Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
27. říj 2009

jaaj kiss neblazni, ja som bola tiez v pohode plet uplne normalnu a mam babu tak povedz babine nech sa len tesi na krasnu vnucku 😀
dnes nepiseme? tak idem kakat VKV-ecka 😀

saska.t
27. říj 2009

to malo byt kukat samozrejme 😀

beruska2x
autor
27. říj 2009

holky mi si dnes pustime film.. tak papa zitra 😉

kisska
27. říj 2009

sasi 😀 😀 😀 😀
tak dobru noc 😉

saska.t
28. říj 2009

Cauky kocky

tak dnes by som mala prispievat len do temy "Nebavi ma zit!"!! Tak mala to odo mna predsa len dostala a noc sme mali rusnu, uz opät odsavame a mala ma plny nos a najhorsie je ze vobec neviem co mam robit, lebo takto mozeme fungovat aj rok navzajom sa nakazit, ja uz som skoro zdrava mala opät len zacina, ona bude fit a ja to opät chytim od nej ☹
este sa skusim opytat v lekarni ci existuju pre takych prckov echinaceove kvapky co mozme brat obe na podporenie imunity, lebo Dr mi urcite nepomoze a predpisat kvapky do nosa jej mozem dat aj ja 😒
Inak uz fakt neviem co by som robila, snazila som sajej vyhybat, vetram, stale umyvame ruky, tak fakt neviem 😠

beruska2x
autor
28. říj 2009

sasi jee vy na to mate smulu, no u nas kluci uz dobry jen R dostal z toho opar pres celou hubu ☹ a masticka 2g me stala 200,- 😝 a me ryma konci - tak snad uz to bude dobry, ale mezi detma jsme nikde nebyli tyden, jsou vsichni nemocny...

tady je dneska svatek tak pecu gagu a pujdu delat bramborove knedliky, zeli jsem si udelala vecer a kluci se spolu pujdou podivat ven...

Simovi jsem uvarila kureci vyvar s ryzi a zeleninkou, tak snad mu to bude stacit...

a v Tv jsou samy pohadky 😉

saska.t
28. říj 2009

beru tak to je fajn ze ste sa z toho dostali 😉
jj dnes budem na pohadky pozerat cely den som vdacna D ze kupil tu CR-SR kartu a satelit aspon mam na co kukat 😀 a tak som mu za nu nadavala ze naco ju potrebujeme... 😀 😀 😀

beruska2x
autor
28. říj 2009

tak to je dobre, udelej si pohodu..
me uz kluci vypadli tak jsem dala varit vodu na knedliky a jdu je umatlat 😉

pancake
28. říj 2009
https://www.youtube.com/watch?v=8E8xMcXmI9E

tymto zaciname kazde rano ked zapnem laptop. neviem ci som vam to uz neposielala.

beruska2x
autor
28. říj 2009

zuzi ani mi to nepripominej, tohle, Bobika a Snapika slysim furt 😉 🙄

pancake
28. říj 2009

kisska ja som si presne pred rokom tu kupila mrazak. tiez trojsuflovy a poviem ti najlepsia kupa na svete. tiez stal iba 110 libier. to je 110 eur. som s nim spokojna. lebo som chcela malemu mrazit organic zeleninu a podobne, tak sme ho kupili. len skoda ze si ho nemam ako zobrat domov a nemam ho doma kde dat. do toho dvojizboveho bytu 😝 😝 😝

beruska2x
autor
28. říj 2009

zuzi a vy ted byt pronajimate? kdyz jste pryc... to asi stejne budete hledat vetsi s malym ne? mrazak by se dal i poslat ..

pancake
28. říj 2009

nie, nikto tam nebyval 5 rokov, ale teraz ked sme boli doma tak uz sme tam byvali s P. a malym. lebo bol konecne prerobeny. po tych rokoch. 😠 ani teraz tam nikto nebyva, ale mrazak naozaj nemam kam dat. ten byt je malicky. no ale pokial nezozenieme dom, tak tam budeme byvat. moze byt ze aj 3 roky. mozno viac. snazime sa hladat, uz rok ale zatial nic. ked nezozenieme za dva roky nic, tak asi zacneme stavat. co sa mi teda nechce a ani sa tomu nerozumiem. preto by mi padlo kupit novostavbu. 😔 😀

pancake
28. říj 2009

a ja idem robit kapustincu s masom,klobasou a hribami. mam to hned aj polievku aj druhe. 😀 😀 😀 😀 s chlebom a hotovo. som rada.

no a o 3 idem do nemocnice k zubarovi, lebo mi prisiel po 6!!! tich tyzdnoch dopis ze tam mam ist.
bola som u vojho doktora ze mam zapal /infekciu / na dasnach. no a ten ma vyhodil s tym ze to musim ist k zubarovi. tak som nacvalala k zubarovi /20rocny cinanko/ a ten si pofotil obycajnym fotakom moju infekciu a povedal ze nevie co s tym ze musim ist do nemocnice.
ja mu na to; drahy potrebujem iba antibiotika. on ze mi ich nemoze dat, ale ze zavola do nemocnice a spravi mi tam schodzku. no a teraz po 6tich tyzdnoch sa ozvali. dobre, co????? 😠 😠 😠 😠 😠

pancake
28. říj 2009

ok. idem do kuchyne aj ja. maly mi tu aj tak place a taha ma za ruku. ☹ ☹

saska.t
28. říj 2009

No ja dnes nevarim malej rychlo uvarim sosovicovu omacku a hotovo my si dame tousty tyzden som kazdy den varila a teraz som z toho znechutena ☹
mala vyzera zatial ok aj ked chrapti ale soplik zatial nevytiahnem dufam ze to bude len slabe a uz sa toho zbavime 😝

patricia1971
28. říj 2009

ahojte moje 🙂
zuzi ja som včera varila takú kapustnicu,zožrala som na obed 3 taniere a potom som musela trčkať doma na WC 😀 😀 😀
berus ty si mi narobila chute a ja idem dnes variť sviečkovú 🙂
sasi no to máte teda peklo,ale aj u nás sa to nejako vlečie,teda Lili je ok,len mám pocit,že tá ma zas tie afty,do riti...a ja mám oopary v nose 😢 😢 😢 😢

beruska2x
autor
28. říj 2009

pati tak dobrou chut 😉
s temi opary te lituju, ja to teda nidky nemela ale R vypada jak kubanskej bubenik 😅 ma na spodnim rtu 3 vedle sebe.. no desny...

Simu jsem mu zakazala muckat..

pancake
28. říj 2009

saska my tu mame tousty na dennom poriadku. 😝 tu obycajny chlieb nezozeniem. iba toustak. iba ked idem do polskeho obchodu a este nahodou im nejaky zostal. ale maly toustac miluje. 😉
a po veelmi dlhej dobe som si uz aj ja zvykla. no ale moj P. nie. tomu musim kupovat bagetu alebo take zemlicky.

ja uz mam aj navarene idem to okostovat ci sa vydarilo 😀 😀 😀
maly mi teraz zaspal tak si musim ist umyt a vyfenovat vlasy a umyt riad. 😝 😝 😝

pancake
28. říj 2009

tak som si pochutila,dufam ze sa z nej nepos..... lebo idem k tomu zubarovi. 😔

zostala som zaskocena temou babatka jul 2010 lebo to este ta mamicka nemoze vediet.!!! ja to mam naplanovane presne tak ona musela zalozit temu hned po prvom sexe. 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kisska
28. říj 2009

Ahojte babulky - my sme sa prave vratili po dvoch hodkach stravenych vonku s kamoskou a jej psom. Takze pes je vylietany, maly vyvetrany a ja tiez 😀 😀 😀 . Tu svieti slniecko, ani nefuka a uz davno mi nespravila prechadzka tak dobre ako teraz 😉 . Maly zozral vonku psom pol balika piskot, tak teraz len vyzivku a odpadol. Tak idem vymysliet, co uvarim... nemam ziadnu inspiraciu 😒 Najhorsie, ze ani nakupene nemam...

Chrust by mal prist dnes skor z prace, tak musim nieco vymysliet - vidim to na bagetu niekde vonku 😎 . Ale na dobru kapustnicu by som sa dala pozvat 😉 Boze baby vy mi vzdy narobite take chute, ze az. A teraz mi povedzte ako mam nakombinovat svieckovu, kapustnicu a sosovicovy privarok? 😅 😕

Sasi to mi je velmi luto, myslim, ze som pocula o echinacei pre taketo deticky, urcite nieco zozenies. MInimalne nejake probiotika by vam na imunitu mohli pomoct.

zuzi - no dovtedy ti aj presla ta infekcia, tak budu radi, ze ta maju bez roboty 😒 zdravotnictvo jak u nas 😠

pancake
28. říj 2009

kiss ako to zvladas, behat po vonku s kocikom, malym a este aj s bruchom. ja ked budem tehu si sadnem na balkon, vezmem nanuk do ruky a hotovo. 😝 😀 😔

sprav mu len ham and eggs. vies co myslim. to robim ja raz za tri mesiace ked sa mi nic nechce. alebo mu sprav 5 palaciniek a to ti moze aj adamko. 😉

saska.t
28. říj 2009

kiss - dostali sme sirup na imunita a zaroven prechladnutie a dava sa to kazdu hodinu tak som zvedava, zevraj nic ine malej dat nemozu 😝 no snad to pomoze stale len prska chuda a utieram jej nostek aby jej t netieklo rovno do pusy, ani neviem ci s nou mam ist na prechadzku ci tym viac neuskodim...

zuzi tak chvalabohu chlieb tu mame normalny tousty malokedy kupujem ale malej tiez chutia 😀

vlasticzka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kisska
28. říj 2009

zuzi - tak nakoniec mala mala na obed volske oci 😉 (vazne som to necitala dopredu 😉 ) a malemu som spravila zemiak s mrkvou, zelenou fazulkou a kuracinou. Uplne babenkovsky obed, ale ked mu z toho neurobim kasicku, tak sa aj zabavi 😉 . A tie palacinky spravim chrustovi na veceru... tie vzdy oceni 😉 😀 Esteze vas mam.

sasi, pokial nemate teplotu a vonku velmi nefuka, kludne mozete ist von.
Mam kamosa v francuzsku a chudak stale place, ze najviac mu tam chyba normalny chleba a tatarska 😉

pancake
28. říj 2009

od tatarky som si odvykla. ovela lepsia je majoneza helmans! tatarku uz ani jest nebudem. vyskusajte.
ale mozno keby som nebola donutena, tak majonezu ani ja nezjem. 😒

ja mam zase na nieco chut, tak robim mufiny na slano. su moje oblubene, a potom sa pojdeme prejst ku kamoske aj s malym.
no a u zubara nic moc. povedal mi ze infekciu nemam a to viem dobre aj bez neho. 🙄 🙄 🙄

beruska2x
autor
28. říj 2009

taky mam radsi majolku, kdyz tatarku tak ji R dela domaci ale oboje mame tak 5x do roka... ja ted spraskla 2 topinky s vajickama a syrem, R mi udelal veceri..
no vyborny ale jsem prezrany prase 😀

saska.t
28. říj 2009

tatarku tiez malo jeme a tu ju ani nedostat ale je tu super majoneza ale tiwz tomu moc neholdujeme 😀

tak s malou som nakoniec bola hodku vonku bolo celkom teplo ale zajtra ma prsat tak nech stale necucime doma 😕 a boli sme bez kocika, tak si spokojne cupkala, som zvedava co v noci uz teraz sa toho bojim zatial nic neodsajem je to take vodove samo jej to tecie z nosa co je bohuzial urcite len zaciatok 😝

my sme si s D urobili oblozenu misu tak sme sa slusne nabastili ale aj dost zeleniny, z malej nechapem surove rajciny,uhorky a papiky miluje, vyberie si ich radsej ako chlebik 😀

pancake
28. říj 2009

saska bud rada ze ti to mala papa. mne maly ani cerstve ovocie, ani zeleninu. 😠
a to som si az dnes vsimla ze som v sobotu zabudla kupit zeleninu. ovocie mam vzdy jablka banany a hrusky ale na zeleninu som uplne zabudla teraz. 😔 😔 😔 😔

ja by som sa v majoneze kupala. 😵 😵 😵 ale do porodu som ju nemohla ani vidiet. teraz ju bastim aj k francuzkym zemiakom. 😠

tak pa zajtra. maly uz je okupany a spi, a P. ide pustit nejaky film a ,,do duchen,, 😀 😀 😀 😀 😀

pancake
29. říj 2009

ho ho!! dnes nikto? konecne mi maly zaspal a ja nemam nic na praci. takze hodina a pol nudenia sa. 😵 😵 😵

baby ako pretahujete chlapcom pipiky? beruska a kisska?? 😕 doktorka nam kazala, lebo ked sme boli na sk, tak sa malemu zapalil pipik boli sme v nemocnici a neslo mu to pretiahnut. ☹ ☹ ☹ ☹
maly plakal 20 minut ako o zivot. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru