Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
17. kvě 2010

a co mu je?

beruska2x
autor
17. kvě 2010

cusik sasi 😉 😉 😉 😉 😉

mononukleoza... holky jestli mate nejake zkusenosti tak sem s nima 😒

saska.t
17. kvě 2010

mala som ale dosli na to, az ked som bola uz zdrava takze ziadna dieta nebola, len v testov bola prekonana 😉 prejavovala sa u mna ako chripka 😅

lulilika
17. kvě 2010

Ahojte možem sa k Vám pridať ? 🙂

saska.t
17. kvě 2010

lulilika kludne

beruska2x
autor
17. kvě 2010

😉 ahoj...

beruska2x
autor
17. kvě 2010

no sasi o ma ty hodnoty asi 2x vyssi nez maji byt 😅 tak nevim... ted to zkoumame

lulilika
17. kvě 2010

Ďakujem som rada , že ste ma aspoň vy prijali 🙂 dnes som to skúšala vo viacerých témach lebo sa tu zatiaľ len hľadám a objavujem , že čo a ako a neviem kde prispievať zatiaľ mi v žiadnej téme neodpisali a skúšam to už od siedmej 😒

beruska2x
autor
17. kvě 2010

lulilika... tak najdi podle nazvu tema co te bavi, zajima 😉

sasi .. no u nas byl dneska deda na obede, tak aspon jsme se pobavili, nabalila jsme ho domu jidlem, tak varim Simonkovi kvetakovou polivku aspon...

uz se tesim do vany 😉

saska.t
17. kvě 2010

lulilika - su temy do ktorych mozes prispievat len tak k danej teme a su temy, kde su kocky ktore si navzajom pisu a poznaju sa uz dlhu dobu a tam to uz ide tazsie, aj my sa tu uz pozname ale kludne sa mozes pridat aj ked ti asi dlho potrva, kym sa dostanes do obrazu....

beru no ved sa to da vyliecit tak to prekonate 😉

lulilika
17. kvě 2010

beruska hľadala som ... aj som písala asi do troch tém do spoločného termínu (február 2008,máj2010) a ešte do jednej no zatiaľ mi nik neodpísal 😕 neviem či mám odstrašujúcu fotku alebo čo 😀 😀

lulilika
17. kvě 2010

saska to tu už budú asi všetky témy zabehnuté všetky sa tu navzájom poznáte 😒 škoda , že som to tu objavila tak neskoro 😲

beruska2x
autor
17. kvě 2010

sasi to jo 😉 jen nez se do toho vpravime - co jo a co ne... nejvic ho stve ze nemuze na zavody na kolo v sobotu, veci nachystany, startovny zaplaceny, kamaradi nateseny a on nic ☹ je mi ho lito 😅

lulilika... to chvilku trva nez se nekde seznamis 😉

saska.t
17. kvě 2010

beru - ja som varila zeleninovu polievku tak mala ma aj na zajtra a tiez idem do vane, zajta som mala mat volno a moja kolegyna nedosla takze musim do prace takze som z toho znechutena 😝

luli- to neva casom ta prijmu aj ostatni 😉

beruska2x
autor
17. kvě 2010

no ja tam mam uzeny zebra ze udelam zapeceny brambory ale jen pro sebe na to kaslu 😝 , kdyby aspon pocasi nebylo tak na pytel, dneska nas to malem odfouklo z hriste 🙄

saska.t
17. kvě 2010

u nas dnes pekne ale od zajtra ma prsat 😠 mala si nasla v skolke kamosa od ktoreho odkukava same blbiny takze sa s nou neda vydrzat
jaj mam kruti mäso tak asi podusim so zeleninkou a hotovo, idem do tej vane lucim sa pa zajtra 😉

beruska2x
autor
17. kvě 2010

ja taky padim pa 😉 dobrou...

lulilika
17. kvě 2010

Dobrú noc 😉 a zajtra prajem pekný dník ja tu budem asi až podvečer pá 😉

pancake
19. kvě 2010

lulilinka ja ta vitam tiez ako moje kamosky 😀 😀 😉 😉

baby co mam dat pocuvat malemu ake pesnicky alebo co? mne sa zda ze stojime na jednom bode s kreativitou. rozpravat rozprava kazdy den nove slova a krasne spaja ale telka ho nebavi , tak som myslela ze nejake pesnicky alebo co?take co by mohol aj ukazovat pri tom o com sa spieva myslim.

no a este sa chcem spytat co davate detom na ranajky. moj zase zacal chcet obycajne detske kase. /hipp.../ no a cornflakes co ja jem na ranajky s mliekom tak je aj on. myslite ze uz moze? alebo co zdrave okrem peciva by som mu mohla dat. pseno,pohanku,quinou a ostatne uz nerobim, lebo je to co my , a ja to nelubim. ☹ ☹

plz tak poradte. 🙂 🙂

no a inak nic. som neschopna, nieco na mna lezie a palino to nie je. spim aj cez obed a citim sa zle. dufam ze nebudem chora. a mam kazdy den teraz jazdy lebo v utorok mam skusky. ☹
a dostala som od majitela autoskoly 6hodin zadara, tak tento tyzden sa vozim uz akoze naviac. ale aj tak to nevyzera ruzovo. ☹ ☹

pancake
19. kvě 2010

p.s: sunny vies ze ma najdes tu a uz nikde inde na konovi nepisem. ani recepty, ani co dnes varite ani julovky08,ani prikrmy. nemam cas. ☹ takze uz ma najdes iba tu. ale pozdrav mukky nech sem nakukne a popiseme.pa

pancake
19. kvě 2010

a baby ako to je s tymi jogurtami? ktora ano a ktore nie? doteraz som davala iba pribinacika/co mi jedna dubnicanka pise ze nie je dobry/ a zvolensky lebo to ,,babka,,povedala ze su naj. a zda sa mi to slaby vyber. co este davate a nedavate??????

patricia1971
19. kvě 2010

ahojte zlatká moje, je tu niekto?????? som vás trošku čítala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kisska
19. kvě 2010

Ahojte babulky, ospravedlnujem sa, ale nestihacka... Ale myslim na vas 😉
Pancake - ja som prave stahujem z netu Canakyho a Podhradsku. A v knizkam uz nielen citame basnicky, ale aj sa ich ucime. Adama to zatial celkom bavi, aj ked sam ich nevie povedat. Vzdy mu musim povedat prve slovo z versu a on to doplni:
Mama: "Kom..." Adam: "kom, kominau" mama: "kedy si sa... " A: "umyvau" M: "vcera..." A: "veceu sobotu, nemau uobotu"
No na zabitie, cvrkla by si si z neho 😀 😀 😀 Akurat je tiez celkom problem najst pekne knizky. Babka nejake nakupila, ale ked citas tie basnicky, tak ich bud niekto chabo prekladal z cestiny do slovenciny a to je otras, alebo z anglictiny, tak sa to nerymuje... ale nase stare dobre detske basnicky musis hladat 😒

Berus mononukleoza? To sme este nemali? Ako sa to prejavuje? Aku musi mat dietu? Znie to strasidelne.... Opatrujte sa. Inak, esteze ta deda ma. By si neverila, ako taketo malickosti cloveka potesia 😉

Sasi ma nestras s tou skolkou. Odkedy sme boli s malym v tej nasej pozriet, ak sa nevie dockat, kedy pojde do skolky... Ale to nas caka este boj s plienkou ☹ Veeeeelky boj 🙄

beruska2x
autor
20. kvě 2010

caute holky, nestiham a R mi furt blokuje PC 🙄

zuzi my mame hafo Cd s pisnickama, rikackama, Sima to ma rad, tancujeme na to, kupuju je v trafice za 49,- 😉
jinak davam mu jogurty smetanovy a spis bily, on z ovocnych vybira ovoce a pliveho 😒 a nekdy ma Bobika nebo Tvarohacka, toho hodne...
Pribinak se mi nelibi slozeni 😅 kupuju bud od Madety nebo Olmy, cornflejky muze, proc ne.. Sima je s R nekdy ji taky... my ty snidane tak placame, nekdy ji pekne ale nekdy ani sousto 🙂

kiss no my musime mit vsechno ☹ je to jaterni virus, vubec netusime kde to chytil, takze prisna dieta, nic tucneho, dneska jsem koupila nastesti kozi syr, jinak vse jen varit na vode, kureci bez kuze.. dneska jsem delala leco se sojovym masem a brambory...

no uz jsme si to zkoukli co jo a co ne alej je to mazec, vsechny "jedovaty" veci jsem dala dedovi - lovecak, rybicky a tak, odjizdel od nas jak Jezisek 🙂
no a ja mam dietu taky, nemuzu se cpat dyz R neji ze 😝

no pristi tyden bude jeste doma a pka uz pujde do prace pomalu.... a sex nemam 😝 😀

beruska2x
autor
20. kvě 2010

jinak Adamko je sikulka, Simovi se nejak mluvit nechce, co chce tak opakuje ale pak ho to prestane bavit, zasekne se a prdi na me ☹

daskak
20. kvě 2010

ahoooojte 😀 😀 😀 😀
kiss: aj ja nestihacka,,, 😒 😒 😒

ale uz sa hlasim doma,,, bola som tyzden na navsteve u segry 😀 😀 😀 ,,, joooj taaaaak nam bolo fajne,,,,,, 😀 😀 😀

no ako sa mi mate????

docitam vas a vecer dobehnem,,,,,
lebo musim upratat,, ked ostanu dvaja chlapi sami doma tak si to viete predstavit 😲 😲 😲 😎

beruska2x
autor
20. kvě 2010

dasi ahooooj 😉 zrovna mam kafco a premyslim ze ho piju sama 😀 R kafe nemuze 😝 tak jeste ze jsi tady 😉

saska.t
20. kvě 2010

ahoj kocky tak ja pracujem dopelsichty kedze kolegyna je chora takze vobec nestiham...

zuzi uz mozes davat vela jogurtov len sleduj ci su neni farbivove a konzervantove ale zvolenske jeme tiez na SK

jaj beru tak to mas drsne no ved este tyzden vydrzis 😅

pati dasi ahooooj

tak elli je maly cert v skolke len zle robi uz su z nej na mrtvicu a len s chalanmi sa taha ako jej mama v jej veku 😀
rozpravat tiez rozprava ale dost to pletie s nemcinou takze sa s D na nej dost bavime, no snad si to utriedi 😉

beruska2x
autor
20. kvě 2010

no tak me poklad uz spinka 😀

sasi no vydrzim, hlavne aby R vydrzel dietu, to je tak na 3 mesice 😒 nastesti jatra se sama a dobre hoji tak snad bude mit testy brzo ok
ale dala bych si uz neco nezdraveho 😉 rizek jak kolo od vozu 😀

ty to mas taky vesele, to padas vecer primo na pusu ne??? no aspon zevis po kom Elli je, Sima je lotr a nevim po kom 😀 kazdej tvrdi jak byl v detstvi hodnej 😉

dneska jsem mu koupila zas nove backorky, uz je ma tesne, mam uz doma slusnou sbirku 😕

holky davate detem zelatinove bombony??? ja si koupila nejake nemecke, jogurtovo-ovocne a Sima mi je skoro snedl 😅

saska.t
20. kvě 2010

beru - no padam na hubu ako blazon, teraz som dorazila z prace, kopnem nieco do seba a idem zalomit som uplne ko, ani neviem ze zijem, uz sa aj D hneva ze tento tyzden pracujem ako blazon 😅
hej davam elli take bombony bud take jogurtove alebo gumene....
ja tiez rozmysla ze urobim rizky so salatom mam na to fakt chut, a D bude urcite suhlasit 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru