Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

pancake
18. led 2010

kocky co ste porobili? napisala som adminam, tak zajtra to hadam daju do poriadku.zatial packo. 🙂)

beruska2x
autor
18. led 2010

zuzi to nemusis na dalsi strance to uz bude o.k. 😉

beruska2x
autor
18. led 2010

ty jo ted jsem koukala na stupatka k umyvadlu a tak a stoji 300,- plastove, co je na tom tak drahy??? to reknu brachovi at mu udela stolicku drevenou 😝

beruska2x
autor
18. led 2010

o.k. jdu taky do hajan, R kouka na nejakou valecnou kravinu 😝 nam jak nelitaji kulky kolem usi tak to neni film 🙄 😀

patricia1971
19. led 2010

ahojte moje 🙂

sasi snáď to bude dobré 🙂

baby,ja som už na nervy,Lili si stále niečo vymýšla,čo chce a keď to neni po nej,tak reve,aj terz má lepidlo a nechcem jej ho otvoriť,tak jačí....boli sme vonku,je tu krásne 🙂

berus,ja mám také plastové z IKEA,ale to mám ešte po Paulínke

baby,decká vám už sedávajú na šerbli??? Lili mi nechce,hneď mi z neho utečie....Paulínka nemala plienky v 1roku o 8 mesiacov,tak uvidím,snáď tento krpec sa na leto odnaučí 😝 😝 😝

beruska2x
autor
19. led 2010

ahoj pati, ja jeste kouknu tady u nas do nabytku, uvidim 😉 no me Sima na nocniku je - on to bere asi jako zidli a spis nechce dolu 😉 cura skoro vzdy a docela tam i kadi ale asi to je spise o stesti jeste 😀

ale to je chlap no.. ty tam travi vecnost 😀

beruska2x
autor
19. led 2010

my jsme po ocko tak snad nedostane teplotu, ja jsem se zapotila, snih vsude s kocarem fakt pocuc ta cesta, vzala jsem to jeste pres reznictvi a koupila jsem skvele hovezi tak udem pristi tyden ptacky s ryzi mnam 😉

dneska Sima ma polivku z krutihi krku a ja si dam rybu a hranolky 😀

jinak mame zase 2 asticky na exem, jak ho Dr videla 😠 se zblaznim....

beruska2x
autor
19. led 2010

a s tim vztekanim- dneska si Sima prinesl flasku Pepsi ze chce napit!!! no kdyz jsem mu 3x razantne rekla NE tak spustil rev ze jsem myslela ze nebude dejchat 🙄 tak jsem ho placla po prdeli, flasku skovala a je klid...

no to je furt neco, zkousi to pekne co mama vydrzi 😠

daskak
19. led 2010

ahooooj babulky 😉 😉

sme boli chori, tak som ani nenakukla... ako sa mi mate??? musim vas docitat
pati: no my chodime kakat uz cca 4 mesiace sami a aj sa vedome pyta, ale len mna 😝 .. aj ked je doma ocik pride za mnou... ale na cikanie s prehladom kasleme... ked hoi dam, tak sa vycika, a ked nie tak nie.... neboj oni sa to urcite naucia 😉 😉
paulinku nechyta este puberta??? no lebo nas patko co dokazuje v poslednej dobe je cista katastrofa... 😝 😝 😝

berus: jeeej aj jasom vcera vecer hovorila ze by som si dala vtacky s ryzou. 😀 😀 😀 ... len som to nikdy nerobila.. ☹ ☹ 😎 .. a ani neviem ake masko mam kupit... jeto tazke urobit???

sasi, kiss, eri, zuzi: ahojtee 🙂 🙂 🙂 😝

inak musim sa postazovat.... sme skoro pod Tatrami a u nas nie je ani cm smehu... proste nic.... ☹ ☹ 😕

beruska2x
autor
19. led 2010

no Sima i kdyz se pokadi do pliny tak rika KAKA 😉

ptacky?? neni - jako kazda jina omacka, koupis hovezi zadni, osmahnes na zklad cubilku do zlatova, na ni opeces maso pridas bobkovy list, nove koreni, pepr osolis... ja jeste davam spolu s masem trosku slaniny at to ma smak 😉
necham maso do meka uvarit a pak pridam okurku na prouzky, hrasek, a zahustim bud hotovou jiskou nebo ve vode rozmicham trochu hladke mouky a dobrou chut 😉

pancake
19. led 2010

ahojte. tak vidim saska ze mala je naprosto nepoucitelna. 😀 😀 😀 ale neboj, to sa popravi o par dni. nemozes hned v prve dni cakat zazraky, ze????? 😕 😕

berus cakam na fotky tatooo

kiss to musi byt super zazitok prehrabavat sa v malickych vecickach. 😵 😵 😵

moj skrecok ma sople prvy krat v zivote a hnackuje. asi zo zubov. on totiz este nikdy nebol chory. toto su nase prve sopliky. 😀 😀
ale jest mu chuti, to je dobre. ani teplotu nema.

ja som bola taky fajciar, ze cely tyzden nic a potom v piatok poobede a sobota poobede som po krabicke vyfajcila. 😔
a p. hulil krabicku denne. 😔

mame ist nanavstevu k tej susede co malu nosi, ale sa mi nechce a nemam kredit jej poslat sms. lebo som ho vcera cely minula na kamosa. volala som domov. 😀 😀
ona ma caka. musim tam skocit. 😝 aspon jej povedat.

robila som babovku a idem este dorobit zem. kasu k obedu.lebo mam stale tu sekanu plnenu vajickom hraskom a parkom. 😉

beruska2x
autor
19. led 2010

zuzi uz je tam... 🙂

pancake
19. led 2010

berus super 😵 😵

ja robim vtacky z bravcoveho a v pohode.je to rychlejsie uvarene. ale ja aj svieckovu rovim z br.masa 😀

beruska2x
autor
19. led 2010

ja to varim v papinaku a mam to za tak 35 minut uplne mekke 😉 spis mam nekdy problem ze je to az moc 😅

pancake
19. led 2010

tie stupatka su fakt drahe 😝 😝

beruska2x
autor
19. led 2010

vid kus plastu 😲 no co se da delat zase je to lehke a prenese si to sam... tak uvidim ale on chce videt z okna, do umyvadla tak mi nic jineho nezbyde 😝

patricia1971
19. led 2010

berus super tetovanie,no ja kedˇ si dám vytetovať všetky 3 deti,tak budem mať iné nohy 😀 😀 😀 😀 hlavne meno Paulína,to je aj trošku dlhé.....

daska jasné,puberta v plnom prúde,tak ju tlčem ako hada,nikdy som to moc nerobila,ale je to desné s ňou 😝 😝 😝

ja som vtedy robila tie vtáčky z karé a boli super,tiež ste mi tu vtedy radili,tak musím ich zas urobiť....ja som si včera nachystala plnené kuraci prsia,tak máme aj na dnes a k tomu také americké zemiaky,moc im to včera chutilo 😵 😵 😵

beruska2x
autor
19. led 2010

diky 😉
no ja taky pocitam s tim ze 2. ditko budu muset dat taky 😀 jeste ze jich vic neplanuju 😀

no holky ja mam dneska obed - fish and chips 😀 😀 😀 a zmrzku (dala jsem to teda ale nasucho v troube bez ojeje a zmrzlinu jsem musela vyndat z mrazaku at se mi tam vejde maso a spenat) 😉

patricia1971
19. led 2010

no aj ja som tie americké zemiaky len tak šupla na sucho....a fish sme mali teraz stále,mňam,ale najviac mi chutia aj tak vyprážané 🙂

beruska2x
autor
19. led 2010

holky nemate nekdo recept na takovou tu trojbatevnou buchtu plnenou tvarohem????

saska.t
19. led 2010

ahoj kocky

tak dnes o trosku lepsie tak som odisla na pol hodku prec a mala ztropila hysak a potom len sedela a tulila sa k ucitelke a vzlykala, ked ma zbadala ztropila este jeden hysak ze mama, mama a mama bulila s nou ked ju videla v takom stave, potom sa ukludnila zahrala, isli sme von tam tiez v pohode, takze postup v pred som zaznamenala. No ale dufam ze tie odchody a prichody budu lepsie lebo prebulim 2 tyzdne vzdy ked ju uvidim chudatko ako bude bezo mna trpiet 😅 snad bude coskoro profesionalka 😀 ako ostatne deti, uz zase mam vycitky, ze som zla mamina a poslala som ju tak skoro do skolky ☹

beruska2x
autor
19. led 2010

sasi ja sla do skolky ve 2 letech a chudinky nejsem, hlavne si to nepamatuju 😀 neboj..

patricia1971
19. led 2010

berus,ja buchty nepečiem ☹ ☹ ☹

sasi moje decká išli do jasliečiek,mali skoro 2 roky,tie prvé 3 týžden len bulili,ja tiež za dverami,ale potom to bolo už ok,ale vo mne tá trauma ostala,stále si obidvoch pamatám,ako ich tá učitelka zobrala a oni plakali mama,mama,..no bolo to strašné,ale to prešlo a potom im tam bolo už dobre 🙂 🙂 🙂takže to chce čas,uvidíš 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
19. led 2010

uz jsem to nasla na MMB 😉

saska.t
19. led 2010

kocky diky za povzbudenie, este teraz ked si na to spomeniem mam slzy v ociach ☹ no ja viem ze si to ani pamätat nebude ale vycitky mam 😅

saska.t
19. led 2010

beru tu buchtu robim aj ja z MMB a je vyborna 😀

beruska2x
autor
19. led 2010

me se vzbudilo dite.. no musim ale poslat R pro tvarohy 😉 nebo tam skocim se Simou uvidim az se vzpamatuje... 😉

patricia1971
19. led 2010

sasi a neboj,si dobrá mama,len mi mami to všetko ťažko zvládame a detičky si na všetko aj tak super zvyknú 😵 😵 😵

akurát tu s vami obedujem,mnam...a buchty strašne lúbim,len ich neviem robiť 😢 😢 😢

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru