Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
3. bře 2010

kiss tak at vam to dobre dopadne 🙂

daskak
3. bře 2010

tak mame 38.5 a sme uplakany... No uvidime do vecera

saska.t
3. bře 2010

ahoj kocky
tak hlasim, ze mala dnes uz ani rano neplakala a s usmevom odo mna odisla 😀 tak som bola aj prekvapena, aj sklamana aj nadsena 😅 😀

kiss adamkovi vsetko naaaaaaaaaaaaj a boztek 😀 😀 😀

dasi to su tie virusy trvaju 3 dni a potom fuc Dr, ma na to upozornil ak nie su ine priznaky choroby dala som ibalgin baby a za 2 dni bolo fuc, tak drzim palce

beru - aka ty si fesanda s novymi brylami....

ostatne kocky ahooooj

ja som stale nachcipana ako hovado tak si idem k malej lahnut, zatial paaaaa

pancake
3. bře 2010

berus ale to musis mat minimalne 15kg aby ti to kurier priniesol. ☹

beruska2x
autor
3. bře 2010

zuzi to fakt? to je blby ☹

pancake
3. bře 2010

baby ze je uz aj skryte forum na konovi. viete?

beruska2x
autor
3. bře 2010

nee jeste jsem na tu novou verzi nekoukala... co je tam lepsiho?

pancake
3. bře 2010

uz som tam zalozila tuto istu temu, a dovolila som vstup iba nam. to znamena, ze okrem nas si to nikto iny nemoze precitat co si tu mi piseme. podla mna je to lepsie, lebo ta nikto nebude potom ohovarat ze co to tu je popisane. este to tam musim posnorit.

mukky
3. bře 2010

pan super a teraz ako budem vediet ze sa mas aj drobec? 😀 😝 🙄
pan som ti vecer este napisala ip tak studuj 😀

daskak
3. bře 2010

berus : bryle supeeer...

kisska
3. bře 2010

Ahojte,
babulky dakujeme za gratulacie. Takze mame za sebou celkom uspesny den... teda tak na polovicu - uspesne sme sa dostali nacas k ortopedicke - klbiky vlavo su dobre, vpravo trochu volne, takze mame aj tak balit nasiroko, ale len na 6 tyzdnov, tak som zvedava, ako sa bude mala tvarit. A budem musiet zmenit polohy pri spinkani, lebo doteraz sme spinkavali na boku... Kupili sme malemu v protetike jarne topanocky, ale zabudli sme na papuce... takze niekedy nabuduce 😅
Mala bola cely den super, u doktorky ani neplakala, ani ked sme ju zobudili a cely den spala vyse 4 hodin... a spinka aj teraz, tak som zvedava, co bude robit v noci 😒 (dnes v noci bola hore kazde dve hodiny 🙄 ) Tato je odhodlany ju teraz udrziavat hore, aby v noci spinkala... Zaspala mu na rukach po 5tich minutach a uz ju nevedel zobudit 😎

berus, tie okulky su vazne skvele 😉

muky tebe dame specialne povolenie VIP na vstup do miestnosti. 😉 😀

sasi - super, mala je sikulka. Ale inak viem si predstavit ten pocit - asi ked sa mi Adam sam odstavil... ja by som este kojila, ale nebolo koho... tak trochu nostalgia ta chyti a uvedomis si, ako rychlo nam tie sviste rastu 😕

zuzi to je vazne divne s takymi cenami... to sa vazne oplati babam z MMB, aby to posielali na Sk pri kurze 1,3? 😠

babule nasla som skvelu stranku - zemepohadek.cz, maju tam uzasne klasicke detske rozpravky, vecernicky... skoda, ze neposielaju na SK. Chcela som urobit objednavku za 800CK a nakoniec mi to neposlu 😒

daskak
3. bře 2010

sasi: to je super, ellinka je sikulka..
kiss: princeznicka zlata,,,,, presne vie kedy ma posluchat,, 😉 😉

no my teplotujeme,,,,, a nechce nic jest ale nvadi,,, takze vsetkym pekny vecer a zajtra kuk papa

beruska2x
autor
3. bře 2010

ahojte holky...

kiss tak mi napis co a ja ti to poslu, to neni problem ne? 😉

sasi tak to je vec.. no me taky bylo smutno kdyz si na me za cely vikend u babi nevzpomel 😝 😉 ale lepsi nez kdyby byl nalepenej 😉

dasi to bude dobry, jarni unava, jarni viroza ☹

me dneska dla Sima takovou ranu s rozebehem ze mam napuchlej ret, no desny a on se ani nazastavil!!!

beruska2x
autor
3. bře 2010

jinak kiss ja jsem na to koukala a ty filmy prodavaji nekdy i v akci v trafice za 49,-Kc 😉 a dost jich mam a nebo se pak daji dokoupoit v levnych knihach, tak mi napis co chces, bud ti to koupim za levno nebo ti to prepalim a poslu, jestli ti to neva 🙂

pancake
3. bře 2010

kukali ste tu uzavretu temu? mukky pridam ta tam. 😉

berus no co? ako si to vymyslela? ja ti to mam objednat a kam poslat??????????????

beruska2x
autor
3. bře 2010

cauky zuzi 😉 no dostala jsem tel na toho kuryra, psala jsem muSMS a pry mi posle adresu, kam to dopravit ale nepochopila jsem - myslela jsme ze maji nejake net stranky (oni baliky i vyzvedavaji) kde zjistis co a jak...
tak nevim, asi se tim nezatezuj.. prijde mi to divne 😅

ale za 15GBP by to bylo fajn..

beruska2x
autor
3. bře 2010

zuzi ale to je jen testovaci verze ne? ja jsem tam v soukromich nase nenasla 😕

beruska2x
autor
3. bře 2010

zuzi jeste jsem mu psala, tak ti dam vedet zitra... 😉

kde jste vsechny 😕 no ale ja asi taky pujdu, chodim furt dlouho spat a jsem nejak hyn, R tu kouka na nejakou blbinu 😝 tak zabava zadna

pancake
3. bře 2010

baby ja si tam pisem sama. dajte si beta.modrykonik.sk
a tam sukromne skupiny
debata o vsem a o nicem. kuknite tam. 🙂

beruska2x
autor
3. bře 2010

zuzi to mí vubec starnku nenaslo a na CZ to neni a stejne tam nejde dopisovat ne? je to jen s omezenymi daty do unora jen na vyzkouseni 😉

beruska2x
autor
3. bře 2010

holky jdu do hajan pa 😵 zitra

kisska
3. bře 2010

berus - mala som vybrateho vsetkych Krteckov - ak mas, beriem ich vsetkych 😉 , Maxipsa Fika, Ferda mravence, Pejska a kocicku a ak mas nahodou stare klasicke rozpravky Tom a Jerry, tak tie ti vyvazim zlatom, lebo ich nikde neviem zohnat... a nevadia mi ani piratske verzie 😉 Budes velmi zlata 😉

babule idem aj ja do hajan, zajtra mi maju konecne doniest sedacku, tak ma caka stahovanie nabytku... ale tesim, tesim, pride po takmer 3 mesiacoch 😒

beruska2x
autor
4. bře 2010

ahojte holky, u nas je naaaaadherne, sice prituhlo ale sviti slunicko 😉

kiss krtky mam vsechny, Bob a bobek, Pat a mat, Kremilek a Vochomurka, Rakosnicka, Pingu, stene Merlin, Vcelak Maja, Tip a Tap, auticko Finley, ....
na ty ostatni se poptam kamarada, ten ma vsechno na svete 😀
u nas v Levnych knihach jsem byla ale vecrnicky uz nemaji ale koupila jsem tam Simovi pekne knizky - ty tvrde, pogumovane , Zviratka z Farmy za 49,- a pak meli akci za 29,- 3 prasatka a Petr Pan.. no hafo..

koukni bud na net nebo maji 2 obchody i v Ba, kdybys jela, tam se davzdy koupit pekna vec, i DVD detska maji pekna, a za zlomek ceny, v knihkupectvi to nema ceni to jsou palky a vzdycky to ty knizky jeste neprezijou ze 😀

http://www.levneknihy.cz/DetailProdejny.aspx?p=2
http://www.levneknihy.cz/DetailProdejny.aspx?p=2

beruska2x
autor
4. bře 2010

u nas fici Nema hlavne, toho jsem videla asi milionx a taky Doba ledova a Lvi kral, Shrek... ty klasika ceksy jsou malo akcni, toho zatim nebavi 😅

beruska2x
autor
4. bře 2010

jinak dneska jsem zjistila 1. proriznutou stolicku 😵 takze snad se nam ty zuby proklubou at muze kousat 😵

beruska2x
autor
4. bře 2010

kiss tak kamos neni tento vikend doma - o n jezdi s kamionem, mladej kluk tak maka 😀 a vyleti, tak az pristi tyden sek nemu juknu co ma.. 😉

beruska2x
autor
4. bře 2010

holky tak jsem byla u nas v praci - holcina co ta nastoupila jako za me, je tehu 😀 je asi v 6tt a uz skoncila ze delat nebude 😀 - na recepci kde cely den jen mluvi s lidma a obcas vytiskne papir 😀 no malem jsem padla...

provozni si me zavolala, tak jsme myslela co ze se nedeje - no asi mi chtej dat praci 😀 tak jsem jim rekla at si ujasnej co chteji, jak to zorganizovat a uvidime 😉

kisska
4. bře 2010

Ahojte babulky - dnes mame vyrazne vyrovnany den - Barborka sa na mna dnes konecne usmiala a Adam, ktory vstaval o pol osmej je od rana upistany, umrncany tak, ze mi lezie na nervy 😠 . Ale nastastie nam dnes konecne doniesli sedacku (objednavala som ju 6.12. 🙄 ), ale skoro sme ju nevpratali do bytu, lebo chrustovi skoro nemal kto pomoct a bola tazka jak svina. Chudak ani nemal odvahu poprosit kamosa co mu pomahal, aby este zniesli staru do pivnice.... Ale mame ju!!!

Berus, prosim si ku Krtkovi a spol. aj Vcielku Maju. Z dlhych filmov pozerat rovnake ako my 😀 😀 😀 + teraz fici aj Medvedik Pu 😉. Ale teraz zhanam hlavne tie kratke vecernickove, lebo pri dlhych mi presedi pol dna, kym neskonci. A obcas chyti hysak, ze este a na to naozaj nemam nervy, sice pri nom porobim, co treba, ale nestihame chodit von ani nic ine 😒
Ja by som tiez isla do prace... keby mi mal kto nosit malu na kojenie 😉

Babulky poradte, ake menu mam spravit na narodeninovu oslavu (ideme oslavovat vsetci naraz)? Minuly rok som piekla bravcove kolena (boli fantasticke) a teraz by som chcela nieco rovnako jednoduche a rovnako vyborne... a co si zase ludia nedavaju kazdy den... Nechce sa mi robit chlebicky, ani jednohubky ani nic podobne piplave, lebo pride zase cca 11-13 ludi a to by som pri tom stravila nielen mladost, ale aj najlepsie roky 😕 🙄

dididi30
4. bře 2010

ahojte, kiss gratulujem k babatku, krasne sa vam to podarilo, paricek 😵 vela zdravicka 😵
pozdravujem aj ostatne baby, dufam,ze ste zdravucki 😉

beruska2x
autor
4. bře 2010

didi no to snad neni mozny ze jsi mezi nas zavitala 😉 co je u vas noveho???

kiss mam novy program na stahovani filmu, tak zkousim Toma a Jerryho tak uvidime 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru