Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
7. dub 2009

dasi- dobru, asi idem rovno za tebou...

pati - ako ste dopadli s tymi kolesami?

beruska2x
autor
7. dub 2009

a myslis ze je muzeme nechat spat samotny?? 😕 😕 😕 aby nebyl prusvih 😀

saska.t
7. dub 2009

kiss - funguje aj na mladsich a velmi dobre 😀

beruska2x
autor
7. dub 2009

kolesa.. mymu brachovi vcera vykradli auto kdyz byl vecer v divadle, tasku s oblecenim, batoh s ucenim.. strilela bych ty smejdy 😝

saska.t
7. dub 2009

kocky idem aj ja ta hlava je na prasknutie ale mam aj MS dostat takze to je asi vsetko dokopy 😅

prajem peknu noc a zajtra opät!!! 😀

patricia1971
7. dub 2009

kisska ani sa nepýtaj,ani som to nemala chuť písať,ale je na tých faganoch zavesená celá kriminálka,ledujú ich,tk snáď im niečo dokážu....ale mali ich doniesť do BA,všetko bolo s kriminálkou zorganizované,len chalan poto poslal foto a boli úplne prestriekané,takže všetky znaky boli určie fuč,tak sme na to kašlali....tí chalani majú pestrí register, krádnutie, ešte aj ublíženie na zdraví,tak nám to za to nestojí...ale niečo sa na nich vymyslí...takže asi tak ☹

kisska
7. dub 2009

sasi - moja lemra naposledy vystekala starostu... a dalsi rok zvdihol poplatky za psa o 500% 😠 pre psy v bytovkach... v celej dedine su prihlasene 2. Ked ho tento rok neznizi, odhlasujem ju a budem ako vacsina dediny... 🙄
Ozaj, ako si sa vlastne do Nemecka dostala?

beruska2x
autor
7. dub 2009

sasi papa 😉 pekne si odpocin...

beruska2x
autor
7. dub 2009

kiss a kolik platite rocne za psa?? ve meste nabo na vesnici?

patricia1971
7. dub 2009

sasi tak to ti nezávidim tú hlavu,som to mala teraz tak viem ako ti je....dobrú nocku 😵

kisska ty kde bývaš????? 😵
berus to je normálne,ked necháš niečo v aute,tak to ukradnú a hneď...ja som bojím už aj o autosedačku,že mi ju niekedy ukradnú ☹ ešteže nemáš auto,že? 🙂

saska.t
7. dub 2009

kiss - moj drahy tu zije 14 rokov a je to (byvali) naj kamos mojho byvaleho 😀 no a vzdy ked dosiel do BA tak sme spolu boli vonku a kecali boli sme 4 roky kamarati a skoncilo to manzelstvom ked som mu oznamila ze som sa s byvalym navzdy rozisla 😀
ale uz fakt padim pa ...

beruska2x
autor
7. dub 2009

pati nemam a kdyz to slysim + naklady na provoz tak me to ani nelaka 😝

kisska
7. dub 2009

hmmm, to nie je bohvie co. Mojmu svokrovi pred tromi rokmi ukradli Fabiu combi 3-tyzdne pred doplatenim leasingu. A to mam kamosov vsetkych autickarov v okoli... ale chalani povedali, ze to nebol nikto z nich, ze to bola zakazka zvonku 😠 . Svokra skoro piclo, lebo 3rocne auto malo najazdenych 6000 (slovom sest tisic) kilometrov a dva dni predtym bol na servisnej...

Sasi dobru nocku, na PMSku je najlepsia cokolada 😉

beruska2x
autor
7. dub 2009

jezis coko to bych si dala tak vanu 😢

hele auto je nejhur investovanej peniz..

patricia1971
7. dub 2009

berus to máš super,ale ja si to ani bez auta neviem predstaviť,ale je to zvyk...no môj muž je na autá,takže mi budeme autá vždy mať...ale stojí to hodne penez,to áno 🙂....jej berus,som dnes hladala to foto malého s brejlami,ale ja to nikdy neviem nájsť,každého album vždy nájdem,ale tvoj nie...pod čím to máš???? 😵

patricia1971
7. dub 2009

kiss aj mojej kamoške ukradli auto 3 dni po serviske,to podla mňa oni nejako kopírujú klúče,lebo to sa stáva...ona tiež platila leasing,tiež jej ostávalo už len málo a tiež to bolo asi pred 3 rokmi...no to je des....mňa by jeblo keby nám zobrali auto,veď v tom máme toľko penazí,že to by aj manza dostal infartk a ja tiež ☹

berus coko,ja už ani neviem ako to chutí,ale nechýba mi to,radšej si dám tie gumené cukríky,z tých sa že vraj nepriberá 😀

kisska
7. dub 2009

pati - byvam na dedine a vsetci platia za psa 100Sk, len ja 600 😒

inak ked vyberieme autosedacku z auta, tak hodnota auta klesa o tretinu 😉 . V starej skode 120sme to tak mali s aparaturou s autoradiom, len tam hodnota klesala o polovicu 😉

Berus - ja byt bez auta, tak asi este zijem v jaskyni... v tejto diere sa ani busom nikam nedostanem a s kocikom uz vobec nie 😒

beruska2x
autor
7. dub 2009

ale jo ja to chapu, bydlet na vesnici tak nemas jinou moznost.. ve meste je to jiny.. navic kdyz potrebuju tak bracha i nasi auto maji i kamaradi takze to zatim neresime, ale taky to prijde 😕

beruska2x
autor
7. dub 2009

jinak kiss taky se plati 1500,- ale spooousta lidi ho prihlasenyho nema.. 😠 jen ty hovna tady zustavaji 🙄

patricia1971
7. dub 2009

berus on je nádherný!!!!!!!!!!!! niečim mi ale pripomína stále moju Lili,ale nieviem čím,ale brejle sú super 😵

kiss a na ktorej????ak nehceš písať tu,tak mi napíš do IP,lebo niekde so čítala,že chceš ísť bývať k TT 😵

beruska2x
autor
7. dub 2009

jeeee dekuji to vis samovyroba 😀 😀 😀

patricia1971
7. dub 2009

to fakt sa toľko platí za psa???? a to mesačne,alebo ročne???? veď mi tu máme plné sídlisko psov a hovien 😀a to toľko platia???? je to dosť.....no niektorí tie hovná aj upracú,ale väčšina nie a to keď sa náhodou prejde po tráve,tak zaručene sa šlapne do šťastia 😀 😀 😀

beruska2x
autor
7. dub 2009

to je rocne.. 1500,- lidi jsou cunata no.. ani nemluvim akorat bych se rozcilila 😖

patricia1971
7. dub 2009

aj u vás to je tak,že????ale to je všade ☹ len to šťastie nejako nejde ☹

beruska2x
autor
7. dub 2009

my vjeli do hov.. hned na 1. prochazce s kocarem, manza byl nepricetnej.. ☹ jo pati to plati blbci jsou vsude 🙄

kisska
7. dub 2009

pati - jaaaaj pytas sa kvoli autam? Tak to este ked sme byvali v Petrzalke, Bulikova a okolie. Drahy je rodeny petrzalcan...
A s tou TT si dobre citala, dnes som v okrese Sala (Ziharec)

berus - mne by tych 600 nevadilo, ale vadi mi princip. Moj pes kandi na poli, v meste u mamy po sebe upratujem (ako jediny dilino v okoli). Ale musim pocuvat vystekavajuce hyeny pod oknami, na prechadzku nemam s malym kam chodit, lebo vsade dorazaju do chodcov besne bestie, takze maly by v kociku nespal a ked som prihlasovala psa, tak ma na stitku cislo 20 😒
Kludne budem platit tisicku u mamy v NR, ale dostanem k tomu sacky na hovienka 😉

patricia1971
7. dub 2009

kiss nie kvôli autám,len tak som bola zvedavá,na ktorej dedine bývaš 😉 a do okolia TT ideš kedy,to máte len v pláne??? 🙂

berus podľa foto tvojho manza si ho vie predstaviť,ako je nepríčetný 😀

beruska2x
autor
7. dub 2009

ani mi nemluv, me steka kreten nad hlavou protoze ho nechavaji 12 hodin samotneho a pak s nim jde na 10 minut ven.. to je tyrani podle me..

kisska
7. dub 2009

to nic, ale ja mam na dvore pri plote postaveny maly kochlik so salviou, mala som ho tam asi tyzden, ked som tam nasla prve hovno... suseda ked raz za cas vypusti psa, tak sa vyserie rovno do kvetinaca. Umenie je sa donho trafit, lebo pes je velky (aj hovno) a kvetinac maly...No do varenia ju uz nepouzijem, len nemam to srdce dat ho prec, lebo nebude mat kde srat... Uz dvakrat som ho upratovala, ale vcera som nasla znovu... 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru