Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
29. dub 2009

ja si dost myslim ze jednemu dietatu mozes dat vsetko, ale pri dvoch uz musis uvazovat, nedoprajes im v dnesnej dobe kazdy rok dovolenku aj v lete aj v zime, do dospelosti im nedas kazdemu napr. byt lebo jednoducho na to nemam, ale myslim ze jednemu sa da zabezpecit aby sa mal na tomto svete lepsie, hlavne si nemyslite ze som materialista to naozaj nie ale v dnesnom svete jednoducho prachy potrebujes ☹

nerada by som sa dozila toho ze moje deti budu niekam chciet ist alebo si nieco pekne kupit a ja im poviem prepacte ale nemozme si to dovolit, asi by ma budili v noci nocne mory keby som videla tie ich nestastne tvare ☹

beru - aj ten tvoj muz pred tou TV tak picuje? /pardon/

saska.t
29. dub 2009

zuzi - niekde pozriem jeho foto a potom vam hodim do plena 😀

no nechceme tu dlho ostat ale zatial nemame na vyber, D je tu uz doma zije tu 15 rokov ale chce sa vratit aj on no uvidime mozno to osud dobre zariadi a za 2 roky sme tiez doma 😀

pancake
29. dub 2009

saska mas pravdu ze jednemu das viac ako druhemu. ale to dieta potrebuje najlepsieho kamarata. a myslim ze surodenec je to prave. o jedno dieta mas vacsi strach, ako ked mas dve. tiez nemame peniaze nazvys a ak sa vratime na sk, tak dozariadujem bytik a som na nule. ale je milion inych rodin co su na tom este horsie a maju viac deti.
inak aj s tou dovolenkou.. s jednym sa ide lahsie ako ked uz mas dve deti. len neviem ci to nieje nahodou len moja lenivost. toto ked zistim, tak ,,idem na to,, 😉 😉 😉

beruska2x
autor
29. dub 2009

zuzi das je do mikrotenoveho sacku a kdyztak pridej lzicku vody a zarucuju ze jsou super..

sasi ani nemluv.. nej debil je rozhodci 😀 😀 😀 😀

saska.t
29. dub 2009

zuzi - to mas pravdu ale ja mam sestru a nemozem povedat ze je moja naj kamoska skor opacne ked sme spolu viac ako 3 dni ideme sa zabit, je pravda ze som o 8 rokov starsia ale aj tak je to katastrofa, najlepsie si rozumieme po skype 😀
vzdy som si viac rozumela s kamoskami ako so sestrou ... a kamaratky sa daju vzdy najst 😕

jasne je to aj o pohodlnosti no ved uvidime mozno este jedno baby bude 😀

pancake
29. dub 2009

ja som tiez z dvoch deti a zili sme iba s mamou. tiez nemala peniaze na zvys, ale nezda sa mi ze by som bola o nieco ukratena. a uz teraz ti poviem, ze moj syn nebude mat mobil ked bude mat 10 rokov. ani drahe hracky.podla mna su to zbytocne vyhodene peniaze. ano kupim pocitac, bicykel,bla bla ale zbytocnosti nie.

saska.t
29. dub 2009

beru - tiez som si uz vypocula ze piska proti cechom a je to idiot 😀 hahaha vsetci chlapi su rovnaki 😀

pancake
29. dub 2009

a co je hockey?ja ani neviem. pijem si tu svoj cajik a je zima ako v psynci.alebo psinci? no neviem. 😔

pancake
29. dub 2009

inak my so segrou tiez si tocime kazda svoje. a to je medzi nami iba 4 roky rozdiel ale mame absolutne odlisne nazory.

beruska2x
autor
29. dub 2009

tak holky ja dam malemu mobil hned jak pujde do skoly.. budu treba v praci a jak ho zkontroluju ze v poradku je doma, v dnesnim provozu a tak.. chci ho slyset ze je o.k. myslim ze je to super..

no doufam ze vyhrajou jinak to bude nalada 😉 ale postup mame jisty tak zas tak o nic nejde.. nadava jak blazen.. 😀

saska.t
29. dub 2009

zuzi jasne, ale vtedy bola ina doba a my sme zili trosku v inom svete ako budu nase deti, mobily sme nepoznali, za komancou sme mali vsetko rovnake lebo nic ine nebolo, vazili sme si veci ktore sme podostavali ale dnes??? budes kukat ako sa budu smiat tvojmu synovi ked nieco nedostane??? si ucitelka ako ja takze urcite vies ze deticky vedia byt velmi zakerne ☹ a hlavne v dnesnej dobe ... 😝

ja som tiez povedala ze mala nedostane nic extra a je to uplne opacne, povedala som ze nebudem pampersy kupovat ale lacnejsie plienky, houby houby este nikdy ine okrem pampers nemala lebo su pre nas naj, tak isto autosedacka, samozrejme som pozerala bezpecnostne testy ktora je naj a tu aj kupila atd... a tak to ide stale dalej 😠 jedine kde usetrim je to ze to kupujem na ebay pouzite po 1 dietatku, kedze su to veci ktore neopotrebujes tak rychlo ....

pancake
29. dub 2009

ja kupujem na striedacku pampers a huggees. ale aj su najlepsi. maly este nikdy nebol zapareny a to v noci ho neprebalujem. iba ked je pokakany a to sa este nestalo ze by v noci kadil.
aj autosedacka je dolezita, aj topanky su velmi dolezite ale stolicku na jedenie mam tiez zo sekaca. ale vypada ako nova. a aj malemu motorku som kupila vo vyypredaji. takze hovadiny kupujem lacne ale dolezite veci musia byt kvalitne.
a ved by to deti podedili jeden po druhom no nie? 😀 😀 😀

beruska2x
autor
29. dub 2009

no je pravda ze ja za Simu utracim docela hodne, ale to za R taky 😀 ale ja si zase rikam ze ty veci budu mit i pro druhyho prcka, brach pak bude mit deti, takze treba zidlicku nechame, takze mi to neni lito.. kdyz se to vyuzije..

saska.t
29. dub 2009

zuzi no ja tiez tak nakupujem 😀 dolezite veci kvalitne a ostatne pouzite vo vybornom stave 😉 no ved svet sa nezruti ked nebude mat vsetko nove, ved ona to aj tak este tolko nevnima 😀
fuha som sa dnes rozpisala, som si dusu vyliala, ale co ked tu nemam taku kamosku a vy to znesiete 😀

beruska2x
autor
29. dub 2009

my jsme tvoje kamoska ne?? 😉 😉 😉

R tady radi jak to maji hrat.. tolik hodin, rano mam vstavat 😅

saska.t
29. dub 2009

beru - no to ja zasa obratom vsetko predavam kedze som presvedcena ze 2 nebude 😀 ale ked nahodou bude tak budem zasa nakupovat, lebo ma to hrozne bavi 😀 a D tiez 😀
som si vsimla ze sa pekne ujalo ze muzov volame iba 1 pismenom, ani neviem kde som to okukala 😀 ale som rada ze ste to vsetky pochopili 😀

pancake
29. dub 2009

ano sme tvoja kamoska 😉 😀 😀 😀 len ja ked som si naposledy vylievala srdce, musela som si zmenot meno na konikovi tak davaj bacha aby si nedopadla ako ja. 😀 😀

ja tiez vzdy hovorim ze to bude aj pre druhe. preto som si aj kocik kupila draaaaahy. 😵 😵 😵 😵

a ja som si vcera kupila opasom diesel kozenny. uplne vysnivany. taky som vzdy chcela. a mam ho 😵 😵 😵 😵

beruska2x
autor
29. dub 2009

ja to okoukala od tebe a je to desne prakticke 😀 😉

no nastesti nasi maji barak s pudou tak to mame kam dat, veci po Simovi, tak si to nechavam, jen to pak Madlence vytahnu 😵 😝

pancake
29. dub 2009

saska to s tym velkym pismenom bol fain napad. lepsie ako vypisovat cele meno.1. zdrzuje to
2.moze to niekto neskor zneuzit
3.co napisem,partner? ked nie sme manzelia??? 😕

ja vsetko odkladam pre druhe. oblecko mam uz vsetko doma na sk, ale ostatne vsetko tu. neviem este kde budem rodit ak budem este rodit... 😀 😀 😀

saska.t
29. dub 2009

zuzi jasne ze ste moja kamoska ja som tiez vasa 😀

moja mama a svokra ani PC zapnut nevedia a svagrina je pohoda 😀

juj ja uz si ani nepamätam kedy som si nieco kupila 😅 ale teraz nam dojdu dane tak si hned objednavam novu kozenu sedacku 😉

pancake
29. dub 2009

berus aj ja ked budem mat dievcatko, budem jej davat maleho veci.v poho. nemusi mat vsetko ruzove,nie? par kusov dokupim ale bude nosit aj po starsom bratovi. aj tak tie miminkovske mam skoro vsetko v kremovej farbe. 🙂

beruska2x
autor
29. dub 2009

ja vzdycky setrim na sobe ale uz na to taky kaslu, 😝 koupila jsem si 2 dziny, sice obycejne, lacine ale pekne.. a vubec..

holky kdy spi prcci na velike posteli?? ja pak musim koupit nabytek Simovi do pokojiku 😕

pancake
29. dub 2009

no ja som dnes vytiahla pracovnu uniformu po roku, a oprala a poskladala do roboty. 😝 😝 😝 😝 😝 takze mam o handry postarane. /co na seba/ 😝 😝 😝

pancake
29. dub 2009

berus az ked si simon nebude v noci padat z postele 😀
poslem vam ip, aby som neohovarala... 😀 😀

beruska2x
autor
29. dub 2009

zuzi presne, dokoupim par ruzovych ticek, cepicku a je to to neresim..

saska.t
29. dub 2009

beru mam tu kamosku a ta dala malej velku postel v 3 rokoch ...

kocky odchadzam, dakujem za pokec a zajtra sa na vas tesim 😉

beruska2x
autor
29. dub 2009

nojo lae me se do postylky nevejde ☹

tak papa pujdu taky je hoooodin jak na kostele

beruska2x
autor
29. dub 2009

dobrou noíc holky at vas blechy stipou celou noc 😀 😵

pancake
29. dub 2009

papapa

patricia1971
30. dub 2009

ahojte kočky 😵 no ste sa včera ale rozpísali,som mala teraz čo čítať 😵

tak môj muž je Maroš,tak ja budem písať M 😵

sasi prosím ťa,ak máš nejako foto vášho bmw,tak mi pošli na mail, M chce vidieť aké máte,on je posadnutý autami 😵

no idem do tesca na nákup,keď malá vstane,nech máme čo jesť a grilovať 😵 mý máme teraz 2 piatky sviatky,takže super predlžené víkendy 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru