Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
19. říj 2009

beru - no normalne nelsona, maleho medzi nohy akokeby si si nanho sadla jeho ruky pri telo,mu ich primacknes svojimi kolenami k telu a odsavas, znie to drasticky ale funguje to, musis si opakvat, ze je to pre jeho dobro 😅

kisska
19. říj 2009

Ahojte - tak my uz tiez mame jedneho nelsona za sebou 😒 . Najhorsie, ze sa mi nic nepodario odsat a maly stale dycha ustami. A nenasla som nic na rozkvapkanie... Nakvapkala som borovicu do aromalampy a uvidime. Jedina vyhoda, ze aj ked maly vstaval o pol deviatej, tak teraz je uz zase v posteli...aspon si oddychne, jest tiez nic nechce, akurat stiahol pol litra caju s medom a citronom

zuzi mas to teda vesele, ti poviem. Ale zvladas to na jednotku 😉 No naozaj najhorsie na rodine je, ze si ju nevyberies. Ale zase uz sme velke, svojpravne a nikto nas nemoze nutit, aby sme sa s niekym stretavali viac ako je nevyhnutne 😠

Jaaaj lasky moje este nieco vam musim povedat - Xrust prisiel domov s ponukou - kolega sa rozchadza s frajerkou a potrebuje sa zbavit domu - maly bungalov, novostavba tesne pred kolaudaciou. Chce za to len cca 200tis. + odstupenie hypoteky. Skvela ponuka, blizko trnavy, Xrust by to mal na skok do prace (teraz cestuje denne 50km), decka by to mali blizko do mesta - dobre skolky, kruzky, moznosti a pritom skolka, skola 1. stupen, lekar je priamo v dedine... Ide len o to, ze ked to vezmeme, nezostane nam ani koruna na pripadne prerabky, dostavby, ziadna rezerva a pod. Aspon kym nepojdem do prace. A to mi druha materska este ani nezacala a aj to by som nemohla zostat doma 3 roky... mam z toho paniku, ale taka ponuka sa predsa neodmieta 😕

saska.t
19. říj 2009

kiss - veru neodmieta 😅 ale vy sa musite rozhodnut podla moznosti aj financnych aj fyzickych 😠 no tazka to volba, ale vy sa urcite dobre rozhodnete!!! 🙂

kisska
19. říj 2009

no ved to je na tom, ze uz sme sa tesili, ze ked mi znovu zacne materska, tak na tom zase budeme chvilu dobre a ked teraz odsuhlasili aj ten vyssy RP, tak to bude aj trosku dlhsie...a toto by zhltlo vsetko to "lepsie a dobre" 😒 ale zase cim skor zacneme, tym skor bude hypo splatene a zo mna bude dochodkyna bez dlhov a s domcekom 😉 😎

saska.t
19. říj 2009

no sme na tom rovnako, neostane mi ani floka na konci mesiaca a vyzera to tak ze idem od januara aj 3x/tyz. robit tak snad to bude lepsie... ale tiez len odusu splacame asi ako kazdy v tomto svete 😅

beruska2x
autor
19. říj 2009

holky to snad ani jinak nejde 😅 my jsme splatili vse prodejem toho bytu, ale zase nam toho moc nezustalo 🙄
ale aspon bez dluhu 😉

nastesti sporime Simovi a tak at to je k necemu... uvidime co bude dal.. baraky jdou s cenou dolu, ..

kisska
19. říj 2009

berus - ved aj to je argument - kym ja pojdem do roboty, tak za tie tri roky uz budu ceny zase vyssie. A z toho domceku by som mohla chodit do prace aj do BA (odtialto to mam 3 hodiny cestovania denne tam a spat a to sa pri 2 detoch nebude dat) za ovela lepsie prasule ako tu v zapadakove. Alebo minimalne hned v trnave su lepsie moznosti.
Neviete nahodou ako sa hladaju 100rocne bohate teticky v amerike? 😅

sasi chces ist naspat ku konom, alebo mas nieco ine? 3x do tyzdna je skvela ponuka 😉

pancake
19. říj 2009

este som vas nestihla docitat ale kissssssssssssska ber toooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

saska.t
19. říj 2009

kiss - mam ponuku do Davidovej roboty 3x tyzdenne 3 hodky=10 eur hodina co su slusne prachy a ano bohuzial jazdit mlade kone -uz som nechcela ale asi nemam na vyber 😠 ... kym mala nepojde do skolky a hlavne je to velmi seriozna firma 😕 co uz v dnesnej dobe nenajdes a bude aj cas na malu...

pancake
19. říj 2009

akurat som vas teda docitala a chcem povedat kisska ze budes lutovat ked to nevezmete.
my sme na tom tak isto. ja mam ale tu smolu ze byvam daleko a neda sa ten dom ist pozriet osobne. ale nasla som si jeden na nete a nemozem uz dva dni spavat. poslem vam link.
no a vtip je v tom,, ze by sme si este museli zobrat hypoteku /pozicku/ aspon na pol miliona a to si predstav, ze dve deti, z toho to druhe este neni ani na svete a pozicka ako hrom. a ja chcem byt na materskej asi cele tie tri roky, ked som si to so samkom neuzila. ☹
toto je on, hadam sa vam to ukaze. dom mojich snov....
http://www.reality.sk/zakazka/1050-102589/preda...

pancake
19. říj 2009

boze baby som z toho na nervy. nemam si ho ako ist pozriet osobne, ale tak strasne po nom tuzim ze si to neviete ani predstavit. ja o nicom inom v zivote nesnivam iba o takomto domceku. stacil by mi aj bungalov, ale ked u nas v Dca take ani nie su. sme male mesto a mame tu len same panelaky. a ja na dedinu nechcem ist lebo nemam vodicak. takze som bez ruk. 😠

kiss no co , beriete nie? kolko je ta hypoteka??? kolko by vas o vyslo dokopy? ak nechces, tak napis ip.
a ak mas fotky bungalovu, sup sem s nimi.
dnes ani net nevypnem len aby mi nieco neuslo. 😀

saska.t
19. říj 2009

zuzi a ty si tehotna? no pekny domcek.... poslem vam foto nasho len musim pofotit 😅

pancake
19. říj 2009

saska nie, ale dufam ze za tyzden uz budem 😀 😀 😀

pancake
19. říj 2009

este mam baby par otazok:
-prevarate este detom vodu?
-varite im zvlast? alebo uz jedia len vasu stravu
-spavaju vam jeden,alebo dva krat denne cez den?

nestiham to vsetko hladat, tak sa radsej opytam.. 😎

kisska
19. říj 2009

jaaaaj zuzi, tak vies, co prezivam. Fotky zatial nemam - dnes chrust donesie z prace, inak ho nepustim domov 😉 . ALe pozerala som cca bungalovy v tej cene a su fajn, on ma dokonca pripravu podkrovia na nadstavbu dalsich 3 izieb. Zatial je to 3+1 a to mame teraz. Hypo je cca 285€/mesacne este na 27 rokov. Takze cca 100tis. € aj s doplatkom. Ja uz mam aj spocitane, ze ak by sa nam tento byt podaril prenajat, tak z toho by som splacala pozicku od kamosa a u nas v banke by sme zobrali novu hypo - povodnu vyplatili a snad by zostalo par korun na zariadenie. Problem je akurat ten, ze je momentalne jedno, ci tento byt prenajmeme, alebo predame, lebo za sucasnu cenu len vyplatim pozicku (mam ju bezurocnu) alebo mesacne splatky.

sasi ak tu robotu neches, tak ja ju berem, aj ked by som potrebovala asi skusobnu dobu, lebo kondicka je v prdeli 😉 jaaaaj no a teraz som si spomenula, ze asi do februara nemozem 😀

pancake
19. říj 2009

kisska tak ani nevahaj.

bezurocna pozicka to si kde dostala???

pancake
19. říj 2009

tak sa lucim, prisiel P. z prace a ideme poziadat o benefit na byvanie atd..... no vybavovacky. 😝 😝 😝 😝
a zmenit poistku na auto, lebo mame nove. no skor stare ako nove, ale to nevadi. hlavne nech je na com chodit do prace. 🙂

kisska
19. říj 2009

pancake - mame dobreho kamosa 😉 ale psssst 😉

A odpovede - neprevaram, uz ficime na vode z vodovodu 😉 ; zvlast Adamovi vacsinou varim, ale castokrat si da aj z nasho a chuti mu to viac, takze aj s nasho robim detske jedlo; a spinkam uz len raz denne ( obcas aj vobec 😒 ). Akurat dnes uz spinka druhy krat, ale to asi kvoli prechladnutiu...

saska.t
19. říj 2009

zuzi tiez uz neprevaram a tiez ficim na vode z vodovodu 😀 , ked mame prijatelne jedlo tak papa aj mala a tak ako kiss moc nesolim, ked je nieco neprijatelne varim jej alebo dostane hipp s rybou (aspon mam dobry pocit ze papka rybu) 😀 a tyzden uz spimelen 1x kedze mala zacala vstavat okolo pol 8 alebo 8,00 😉 dnes tiez spala 2x kvoli prechladnutiu 😅

kisska
19. říj 2009

sasi, keby sme sa dohodli, tak nam to tak nevyjde 😀 😀

beruska2x
autor
19. říj 2009

😲 teda holky ja vas vubec nestiham 😉

ahoj zuzi, vitej zpet...
ja varim Simovi polevku a R jatrovou omacku a pecu babovku 😉
R maji skluz v praci kvuli ty kalamite, tak asi budou chodit cely tyden na 16ctky 🙄 to budu furt sama, o romantice si muzu nechat zdat no naprd...

zitra jdeme rano na tu alerkologii tak jsem zvedava, Sima vypada po 3 dnech koupani v konopi lip, ma to stabilizovany v nejaky slusny norme, ze ho to nesvedi snad 😖 ale nic moc.. chudinka..

jinak zuzi spi jen 1x denne tak 1-2 hodky jak kdy, neprevarim ani nevyvarim uz nic jen na Nutrilon davam kupovanou vodu a na holy piti...
varim mu ted takovy hudśty polivky s masem ktery mixnu a zeleninu strouham.. a neco k tomu.. ale ji uz i s nama, podle toho co jak mame - kure na smetane, polivky, dusenou mrkev mel s nama s masem, a tak...

beruska2x
autor
19. říj 2009

holky kdyz vam prcci chodili sami doma tak hned i venku?? ten nas blazinek se me hned pustil dneska a sel sam.. myslela jsem ze se bude malinko okoukavat ale tapal sam.. mela jsem teda ksiry tak jsem ho jistila zezadu ale stejne..
vydrzeli jsme dneska hodku venku!! bylo ale tada fakt pekne, slunicko, jen to mokro 🙄 vsude je desne vody jak to taje..

jdu koukat na Superstar ale jeste nakounu 😉 snad nekdo dorazite...

saska.t
19. říj 2009

beru mala mala zo zaciatku vonku strach ale cupitala za rukru a obcas sa pustila teraz uz v poho ale vzdy ide na opacny smer 😅

taky nemam cas citat dosla mi sestra aj s nejakym anglanom tak sa bavime ako si nerozumieme 😀

beruska2x
autor
19. říj 2009

aaa sestra ma novou obet?? jsi rikala ze ma nejakeho zenace 😀

saska.t
19. říj 2009

beru je tu z nejaky "kamosom" nezenacom, zenac je urazeny niekde v portugalsku, mam v tom zmätok a ona asi tiez 😀

beruska2x
autor
19. říj 2009

fiha tak to ma pestre 😉 no at si uzije, ono ji to taky skonci 😀

patricia1971
20. říj 2009

ahojte moje, nejako vás nestíham,ale cez obed ked pojde malá spať,tak vás rýchlo dočítam 😵

no u nás všetko po starom,Lili v noci jačanda a fičí na čaji,cez deň je to lepšie,to sa aj zhará a počasie peknena hovno...vonku behá o dušu a kočík len nosím ako modny doplnok,lebo sedieť v ňom nechce 😵

pekný deň všetkým 😵 😵 😵

patricia1971
20. říj 2009

kiss jasné, to je super ponuka to treba využiť 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzi no ahojky,že si aj dorazila 🙂 🙂 🙂 🙂

berus Lili cupká vonku sama,ale už chodí aj za mnou,zo začiatku hodila opačný smer,ale teraz je už rozumnejšia 🙂

sasi no apon tam máš sestru a nie si sama 🙂

eri,dask kde ste???

pancake
20. říj 2009

saska to je super ze tam mas aspon sestru so sebou. mas s kym vykecavat. 🙂

moj maly chodi uz sam od roka, ale neucila som ho to. len sa postavil a isiel. 3 dni padal a potom zacal sam. lenze za ruku ani za svet. ani doma ani vonku. ale on uz sa vysplha sam na stolicku a docahuje vsetko zo stola. on uz aj po schodoch chodi po stojacky nie po styroch. drzi sa zabradlia a ide.
vobec som ho to neucila a dokonca som ho ani sedavat nedavala ako polrocneho. naucil sa sediet az po roku. asi naraz aj s chodenim. no a cele dni len by bol vonku a doma ani za svet. teraz ked prsi, je to zle, ale ked nepsi tak chodime dva krat denne von. a samozrejme ze bez kocara. ak potrebujem ist niekde dalej, tak ide P. s nim na aute. v kociku nechce byt ani za svet. ☹

a tiez maly spava iba raz za den, uz asi mesiac ale poobede je mrzuty a vidim na nom ako by spal. lenze to by sa mi zobudil v noci a nezabral by. takto mi spi vecer od 8. do 8 rana. ale spi cez den len hodinku, hodinku a pol.

no a stale prevaram vodu, ale uz nebudem. mam ten fiter britax pre nas, tak uz zacnem davat aj malemu. detske vody tu nemaju anglani, a mineralky mu nebudem kupovat. uz ani ja to nepijem.

a tiez dnes mame spagety tak bude jest s nami. su so smotanou,sunkou a hraskom. takze by malo vsekto vyhovovat. nic nesolim, a solime si s P. iba na tanieri. teda P. vobec. iba ja dosalam.

tak to mame tak podobne. to som rada. 😎 😵

pancake
20. říj 2009

krpec spi, tak si idem spravit tu omacku na spagety a umyt riad, a povysavat, lebo on sa vysavaca boji a strasne place. a vysypal mi kekse po zemi. 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru