este pospratat a dat vysterilizovat flase a dudle konecne po par dnoch a ak ostane cas tak zmensim tie fotky a vlozim ...

prajem ti pekny vecer a dufam ze zajtra vsetko dobre dopadne u Dr. a poobede sa tu vidime
pa 😉 🙂

beruska2x
autor
22. únor 2009

ja musim zitra Simovi uvarit aky, asi kureci s testovinkama a kukurici nebo fazolkama, to ma rad... zitra mu dam kasi a pujde brzo spat po o at pak jdeme k tomu Dr..

jasne ty mas rodice daleko tak nema malou kdo rozmazlovat, to ja si to uziju, uz ted v patek je scenar... Simonecku ty chudacku malej, oni te doma ani nepochovaji vid... a nechaj ho davat nohy na stul, rabovat na stole.. a pak mama v nedeli chodi ze ji bolej zada- bodejt ne kdyz ma Simonecek 8,5kg 😀 😀 😀 😀 😀 😝

beruska2x
autor
22. únor 2009

tak papa

saska.t
22. únor 2009

uz som vlozila par fotiek z hor 😉

beruska2x
autor
22. únor 2009

jdu juknout 😉

beruska2x
autor
22. únor 2009

tyyjo mala je krasna, se ji tam libilo vid, je to videt, a ten svetyrek je pecka ten bych brala i pro sebe mam tyto vzory rada.... 😀

saska.t
22. únor 2009

jj ja tiez milujem taketo svetre s tymto vzorom ale malokedy ich dostat skoda 😠
malej sa tam strasne pacilo a horsky vzduch robil divy papala a spala ako dudok, skoda ze uz sa to opät vratilo do starych kolaji 😒

beruska2x
autor
22. únor 2009

musis ji mamino proste vic utahat 😀 nez udola ona tebe 😉

saska.t
22. únor 2009

no keby to slo tak jednoducho .... 😀 ale ked zacne chodit tak si uz nevydychne 😀 to si pis 😉

beruska2x
autor
23. únor 2009

dobre rano 😀

anta
23. únor 2009

Holky, nám malý sedí už nějakou dobu, teď už válíme sudy, zkoušíme kolínka, opíráme se o věci a šup na kolena, mám trošku z toho předem hrůzu, jestli ho vůbec uhlídám 😖

saska.t
23. únor 2009

dobre ranko 😀

anta neboj neuhlidas ale s tym zijeme vsetky aj nabit pusu a prdelku si musi, vsetci sme tak vyrastli 😀

mala dnes spala do 5,00 do rana aspon trosku som si odpocinula a potom este potiahla do 7,00 boze bodaj by to tak bolo uz na dlhu dobu 😀

beruska2x
autor
23. únor 2009

😀 😀 😀 saska... asi z tebe byla mala unavena...

mam prisel dnes tatka v 6:15 z nocni a my uz se oblikali... koukal jak blazen ze prej delame v noci poledne 😉

melej taky peruje na kolinkach a nechape ze ho musim drzet a kdyz jdu na Wc ze musi lezet.. desnej ryk 😝
taky mam strach kdy poradne poprve spadne, nastesti zadne ostre rohy a hrany nemame...

dididi30
23. únor 2009

caute baby, ako sa mate?? co ste porabali vcera?

dididi30
23. únor 2009

saska , krasne fotecky 🙂 jake ste kocky 😵

saska.t
23. únor 2009

dididi - jaj dakujeme no este ich zopar pridam ale musim vsetko zmensovat tak to chvilu trva 😀

baby idem malej varit, potom sa ozvem

berus uz ste boli u Dr.? 😅

beruska2x
autor
23. únor 2009

nene malej spi a jedeme v pul 1 😉 to bude zazitek v tom snehu, celou noc padalo je kalamita 😝
se nemuzu dockat 😖

kisska
23. únor 2009

jaaaj babule, vas docitat 😉 . Otras vikend za nami, maly sopli jak kengura , ale nepomaha ani odsavacka, lebo su riedke biele, nic ho nebavi... a prave vykrikuje MAMA z postielky, takze zase nic...
Len narychlo - dostala som sa len po 3. stranu, tak neviem, co ste riesili potom, ale ja som v partii s didi - mam 31 uz vyse 2 tyzdnov 😉 , drahy odvcera 30

kisska
23. únor 2009

ozaj, mozete dat temu aj do Sk?

beruska2x
autor
23. únor 2009

jak to myslis kiss???

dididi30
23. únor 2009

kiska, juj tak niesom sama,ze mam mladsieho muzika 😀
inak gratulujem dodatocne k narodkam aj ked neskoro 🙂

berus, joj to mate tolko snehu?? 😲
my mame teplo na svetrik 🙂

a ozaj ako to myslis, kiss, ved tema je aj tu na sk, nie? 🙂

beruska2x
autor
23. únor 2009

delas si srandu??? 😲 tady jsou tak 2 metry, pada uz 15 dni v kuse... silenstvi s kocarem, chodniky, prechody... nic neuklizenyho no des, po kruhaci jezdime jak s autem...

kisska
23. únor 2009

berus - myslela som, ze temu je vidiet len na cz konikovi - pardon, neni, nasla som ju aj u nas

didi - dakujem 😉 , drahy vcera dostal k narodkam lyze - taky bol zlaty dojaty, lebo po nich tuzi uz velmi dlho... len povodne sme mali byt tento tyzden na dovolenke na donovaloch...no snad si ich este uzije....

jaaaj babule, sople chytili aj mna, som na tom este horsie ako Adam, ten bol v noci hore 2x, ja kazdu hodinu ☹ nechuti mu jest nic, co treba zut, tak som nakupila vyzivy, flasky od AlNatury, som zvedava, co mi na to povie (dufam, ze potom nebude chciet ine 😒 )

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru