Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
6. lis 2009

ahoj kocky

tak zuzi drzim palce s // nech ti to vyjde 😀

kiss - ako som uz pisala ja kupujem len kozene sedacky (popr. ekokozu) lebo pri 2 psoch a dietati by som len sedacku pucovala od chlpov a jedla 😅 nemozem na nu dopustit, 1. vydrzala 10 rokov a vydrzala by aj nadalej ale rozkaz si ked vidis krasnu novu 😀, staci umyt a mas hotovo 😀

jj a D stale pinda na nezdrave jedlo ale vzdy to spraska len sa zaprasi, to vies kej je taky velky sportovec tak si tym aspon svedomie ukludni 😀 😀

, inak ja mam doma vsade lino a kachlicky takze ujo na koberce by nemal co tepovat 😅 mam len male koberce pod stolom a v spalni tiez len taky chlpaty behun 😎

beru tak si to uzite a pekny vikend 😉

kisska
6. lis 2009

Ahojte,

beru, krasny vikend a oddychuj aj za nas 😉

sasi nad takym som uz rozmyslala aj ja, ale ked straaasne neznasam ten pocit, ked sa mi to lepi na prdel 😉 Kamoska si pred par rokmi kupila sedacku z nejakeho dobreho materialu - je to latkovina, ale tak dobre tkana, ze aj ked je to bezova sedacka a maju psa, ktory bezi z dvora rovno na sedacku, stale na nej nie je vidiet bordel. Ani ona nevie, co je to zac, vraj teflon nie, ale ked budem chodit ohmatkavat sedacky, tak viem, co mam mat v ruke 😀

My sme pred par rokmi davali tepovat obyvacku mamine, ked sme u nas prerabali a byvala som u nej asi mesiac aj so psom. Tak ked sme odchadzali, tak som jej dala vycistit vsetko, ale tiez nabehli traja, za 2 hodky mali vsetko vyoblizovane... akurat, ze nas to stalo 1500Sk 😒 ale aj tak to stalo za to... Akurat ze u nas, nemam nikoho v okoli, co by nam to urobil... maximalne si mozem prenajat stroj.

saska.t
6. lis 2009

juj kiss mame bezovu kozenu sedacku a veru sa nelepi, asi zavisi od kvality a pnutia koze 😕 je sice pravda ze ju umyvam raz mesacne pri dietati a psoch, pretoze sa nemozem kukat aka je cierna ale neva, predtym sme mali ciernu a vsetci boli spokojny ze nie je vidno spina ale takto som spokojnejsia aspon to mala nedava do pusy 😅

patricia1971
6. lis 2009

ahojte 🙂

no vidím,že máte super tému 🙂

berus pekný víkend 🙂 🙂 🙂

kisska
6. lis 2009

NO teda, dnes total veget? 😒

saska.t
6. lis 2009

tak dieta ulozene zatial s kludom tak dufam ze aj noc bude znesitelna 😀
kiss - no vidim ze dnes tak maximalneteba tu stretnem ale neva 😀 😀 😀 , mala dnes spacirovala po obchode a na kazdeho vykrikovala tak ludia aj zabudli nakupovat a bavili sa na nej, aj strapec hrozna dostala zadara, takze asi tam zacneme chodit castejsie 😀
po dlhej dobe som dnes mala na veceru chleba s maslom a mladou cibulkou taku chut som na to mala ale mne je z mald. cibulky zle tak cakam kedy to dojde ale dala som si pre istotu uz febichol na travenie...
Ma tu cely vikend prsat ale zajtra ideme na oslavu k susedom no aspon mala uvidi a pohra sa s detickami 😉

patricia1971
6. lis 2009

ahojte 🙂
som len na skok,bijeme sa s M o notebook
aj my sme boli na nákupe a boli tm také minišmyklavky s guličkami a malej sa tma moc páčilo,tak tam bdem chodiť,keď bde pršať,lebo tam nebolo žiadne dieťa a boli sme tam o 18tej 🙂
sasi ináč kožná nam odporučila na všetky lišaje potierať ichtiolovou masťou a fakt to pomáha 🙂

saska.t
6. lis 2009

pati fakt- tu mam akurat doma mama mi poslala akurat z SK 😀

pancake
6. lis 2009

no ja netepujem, lebo som vsetky nabytky podostavala tak nemam co tepovat. a koberec mam ten co saska taky chlpac, a ten som kupila fakt draho v obchode a sa mi zdal neprakticky, tak som cez celu obyvacku slahla tie penove puzzle a mam pokoj. vecer povysavam a nemam co riesit. 😉 😉 koberec som darovala susede a ta ho po mesiaci tiez zrolovala do garaze. 😠

zajtra tiez ideme na oslavu, jeden chlapcek od susedov ma 7 rokov. aspom sa napapam. mama dobre vari. 😔 😔 😔

a zajtra rano mam ten svoj shopping/v tej firme kde som pracovala/ za 15 libier je jeden velky plastikovy sacok do kosa a druhy je za 10 libier. tak beriem vzdy dva.
a mozete si navyberat co chcete. teda co je v ponuke. je to super. len to musis stihnut za 15 minut, lebo maju fakt vela zamestnancov a vela rudi caka v rade. ja chodim prva, lebo som uz dala vypoved. a budem tam chodit kazde dva tyzdne az do kedy ma nenacapu ze uz tam nepracujem. mozno uz zajtra. 😔 😔 😔
tak sa tesim ako male decko. uz idem treti krat. 😵 😵 😵

babule P. ma volno 3 dni, tak len tak obcas pustim net. ked sme spolu, tak nenetujeme. 😔

no a // ako by povedal moj Samito ...neniiiiii.... 😢 😢 😢 😢 😢

saska.t
7. lis 2009

zuzi - cim viac budes rozmyslat a vela sa snazit aby tam dve // boli tym viac to nepojde ☹ takze neslap po tom tak prudko a uvid ake zazraky sa budu diat, nezabudaj ze taketo veci riadi hlavne hlava a ked ta bude v strese bude cele telo v strese, takze ziadne mimi nebude, takze skludni a uvidis ze to pojde 😉 😀

patricia1971
7. lis 2009

zuzi tak dobre nakúp,to je super,že máš takúto možnosť 🙂

sasi tk si to skús s tým potierať a uvidíš,či sa to polepší,ale j to požívam na všetko,j Lili na riťku,lebo minule tam mala také škredé pekne sa to zhojilo 🙂

no u nás noc super,len 2xmrnčala,ale asi preto s jej spalo dobre,lebo mi s M sme išli spaˇť až o 23 a ja som na chvíľu otvorila vetrák a jasné,že som zaspala a zobudila som sa až o 2 hodky,ale bolo tam fajn,lebo blkon mám zasklený a bol privretý....no Lili sa spí dobre v zime,to mám odskúšané....no idem dovariť uvidíme,čo bdee robiť,ani neviem 🙂

pekný víkend 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

saska.t
7. lis 2009

kjiss moze uz mala jest aj vajecne cestoviny??? dostala som domace 😅 myslim ze som citala ze po roku sa moze aj cele vajce alebo???

erika107
7. lis 2009

Ahojcek babulky

tak v piatok sme boli na tom vysetrenie EMG a dr povedala ze preco nam hned robili to vysetreni ked sme mali prvykrat zle vysledky tych svalovych enzymov. a vraj to mohlo byt z vypatia lebo par dni pred odberom krvy vojtoval a ze to mohlo zapricinit... TAKze rezume... VYSLEDKY SU DOBREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

dnes sme boli u kamosky urobila dodatocne deckam helowinsku party 🙂 no boli rozkosny matesko si nechcel dat kridielka xixi mal byt anjelicek tak pobehoval v pyzamku a nakoniec sa to cele zvrho do pancuskovej party 🙂 sme sa smiali na nich aky su rozkosny mysleli sme si ze sa budu pekne spolu hrat ale kdeee kazdy jeden bol individualista a neriesili sa navzajom 🙂 ...

krpcek sa poslednu dobu budi o 3 v noci na mliecko a potom o 5 pool siestej sme definitivne hore no som vyflusnuta kym pride vecer 7 hodin a spi 🙂 ale co uz ... terza je to o to horsie ze ho ani vonku neunavim lebo je skaredo a len sedi v kociku lebo v kombineze je paralizovany nevie sa ani hnut 🙂

saska.t
7. lis 2009

jaj eri gratulujem ze ste tak dobre dopadli 😉 no my tiez tersz vstavame na mlieko ale co uz zase sme sa vratili k staym praktikam ale snad z toho vyrastu 😉

erika107
7. lis 2009

no hadam do 18 nebudu chcet v noci mieko 🙂 xixixi

pancake
7. lis 2009

caute babule.

saska moj je od roka vajecne cestoviny. ved aj v chlebe je vajicko, a aj v mojej bublanine. 😉

nakupy dopadli super, mali perfektne vecicky, tak sa vytesujem. za 25 libier mam dve velke vrecia oblecka. o dva tyzdne idem zase. len uz to nemam kam davat, a mam tie vrecia v skriniach a aj na skriniach.... 😝

aj moj maly pyta mlieko o 5 rano.potom do osmej este pospi. 😉 a ma to tak stale. 😒

dnes som nevarila lebo sa mi nechcelo, tak sme boli na kebab. som sa dozrala a o hodinu na to sme isli na tu oslavu a tam som len oci pucila na tie preplnene stoly. tak snivam ze by som sa isla dobre dozrat na nejaku oslavu a ked to mam,tak sa predtym prepcham ako prasiatko. 😔 😔 😢 😢 😢

no a teraz sme prisli domov. p.pustil film ale v anglictine takze mozem ist spat. 😎 😎 😎
a zajtra spravim perkelt a vybavene. bude aj na nedelu. mozeme to jest vsetci. 😉

tak odchadzam do hajan. som hotova.
konecne po mesiaci som si pravila slavnostny make-up a teraz to idem umyt zo seba a spat.pa

patricia1971
9. lis 2009

ahojte,kde ste všetky???????? 😕 😕 😕 😕 😕

zuzi,tak pošli nejaké veci aj ku mne, i keď mám babu 😀 😀 😀

eri super,gratulujem 🙂 🙂 🙂

sasi aj ja dávam vaječné 🙂

u nás všetko po starom,v noci otras,tak som unavená ako koň ☹ a teraz tam vymýšla,tak idem ju nejako uspať 😵

pancake
9. lis 2009

pata ja nakupujem aj dievcenske. do 5 rokov beriem vsetko. ked sa podari chlapec tak vynosi po samkovi a ked dievca - tak ma to nezaskoci. 😀

baby ako ste povinne vsetky pekne vikendovali a nenetovali. 😵 😵 😵 tak to ma byt.

p. ma este dnes volno, tak ho idem prehovorit aby sme isli do centra. 😔 viem ze sa bude zddrahata ale vytiahnem vsetky zbrane. 😀 😀 😀 nenavidi behanie po obchodoch. 😝

saska.t
9. lis 2009

Ahojky kocky

tak u nas noci ako vzdy otrasne mala ujacana stale chce len na ruky no uplny otras...
pati tiez som nevyspata, unavena a nervozna ale co uz... dnes som bola u kamosky ma tiez malu dceru a moje dieta opät len na mne vyselo minimalne sa hralo no zacinam byt z nej zufala 😝 snad su to naozaj len tie zuby lebo inak fat neviem co vem urcite ze sa toto vsetko zubami zacalo 😅
idem malu ulozit spat a lahnem k nej nech nieco naspim, zatial pa 😉

kisska
9. lis 2009

Ahojte babulky - eri tebe v prvom rade gratulujeeeeeeeem. Je to ta uplne najsamsupernejsia vec na svete 😉

My sa hlasime po super vikende. Boli sme znicit deda v BA a myslim,ze ten bude oddychovat minimalne do stredy. Ja ked ich vidim, nikdy nechapem. Maly vidi deda raz za mesiac, niekedy aj menej, ale vzdy ked ho vidi a moze tam byt kopec dalsich ludi, tak Adam si ho najde, zavesi sa na neho a nepusti sa az kym nejdeme prec. Oddychovali sme obaja s tatinom, lebo dedo si naozaj maleho uzival. Boli spolu skveli. Aj ked sa obavam, ked maly zisti, ze dedo mu dovoli prve aj posledne a zacne to zneuzivat 😉 😎

Ozaj, zaciname planovat Mikulasa, neviete nahodou v BA o niekom,kto by bol ochotny prist nam postrasit deti? 😎 A co mam kupit drobcovi do balicka? Jasne, ze okrem uhlia a cibule...

saska.t
9. lis 2009

no halo kocky kde ste ved uz nie je vikend 😕 asi sa uz na nasu debatu vykaslem 😝

beruska2x
autor
9. lis 2009

no to neee 😕 ahojik sasi...
ja jeste varim, Sima nechtel spat 😝 😀 dostala jsem od tety topinambury tak delam zeleninovou polivku 😉

beruska2x
autor
9. lis 2009

http://www.hodinky.cz/esprit-fundamental-night-...

dneska jsem objednala mamce hodinky k vanocum libi???

saska.t
9. lis 2009

ahoj beru su krasne kludne chod do nich, co to je topinambura? 😕

beruska2x
autor
9. lis 2009

vid taky se mi libi, snad i mamce budou, chtela bych ji udelat radost 😉

topinambura je druh brambory.. dala jsem tam normal bramboru, kedlubnu a zeleninu a udelala jsem bramboracku, tak jsem zvedava jak to Simovi pojede 😉

saska.t
9. lis 2009

neboj budu sa jej pacit su vkusne a zenske 😉
malej som tiez varila nieco podobne teraz slusne papka ale trapime sa zubkami a som 15 x v noci hore

beruska2x
autor
9. lis 2009

no ja jsem nastvana na dedka naseho 😠 zase nakazil Simona rymou, takze byl celej den umrncenej, tece mu z nosu, navic desny pocasi takze opruz 😖 skoro me kleplo.. zitra mu dojdu koupit vitaminky do lekarny, ted ty teplotni prechody jsou desny...

kdyby uz mrzlo a ty bacily vymizely tak je lip 😝

beruska2x
autor
9. lis 2009

sasi jdu do hajan, Sima se mi k ranu budil tak to jdu dospat a dneska to bude asi taky s tou blbou rymou 🙄

tak dobrou noc a zitra 😉 papa

saska.t
9. lis 2009

no tiez by som bola nasrana 😒 a pocasie tiez tu na hovno...
peknu noc beru 😉

kisska
9. lis 2009

Ahojte, tak to ja som zas na inom kontinente - u nas cele poobede svietilo slnko... akurat, kym sme sa s Adamom vymotali von, tak uz zapadlo 😅 Ale inak bol skvely den... Zajtra drzte palce, mam Glukozovy test, tak dufam, ze sa nepo..to vsetci ma strasia ake je to nechutne...ved uvidime 😎

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru