Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
19. dub 2009

ahojte,už som tu 🙂
sasi gratulujem k víťazstvu!!!!!!!! 🙂 a nič si z toho nerob,že Ella sa len tak plazí,nie každé dieťa štvornožkuje,len aby si nebola prekapená,keď ti bude za mesiac sama chodiť 🙂 aj to sa stáva,kamoška to tak mala 🙂

berus no Sima je iný chlapík 🙂

beruska2x
autor
19. dub 2009

no sasi to ma pitri pravdu, ja taky nelezla vubec, rovnou jsem stala a chodila..

saska.t
19. dub 2009

kocky ale ona stoji na styroch a vrti sa dopredu dozadu len nema ten spravny grif ako nato 😀
inak pati ahoj a diky 😀

patricia1971
19. dub 2009

berus vy máte ešte čas na chodenie 🙂

naša Lili už chodí pri nábytku,pri stole,no všade je vylezená a chce chodiť 🙂 je strašne zlatá 🙂 len tie topánky si stále dáva dole,teda chcela by,ale nejdú jej,dajú sa super zapnúť......topánky mi dala kamoška,mali ich len raz obuté a jej dcére boli malé,sú fakt nové,ale Lili ich bude mať tiež asi len mesiac,má síce malú nožičku,ale tie topky sú ako pre popolušku,ale sú krásne 🙂

beruska2x
autor
19. dub 2009

no to Sima ma uz ted vel 19.. to ani nechodi 😅

patricia1971
19. dub 2009

sasi neboj,to príde,ona musí sama na to prísť....a tá od kamošky dcéra tiež len tak ako tvoja bola a potom šup a chodila....a to mala asi 10 mes.,tiež bola najskôr v strese a potom v strese preto,že malá jej len tak zrazu vstala.....a sasi ona v postieľke stojí????

patricia1971
19. dub 2009

berus tak to Lili má 18 a ešte je tam trošku miesta.....no ale keby sme ich dali vedľa seba,tak Sima by vyzeral ako jej starší brat 🙂 Lili je drobná......zato ja mám nohu 40 a môj muž 39,ale on je drobný 😀

beruska2x
autor
19. dub 2009

no to jo, to uz pak se nezastavis, porad za nima litat.. to me trefi 😀

saska.t
19. dub 2009

no my mame cislo nozky 16-17

pati nestoji vobec, ked ju ty postavis tak stoji ale sama sa este nestavia 😠 😀

beruska2x
autor
19. dub 2009

😲 😲 😲 fakt pati? ja mam 36 a manza 43 tak jsem zvedava kam ten nas budulinek az naroste 😉

patricia1971
19. dub 2009

sasi tak je to taký typ,trošku lenivší,ale neboj, za chvíľu ona na to príde,čo má robiť.....a pritom nie je ni tučnučka......ale to fakt netreba stresovať,každé bábo je iné....no Lili je chudá modelka,tak tej sa pekne zdvíha,kěď má niečo cez 7 kg 😀

berus a to máš pravdu,to ja len terz za ňou behám, hlavneže nemáme dvere,len na spálni a detskej,takže mám čo robiť,lebo ona mi hneď niekde zdrhne a robí zle 😀

beruska2x
autor
19. dub 2009

holky jak to mate s hrackama prodeti??? dneska jsem videla v obchode dreveny vlacek, byl oznaceny 2+, jako od 2 let.. to se mi zda divny, byli jsme v patek u kamosky a Simovi se tam podobny moc libil.. jak je to s tema doporucenima o veku?

patricia1971
19. dub 2009

berus fakt!!!!! a to moja Paulína má 38!!!!!!! no my si žijeme na veľkej nohe!!!!!!! 😀 😀 😀

beruska2x
autor
19. dub 2009

no jen kdyby ty maly boty byli levnejsi to bych usetrila aspon 😀

patricia1971
19. dub 2009

berus a to mi kamoš hovorí že "lachtan" 😀

my ešte hračky nekupujeme,mám ich plný byt,takže zatiaľ ani neviem,čo by som jej kúpila.....Lili má obývaťke aký kôš a tam má pohádzané všetko,tak to vždy vyhádže a je spokojná......ale strašne rada má takú mäkučkú loptu,takého ježka,to si strašne rada kotúľa.....a strašne rada bozkáva bábiku chuchu 😀a ešte na ňu aj kričí 😀

patricia1971
19. dub 2009

berus ale tie menšie sú aj drahšie 😀 😀 😀 to máš ako s plavkami 😀 len kúsok látky a čím sú menšie,tým sú drahšie 😀

beruska2x
autor
19. dub 2009

no.. spis platis co tam chybi.. 😀 to je pravda..

patricia1971
19. dub 2009

jeeej ja idem zajtra s mamou kupovať plavky 🙂 ona ide aj s mojim synom do Egyptu od 15.5.,tak potrebuje plavky a ja mám takých známych,oni dovážajú plavky z PL,TR, majú tam nenormálny výber,je to síce velkosklad,ale to mám vybavené.....to ma jedny výdu okolo 10 EUR,niekedy aj menej,a to si vždy kupuje aj štyri,ale ten istý štýl,len iná látka a je to super......no aj vydržia....mám ih už 2 roky a ešte sú dobré,len tento rok si musím už kúpiť iné 🙂

beruska2x
autor
19. dub 2009

ja sportovni mam ale dvoujdilne bych taky potrebovala.. to zas budou depky u zkouseni 😖

beruska2x
autor
19. dub 2009

ted jsou docela dobre ty tankini, ty zakryjou co jde 😉

beruska2x
autor
19. dub 2009

holky, pujdu do hajan, sasi urco dorazi jeste tak taky papa a zitra 😉

patricia1971
19. dub 2009

berus mne je to tak jedno, ja čím som staršia, tým som odvážnejšia 😀 ......je ma síce dosť,ale nosím dvojdielne.....a mám výhodu aspoň to,že mám normálne brucho,mne všetko ide do zadku,ale brucho super a po 3 deťooch, no na to som pyšná,len ten môj zadok a stehná,to ale ešte zhodím, veď z tých 81 mám terz 74kg,takže je to už lepšie 😀

patricia1971
19. dub 2009

berus tak ahojky 🙂

sasi a ty si kde????? asi bafkáš,čo??? 🙂

patricia1971
19. dub 2009

no tak idem do hajan aj ja,lebo samej sa mi tu písať nechce, už som ako zuzana,aj ta sem vždy dorazí a píše si sama ☹ ....tak dobrú nocku 🙂

saska.t
19. dub 2009

kocky sorry padol mi interet a neslo to nastartovat 😠

no ja mam nohu 37 a D 40 my si zijeme na malej nohe 😀 , hracky ma mala tiez v bedni nahadzane aspon sa to lahko upratuje 😉

pati aj som si od zurivosti s tym netom bafla aby ma neslahlo 😝

asi ste uz v hajanoch tak pa zajtra 😉

kisska
20. dub 2009

Ahojte babulky, uz som temu nasla spadnutu niekde na konci druhej strany... uzivate krasne pocko vonku? My sme mali celkom super vikend, sice narocny, ale super - brachova svadba super - maly bol za hviezdu, tak som sa vytesovala a ked bola maminka na blizku, tak mu nevadilo ani cestovanie z ruky do ruky 😀 Potom sme boli pozriet 1x koniky a maly sa z nich isiel po..kandit, veeelmui sa mu pacili, hlavne zriebatko 😉 a bol 1x aj na pieskovisku, tak sa statocne najedol piesku, aj do plienky si nabalil, tak mama vytriasala este aj vecer... no hlavne ze sa zabavil

sasi - gratulujem k sampionovi 😉 . Inak stihli sme obehnut aj Gardeniu a mali naaaaaadherne orchidee, myslela som na teba, lebo nemali len tie phaelo... ale druhy a farby od vymyslu sveta, vybrala by si si 😉 . Ja som sa zase rozplyvala nad bonsajmi... ked budem velka aj ja budem take pestovat 😉

A vy ako ste vikendovali? Idem vas docitat a vratim sa 😉

beruska2x
autor
20. dub 2009

ahojky kiss 😉

jojo byli jsem venku a ja jdu jeste odpo na pedikuru ale vecer urco dorazim 😀

doufam ze das foto do albika at vidim maleho v obleku, to jsem na fraju zvedava 😀

ty orchidee to musela byt nadhera, ja mela 3 a chciply, bracha zase bonsaje a to same tak ted pestujeme bananovniky a ty se nam darej 😎

konici se malemu libili?? my jdeme pristi tyden, maji je kousek od nasich tak vezmeme fotak, rohlik a jablicko a pujdeme 😀

saska.t
20. dub 2009

ahojky kocky 😀

kiss - juj tak to ti zavidim by mi musel niekto milion pocicat aby som si vsetky druhy orchidei pokupovala 😀 a D by ma vystahoval do sklenika 😎
koniky aj my lubime mala je z nich uplne mimo 😉 aj zajtra ideme kuknut ako ide tato opät dostih jazdit tak cakame ze zasa vyhra 😅
mala je stale uvrestana uz sa to neda pocuvat si asi kupim stuple do usi 😅 😝

beru 😀

beruska2x
autor
20. dub 2009

tak maminy... mam nozicky jak popelka, namasirovane, nalakovane, pohadka 😀 😀 😀 😀

dokonce jsem prisla domu a malej umytej, nakrmenej v postylce, tak jsem nakrmila manzu 😀 😀 😀 umyla nadobi a vyzehlila a mam hotovo 😉

http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=875632
koupila jsem dneska bryndak, mate ho nekdo?? snad bude fajn, neba me prat a zehlit porat ty pliny a tohle se jen umyje 😀

saska.t
20. dub 2009

ahojky

beru mam ho ale nam ani ten nestaci aj tak je okydane vsetko okolo 😀 my by sme potrebovali prsiplast 😀
tak to ti zavidim s tou pedikurou tiez by som si dala povedat a este potrebujem kadernika a kozmeticku 😝 aby som vyzerala ako clovek, uz ti chyba len romanticky vecer s manzou 😀

baby mala je ujacana cely den uz sa mala pocit, ze musim z tadialto utiect taka je neznesitelna 😝 vobec netusim kedy to prejde, za vsetko jaci a place a nic ju nebavi ... 😅 ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru