Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
22. pro 2009

Ahojte babulky, Chrust ide zabit druheho kapra, ja som dnes bola sikovna, toho ranneho som naporcovala a dokonca sa mi podarilo aj ho stiahnut z koze - som to este nerobila a celkom to islo. Az na to, ze som na kaprovi rozbila porcovacie noznice na hydinu 😒 no co uz.
Takze zajtra varim rybaciu polievku, robim salat a peciem vianocku - sasi dakujem velmi pekne, urcite ju vyskusam a dam vediet, ako dopadla 😉
Inak maly je chudak ako matoha, cely den nic nejedol, len asi tri mandarinky a pol bananu, vypil 2 litre caju, a vecer uz chudacik len sedel, pozeral pred seba a ani nevnimal. Ale nic, ani kasle, ani sople...len teplotu na obed mal 38,6 (po odpocitani) a teraz vecer 37,8... tak som zvedava na zajtra. Ma prist moja mama a ta bude chytat hystericke zachvaty, ked ho takto uvidi 😠 a ja budem chytat zachvaty z nej...

Dobru nocku

patricia1971
23. pro 2009

ahojte moje,no som vás dočítala,teda,ja neviem ani vianočku piecť,neviem robiť ten kvások,nejko sa bojím,keď tm je to droždie ☹

no ja idem dnes upratovať,teda zase,už ma to nebaví....ráno sme sa s M pohádali,lebo ma buzeroval,že som v noci nevypla radiator v obyvačke,tk som jačala ako besná,že už jebem na celé vianoce,on hovno robí,ja som bola kupovať drčeky, stromček,ryby,všetko robím len ja sama,jasné že s Lili na krku a on ma bude buzerovať z kraviny,tak mám nervy v zadku a revem tu ako šibnutá,ale snáď ma to prejde.....ja varím akurát udené mäso, potom urobím kapustnicu a večer ešte šalát,ale nerobím klasika zemiakový majonézový,ale taký iný, idú tam jablčka,uvarená mrkva zeler,uhorky,vajcia,smotna a tatárska a je fakt super,taký lahký a nám moc chutí....no a zajtra ešte rybu....

tak pekný dník všetkým 🙂

saska.t
23. pro 2009

pati hlavu hore, my sme dnes koli malej nespali celu noc takze tiez nervy v prdeli....
kiss - no krasne aj nas to caka kedze segra je chora tak je jasne ze aj my budeme 😝

pancake
23. pro 2009

pata to uz varis dnes? ja mam dilemu ci uvarit zemiaky v supke dnes, alebo az zajtra. ja budem robit vsetko az zajtra.
maly sa naucil liest na stol,takze `mi tu uz asiSTUJE pri pisani. uz to zacina. aj som ho zdrala ale nic. 🙄

pata povedz mu nech sa ti laskavo ospravedlni a spytaj sa ho ci sa mu zda ze malo robis pre rodinu.lebo ak ano, tak nech si najde inu sluZku. 😝 😝 ze su to sviatky pokoja a ze aj ty si ich chces uzit. 😉

idem vas docitat

kisska
23. pro 2009

Ahojte babulky
Sasi na koniec je to celkom dobre, maly je sice unaveny, ale uz dnes nemal ziadnu teplotu, akurat hned rano vypil dva a pol flase (ano flase!!!)caju, kym sa mu grglo a vyvratil ho 😒 Dokonca aj robil nieco ako imitacia ranajok - zjedol trojuholnik syru bez chleba a dve kolecka sunky... zase bez chleba, z toho si nakoniec asi 2x odhryzol... Ale aspon nieco 😒

pati mne obcas velmi pomaha dobre si zavrieskat 😎 uvolnuje to napatie. A este ked naozaj provokuju s takymi kravinami, tak si ten krik aj zasluzia 😀

Tomi ma kazdu chvilu doviest babinu, tak som zvedava... a sviatky mozu zacat 😀

pancake
23. pro 2009

kiss to mi je luto ze maly je stale chory. som si myslela ze to bude iba rychlovecka a do vianoc bude fit, ale asi nie. 😔 😔
no to poznam s tou mamou... 😝 😝

maly mi prave vypol laptop a mam nervy. lozi vsade, vsetko nici, kazi olizuje 😝 😝

patricia1971
23. pro 2009

jaaj baby,ešteže vás mám,hneď mám iné myšlienky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzi áno,dnes si robím kapustnicu a šalát a zajtra poobede len rybičky,robím to takto vždy,zajtra len trošk upracem a veget pri TV 🙂 🙂 🙂 🙂 a vítaj v klube,ja mám už zvesené ozdoby zo stromčeka,bordel šade,no ž to neriešim,serem na všetko 😝 😝 😝 😝 😝

kiss no škoda,že malý je chorý a neboj, jesť začne,to ja poznám,ked mi malá nič neje...a od včera mi papá smotan s rožkom,to je iná hluzle chutí jej to a teraz tlačila udené mäso 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sasi,berus,dasi, eri 🙂 🙂 🙂 🙂

pancake
23. pro 2009

ja udene nedam. to je skodlivina. davaj na to pozor. kedysi mi dr.povedal ze jedna udena klobasa je ako keby si vyfajcila krabicku cigariet. taka skodliva. no ale mohol aj kecat. ja si dam aj klobasu aj udene, ale maly sa moze iba tak pozerat. aj tak sa tym napchavam iba ked on nevidi ta to je vecer po osmej. 😔 😔 😝

patricia1971
23. pro 2009

zuzi to fakt????a ja som si myslela,že udené mäsko može,no tak jej ho už nedám,díky za radu 🙂 ale klobásu jej nedávam,len to mäsko papala 😝

pancake
23. pro 2009

spytaj sa kissky a sasky na to.

mala som si aj ja zacat varit. nech nemam toho zajtra vela. ale nevadi. buduci rok. idem si opisat tu vianocku. som ju nejedla 25 rokov minimalne. tak hadam buduci rok spravim. 😎

konecne mi maly zaspal a pisala mi kamoska ze pride v januari na nakupy s frajerom /mojho p. najlepsi kamos/ tak sa vytesujem ze tu nebudem sama. taka zmena. jupii 😵

kisska
23. pro 2009

pati s tym udenym ma zuzka pravdu - ale zase, ked ho mas uvarene - cize vsetky soli, rychlosoli a konzervanty vymacane vo vode, tak kusok ju nezabije 😉 Hlavne spoznavam teraz ten pocit, ked si ochotna dat dietatu COKOLVEK, len aby jedlo... Adam stale neje - pol mandarinky, esteze ich terza babina doniesla za bednicku 😅

Zuzi ja tiez varim salat uz dnes - najlepsi je dobre prejdeny 😉 a ostatne by som uz zajtra nestihala, lebo rybaciu varim dlho kvoli dobremu vyvaru a potom vykostit a rozobrat je dalsia piplacka... A vianocku si da maly uz zajtra na ranajky (dufam), tak nech nemusim vstavat o pol siestej 😉

Sasi neboj, nebudete chori... jednoducho nie - segra je najchytlavejsia prve tri dni a to ste si uz davali pred nou pozor... potom uz od nej nic nechytite - som vam prave zakazala!!! 😉

Dnes Adam povedal prve trojslabicne slovo - bubliny 😀 nasiel bublifuk a on chce "bubiny"... a dokonca sa mu podarilo do neho aj fuknut tak, ze ich urobil. No tesil sa velmi 😀

patricia1971
23. pro 2009

babulky moje,ja si nechám rada poradiť,to bolo len trošku toho maska a presne kisska,som rada,že do nej niečo dám,ale už sa pomaly rozpapáva,aj teraz zjedla šošovicovú omáčku,ale to udené jej už nedám,mňa ani nenapadlo,že je to škodlivé,jasné,že jej vyvarené,ale nemusí to jesť 😝 😝 😝

aj ja mám vianočku,ale z obchodu, ide na mňa nejaká choroba,ešte aj hlava ma bolí,tak len ležím pri tv a Lili po mne skáče,no sranda.....ale potom idem urobiť ten šalát, kapustnica už je 🙂 🙂 🙂

zuzi ak chceš,prídem aj ja v januári 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂tiež si potrebujem dobre nakúpiť 🙂 🙂 🙂 🙂a zoberem aj 3 deti, bude sranda 🙂 🙂 🙂 🙂

kiss super, Adam je šikovný,to moje len blaboce,ja jej rozumiem,ale nikto iný 😒

daskak
23. pro 2009

Ahojte babenky 😉 😉 😉
no som tu len na skok 😉 😉 lebo akosi nestiham.....
pati:hlavu horeeee... vsetko bude dobreuvidis zajtra ked sa budu deti vytesovat pod stromcekom.....

eri, sasi, kiss,zuzi, berus: ahojte...

dievcata neviem ako budem zajtra stihat, tak Vam chcem popriat krasne, pohodove sviatky plne stasticka, lasky a darcekov 😉 😉 😉

beruska2x
autor
23. pro 2009

ahojte holky 😉
ja ted dozdobila stromecek a vytrela podlahu a zitra nic nedelam 😉

preju vam vsem krasne pohodove rodinne vanoce, bohatyho Jezucha a deti aby hlavne meli radost 😉

erika107
23. pro 2009

ahojcek babulky

tak dnesny den som rada ze je zamnou 🙂 ... dnes tu bol bracho s deckami maly samko oslavoval predcasne rok lebo medzi sviatkami potom nemozu... tak bolo vesolo dvaja lumpovia a este k tomu Melania 6 rocna ktorej sa podarilo rozbit a vyliat kavu na balkone a oprskat celu stenu.,.. maminu skoro drblo lebo to je novo urobeny balkon

berus: my uz mame stromcek od sooboty tusim 🙂 maly si ho vobec nevsima 🙂 ...jedine Samko dnes isiel po gulach ale inac nic 🙂

tiez vam este raz zelame tie najkrajsie sviatky vela darcekov lasky v kruhu rodiny zo srdiecka praje Erika a Matthiasko

beruska2x
autor
23. pro 2009

eri ahoj 😉

taky vsem u vas doma nej nej nej 😵

no ja radsi koule nedavala, mam slamene a slane ozdoby letos 😅 Sima je desne akcni... 😖

erika107
23. pro 2009

my mame nerozbitné takze pohoda 🙂 ...

beruska2x
autor
23. pro 2009

tak to jo 😀

erika107
23. pro 2009

idem asi do postelky citat knihu kamoska mi pozicala vola sa to Hry pre mamicky s detmi vyzera to dobre ...dochadzaju mi inspiracie co snim kazdy den robit 🙂

erika107
23. pro 2009

http://www.gorila.sk/product/165327 tu v pravo si mozes pozret zopar stranok z tej knizky

beruska2x
autor
23. pro 2009

ty jo eri to je pekny ale to je spise pro vetsi ne? ja nevim jak by u toho vydrzel 😲

beruska2x
autor
23. pro 2009

eri ja jdu do hajan, na dnesek jsem spala asi 2 hodiny 😅 Sima ma rymu a nas..l me R 😖 tak to musim na zitra dohnat 😵
papa 😉

saska.t
23. pro 2009

Ahojky kocky 😀

tak ja som dnes mala frmol tak som vam nestihala pisat ale teraz to dozeniem 😀

ide ma jebnut uz ma aj foter horucku a je mu zle 😖 takze chorobe sa asi nevyhneme aj ked su len obaja so segrou zavreti v izbe inam ich nepustim 😀
nasa noc katastrofa 3 sme sa tlacili na 140 cm dvojposteli , mala skoro vobec nespala a jaci aj ked sme pri nej tak D bude spat v obyvke aby sa aspon trosku vyspal 😅 a uz teraz mala zasa 3x jacala...

kapustnicu a salat uz mame tiez hotove lepsie su odlezane a kapor sa maca v mlieku aby nesmrdel 😀 takze zajtra uz len vysmazat, stromcek som prave dozdobila... inak posli chlapa kupit svetielka na stromcek- vie ze mame zlato cerveny stromcek a on kupi modre svetielka no co vam budem rozpravat, tak som urobila zlato modro slameny a hotovo ale je krasny 😀

pati kusok udeneho ju samozrejme nezabije ale pravidlo by som z toho nerobila a urcite aj moja mala ho ochutna ale ako ju poznam chutit jej nebude 😀 ani kyslu kapustu dnes neochutnala...
kiss daj vediet ci vianocka dobre dopadla na buduci rok budem tiez piect a vsetci susedia co som im odniesla linecke chcu odo mna recept tak som dnes este prekladala ako idiot uz im nic nedam ochutnat!!!

Kocky ja sa zajtra urcite este zastavim a poprajeme si tak si uzite krasnu noc pa zajtra 😀

kisska
24. pro 2009

Ahojte babulky - tak vam prajem KRASNE, STASTNE A VESELE SVIATKY plne rodinnej pohody, rozziarenych detskych ociek a vsetkeho, co k tomu patri 😉

Prave sme dozdobili stromcek, salat je ulozeny v komore, rybaci vyvar v chladnicke, ryba a rezne sa mocia v mlieku...a vianocka je uuuplne fantasticka. Uz som ju musela schovat, lebo sa chrust do nej pustil a nic by do rana nezostalo 😉 Sasi dakujem a ani sa pazravym tlstym nemcurom necudujem 😀 😀 😀 Zacni business so svokrinymi kolacikmi a budes za vodou 😉
Ja uz idem spinkat, ale snad sa mi podari zajtra sa zmestit za comp aj s prezratym bruchom 😀 😅

patricia1971
24. pro 2009

ahojte, aj aj Vám všetkým prajem krásne, pohodové a veselé Vianoce 😵 😵 😵 😵 neviem,či sa ešte dnes ukážem,tak zatial ahojte 😵 😵 😵 😵 😵 😵

saska.t
24. pro 2009

A ja sa pridavam, krasne prezitie Vianocnych sviatkov Vam prajem a hlavne ziadny stres a veeeela kludu 😀

pancake
24. pro 2009

Ahojte. tak teraz som ja na rade.

Stastne a vesele prezitie sviatkov Vam a Vasim rodinkam prajeme 😵 ♥♥♥♥♥

pancake
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pancake
24. pro 2009
Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru