Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
29. zář 2009

no to nikdy nemozem vediet co ich napadne vies 🙂

beruska2x
autor
29. zář 2009

no nevarim.. taky bych se na to vyflakla, vecer je tim nezajimavy ale co R ze 😝

erika107
29. zář 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6403677 baby zachvilocku urobia aj na deti obojky xixxi ... to je sila 🙂

saska.t
29. zář 2009

baby ja uz mam niekedy pocit ze ma pepka klepne z malej, niekedy si fakt pripadam, ze uz dalej nemozem, tieto obdobia u nej trvali max. tyzden, teraz je to uz mesiac a nic sa nemeni skor je to horsie, fakt neviem kolko to este moje nervy zvladnu, niekedy mam pocit ze by si zasluzila poriadne na zadok 😠

beruska2x
autor
29. zář 2009

http://hravezdrave.mimishop.cz/detail.php?zbozi...

eri tak si poklepej na celo ale ja mam tyhle 😅 😀 😀 😀 😀 ono kdyz zacne chodit a pak potrebujes v krame zaplatit tak ti nezdrhne a nemusis se furt ohybat jak v 80ti 😉

erika107
29. zář 2009

sasi: ahojcek... no tak to mam pocit ze asi aj nas mates by mal dostat riadny vyprask alebo mi ide total na nerva esteze mam maminu doma a ked mne uz praskaju nervy mi ho zobere

beruska2x
autor
29. zář 2009

sasi a jeste si ji na zadek nedala?? to ja Simovi jo protoze se vzteka 😖 😝 a hele nemuze to byt tim ze se Elli nudi?? ted mi to rikala kamardka ze se ji mala nudila tak byla otravna, ze ji musi fuuuurt zabavovat 😕

beruska2x
autor
29. zář 2009

ja musela dneska Simu nechat v pokoji a jit pryc.. nervaci, ale jak s nim delas blbinky tak je v poho 😝

erika107
29. zář 2009

berus ja to tu teraz hladam na nete ako taky blbec aj mne by take nieco bodlo lebo ma uz bolia krize tak idem pozret podla znacky mozno to najdem

saska.t
29. zář 2009

beru - jasne ze dostala po prdeli ale je to este horsie viac nervaci az do uplneho vzlykania tak uz jej po riti nedavam, nema sa kedy nudit stale nieco robme to su take navaly...

eri momenalne by sa aj mne sikli babicky na strazenie ☹

beruska2x
autor
29. zář 2009

hm tak to nevim, treba ale tim hodnejsi bude pak 😅 😉

eri urcite to najdes, me to doporucila kamoska taky... 😉 a znama to mela na dvojcata 😉

erika107
29. zář 2009

no uz som to nasla ale pozrem este v obchode mozno to bude lacnejsie lebo v predeti je to drahe ako hovado

beruska2x
autor
29. zář 2009

u nas stoji 150,- Kc

erika107
29. zář 2009

babulky lucim sa idem do hajan som znicena bru nocku a pekne snicky a hadam ked sa ty nasi lotrikovia zobudia budu kludny

beruska2x
autor
29. zář 2009

kdyz tak ti je poslu, koukni 😉

beruska2x
autor
29. zář 2009

holky ja taky prcham, tesim se na vanu jak blazen tak dobrou 😵

saska.t
29. zář 2009

dobru noc kocky 😉

patricia1971
30. zář 2009

ahojte, no včera mi už nešiel pc 😢 😢 😢

baby to fakt može mať len raz tú 6tu chorobu???? no ale ttoto bolo už 3tí krát a aj sa mi potom vyhádzala a bolo ok....no ja už fakt neviem...ale som už na dne,lebo zas má teplotu, nič nechce jesť.....no zajtra pojdem k lekárke a uvidím...ale je to strašné...a v noci spala celkom v pohode,len 3x mrnčala

prajem pekný dník všetkým 🙂

beruska2x
autor
30. zář 2009

cusik holky,
my byli dneska nakoupit a cele odpo tu byla kamoska s Kackou, i ven jsem sli, no ty dn´va se bud pusinkujou nabo fackujou, sla jsem se Simou bez kocaru s ksirama a jsem total k.o.
mam zada v prdeli 😝 utahana jak kote a v byte curbes, nadrobilli tu susi a tak ... ale dneska na to prdim, setru rano dneska nic nedelam, jen vycistim preso ..

patricia1971
30. zář 2009

ahojte....
tak ja zas mám nervy v riti a chce sa mi plakať od zúfalstva,Lili nič neje,od odbeda nič nedala do úst a vyzerá strašne,normálne má kruhy pod očami...no ráno padám k lekárke,ale jet o strašné,neviem,čo s ňou...ale cez deň pekne aspon spinkala 😉

beruska2x
autor
30. zář 2009

ty jo pati to je divny, poradne bych dupla na Dr at ji vezme krev a udela testy, muze miit nejaky zanet v tele.. porad teploty to neni dobry 😅

patricia1971
30. zář 2009

no niečo jej musia robiť.....ale čo brala antibiotika,tak mala teploty len 1 deň,jej vyskočili až teraz,skoro po 2 týždňoch.....no chúďa,behá tu ako bez duše,ja varím trošku a M sa s ňou hrá 😵 potom idú do vane a dúfam,že bude normálne spať 😵

beruska2x
autor
30. zář 2009

no po antibiotikach by teplotu snad mit vubec nemela ne 😕 jezis snad zimu prezijeme zdravi 😲 ja jsem v tomhle paf 🙄

ja jsem povesila pradlo a pujdu taky dat koupel, dneska poradnou 😉

saska.t
30. zář 2009

ahojky,

pati to nie je normalne ako hovori beru zatlac na Dr. nech na to nesere aby to nebolo nieco vazne, trvaj na krvi, moci atd nech presne zistia pricinu lebo toto uz trva moc dlho a moze to mat zle nasledky (to ta nechcem strasit samozrejme) 😅

beru no my sme boli dnes len pol hodku vonku zasa tu leje ale aspon trosku, dnes aj dobre papala chvalabohu, celkovo to slo celkom ok 😉

beruska2x
autor
30. zář 2009

zdar sasi 😉 no tady uz asi zacina zima, jako slunicko bylo, fakt pekne ale je chladno a vitr uz je studenej, na sedeni na pisku uz to neni 😕 tak nevim co budu se Simou doma delat 😅

my byli hooodne venku ale taky jsem z toho hoodne grogy, ono tech asi 11,5kg se pronese a on musi jit vzdy opacne nez potrebujeme 😝

no jinak uz umi pekne slizt z valenkdy a z gauce ale samo i nahoru a tancuje tam tak ho nemuzu spustit z oci, ale docela si sam vyhraje kdyz ma naladu 😀
uz i zuby si cisti docela ochotne, fakt je s nima sranda 😉

saska.t
30. zář 2009

jj to poznam aj mala je uz lepsia ked chodi a dostane sa vsade kam chce no aspon nieco...
aj tu uz zacina hodne zima a veru na piesok to nie je ale hojdat sme sa este boli samozrejme naobliekany 😀
no ale ma tu tyz. v kuse prsat tak to fakt neviem co budeme robit no ja budem urcite na nervy 😝

beruska2x
autor
30. zář 2009

holky uz jste uvazovali o vanocich a stromecku??? ja nevim jestli davat koulicky, aby mi je nerozbil, mam fakt krasnou drahou kolekci co uz neni k sehnani 😒
tak premyslim ze napecu pernicky, navliknu kukurici a jablicka a orisky a udelam takovy prirodni letos 😉
a co cukrovi?? rada bych upekla Simovi neco at si muze dat taky, mate tipa???

saska.t
30. zář 2009

jaj beru ja to budem mat jednoduche, dojdu vsetci rodicia jedni budu piect,jedni varit 😀 ta 😀 kze mna to obide tento rok 😀
stromecek bude ako vzdy s gulami a budeme malu strazit snad ju to po par dnoch prejde ako ich ulovit a cukrovi dostane ake bude napecene nic extra aj tak dostane len trosicka 🙂 aby si nezvykla

beruska2x
autor
30. zář 2009

no nevim jak Elli ale Sima loudi jakymile je neco na stole, tak bych rada mela neco co mu dam ... a mam strach spise ze schodi cely stromek, nemuzu s nim byt furt 😅 to bych nesla ani na WC 😢

beruska2x
autor
30. zář 2009

to ja si napecu po vecerech to mi az tak neva, hlavne kdyz to voni 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru