Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
8. čer 2009

no niekedy tiez rozmyslam ci to staci krasne zdrave dieta, skvely muz ale tiez by som raz chcela poriadne zarobit alebo aspon aby mi na konci mesiaca ostalo na konte 300 eur co u nas momentalne nehrozi 😒 a mozno bude aj horsie ☹ alebo si nieco chcela kupit a hned aj isla lebo by som si to mohla dovolit...
Ale na druhej strane mame kde byvat, dat co do pusy, auto na presuvanie sa tak co viac nam treba???

daskak
8. čer 2009

no chlap nie je doma...

beruska2x
autor
8. čer 2009

dasi ahojky 😉 byli jsem hodku venku a sli jsme domu na svacu a jen za nama cvakly dvere taks lejvak jak blazen, bylo to o chlup 😉

beruska2x
autor
8. čer 2009

jinak holky Sima sel ted spat, on snad bude mit normalni rezim 😕 😀 treba nekdy uvidi vecernicek 😀 😀

saska.t
8. čer 2009

ahojky das, beru...
my tu vedieme s kiss tazku debatu... 😅

beruska2x
autor
8. čer 2009

koukam, hele holky ja vzdycky setrila jak blbec a pak to padlo na nejake "nutnosti" takze ted se vylozene tesim ze az dostaneme penizky tak si je uzijeme, dovca, splneni prani, pokojicek Simovi.. penize se musi tocit 😀
a clovek si musi umet i udelat radost...

daskak
8. čer 2009

kiss: hroooozne tazka otazka.... na jednej strane je to vsetko co clovek potrebuje, na druhej nie je zle mat par euricok navyse na ucte... inak stretko bez deti???? waaaaaaaaw..... pekna predstava... 😀 😀 😀.. ak ked ich nadovsetko milujeme niekedy si treba od nich odddychnut...
berus: pocuj a teraz kedy vstane??
sasi: vies co ma napadlo??dlho som nevidela dididi/galinu/ nevies co je s nou??

saska.t
8. čer 2009

dasi asi pred mesiacom sem gali nakukla kedysi mi pisala aj ip ale teraz uz vobec, viem ze zacala trosku pracovat ale nevidno ju ani v inych temach, tak neviem asi jej pisnem ze co je s nou....

ake stretko bez deti nase???

erika107
8. čer 2009

ahojcek babulky idem vas docitat.. dnes co mi spravil spuntik tak rano sa ho pokusal uspat lacino nezabralo to potom som isla ja tak mi zaspinkal idem mu zastret zaluzie otocim sa na neho a on nahodil na mna americky usmev od ucha k uchu...tak som ho obliekla a isli sme rano o 9.00 von ved aby sa synacik vyhajkal no ani tam mi nechcel spat hodinu robil zlobu az potom ledva ledva zaspal ... neviem neaky je hyperaktivus nie a nie spat... no a poobede bol zlaty hrali sme sa na zemi na deke on si lahol hral sa z hrackou a zachvilku kuknem a on uz spal xixi som sa nasmiala aky bol zlaty :o))

kisska
8. čer 2009

sasi mi nieco hovor - sused cez vikend doniesol domov2-rocneho krasneho pasata combi za 9000E, s tym, ze 2500 dostal za 4-rocnu fabiu a drahy teraz vymysla, ako sa dostat do stavu, ze by sme ho mohli yobrat aspon na leasing... no nehrozi. Na buduci rok som chcela prerabat kupelku a spoliehala som sa na poistku... prave som sa dozvedela, ze nedostanem ani polovicu toho, s cim som pocitala (jednoducho som sa nechala odrbkat) 😒 , ked chcem ist teraz na dovolenku, tak chrust musi byt v robote kazdy vikend az do konca jula, dokonca sa aj odhodlal, ze mojej mame bude dlazdit chodbu, len aby tie prachy co maju dostat cudzi, zarobil on (aj ked neviem, kedy to chce robit... v noci asi)...
a pritom - sused kupil bohovske auto za par supiek, kamoska dostala rozpravkovu robotu a este aj u inej kamosky a za take prachy, ktore sa jednoducho neodmietaju... okrem toho, ze konecne bude robit, po com vzdy tuzila... ked kamos pred par rokmi vyhral 1. cenu v lote, tak prave makal na nasom byte a moj drahy mu poziciaval prachy na benzin, lebo sa ani nemal ako dostat za zenou, aby jej to povedal (telefon mu polozila s tym, ze je ozraty a ze sa s nim nebude bavit 😅 )... proste vsetkym naokolo sa dari (to asi ten zhora zhadzuje k nam, ale nikdy sa netrafi 🙄 )... a nie zeby som zavidela... ale uprimne, kto by sa ubranil pocitu, ze AJ JA CHCEEEEEM 😕
a ja som si musela tento mesiac zase pozicat, aby sme vysli...a to z duse nenavidim 😠

beruska2x
autor
8. čer 2009

no ted vstane mezi pul 5 a 5 najidlo a pak vstavame po 6 ale to na me haleka z postylky uz 😀 😝

snit je holky kraasne a zdrave, co by clovek delal bez nadeje... 😵

beruska2x
autor
8. čer 2009

ksii musime proste doufat ze se stesti unavi a sedne i na vola 😀 😀 😀 😀

kisska
8. čer 2009

sasi - nase stretko, aby som netrpela komplexami 😉 😀
berus, ako ta nahovorit, aby si prisla? Vies, ze ti mozeme slubit to, co ti nikto iny neda 😀 😉aj stretko bez deti...

eri ahojcek, maly musel byt bohovsky 😀

ja som tu uz davno zuzku nevidlea, ale ta asi zarezava, ze?

patricia1971
8. čer 2009

ahojte moje 🙂 jej vy teda máte témy 🙂 ešte dočítam predchádzajúcu stranu 😵

saska.t
8. čer 2009

kiss- hm aj ja mam niekedy pocit ze okolo to vsetkym ide len nam nie, ale nestazujem sa, mali by sme sa aj lepsie, ale moj drahy ked bol este bezo mna si zobral pozicku kde ho na % pekne odrbali takze este dlho bude splacat 300 eur mes, keby sme ich mali sme za vodou, ale uz som to poriesila lebo mlady pan sa hambil priznat teraz to uz len splacat budeme ale co uz raz to splatime... a potom bude dobre 😉

patricia1971
8. čer 2009

berus gratulujeme k 10 mesiačikom!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

daskak
8. čer 2009

sasi: mne dnes pisala ip ze vsetko naj davidkovi.. ale viac neviem ako sa ma
berus: takto spinkate naozaj fantasticky
eri: mas pekne cislo drobca 🙂
kiss: to je uplne normalny pocit. AJ JA CHCEEEEEM......

kisska
8. čer 2009

berus, ked ja mam taku smolu, ze mam to stastie tak divne nadavkovane - mala som frajera, co zarobil skoro pol melona mesacne... ale mne musi vadit, ze je blb....mam v telefone dobre posadeny hlas, ponukli mi zan peniaze... ale mne zas musi vadit, ze islo o erotiku... tak si asi tam hore povedali, ze kaslu na mna, ked mi vadia take prkotiny 😉 😖 😀

erika107
8. čer 2009

juuj babulky tak to mate tazku temu peniaze .o)) ... zisli by sa aj nam aby sme mali vlastne byvanie ale co uz musime sa uskromnit u mojich rodicov mame dve izby a k dispozicii cely byt takze v poho :o)) len to sukromie vzdy chyba aj ked si vyborne vychadame s mojimi rodicmi ale neni to moje ☹ a verim tomu ze tak skoro ani svoje nebudeme mat lebo z tych par korun clovek len vyzije ...neviem ci som zla gazdinka ale nedokazem nic usetrit ☹

beruska2x
autor
8. čer 2009

sasi to mame neco podobne, chlapi neumi sami nic zaridit poradne 😝

pati moc dekujeme 😉

kiss no joooo tyk snadny prachy a ty to odmitnes 😝 to bych snad vzala i ja 😀 😀 😀

daskak
8. čer 2009

kiss 😀 😀
berus. jeej ajmy gratulujeme
sasi: 😉 😉
pati eri ahojki 😉

beruska2x
autor
8. čer 2009

eri uklidni se, v dnesni dobe a na materske neusetri asi nikdo 😅

classic0123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beruska2x
autor
8. čer 2009

vysmahni otrapo 😝 😝 😝 😝

erika107
8. čer 2009

berus: jeee ja som aj zabudla dnes mate vymesacie...vsetko naj naj naj Simonkovi

kiss: fuuu to si neviem predstavit taku pracu xixi same vzdychanie xixiix my to pripomenulo panelak tu bajzovu ked robila na horucej linke :o)))

daskak
8. čer 2009

presne tak otrpo 😝 😝 😝 😝

saska.t
8. čer 2009

my mame stretko bez deti??? no nejak som asi mimo tak ma dajte do obrazu 😎

dasi- aspon vieme ze zije 😀
eri zabudli sme ti povedat, ze nase stretko je 12.8 a keby si nemala ako prist tak patka slubila ze ta vyzdvihne 😉 tak dufam ze suhlasis 😉

kiss- no u nas je to podobne ale snad sa aj nam uz zastasti a budeme sa mat fajn, ja si vzdy hovorim ze ma asi panbozko tresta za mlade roky co som sa mala pri tych mojich byvalych blbcoch perfektne v ramci penazi a teraz za to trpim tak snad to uz coskoro prejde 😅

patricia1971
8. čer 2009

aby,tak nejaký blbeček tu po nás túži,asi čítal naše romantiky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

patricia1971
8. čer 2009

jasné,eri ja som písala niekde,že ja mám auto a keby tvoj L robil,ja dobehnem re teba,nejako aj tie kočíky natrepeme do auta 😀 😀 😀 😀 😀

erika107
8. čer 2009

stretko bez deti? no tak v poho teoreticky ked bude lacino doma bude snim a ak nie tak mamina moja povaruje :o)) no a o kolkej bude stretko? a kde?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru