Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
21. kvě 2009

beru ja ju nenechám ani sekundu,že by som ju nevidela,ale ona je za sekundu niekde a padá všade....no predvšerom točila v izbičke stoličku,kým som ju ja zachytila,tak padla do stola a taká rana,že som myslela,že ideme na chirurgiu...skoro som sa pocikala od strachu 😒 ale skončilo to len dobrým tiplom,nie rozbitou hlavou

saska.t
21. kvě 2009

ano varim obcas musim 😀
uz ma nestresujte s tym padanim este teraz sa mi ruky trepu 😅

beruska2x
autor
21. kvě 2009

nedelej si nervy, nic se nestalo tak zaplat buh 😉

patricia1971
21. kvě 2009

sasi ja to asi beriem aj trošku ináč, kvôli Pauli,tá mala už 2xoperovanú ruku, 2xrozbitú hlavu a zašitú,takže som už aj tak trošku ziknutá....ale teraz to posudzujem podla Lili,je od vašich staršia a vidím,aká je nemotorná, síce sa snaží,ale je také updaná

beruska2x
autor
21. kvě 2009

no clovek si zvykne, my taky s bracho byli furt obouchany 😀

saska.t
21. kvě 2009

ale jasne ja to beriem len sa proste vzdy zlaknem ked to vyzera dost strasne 😉
kocky idem do hajan dospavat vcerajsok, zajtra pa 😉

patricia1971
21. kvě 2009

babulky no idem do tej vane,už je konečne voľná,tak pa zajtra 😵

beruska2x
autor
21. kvě 2009

o.k. jdu taky papa 😉

beruska2x
autor
22. kvě 2009

dobre ranko 😉
uz balime na chalupu se Simou, snad bude pekne at si to uzije, jeste juknu zatim pa 😀

patricia1971
22. kvě 2009

ahoj beru 🙂 to chodíte každý víkend??? 🙂

no ja mám zas po nočnej, tá len mrnčala, zas ten zúbok....a jačanda je aj teraz, idem ma už poraziť...za chvíľu ide spať,ja idem k známym do veľkoslakladu takých všelijakých vecí,lebo Pauli ide dvom spolužiačkam na oslavu,tak musím kúpiť darčeky a tam majú aj pekné a lacné plyšaky,alebo ešte uvidím čo tam vyberiem 😵 tak zatiaľ pa 😵

saska.t
22. kvě 2009

ahojky 🙂

tak ja som malu teraz v zurivosti dala do hupacky spat lebo je neznesitelna 😠 ale uz chrni ... vcera som bola taka unavena, ze D krmil malu nadranom sam ani som nepostrehla kedy, tak som zvedava co mi povie ked pride z prace 😀
Dnes sme na ranajky papali cotage, no bolo to komicke tie ksichtiky od malej 😀 hrudky vypluvala a triaslo ju 😀
Beru ty uz zasa odchadzas? no to tu bude zasa mrtvo cely vikend ☹

beruska2x
autor
22. kvě 2009

no kdyz je hezky, tak mi je lito byt v panelaku, kdyz muzeme byt u nasich na zahrade, krome toho Sima tam leze po trave a tady ho pustit na zem nechci, kdyz vidim, jak tak lezi vajgly, vsichni plivou a venci psi 🙄

urco nektery vikend doma zustanem ale je tam lip 😉 navic R je pryc tak co bych tady delala sama se Simou kdyz babi se na nej cela klepe 😀
dneska se seznamil na prochajde s novou kockou, to je desnej cukrblikar 😝

beruska2x
autor
22. kvě 2009
beruska2x
autor
22. kvě 2009

tak jo kocky, dobalila jsem veci, neuschlo mi teda pradlo 🙄 no musime to vydrzet a v pul 3 padame 😉

beruska2x
autor
22. kvě 2009

nekde se flakate 😲 tak preju vsem krasny slunecny rodinny vikend a v nedeli se tesim papa 😵 😵

saska.t
22. kvě 2009

beru papa a krasny vikend nech vam to vyjde 😉

erika107
22. kvě 2009

ahojcek babulky

tak asi tu nikto nebude dnes :(

pati: chodis na zlate piesky do skladov?

erika107
22. kvě 2009

takze dnes si tu budem sama pissat :(

patricia1971
22. kvě 2009

ahoj eri,no aj len kuk,lebo dnes mám totálnu jačandu,len reve a reve.....chodím na Starú Vajnorskú do skladov, mám tam nejakých známych....chodíš aj ty????alebo potrebuješ odtiaľ nejaký tovar????

erika107
22. kvě 2009

pati ja chodim ak vies kde bol bývalý priemstav tak tam chodim do toho arealu to je priamo pred tescom

saska.t
22. kvě 2009

pati to sme na tom rovnako, tiez len jacime to budu tie horne zubky 😅
tiez idem hned do postele meliem z posledneho takze pa ... 🙄

erika107
22. kvě 2009

tak pacek babulky ja idem teda robit album malemu ked tu nikto neni :(

patricia1971
22. kvě 2009

eri ja ešte prídem,len moji išli do vane akurát.....ja chodím do viacerých, áno, aj tam oproti tesco, to je 37čka...a čo tam nakupuješ????

sasi ahojky, no škoda,že už padáš preč,aj ja pôjdem dnes skorej spať,lebo som už na nervy,aj s M sa len hádame,som nejaká mimo,ale to asi od únavy a toho jačania ☹

saska.t
22. kvě 2009

pati to poznam, som mimo uz 2 dni ani som v noci nepostrehla ze D malu krmil,asi mam neskoru jarnu unavu a ked este cely den jaci je to na palicu 😝

erika107
22. kvě 2009

pati: ja tam chodievam na dekoracky alebo segrinym deckam neake hracky a tak ... chcela by som tam aj do oblecenia ist niekam ale nikde ta asi nepustia v malom nakupovat :( ... pati nic si z toho nerob aj my s L mame neake debilne obdobie....

babulky aj u vas zacina taky vetrisko? u nas to vyzeraa na poriadnu burku

patricia1971
22. kvě 2009

sasi mne ona nechce ani jesť,teda cez deň je to ok,ale poobedo jogurt a kašu odmieta...som z nej na nervy,chce sa mi až plakať....tak ju tlačím rohlíkmi s lučinou a maslom,to aspoň zje...no a vypije hektolitre čaju 😒

eri aj u nás to už ide,tak nech len leje....no ja poznám aj na detskom,ale už tam nechodím,to je síce iný areál,ale večne tam na mňa čumeli a ten majiteľ bol divný,i keď som ho dobre poznala....ja chodím do Polo,tam majú dobré hračky a hlavne super plavky....a k číňanke na blbosti,tam by som pokúpila všetko možné 😵

erika107
22. kvě 2009

pati: tak Matthi to asi pochytil od tvojej malej 🙂 lebo ani on mi nechce poriadne jest a na vsetko robi bleee poraza ma z neho a potom mamina do mna hubuje ze ten maly chudne nech mu davam castejsie jest a bla bla bla to sa proste neda ked deco odmieta kvantum ktore jedol predtym predsa sa uz pohybuje a je aj teplo dospelakovy nechuti a nieto este decu .o)) no tak ten Polo nepoznam ... ja chodim k tej cinanke co je uplne na konci a ma tam vseliake sarapaticky od vymyslu sveta ... :o)) a vzdy tam najdem neaku vec ktoru by som mohla venovat ako darcek

erika107
22. kvě 2009

vam aspon rohliky s maslom alebo syrom zjedia mne ten moj spuntik rohlik neda do ust :( neviem co budem robit :(

patricia1971
22. kvě 2009

eri ale Matthi je aspoň pevný a váži dosť,ale to moje tintitko,n aspon že dám do nej ten rohlík a syr 😵 .....a čínanka je Link,tam chodím aj ja....a Polo je v tej istej budove,ale niekde v strede,ale ešte majú jeden sklad na 17tke,tam majú hračky,plyšáky.....tak keby si niečo odtial potrebovala,tak tam mozeme ísť....ja tam chodím na plyšáky,majú krásne, veľké a lacné,a tiež ih dávam ako darčeky.....a tam majú aj také veci na darovanie,ale to musíš vidieť 😵 😵 😵

erika107
22. kvě 2009

pati: tak ked budem nieco potrebovat tak viem na koho sa mam obratit :o)) ... tak zatial vazi dost ale maam pocit ze o tyzden nas na poradni zdzube lebo uz malo pribera :o((

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru