Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
5. kvě 2010

ahoj kocky
tak ja spokojne sama ranajkujem a uzivam si kludu 😀

beru ja som bola 8 rokov jedinacik a bolo mi fajn ved si najde kopu kamosiek 😀

zuzi mala je inak tiez v pohode az na tie zubky 😅 tiez krasne rozprava vsetko co chce aj ked to niekedy vyznieva smiesne dokonca aj nemecky zacina brblat z coho som mala strach ale zatial reci nemiesa 😉

kiss - poslem ti elli aby adama naucila ako sa branit v kolektive, uz to skusa aj doma obcas kusne, kopne alebo ti zavesi takeho facana, ze nam slzy vyhrknu 😅

beruska2x
autor
5. kvě 2010

ahojte 😵

no to je Elli pekny drak 😀 😀 😀 😀

me to Simovo mluveno dost trapi, on si jako obstara vse co chce, potrebuje.. ja mu rozumim, domluvime se, zviratka dela vsechny skvele, ty slova co chce tak taky ale nechce se hnout dal 😅
sedime nad knizkou, on rekne co je jeho a zbytek kdyz mu rikam jak tak to prejde a nic 😝

saska.t
5. kvě 2010

beru chlapci byvaju pomalejsi (lenivejsi) 😀 tak si nerob starosti ono to pride, nie je to opicka na spagatiku, ze bude rozpravat kedy ty chces 😀
mala ma v skolke uz frajera a vola sa julien a mala vzdy tak zlato ze "lulien" tak je taka podarena 😀
vcera sme kupili nasadu na wecko pre deticky aj so schodikmi nahor a nase dieta chce teraz len na zachode sediet a chodit po schodikoch hore dole 😅

beruska2x
autor
5. kvě 2010

to ja sasi vim, me trapi trosku ze nema hlavne snahu, je mu to sumak a pak kdyz mu nekdo nerozumi tak se vzteka 😅

zas me boli zub asi se uz z toho poseru ☹

beruska2x
autor
5. kvě 2010

tak dneska uz spi, ve vane blbnul az si skousnul jazyk 😖 par kapek krve, rev a za 3 minuty smich 😝

no, mam toho dost dneska, s tim zubem nevim, kdz pujdu k Dr tak mi ho vytrhne, ale neni skoro za co a uz mi 2 moudraky trhala a znovu se do toho moc nehrnu 😢

jdu udelat ty knedliky nam i dedovi a prijdu 😉 jinak nam dneska varil R!!! meli jsme spagety s kurecim masem a pomodoro omackou 😉

saska.t
5. kvě 2010

jaj beru zuby su svinstvo, poznam to velmi dobre ☹
no mala je uz tiez v posteli, ale je tam D kym nezaspi musime tam byt inak robi cirkus 😝
mne je dnes stale zima a neviem preco som nababusena ako medved 😀

pancake
5. kvě 2010

beru aj nas maly bol taky ze povedal iba to co poznal a teraz 2 tyzdne opakuje kazde posledne slovo co poviem. 😀
zase pozeram modre z nema a revem. nenavidim to. tak sa asi idem ucit. 😝 😝

beruska2x
autor
5. kvě 2010

tak hotovo ale jsem k.o., R mi jeste rozcintal po kuchyni stavu z broskvi takze jsem byla jak na mucholapce, musela jsem to setrit cely 😝 fakt pokladici jsou 🙂
tady prsi, ale snad zitra bude dopo klid, potrebuju jit do prace a na trh 😒

zuzi to jsi me uklidnila 😉 nee delam si srandu, on je hodne komunikativni, takze az zacne mluvit tak se asi nezastavi ale bylo by to trosku jednodussi no... 😉

beruska2x
autor
5. kvě 2010

sasi ani mi nemluv, me se od porodu sypou zuby jak na bezicim pasu, v zivote jsem nebyla tak u zubarky jak ted.... jestli budu mit jeste jedno dite tak mi daj klapaci 😝

saska.t
5. kvě 2010

jaj beru ja som mala aj pred tehu zle zuby a po porode sa to celkom ustalilo 😀
zuzka ma pravdu zacne opakovat aj mala asi mesiac vsetko opakuje 😉

daskak
6. kvě 2010

ahooooj dievcata,,,
ako sa mi mate??,,,,
u nas leje a leje a leje 😠 😠 😠 😝 😝 😝

beruska2x
autor
6. kvě 2010

dasi ahojik, piju kafco, 😉 a vyprala jsem R veci na kolo, nepojede nikam taky tady leje jak z konve,...

dopo jsem zmokla jak slipka 😀 co u vas noveho??????

beruska2x
autor
6. kvě 2010

mam nove endurko, jenze dneska prsi ☹

beruska2x
autor
6. kvě 2010

holky nevite o eri? dlouho se neozvala 😕

kiss dneska jsem si koupila ubrus, ten teflonovy na balkon 😉 na trhu meli za 70KC 😉 coz mi tam staci... jen bych potrebovala takove ty sponky aby drzel, kde to maji 😕 dela se to jeste vubec???

daskak
6. kvě 2010

ja neviem nic o eri,,,
jeeej ste rozkosny 😎 😎 😎 😀 😀 😀
aj ja pijem kafco,,, xixixi
som upiekla babovku a cucoriedkove mafinky,,, ale zatial uspesne oddolavam,,,

daskak
6. kvě 2010

😎 😀 😎

beruska2x
autor
6. kvě 2010

🙂 ja jsem mela pulku kolace s tvarohem co nakousal Sima 😀 ja ted pict nebudu ale Pati poslala mailem pekny recept na ten kolac s banany a pudinkem, tak to udelam pristi tyden, je to jednoduchy 😉

beruska2x
autor
6. kvě 2010

pekny frajeri a pekna kolaz 😉

daskak
6. kvě 2010

ano aj ja som dnes citala ten recept,, a pacilo sa mi to,,,,,
mi ideme na vikend na gulas,,, maju chlapci z hokeja ukoncenie sezony,,, 😎 😎

beruska2x
autor
6. kvě 2010

😉 tak se moc neopij 😀

ja doufam ze nebude lejt celej vikend 🙄

daskak
6. kvě 2010

😀 😀 😀 ,,,, budeme po detskou kontrolou 😖 😝 😝 😝
a Vy ako???,,,, vidis idem kuk predpoved pocasia

beruska2x
autor
6. kvě 2010

my mame mit zitra romantiku s vinkem tak jsem zvedava jak to zvladnem 😉

daskak
6. kvě 2010

jeeeeej 😀 😀 😀 😀 😀 ,,, tak drzim palceky,,,,,,
moja idem si trosku upratat lebo poobede nam pride navsteva,,,,,
tak zatial papa 😉

beruska2x
autor
6. kvě 2010

kdyz oni v tech predpovedich taaaaak kecaj 🙂

dneska odpo prijdou na kafco nasi, tak aspon budeme mit rozptyleni v tom desti 😝 piskoviste a hriste nacucany jakou houba 🙄 ba Simu se ten pisek vzdycky nabali a pak doma nam to chrupe pod nohama 😠

beruska2x
autor
6. kvě 2010

papa jdu to taky povesit ale v tom desti mi to ani na balkone neuschne 😝

beruska2x
autor
6. kvě 2010

teda ten nas darebak jeste spi!! uz od 11:00 hodin!!! hlavne ze rano buntosiv 5:45 v tomhle hnusnym pocasi jak kdyby jsme vstavali do fabriky 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

saska.t
6. kvě 2010

jaj beru tak si to uzivaj mala bezne takto poobede spi, vycerpana zo skolky 😀

daskak
6. kvě 2010

no aj my sme dnes potiahli do druhej,, od 11,30 😉 😉 😉

dievcata prajem vsetkym pekny vecer,,,

pancake
6. kvě 2010

ahojte.

dadqa86 pridaj sa pridaj. ani sme si ta nevsimli. 😀 😀 prepac. ale asi si to vzda,ze?? 😕 😕

no ten dom je fakt haraburda uz mame dalsi len problem je v tom ze nam nechcu dat este pozicku na stavebnom lebo tam mame malo nasporene.

idem vam ho zase kuknut./asi uz otravujem,co? ale ked ja denne 3 hodiny len hladam domy na nete.na nic ine sa nedokazem sustredit. ani na vodicak./ 😔 😔

http://www.topreality.sk/dom-na-predaj-klobusic...

toto by sme veru aj brali,len tu pozicku ze si mozeme zobrat az v roku 2013 v novembri.

inak saska mam pre teba SUPER babovku. vynikajuca a uz inu ani robit nebudem. a chutovo mi p. povedal ze lepsiu nejedol

4vajicka
2 deci cukru
2 deci oleja
4 akekolvek vanilkove pudingy
1 prasok do peciva

vyslahaj slahacom vajicka,pridavaj pomalicky cukor potom olej a na koniec pridaj pudingy a prasok do peciva.
na 180sutpnov 25 minut ale ja som mala az 40minut. neviem preco.
potom mi daj vediet. 😵 😵 😵 😉 😉 😉

kiss ako mala??? ako poslucha??

saska.t
6. kvě 2010

ahojky kocky

mala az teraz zaspala tak iba nakuknem a idem do postele citat knizku, nejak som sa rozcitala 😉
zuzi dakujem vyskusam a dam vediet...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru