Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
6. kvě 2009

zuzi s tou au pairkou ma to mrzi, viem ako sa citis a vobec ti nezavidim... mam problem, aby som nekontrolovala aj chrusta alebo moju maminu, ci robia vsetko,tak ako sa ma a nestala im vecne za chrbtom 😠 ale neboj, mozno to nebude take zle, ved stale si mozes neskor najst inu babiznu... ci uz je v u vas malo sloveniek? 😉 neboj, niekde som citala, co vsetko mas pre dievcinu nachystane... no pri takom servise by som dve deti zvladala aj ja a nieto este brala za to peniaze 😉

beruska2x
autor
7. kvě 2009

zuzi moc dekuji 😉

jinak holky vyhnala jsem manzu ven s malym, stalo ´me to teda 1200,- ze si cestou koupi helmu na kolo no ale za klid co bych nedala ze 😀
aspon jsem si pustila naplno adio a balim veci k nasim, ..

jinak zitra je DEN matek tak doufam ze ty lotri mali vysypou kasicky a koupej nam aspon kytku 😀
takze vsem maminkam vse nej nej nej , pevne nervy a krasny slunecny vikend 😉

beruska2x
autor
7. kvě 2009

zuzi co je v receptu mčk??? 😅

saska.t
7. kvě 2009

ahojky,

tak u nas ziadna zmena k lepsiemu ale ja to samoska prezijem...
v pondelok dojdu nasi tak im malu zavesim na krk a ja si budem uzivat...
beru az ti tie vase vylety k vasim zavidim, tiez sa uz tesim kedy pojdem domov 😉
pekny dnik matky, zajtra si budeme gratulovat ake sme dobre... 😀

patricia1971
7. kvě 2009

ahojte moje 🙂

berus na SK je deň matiek v nedeľu 🙂 to moja Pauli má už kopec darčekov pre mňa,sa teškám,ona to strašne prežíva,ako mi dá v nedeľu darček a ja sa teším 😵 😵 😵

sasi vydrž ešte,to aj moja mala takéto obdobia a teraz je taká zlatá,tiež trošku mrnčala,ale teraz chce len chodiť za ruky,tak stále chodíme......tiež doteraz špičkovala,ale už pekne našlapuje na celé chodidlo,takže neboj, aj Ella sa to naučí,to príde samo 😵 😵 😵

baby,ja varím jak najatá,tiež idem baliť,lebo na večer ideme k svokrovcom,tak sa teším...no a erik ostáva doma,tak tu musí mať kopec jedla,tak stojím zas pri tých hrncoch......no a Lili na balkone,ako vždy 😵 😵 😵

ak stihnem,tak sa ešte pooobede zastavím,ak nie,tak vám prajem krásny víkend a v nedeľu aelbo v pondelok som tu 😵 😵 😵 😵

saska.t
7. kvě 2009

Ahojte kocky,
asi ste uz vsetky prec co??? fuha zasa budem sama... ☹

erika107
7. kvě 2009

ahojcek sasi tak sme tu same dve ... ako bolo dnes?

pancake
8. kvě 2009

mck je mlete cierne korenie. 😉

baby sorry ze nestiham, ale mam toho vela. dala som vypoved au pairke a aj trosku vycitky svedomia, ale takto to bude lepsie. v pond.nastupujem do prace a budeme sa s P.pri malom striedat, takze sa cely tyzden poriadne neuvidime iba v noci, tak asi ani nebudem mat cas vysedavat na nete. uvidime ako to bude, potom sa vam ozvem ked to bude trosku zabehnute.
papapa

erika107
9. kvě 2009

ahojcek babulky

mame vikend a diskusia je maximalne zmrazena :o(( ... no neva ved o chvilku mame pondelok a zase bude debatkovanie :o)) uz sa tesim...dufam ze sa mi podari cez tyzden sadnut za PC lebo mame "lekarsky maraton" aj ja aj maly budeme behat po lekaroch ☹ ...

zuzi: ak bolo to dievca neschopne dobre si spravila ved predsa nedovolis aby ho strazila neaka nezodpovedna dievcina ... budete to mat isto narocne ale zvladnete to drzim palceky moooooooooooooooc 😉 😉

saska.t
9. kvě 2009

eri - ahoj, no debata je ako vzdy cez vikend rovnaka=ziadna 😀

zuzi - aspon budes mat dusu v pokoji 😉

erika107
9. kvě 2009

a co si dobre dnes robila?

ja som vcera na devine asi prechladla a teraz mam sopel ako morak hlava ma boli a hrdlo taktiez :(

saska.t
9. kvě 2009

tak dnes som mala upratovaci den, zajtra alebo v pondelok dorazia nasi tak aby si nemysleli ze neupratujem 😀

no nasi mi oznamili ze su tiez nachcipany tak zvazujem co robit aby to mala nedostala, inak ich vyhodim, my sme totiz este chori neboli tak sa dost bojim a duplom ked sa teraz trapime so zubkami tak ten organizmus je urcite oslabeny....
asi pojdem kupit c-cko a budem ju dopovat 😝

erika107
9. kvě 2009

hee kup im ruska na usta aby na nu nedychali ja tiez v tom chodim a maly ma z toho stres 🙂 sa ma boji ... ja som chcela dnes zehlit ale nejsom schopna dlhsie ani stat a zvazujem ze idem do postele a spat

tak tto si pootm uzijes uz vysnivany relax ked dojdu vasi ku vam a na kolko?

saska.t
9. kvě 2009

no vies ze som nad tym rozmyslala ze im kupim ruska ? 😀 len ci to pomoze ...
no pridu len na skok 4 dni ale to neva aspon nieco, v lete nas tam budu mat 2 tyz. tak to si nas uziju, uz malej kupili nocnik tak ideme ucit na serbel 😉

erika107
9. kvě 2009

ja som uz skusala davat maleho na serblik a raz sa mi tam vycurkal a druhykrat som ho uz zosadila a hnusak v tom pustil 🙂 ale neskusam to casto len ked ma napadne ale budem si musiet dat serblik blizsie k postielke a ked sa zobudi hned ho tam supnut aby sa to naucil

erika107
9. kvě 2009

sasi prepac ze sa lucim ale nevladzem uz sediet bru nocku a sladke snicky

saska.t
9. kvě 2009

jasne eri pa a peknu noc a pot sa nech sa coskoro vyliecis 😉

beruska2x
autor
10. kvě 2009

ahojte holky, teda skoro jsem vas nenasla.. no u nas vikend sice pekny ale drasticky,.. no vecer vysvetlim tak papa zatim

erika107
10. kvě 2009

ahojcek babulky uz tu je niektoOooo??? co sa stalo berus?

beruska2x
autor
10. kvě 2009

ahojky eri 😉 😅

miraaa
10. kvě 2009

AHojte.::. 😀

beruska2x
autor
10. kvě 2009

no eri nevim kde zacit... 😔 R se vymlatil na kole, takze je doma na nemocenske, ma ruku v sadre - dlaze, musim ho oblikat a vsechno ostatni, takze nejenze kmitam kolem Simi, ten je vztekloun , dostane na prdel, ale jeste tak..
k tomu tchan mel silnou mrtvici a je nehybny, nemluvi, nic jenom kouka, proste konec...
jsem z toho uplne mimo.. navic je to od nas pres 300km, to se tezko neco resi a zajistuje..

erika107
10. kvě 2009

ahoj beruska: tak to mi je velmi luto s drahym aj zo svokrom ☹ aj ste boli tam pozret alebo nie? je v nemocnici?

ahoj mira: neaka nova clenka v nasom klube 🙂)

beruska2x
autor
10. kvě 2009

o nebyli, dozvedeli jsme se to vcera, kdyz jsme prijeli z pohotovosti .. no asi bude tyden v nemocnici a pak na te LDN nebo co ale pry rikal Dr ze ma na tu zatez ted slabe srdce, proste jim rekli ze to nevydrzi..

on byl ny operaci, roztahovali mu zily v noze no a jak mu bylo lip tak hned jura, prestal brat leky... chlapi pitomi..

erika107
10. kvě 2009

co je to LDN? ako doktor pocita s tym najhorsim? pane boze ved nedavno mu umrela maminka nie?

beruska2x
autor
10. kvě 2009

lecebna dlouhodobe nemocnych.. tam bude na 3 mesice, no uvidime, on ma asi tojity bypass a pry je to moc zatez, on uz jednou mrtvici mel, dostal se z toho dez nasledku ale ted je to o to silnejsi.. proste se nehne, nemliuvi jen kouka a nakolik vnima, to nevim..
jojo mamca umrela 21.9.08 no katastrofa..

erika107
10. kvě 2009

a ako je natom manza? nemozete si ho zobrat tam ku vam niekde blizsie do nemocnice?

beruska2x
autor
10. kvě 2009

no, ten je zdravotne docela o.k. , ma 3 stehy na brade, tu sadru a modriny po celym tele, psychicky trosku hur i kdyz to asi je lepsi nez kdyz umrela maminka, protoze to neni tak nahly...

no nevim jak to chodi vubec, zitra to budu vsechno obvolavat.. 😕

erika107
10. kvě 2009

aj moj synovec ma ruku v dlahe hral basket a neako zle padol truhel a chirurg nevedel ci je zlomena lebo len silno udrena ...

tak dufam ze bude ok ved tam ma teba ty si jeho velka opora 🙂

tak prejdime radsej na prijemnejsiu temu co ty nato?

beruska2x
autor
10. kvě 2009

jojo taky jsem se na vas moc tesila ze me trosku povzbudite necim veselym 😉
hele vcera jsem byla u sve babi a sebrala jsem ji formy na peceni, kulatou, srdce, formicky a vykrajovatka na vanoce, na kosicky... uz nepece nekolik let tak to mam namocene v Savu 😀 a vydrhnu a budu odlivat cokosku a tak.. me to chytlo 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru