Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
11. kvě 2009

pati ja mam to auticko ale mala este nevie tlacit furt sa jeduje lebo jej uchadza ked sa onho chce opriet, iba cakam kedy si onho rozbije pusu 🙂

erika107
11. kvě 2009

http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=970983 tak a toto je take podobne ako sme dnes dostali ...heee som sa zasmiala na nazve tej webovky ze matisek 🙂

majka221
11. kvě 2009

beruska-prosimta mohla by si ma oboznamit ako to prebieha pri porode a ako je to s tlacenim? 😎 ja sa strasne bojkam 🙂

beruska2x
autor
11. kvě 2009

eri a dobry matysek!!! meme odtamtud spoustu veci a super 😉 😀 😀 😀 😀

saska.t
11. kvě 2009

hej hej toto sa aj ja chystam kupit ked sa jej nebude chciet chodit aby som ju mohla na nom tlacit 😀

patricia1971
11. kvě 2009

sasi ale je to super vec,aj Paulínka ho mala a dosť ho využili, obidvaja na ňom snáď jazdili aj do 3 rokov,tak ho chcem aj Lili kúpiť.....on všetko tlačí,dnes chúďa tlačila pokrievku z hrnca a ja ám dlažbu,tam sa je to zavadilo a padla na hlavu a zas samá modrina.....asi jej fakt za chvíľu dám hubky na čelo a previažem ich,lebo takto chodí len s modrinami.....sasi neboj,ona sa to naučí,to Lili už stojí sama bez držania,ale keď má robiť ten prvý kročik,tak sa bojí,ale zajtra budem trénovať a snáď sa už pustí a bude chodiť sama,lebo už by jej to aj išlo,len je opatrná 😵

beruska2x
autor
11. kvě 2009

http://www.domafit.cz/fitness/detsky-svet/puky-...
me se potom libi tohle.. lae to je az na vetsi 😉

patricia1971
11. kvě 2009

baby diky,ste super 🙂

berus to je už pre väčšie,ale tie čo si mi poslala,tak sú 3,ktoré by som chcela,zajtra cez deň keď budem mať čas,tak sa na to kuknem a pôjdem zháňať 🙂

erika107
11. kvě 2009

pati: take maju v all toys v avione sa mi zda ... ja idem zajtra kukat neaky golfac

saska.t
11. kvě 2009

Kocule sorry, musim sa ist venovat, ale vy to urcite chapete 😀 ved ste moje zlaticka 😀
drzim vam vsetkym palce a vela sil a zajtra zasa nakuknem a trosku pokecam, zatial pa...

beruska2x
autor
11. kvě 2009

sasi papa 😉

erika107
11. kvě 2009

http://www.biga.sk/hry-hracky/odrazadla/?page=5... pati aj tu mas tie odrazadla ...

sasi: jasne ze chapeme tak si to uzivaj .o)) pacek

patricia1971
11. kvě 2009

sasi tak pa 🙂

berus super,to ružové chcem 🙂

eri fakt???? no uvidim,možno to aj zbehnem pozrieť,lebo nerada si také niečo objednávam 🙂

beruska2x
autor
11. kvě 2009

ja objednavam zase vsechno 😀
none ze rekne ze ty linky mas od me at nedostanu ze s tebou utracim 😵

patricia1971
11. kvě 2009

babulky díky, už nemusíte hľadať,ja si niečo vyberiem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

patricia1971
11. kvě 2009

berus neboj,nebonznem ťa 🙂 🙂 🙂 🙂 len ja zas rada kupujem,ked to vidím 😵

erika107
11. kvě 2009

ja tiez rada kupujem ked to vidim na zivo ...alebo to robim tak ze na nete pokukam a potom idem po obchodoch

patricia1971
11. kvě 2009

eri veď to,aj ja rada kukám na nete a potom nakupujem v obchode 😵

beruska2x
autor
11. kvě 2009

ja teda naprosto naopak eri..kouknu po kramech a pak na nete, je to o moc levnejsi 😀 my takhle koupeny mame snad doma vse 😕

patricia1971
11. kvě 2009

berus niektoré veci aj ja nakupujem len cez net,napr..swarovski šperky,voňavky,ale takú veľkú hračku neviem, no uvidím 😵

erika107
11. kvě 2009

vidis tak sa musime ponaucit od teba :o))

oky zlaticka idem ja do vanicky a hajat lebo minulu noc som toho vela nenaspala :(

tak bru nocku a sladke snicky

beruska2x
autor
11. kvě 2009

eri papa dobrou noc 😉

patricia1971
11. kvě 2009

baby idem aj ja, chcem si ešte nalakovať nechty na nohách.....tak dobrú nocku 😵 😵

beruska2x
autor
11. kvě 2009

o.k. tak jdu taky papa vsem 😉 zitra...

daskak
12. kvě 2009

dobre ranko 🙂
aku ste mali noc?? mlady bol hore len raz 😉 na moju radost, ale zacal si pchat nozicky medzimriezky na postielke a to ho budilo, lebo sa tam zasekoval 😒 😒 😠 ... musim mu nieco vymysliet...
dakujeme za gratulacie, je naozaj zlaty, aj ked este obcas zabalancuje ako keby mal vypite 😀 😀 😀

berus: to auticko je super, Sima sa uz na nom aj vozi??
eri: vobec sa netrap stvornozkovanim, aj my sme zacali neskoro a napr. Patko tak nelozil vobec..neboj to pride
sasi, pati: ahojki 🙂

prajem Vam krasny slnieckovy den 😎 😎
poobede sem nakuknem pa

patricia1971
12. kvě 2009

ahojte 😵

ahoj dasi, tak my sme mali strašnú noc,asi 5x som bola pri nej,skoro ma piclo 😒

baby,tak som teraz objednala toto autíčko http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=27377
dúfam,že bude dobré,lebo už pol hodku hľadám a neviem si vybrať,majú všade super výber...veď dám vedieť,ak mi príde 🙂

pekný deň, idem žehliť,už mi tam žehlička aj zhorí 😵 😵 😵

beruska2x
autor
12. kvě 2009

ahoj das 😉 jojo vozi, drzi se nahore a musim ho vozit, pekne me boli zada a hraje to furt dokola 2 pisnicky 😝 a kdyz ho sundam tak rve 🙄 fakt sranda...

saska.t
12. kvě 2009

ahojky holky,
tak my sme mali fajn noc len 1x hore a spala do pol 8 😀 to je odmena za tie strasne posledne dni 😀

no babca ma uspech mala sa z nej tesi no dedo vobec mala ho len vidi a uz sa mraci alebo place 😀

hej hej aj u nas tak auticko, ked pocujen dokolecka tie dve pesnicky je mi z toho zle 😝 ale co by sme pre tie nase deticky neurobili 😅

tiez poobede nakuknem, zatial pa,,,

pancake
12. kvě 2009

ahojte babulky.
tak som tu na skok.vcera som nastupila do prace a pri malom sa striedame s P. on pracuje rano a ja poobede a vychadza nam to, ze sa vidime len po jedenastej v noci a jeden vikedn do mesiaca mame spolu volno. no bude to tazoba, ale hadam vydrzim.
v robote celkom fain, len si musim zvyknut.
myslela som ze budem plakat ked budem bez maleho 8 hodin, ale veru nemala som kedy.tolko som toho mala. a ked som volala tatovi ako im to ide, tak boli na preliezkach,na prechadzke, aj ho okupklal a postaral sa na 100%. tak som stastna ako blcha. ani maly za mnou neplakal. toho som sa bala. uplne bu bolo jedno ze je prvy krat bezo na.tato sa s nim jasi a nahana a malemu sa to paci. uz vcera sa aj pustil.stal a drzal sa nohy na stole a spravil krok a pustil sa. no ale ze vraj keby ho P. nezachutil, tak je na zemi. a teraz to ma novu hru. pusta sa a my musime ,,chytat,, 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀
tak to je zatial vsetko. mam navarene cernohory, tak si vysedavam na nete. zajtra budu makove slize, lebo vela maku z domu a nema to kto jest.tak budu povinne. ci chutia alebo nie. pretoze ja sladke nemusim. radsej si chlieb natriem s maslom ako sladke zjest.
no a saska mam to bertoli maslo a obsahuje az 2% soli a iba 21% olivoveho oleja.zvysok ze zeleninivy olej. akosi sa mi to nepozdava, ale uz som mu par krat natrela chlieb.a dojedam to ja.
nasla som aj ine olivove masla bez soli. tak asi vyskusam nabuduce tie. 😉

a zase ma napadlo nieco co sa chcem spytat a hlava derava, zabudla som. no ale malemu som robila porik a tak z neho prdi, ze sme sa najskor obvinovali my s P. 😀 😀 😀 😀
no hlavne ze mu chuti.
a chcela som sa spytat este ci mozem davat cviklu trosisku. a ako to mate s cesnakom?
ja mam tu kamosku,co ma 3synov.5, 4 a 10 mesacny. a ona malemu uz dava aj cele vajicko na tvrdo, aj cesnak, aj bujon do jedla bez glutamanu,aj strukoviny a kukala na mna ako puk, ked som jej povedala ze este nedavam nic.
a pri tom ma 2 vysoke skoly a dalsiu studuje. je velmi inteligentna. ona to robi proste tak, a hotovo. a nadomnou sa cuduje. ja zase nad nou. no vidite kazda mamina si robi podla seba a je presvedcena ze robi najlepsie.
este ma napadli ine druhy zeleniny, ale tie som fakt zabudla. ked si spomeniem, tak napisem.

este mi napiste ci mozem davat tu cervenu sosovicu uz. alebo mam teda 2 mesiace este pockat.

no a tu v Uk reklamuju mlieko od roka pre dieta /1+ / ze jeden pohar[2deci] sa rona 20tim litrom kravskeho mlieka. je to velmi pekna reklama, tak ja to mlieko zacnem o dva mesiace kupovat a budem mu ho hadam az do troch rokov. dokedy mi ho bude chciet pit.uvidime.
zatial papa kocky 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru