Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
4. čer 2009

pati: a ked mlady ostava cez vikend sam nemas obavu ze sa stanes babickou? 😀 🙂

daskak
4. čer 2009

pati: vsetci mi hovorili ze to bude sup sia bude dievkaup...ale tretia bude dievka a ta pojde sup sup.....
pati uz papkate prbinacka a pod.?

beruska2x
autor
4. čer 2009

jezis eri nestras ji 😀 😀 😀 nahodou je pekny videt ze jsou jeste normalni deti a da se jim verit 😎

patricia1971
4. čer 2009

eri no bol to stres,lebo som si myslela že to tak rýchlo nepôjde,ale išlo to na mnaa až moc rýchlo,nasťastie aj doki stihla akurát tam prísť....no a skoro mi hrozilo,že tam nabehnem pešo,lebo M mal pri dome takú zdechlú škodovku,na ktorej sa vozil do roboty a nechcela štartovať,tak bol stres no a druhé auto bolo v garáži a tá je 10 min.pešo,takže skoro som porodila v tej hnilej škodovke,to by bol iný gól 😀 😀 😀

erika107
4. čer 2009

berus: treba troska zabrdnut :o)) my si este pockame na vnucata ale Patula ich moze mat coskoro .o))

daskak
4. čer 2009

eri: chi chi chi.. ale bola by z nej krasna stara mama 😎

erika107
4. čer 2009

pati: tak to by mala mala krasne spomienky bola by jedinecna keby to potom niekedy niekomu hovorila ze sa narodila v skodovici .o))

erika107
4. čer 2009

dasi: vsak krasna mlada babicka :o))

patricia1971
4. čer 2009

dasi ty fakt potrebuje ten sex 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už som ti na to odpisovala 😀 😀 😀 jedla ho len raz,ale už jej ho začnem aj pomaly dávať 😵

eri on je taký domased,on chudáčik nikam nechodí,len sedí pri pc....on má toho dosť,chodí na športový gympel a stále len trénuje....a v nedelu ide do Nitry na preteky....ale ja mu verím a viem,že celý víkendbude v pyžame....a niekedy by som aj bola rada,keby aj niekam išiel 😵

patricia1971
4. čer 2009

no teda baby dakujem 🙂 🙂 🙂 tak by som si vnúčatko vychovávala s Lili 😵 to by bola prdel 😵 😵 😵 😵

daskak
4. čer 2009

tak tak....my smedne mali prvy krat a bolo mu malo...
pati mas uplnu pravdu 😎 😎 😎 😎
do kelu nejako som to prehliadla...
eri: pocuj patka si pomysli ze sme uplne sisi..vraj stara mama.. xixixi

beruska2x
autor
4. čer 2009

teda hollky vi ji prejete veci jako ze by hlidala vnouce i svoje najednou jo??

erika107
4. čer 2009

pati: no vies ticha voda brehy myje :o)) ja som si teiz myslela aky je moj synovec dobrucky a ma 14 rokov a tolko frajerok uz mal ze az .o))

daskak
4. čer 2009

babulky no idem do kupelky 😎 😎 😀 😀 😀 😀 ....
papa zajtra... ani neviete ako rada som si s vami pokecala

erika107
4. čer 2009

dasi: no vies musim si urobit lepsiu naladu i ked an vecer lebo moje ditko dnes bolo ako satanek...

berus: a nebolo by to pekne :o))

beruska2x
autor
4. čer 2009

dasi papa 😉 hele po vikendu porovname zazitky jo?? 😉
tak holky papa jdu taky do koupelny 😀

patricia1971
4. čer 2009

dasi tak ostan 🙂

ale ste zlaté,aspon je sranda,sa na tom bavím 🙂 🙂 🙂

erika107
4. čer 2009

tak bru nocku berus a dasi:.. a pekny vikend vam prajem vsetkym asi tu uz zajtra nebudete ☹ tak si budem sama pisat cez vikend :o))

patricia1971
4. čer 2009

jeej,vy už idete????tak idem aj ja,tiež bol dnes blbec den,malá len jačala,ale furt mala prst v ústach,tak asi ten zub 😵

tak dobrú nocku,idem teda žehliť 😵 😵 😵 😵

erika107
4. čer 2009

bru nocku vsetkym pacek

patricia1971
4. čer 2009

pa pa 🙂 🙂 🙂

daskak
4. čer 2009

pati asi aj zostanem... prave som zistila ze moj mangel zaspal pri malom.... 😒 😒 😒 😒 .........kurna asi ho idem zobudit ci co....

daskak
4. čer 2009

hmmmmm... bru nocku vsetkym

saska.t
5. čer 2009

Ahoj kocky,

tak noc bola celkom ok aj som si trosku pospala a zasa to cele pokazil pes ktory ma srack takze som si zasa poumyvala cely spodok od hovna ... 😠

patricia1971
5. čer 2009

ahojte 🙂

sasi ty vieš pobaviť hned po ránu 🙂 🙂 🙂 no super pes 🙂

dasi gratulujeme Davidkovi k dnešnému rôčiku!!!!!!! 😅 😅 😅 😅
eri a Mathiaskovi k 10 mesiačikom!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅

a my máme rôčik zajtra!!!!! len tu nebudem,sme preč a bude zajtra aj oslava,takže zase fofri budú 😝 😝 😝
no ešte dnes kuknem sem,lebo odchádzame až okolo 18 hod......no teraz varím odušu, ešte to žehlenie ma čaká,ale asi to nechám až na poobedie 😀

saska.t
5. čer 2009

pati - no to nebolo na pobavenie, to bol holy fakt 😝
tiez gratulujem vsetkym oslavencom a samozrejme k zajtrajsku aj lili
baby asi sa picnem, uz zasa nastava obdobie debil ked sa sere tak sa sere ale dnes nas pozval D na veceru ze nech sa aspon dobre najeme ked mame take zle obdobie ...

patricia1971
5. čer 2009

sasi tak to je super 🙂 🙂 🙂 🙂 ja by som išla hneď!!!!a neboj,my máme tiež na prd obdobie,hlavne finančne,ale čo už,tiež musíme vydržať ☹nám sa aspon podarilo predať to staršie BMW,tak máme peniažky do rezervy 😅

a dakujeme za gratulaciu 🙂 budem zajtra fotiť,teda idem hlavne dať nabiť baterky 😝 a potom šupnem foto z oslavy 🙂

saska.t
5. čer 2009

juj pati ja som ti zabudla odfotit to nase auto ale do vikendu to urcite stihnem 😉 inak ja som tiez mala 4 roky tigru a moj prvy deges mi ju rozbil na srot myslim ze aj ty si spominala ze si ju mala nie?
jasne fot a potom pridaj fotky aby sme videli aka bola lili fesanda 😀

patricia1971
5. čer 2009

sasi nevadí 🙂 ved ked na ňom prídeš,tak M nech si ho pozrie 🙂 no my ešte máme to jedno BMW,je v ňom dosť peňazí,ale to už nepredáme,chceli sme aj to,ale tam by sme museli ísť riadne pod cenu,tak si ho radšej necháme,lebo tu išli auta cenovo strašne dole a to je v 100%stave...i ked M by ho rád vymenil za X5,má aj také ponuky,ale ja ho odhováram,pretože našej je fakt v super stave a vymeniť ho za nejaké iné sa mi zdá hlúpe,ale ja to nechám na neho,nech si robí čo chce......jeeej áno,mala som tigru,moju super,no ale sa predala ☹už dávno
no a foto Lili dám,musím jej pobaliť aj nejaké šaty,aspon na oslavu nech má,herečka naša 😵

beruska2x
autor
5. čer 2009

ahojte holky...

vsem oslavencum vse nej nej nej at si to prcci poradne uzijou 😉 😉 😉 😉

holky to je asi vsude stejny 😅 nas ted teda zachrani ze prodame ten byt, protoze jak byjsme platili 2 najmy to teda netusim, asi bych balila Simu do onuci a sup do lesa na jahody 😝

co jsem mela rezevu tak jsem dali 16 tisic za pohreb a to nebyl velikej 😕 + notarka atd atd uz aby jsem to meli z krku, tak aspon pak si konecne odfrknem a kaslu na vsechno, poridim Simovi peknej pokojik, dovcu, nebudu cekat az nastioli euro a pak si myslim uz vubec neskrtnem 🙄 o tom moc iluze nemam...

sasi teda ty mas dny ☹ ale zase hovna znamenaji penize, mela bys vsadit!!!!

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru