Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
19. kvě 2009

ahoj kocky,

tak tu je krasne a poobede asi budeme na zahrade nemam naladu ist von z baraku musim cakat kym mi donesu sedacku bez stola 😝
asi zavolam znamej nech pride aj s malou na kafe nech mam trosku zmenu 😀
musela som prezliect postelne pradlo mala mi ho oblila 😅 mali sme ho navlecene tyzden takze teraz budem len prat 😒
dasi - no ja odkedy stale lietam okolo elli tiez odkvecavam 😀 aspon uz nemam problem z nespavostou 😕
zatial pa ...

patricia1971
19. kvě 2009

ahojte 😵

dasi vykať tu môžete mne!!!!!! 😀 😀 😀 😀

no my sme boli v poradni,aj nás očkovali,tak to bude zas revací deň....tak baby, Lili váži 7570g,tak ona bude asi modelka...a dnes je v kuse posraná,až sa mi to zdalo moc riedke,tak jej idem rýchlo uvariť na obed len zemiačiky 😒

sasi a neboj,aj stôl bude,hlavneže budeš mať krásnu sedačku 🙂 🙂 🙂

pekný deň 😵

beruska2x
autor
19. kvě 2009

cauky baby co dneska delate?? ja ted zehlim mam toho kooopu, jen hodim neco uvarit Simovi a je to... dneska teda po te repe jsem nestacila koukat, takovy nadeleni v pline jsem nevidela, cekala jsem lecos ale tohle byl narez 😀 😀 😀 😀

patricia1971
19. kvě 2009

ahoj beru 🙂 🙂 🙂 no sme to mali teiž také po tej repe 😀 😀 😀no my sa hráme s Lili,ani som nešla von,očkovali ju,tak jej išla trochu teplota,tak som šup panadol a radšej sme doma,nie na slnku,ale je zlatá 😵 a spala od 15.30 do 16.30,tak to neviem,kedy večer zaspí 😒 😒 😒

beruska2x
autor
19. kvě 2009

ahojky, jo ocko to je neco ☹ nastesti my to snasime docela dobre jen jednou mel teplotu,
dneska jsme byli ve meste a koupila jsem mu ty Avent svitici dudliky, tak se tesim az bude tma 😀 a pujdu to okouknout 😀

taky mam doma ten panadol, prijde mi nejlepsi...

beruska2x
autor
19. kvě 2009

uvarim mu na rychlovku kureci a jahly(pseno) s mrkvi a hraskem... 😉
a zrovna jsem se domluvila s kadernici ze prijde ve ctvrtek mi udelat hlavu,juuuu to se tesim R nebude doma tak budeme kecat a mit na to klid... 😵

patricia1971
19. kvě 2009

babulky,tak ja revem ako šibnutá, som urobila tut kuk do "postihnuté dieťa" a tam píše kotenko,mamička,ktorej zomrelo bábo,len tak som kukla na foto,baby,ja som uplne hotová,buďme radi tým naším divokým ratolestiam,lebo čo si musela ta maminka prežiť,je hrozné

beruska2x
autor
19. kvě 2009

tak ja mam vyzehleno, uvareno, umyty nadobi a udelala jsem si zeleninu s mazarelou a bastim, Sima spinka byl grogy chudacek z mesta...

potlkali jsme moji mamu a babi tomu nasemu chudackovi zase strcila rohlik 🙄 priste ji dam malyho sebou, musela jsem luxovat celej kcar a o obleceni nemluvim, sprasenej jak cune 😝

patricia1971
19. kvě 2009

beru to kočík ja mám ako hnoj,večne ho umývam....ale rohlík je super,nie? 🙂

beruska2x
autor
19. kvě 2009

pati na takovydle veci ja vubec nekoukam, zbytecne se pak nervuju, to pak chodim Simu v noci kontrolovat jestli dycha ☹

jo rohlik super a krupky taky, ma to uuuuplne vsude 😝

patricia1971
19. kvě 2009

veď ani ja,lebo tiež som potom z toho hotová,bola to náhoda 😢

beru ja tie chrumky dávam len v kočíku,doma nie,lebo to by u nás teda vyzeralo 😀

erika107
19. kvě 2009

ahojcek babulky

tak dnes som uplne vyriadena :o(( nevladzem mali sme stretko s babami bola som s drobcom rano od 9.00 do 11.00 vonku a potom od druhej do pol siestej bolo prijemne teplucko a pokecali sme dali zmrzku aj drobcekovia boli zlaty hodim vam fotky ako sedkali na deke :o))

pati: tak zajtra ti zavolam co a ako keby bol mati v poho tak dame stretko ... neviem ako tento krat zareaguje na ten odber krvicky z hlavicky

beruska2x
autor
19. kvě 2009

ahojik eri 😉

patricia1971
19. kvě 2009

ahoj eri,teším sa,tak dúfam,že sa stretneme... 🙂 🙂 🙂

beru sima od kedy už spinká??? to Lili tu ešte behá,tiež chodila skoro spať,ale tera je už super veľká a pekne sa tu hrá,tak len teraz idú s M do vane 😵

beruska2x
autor
19. kvě 2009

no dneska od pul 6, vetsinou chodi tak v 6 dyl nevydrzi.. 😖

beruska2x
autor
19. kvě 2009

jee holky vy se mate ze se scuchnete, na kavicku dortik, taky bych si dala 😵

erika107
19. kvě 2009

berus: tak nas sa tiez hra obcas uz na velkaca tiez ide neskor haji ale snazim sa ho znicit vonku a potom okolo siedmej pol osmej spi...

pati: ja sa tiez moc tesim a keby to aj nevyslo tak ked bude mat lacino volno v tyzdni by som mu povedala nech ma odvezie do ruzinova a potom premna dojde :o))

tak uz som hodila fotky do albumceka

beruska2x
autor
19. kvě 2009

jee to je pekny eri 😉 taky bych byla rada kdyby vydrzel dyl ale je pak mimo, jak kdy no. 😔

erika107
19. kvě 2009

a rano ti kedy vstava?

beruska2x
autor
19. kvě 2009

v pet se napije mlika atak v 6 vstavame.. ale treba dneska byl otravenej tak sel spat uz v 7 zase do pul 9.. protoze prselo 😀

erika107
19. kvě 2009

no nas vstane o takej piatej da si mlieko hodku je hore potom to este zalomi tak do siedmej a potom okolo deviatej desiatej ide spat na hodku a potom poobede okolo druhej si este da slofika na hodku hodku a pol ako kedy ale to musi byt jedine vonku

patricia1971
19. kvě 2009

eri pekné foto 🙂 a zajtra uvidíš, aspoň na čajík by ste mohli k nám prísť,lebo Lili bude určite spať doobeda,ale nechám to na teba...a ináč od 1.6.už M robí v novej firme,tak môžeš prísť ku mne kedykoľvek,to bude super 😵

beru no sima má ten jeho režim,to sa ťažko mení,ale aj to príde 🙂

ja som v zime bola vždy rada,že Lili už o 19.30 spala,ale teraz ide leto a určite už budeme aj dlhšie vonku,tak mi to vôbec nevadí,ale neskôr ako o 20.30 ju nechem dávať v lete spať 😵

erika107
19. kvě 2009

pati: ved aj vy mozete kedykolvek dojst staci napisat zavolat aby sme boli doma a mozete dojst mame pekne ihrisko .o)) a kde tam vlastne byvate? niekde pri nemocnici? lebo ja ruzinov vobec nepoznam

patricia1971
19. kvě 2009

eri kúsok,napíšem ti to do IP 🙂

erika107
19. kvě 2009

oky aby som to vysvetlila manzovi kde ma ma vyhodit :o))

beruska2x
autor
19. kvě 2009

eri radsi vysadit nez vyhodit 😀

erika107
19. kvě 2009

no jo :o)) to bolo obrazne povedane...a saska je dnees kde? stratila sa?

beruska2x
autor
19. kvě 2009

to snad ne, asi se vali na nove sedacce 😀 😀 😀 😀 my se bavili taky doma a koupime novou tak pristi rok, snad uz pak nedostane takovy zahul 😕

erika107
19. kvě 2009

preco ze zahul?

beruska2x
autor
19. kvě 2009

od Simy, ted je furt proslintana, od krupky...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru