Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
5. čer 2009

beru- tak v tom pripade som milionar 😅 same hovno a vsade 😠

beruska2x
autor
5. čer 2009

no tak vem cisla a bez ... 😉 kdyz to klapne mam 40% ju 😀 😀 😀 😀

daskak
5. čer 2009

ahojte babenky....
dakujeme za gratulacie 😀 😀 😀
sasi: aj ja mam posledne dni o hovne... a a dnes co chytim to doseriem..... 😠 😠 😠 .... ale verim ze to prejde...
a vsetko mi lezie na nervy...
pati: gratulujeme k zajtrajsku 🙂 🙂 🙂 🙂
eri: vsetko najlepsie 🙂

dnes na taaaaaaaaak nasrala svorka.... normalne som mala sto chuti jej povedat svoje, ale zdrzala som sa.... 😠 😠 ale neviem ci to vydrzim aj zajtra ked k nej pojdeme 😝 😝 😝 😝

saska.t
5. čer 2009

no mozme zalozit spolok nasratych a posratych zien 😀 😀 😀
dasi - mala si jej povedat svoje aspon by sa ti ulavilo 😀
beru - ak vyhram dam ti aj 50% 😉

daskak
5. čer 2009

sasi to je sice pravda, ale ona by potom vydierala mareka 😒 😒 😒 tak som sa na nu vyprdla...
Tebe je uz lepsie ak vcera?? tu veceru si vecer uzite 😉

saska.t
5. čer 2009

No este stale je to na prd ale aspon sa to snazim pred D skovat aby nemal zlu naladu aspon on, ma potom vycitky svedomia ze mi nepomaha a preto som zla aj ked to tak nie je ale veceru si uzijem dokonca mi slubil aj novu orchidej tak je vsetko v poriadku 😀
fuha esteze ja mam perfektnu svokru, ktora sa do nicoho nemontuje skor si mna zastane ako vlastneho syna (ale nie, je uplne spravodliva) 😀 a myslim ze D sa tiez nemoze stazovat na svoju svokru, su obaja ako hrdlicky ked sa stretnu 😅 😀

patricia1971
5. čer 2009

ahojte 🙂
sasi aj ja chcem niečo z tej výhry 🙂 🙂 🙂 to mala berus super nápad 😀 😀 😀

no baby,tak ja dnes už nevládzem,som aj mamu zavolala,tak bola s Lili 2 hodky vonku,tak som piglovala a dorobila ten majonezák na zajtra, idem lahnúť do vane,potom pobalím a padame,ani sa mi nechce 😢 ale čo už......tak pekný víkend 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
5. čer 2009

pati ja se s tebou podelim 😉 jinak jsem se dala do pucu, mam namalovany ksichtik tak pujdeme, mej te se kocky,
sasi ty si to pekne uzij, dej se neco mooooc dobreho a vypni mozek 😉 neni to nekdy spatne 😀 😀 😀 😀

hezky den a vecer vsem a zitra pisnu asi ranko 😉
papa

saska.t
5. čer 2009

Kocky tak si to uzite!!!! Zavidim Vam! pa 😀

daskak
5. čer 2009

kocky vsetkym vam prajem krasny vikend.. v pondelok som tu 🙂

erika107
6. čer 2009

ahojcek babulky

je mi jasne ze tu dnes nikto nebude ale chcela by som po blahopriať oslavencom :o))

dasi: vsetko naj naj naj davidkovi vela zdravicka stasticka a aby posluchal rodicov .o)) a robil velku radost 🙂 posielame cmuciky

pati: a taktiez vsetko naj naj naj Lilinke uz je z nej velka slecna 😉 prajeme vela zdravicka stasticka a aby uz nesposobovala maminke nespavost .o)) posielame cmucik aj s Mattinkom .o))

saska.t
6. čer 2009

Ahojky eri,

no tak mi dnes celkom fajn mala bola hrozne dobra aj sa zahrala aj dost pospala no radost s nou byt, bodaj by nam to ostalo, dokonca so mnou aj vysavala resp. lovila vysavac sme sa s D nasmiali 😀
3 dni tu ma prsat 😠 som zvedava co budeme stale doma robit 😝
Beru - no kde si s referovanim priebehu vcerajsieho vecera, ved sme zvedavi a chceme zavidiet!!! 😀

erika107
6. čer 2009

sasi: tak to si stastna maminka :o)) nas je stale umrncany a nechce mi okrem mlieka a kase nic jest :( ale dnes vonku som nato dosla jemu ide 8 zubok tak to preto... ty sa pochval ako bolo vcera vecer? tiez si mala niekam ist si s D sadnut nie?

berus asi nedojde ved maju vikend pre seba nie?

saska.t
6. čer 2009

eri - nakoniec sa mi nechcelo nikam ist tak som to odlozila cakam MS tak som taka nervova... ved to poznas, ale mali sme prijemny vecer pri TV aj sme sa pekne porozpravali, trosku kukli TV a isli sme spat, no naozaj sa mi nikam nechcelo... 😅

erika107
6. čer 2009

sasi: ono niekedy je lepsie zostat doma v klude potulkat sa a porozpravat...lebo aj ja s L nemame moc casu sa rozpravat kedze je stale v robote tak nase diskusie prebiehaju v noci pri krmeni .o))

erika107
6. čer 2009

oky moja chcela som robit pozvanky na narodeninky malemu ale nechce sa mi dnes som neni vobec kreativna :o)) tak prajem bru nocku a sladke snicky ja sa idem vyvalit pred TV

saska.t
6. čer 2009

eri pa aj tebe 😉

saska.t
7. čer 2009

Cauky kocky

tak nasa noc dnes katastrofa, celu noc mrncala uz zase jej idu zuby, s D sme celu noc nespali a len sme sa pri nej striedali, dokonca v noci aj jest pytala co sa uz davno nestalo 😝 takze mame oci ako angoraci a mne je zle takze MS asi uz pride chvalabohu...
No to sa ten den krasne zacal, radost zit 😅

erika107
7. čer 2009

ahojcek babulky tak aky bol vikend?

saska.t
7. čer 2009

Ahojky babulky 😉

a to sme tu s Eri opät same?

erika107
7. čer 2009

no tak to vyzera ze zase tu budeme len mi dve este maju narodeninove dozvuky babulky :o))

erika107
7. čer 2009

a berus asi pere a zehli :o))

saska.t
7. čer 2009

no najskor ano ale slubili ze nakuknu a nic ... 😠
my sme dnes cely den sedeli doma lebo cely den prsalo a elli mala strasnu noc tak dufam ze dnes bude lepsie inak ma slahne... Nespala ano 2 hodky v kuse no uplna katastrofa 😠

erika107
7. čer 2009

no tak pockame trosku mozno pridu .O)) ... no aj nas maly sa poslednu dobu zobudi aj 2 krat za noc co ma poraza lebo vcera som isla spat o polnoci davali dobry film a on uz o 4 rano buntosil skoro ma porazilo ... a nechce mi vobec ziadne mesovo zeleninove prikrmi jest a ledva do neho dostanem ovocie ☹ som z toho zufala...asi to bude zubalmi

saska.t
7. čer 2009

eri ja som bola pri malej 5x a D 4x ja si myslim ze u nas su to zubky dost sa jej tlacia horne a tiez uz ukazkovo nepapa takze si nerob starosti urcite to bude zubami 😉

erika107
7. čer 2009

no ja si tiez myslim ale ved on uz je selma zubata ved uz ma 7 zubkov pre zaciatok by mu to mohlo uz aj stacit xixixi

saska.t
7. čer 2009

no sa moc netes kym mu vyrastu vsetky sa este natrapime v noci uz teraz mi je z toho zle 😝
tak dnes asi nikto nedorazi ...

erika107
7. čer 2009

asi nie asi sa babulky vybaluju a chystaju muzickov do prace .o)) moj ma tento tyzden kratky tak sa moc tesim aspon budeme viacej spolu a zajtra ma pohovor do Galanu tak som zvedava ci sa postasti a v stredu ma dalsi tak dufam ze nieco lepsie sa pritrafi ako to sproste TPD

beruska2x
autor
7. čer 2009

ahojky holky , teda mete ze me peknou prcu co??? 😝 uz mam dovno vyprano a nezehlim.. je jsem byla ve vane...

jinak patek supeeeer ten film teda stoji zato, jestli mate jen malinkatou sanci jit tak na 100% fakt se cely 2 hodky nenudis, nadchlo me to fakt 😉

a manza se taky snazil, byli jsme si pak dat sklenicku 😀 a romantika super 😉 😉 😉 😉

jinak ty zuby jsou nare. Sima teda ji pekne jen je protivnejsi ale zase se naucil v noci pretocit se na bricho, pak neumi zpet a knoura tak ho chodim otacet

erika107
7. čer 2009

ahojcek berus.. to my sme len konstatovali co ktora moze robit .o)) ... xixi a aky to bol vlastne film ja som zabudla :o)) ...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru