Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
29. lis 2009

holky tak ja jdu pomalu na to.. 😉 zatim pa, jeste mrknu 😉

saska.t
29. lis 2009

beru tak sa nam neupec k smrti!!! 😀 a potom par posli na kostovku 😉

pancake
29. lis 2009

ahojte damy. my sme boli v centre mesta,prave sme sa vratili a bolo zasvecovanie vianocnej vyzdoby. boli tam aj hostia z anglicko ma talent tak sme pokukali a bol program, ale maly bol mrncos chcel chodit sam ani na rukach nechcel byt, tak sme len len pockali na to osvetlenie. 😖
zima ale aspon sme sa prevetrali. inak nic nove. mam kolac zo vcera tak veceriame a zajtra bude asi dieta. netusim co mam varit. ale asi gulas. ako mala kisska. bude na 2-3 dni. 😀 😀

saska.t
29. lis 2009

zuzi ja som teraz podusila kuracie prsia so zeleninkov a pridala smotanu, budeme mat vsetci a dorobila som D ryzu nam s malou kolienka a hotovo 😀
zajtra k nam dojdu kamosi dzokeji slovak a cech a kedze oni snad ine mäso ako kuracie nejedia aby nepribrali tak aj oni si pochutia, za 25 min bolo vsetko uvarene 😀

esterifikator9
29. lis 2009

http://zaskolu.cz/videosoutez.aspx?vote=4
fakt zabavne, zhliednete to 😀

beruska2x
autor
29. lis 2009

holky tak uz pecu, jak poznam ze jsou kosicky upecene ale nevim kdyz jsou z hnedeho testa 😀 😝 a bude jich ta 70 tak to sned bude R stacit, kdy se to plni?? tak 3 dny pred ne?

kisska
29. lis 2009

Jaaaj sasi to su roky cviku 😉 😉 😀 ale nie, tiez som sa cudovala, ze mal drahy naladu na tolke aktivity, este aj boli s malym asi hodinku v pivnici upratovat... som zvedava, co bude za to chciet 😀 Len som prave spratala pol hlavy cesnaku s medom,t ak neviem, ci ho neprejde chut... Ale uz vazne neviem ako sa mam zbavit kasla. Uz vyse dvoch tyzdnov, cibula mi vzdy zaberie na pol dna a odvcera smrdim cesnakom, ale tiez to este nie je ono... tak musi chudak vydrzat 😅

Sasi dobry napad, uz by som si mozno dala aj ja nejake masko na smotane s cestovinou 😉 Akurat Chrust take nemusi, takze budeme mat len my s drobcom... tatovi nechame Morcadelu, on sa jej nevie dojest ani na studeno na chlebe 😉 😀

pancake
29. lis 2009

kiss myslis tu morcadelu co sa dava do spagiet? to mlete maso so sojou? iba na chlieb? to pocujem prvy raz. 🤐

pancake
29. lis 2009

kiss co s tym vasi domcekom? rozvadzaju sa ci nie?

saska ty si pisala ze mate dom na sk? co som si ta pomylila? 😨

kisska
29. lis 2009

zuzi - bohuzial nerozvadzaju... 😠 ale aspon uz mame jasnejsiu predstavu, co chceme a co budeme neskor hladat 😉
Mate nieco nove vyhliadnute?

a ano myslim presne tu... ked mi to ukazal prvy krat, tiez som na neho pozerala, ci je v poriadku... ale teraz si to dam aj ja 😉 ale musi to byt origost od (myslim) Tatrakon-u, tie ostatne su len take nahrazky 😎

berus ja by som to plnila az vtedy, ked som si ista, ze to do VIanoc nezjedia... hoci aj 24. rano 😀

saska.t
29. lis 2009

zuzi, my mame v BA 2 byty /moji rodicia/ takze ja nemam barak iba tu v DE mam....

kiss ani cibulovy caj nezabera, niekedy totiz zaberie viac ako stava z cibule s medom 😉

jj morcadelu aj my s D mozeme 😀 a aj tatarak, moj otec ho robi genialne 😀

beruska2x
autor
29. lis 2009

tak z 67 kosicku se mi rozbily jen 2 coz je megauspech tak je necham do any vystydnout a ulozim do krabice 😉

to ja je naplenim asi den, dva pred, 24. teda neeeeeeeeeeeee 😝 to chci mit svatej klid 😉

beruska2x
autor
29. lis 2009

teda vy tu hazite barakama 😀 😀 😀 nasi maji obrpikslu tak jsem zvedava co s tim jednou s brachou budeme delat 😲

ja tam bydlela 23 let a ted mi panelak vyhovuje 😅 zabouchnu dvere a mam klid 😨 lina jsem no 😀 co ja se v zime nalitala k topeni atd atd 😒

holky ja budu muset nechat Simu uz potreti ostrihat 😲 ma to zase jak narodni umelec, krouti se mu to, vzadu zacuchava, spocenej je... 😕 musim zavolat kamosce

saska.t
29. lis 2009

jaj beru toho sa ja bojim mala je vlasata v zadu vlasy az po ramena kudrnate uz nebude stacit len ofina od mami odcvaknuta, ale ta urobi urcite cirkus 😅

D rodicia maju pri Brne barak tak stary ako ja no neviem co s nim raz bude robit jeho je len polovica 😀
ja som v baraku spokojna a to som 27 rokov zila v panelaku...

kisska
29. lis 2009

berus gratulujem, tak to si vazne skvlea 😉 este prezrad cim ich plnis?

sasi daj recept na ten caj, este som neskusala, aj ked teraz v novom Dietati alebo Mame su nejake recepty... idem asi pohladat, lebo sa mi uz zacinaju vyhrazat, ze ma nevezmu na Mikulasa, ked budem tak kohrnat 😠

beruska2x
autor
29. lis 2009

sasi.. to on dela taky boro ale ma smulu 😉 my ho vdźdycky obe zabavujeme, to vis obcas ma zub nekde, ale hlavne ze je obranej 😀 ona je kadernice tak to je v poho 😉

kiss diiik vid 😉 a to jsem myslelal ze mam tak do 11ti co delat 😀 nastesti sli ven z formicek jak po masle..plnit.. no vaham , mam rada ten krem jak povaris slehacku a bilou coko a druhy den vyslehas a nebo mi radily holky v dortech krem - uvaris Salko v plechovce - 2,5hodky 😕 a druhy den vyslehas s maslem
tak uvidim, mam kakaove kosicky tak musim bily krem, pak to zaliju lzickou coko polevy a mam ty bile snehove vlocky na ozdobu 😉

saska.t
29. lis 2009

kiss - normalne len rozoberes cibulu na platky a povaris 5 min. mozes v salke dat lyzicku medu lebo je dost nechutny na chut, nam mama robila do toho karamel aby chutil lepsie 😉

beruska2x
autor
29. lis 2009

me Dr radila at tam dam trosku majoranky do toho caje cibulovyho, ze to chutna lip 😉

saska.t
29. lis 2009

jj to taky majoranka sa da tiez dat aj si dobre poprdkas 😀

beruska2x
autor
29. lis 2009

poprdka ale nezakasle 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
29. lis 2009

kocky idem do postele, dnes som toho mala dost 😝 a zajtra ideme pozriet do tej predskolky aj s malou tak drzte palce!!!

pancake
29. lis 2009

je tu este ktosi? prave som uspala maleho, a idem spravit desiatu p. a mam veget. som trosku vymrznuta ale je mi fain. 😎

kiss ano mame dalsi. novostavba nizkoenergeticka.bungalov. 105m stvorcovych ale dokopy cely pozemok 400m stvorcovych.
do prdele nevieme co mame spravit. dnes som mu volala, tak v pondelok mi posle fotky. bolo pocut, ze zrovna nas hlada, tak povedal ze aj na cene sa dohodneme. okolo 2600 000.
boze ja uz tam v myslienkach vesam na dvore pradlo. zase nebudem spat. 😔 😔

beruska2x
autor
29. lis 2009

tak si to sasi uzijte 😵 Sima v MC vzdy radi, unavi se a ani me nepotrebuje 🙂 tak tam sedim opodal a kecam 😀

dobrou 🙂

saska.t
29. lis 2009

zuzi tak drzim palce nech to vyjde, my s D tiez chceme bungalov 😉

pancake
29. lis 2009

saska a chcete si ho postavit alebo uz kupit. lebo ja som na stavanie strasne hlupa. a aj lenova. ale viac hlupa ako leniva. 😠

beruska2x
autor
29. lis 2009

ja bych chtela - kdyz uz tak prizemni domek s podkrovim 😉 nic vysokeho velikeho... ale R neni kutilsky typ 😝 😀 takze u nas to asi nehrozi

pancake
29. lis 2009

berus si myslis ze p. je kutil? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 alebo ja nejaka polnohospodarska celebrita? 😀 😀 😀 😀 😀

pancake
29. lis 2009

berus p. prave vybral film, ideme kukat. tak pa a pridem zajtra o 12.00 ako vzdy. 😎

beruska2x
autor
29. lis 2009

to nevim ale na baraku je potreba obcas neco udelat 🙂 a jelikoz mame od lonskeho prosince v loznici svetlo a neni zapojene 😝 tak bych lezla po okapech asi ja se Simou na zadech 😝 😝 😝 😝 😝

on je hodnej alez poloviny drevo a z poloviny lenoch 😀 😀 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru