Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
11. lis 2009

hm tak to kiss vubec nevim v ktere fazi R ted je 😀 😀 😀 jeste ze mame starobinec v sousedstvi, jen ho pak presoupnu 😀

kisska
11. lis 2009

pati - vyzera to, ze na Pezinskej babe... dostal pozvanku, ale nie je tam napisane miesto, len ked nam volala teta, tak spominala toto. Tak tam asi bude musiet este zavolat, nech sa nemota po pol slovensku 😉

kisska
11. lis 2009

berus 😉 😉 😉

patricia1971
11. lis 2009

kiss,diky,ale asi tam nepôjdeme,nemáme na čom aaasi ideme k svokrovcom na víkend 😵 😵 😵 😵 mňm a tie zemiaky museli byť super 😵 😵 😵 😵

saska.t
11. lis 2009

ked to tak citam tak viac-menej su ty chlapi rovnaky a vsetkym v zasade je.. v rovnakom obdobi 😀 no ale co by sme bez nich robili ze? 😎
my tlacime s D domaci popcorn a sme ticho opät krasny vecer pred nami aj za nami 😒

kisska
11. lis 2009

dobru nocku lasky moje, idem sa venovat rodinke... 😉

beruska2x
autor
11. lis 2009

sasi to je pravda u nas ted je lip, protoze se R kaje za sve hrichy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale je to jak na houpacce 😉

holky zitra, pokud nezemru u zubarky papa ja musim do te vany 😉
hezkou klidnou noc vsem 😵

saska.t
11. lis 2009

no tak na kajanie ja len cakam za 2 tyz. mam narodky tak som zvedava co dostanem a s nicim malym sa neuspokojim 😀
pa kocky a uzite si to 😉

patricia1971
11. lis 2009

bers, kiss dobrú nocku 🙂

patricia1971
11. lis 2009

sasi a kedy máš narodky???? no ja som nedostala nič, len peniažky,ale pôjdem si kúpiť nejaké handry na seba 😵

saska.t
11. lis 2009

26.11 😀

patricia1971
11. lis 2009

super a už máš vybraný darček???? 🙂 🙂 🙂

a ostatné kde ste???? 😕 😕 😕

saska.t
11. lis 2009

nie nemam stacia mi peniaze ja uz si nieco vyberiem 😀

patricia1971
11. lis 2009

no veď to je najlepšie...ja chcem nejaké tričká,všetky mám nejaké už vyťhané....ale nebaví ma behať po obchodoch,hlvne nie s malou 😒

saska.t
11. lis 2009

tak to poznam, ja ani neviem co chcem ved nikam nechodim ☹ len sedim doma tak to mi stacia aj tie vytahane

patricia1971
11. lis 2009

no lenže ja sa mám stretnúť s kamoškmi z lyžovania,niektoré som nevidela aj 20 rokov,tak v tých vyťahancoch tam nechcem ísť.dosť že tam prídem ako tank tlstá a oni sú všetky chudé 😀 😀 😀 😀 😀 a ešte potom máme z roboty husacinu,tak nech som kočka.....od zajtra idem s cessy /s tou maminou/ na diétu na 2 týždne 😀 😀 😀 😀 taak snáď nejaké to kg pôjde dole 🙂

dobrú nocku 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
11. lis 2009

ja si koupila pekna tricka za facku v Kenvelo 😉 ve vyprodejich...

saska.t
11. lis 2009

pati vobec nie si tlsta a ak si od leta nepribrala min. 10 kg tak na to urcite nie si zle 😀 ano cessy poznam prima kocka

beru my tu kenvelo nemame ale doma som si tam vzdy nieco kupila 😉 extra kvalita to nie je ale dobre sa to nosilo 😉

beruska2x
autor
11. lis 2009

hele jako trica na doma a nebo pod svetr na zimu super, maji dobre strihy 😉

pancake
11. lis 2009

este ste tu? ved kym som vas docitala, tak ste fuc. 😢

beruska2x
autor
11. lis 2009

ano 😉

pancake
11. lis 2009

tak ahoj aspon ty. 🙂
p. umyva riady tak ja si surfujem. dnes som bola s malym poobede na peso vonku a kazde auto obchytkal a chcel ist soferovat,tak to bola hroza. bola mi zima ale jemu nie 😠

beruska2x
autor
11. lis 2009

umyva nadobi?? se mas... 😉 ja se na to dneska vykaslala uz....

me R umyval nadobi a podlahy asi 2 tydny v tehu .. v 34 tydnu mi Dr rekla ze mam lezet a nic nezvedat abych nerodila driv takze jsme se lekli a R hospodaril ale dlouho to nevydrzelo 😀

pancake
11. lis 2009

no a dojedla som bebekekse co sa tu na mna usmievali a idem si teda lahnut.
nafarbila som si vlasy a ostrihala ofinu. je to hroza ale neda sa to vratit spat. nikdy som kratku nemala a teraz som spravila smik jednym tahom a vyzera to hrozneeeeeee. ved som na materskej. budem si davat sponku. 😢 😢 😢

beruska2x
autor
11. lis 2009

urco to tak desne nei, taky se rozmyslim co s vlasy, vzdycky pak lituju kdyz se necham ostrihat 😅

kisska
11. lis 2009

zuzi ja prave idem zapustat ofinu, uz mam vlasy do pol chrbta a chce to zmenu, tak by som chcela skratit ofinku a poriadne podstrihnut.... a este zafarbit, nech to ma aspon lesk, ked uz nie tvar a smrnc 😉
ja som vo vlasoch extremistka... uz som isla aj z takto dlhych na super kratkeho vrabciaka... mama skoro odpadla, ked som prisla domov, to bolo tesne pred stuzkovou a ja som ten uces milovala... ale samozrejme som mala o 20kg menej ako teraz...

saska.t
12. lis 2009

ahojky kocky

tak D bol cele tehu hrozne pozorny a robil naozaj vsetko, bohuzial mu to vydrzalo len tehu 🙄

tak ja by som tiez potrebovala kadernika, mam vlasy do pol chrbta v zivote som take nemala ale ja ani neviem co by som chcela ofinu nemozem mam tam vlasovy vyr tak vyzeram s ofinou ako idiot, kratkeuz nechcem lebo to treba pravidelne strihat a na to nemam cas, vsetci chcu aby som zasa isla na blond ale 😝 kto to bude stale farbit? takze si dam zasa melir a mam vybavene 😀
inak noc super bola som tam len 1x a spala az do rana 😉

patricia1971
12. lis 2009

ahojte 🙂

no vďačná téma vlasy, ja tiež nechcem ofinu, vždy som ju mávala a teraz to všetko šupnem do copu a je pokoj 🙂 🙂 🙂
no sasi blond, daj radšej dobrý melír,ja to tiež tak chcem,lenže m chce stále blondínku a ja mám fakt už chemlón na tej hlave 😀 😀 😀

saska.t
12. lis 2009

kocky mam problem, boli se s elli teraz vonku presla 100 m a hned na ruky a jacala celu cestu, chcela som nech trosku chodi a to iste aj doma stale chce nosit, nemozem bez nej nikam ani na wc akonahle sa vzdialim hned ruci ☹ a stale len na ruky chce, co mam robit? nosit? nenosit? ale uz mam naozaj nervy a dost ma to vycerpava a som z toho znechutena... ☹

kisska
12. lis 2009

Ahojte babulky,
sasi neboj, to je len na chvilku. Ale z vlastnej skusenosti odporucam nosit... vlastne, ja si uz len maleho vezmem na ruky a sadnem si s nim a mojkam ho. Niekedy je to na 2 minuty, niekedy na 15... v najhorsom pripade 3 x denne, ale na druhy, treti den je zase v pohode. Ja tomu hovorim, ze dieta sa potrebuje uistit o tom, ze si tam a ze si blizko... Ja viem, ved kam by sme bez nich chodili 😉 Ale kym sa o tom ZNOVU neubezpecia, tak budu upistane, umrncane a neznesitelne a cim skor toho budu mat aj oni dost, tym skor zlezu 😀

mna dnes v noci napadol melir... taky cervenkasty do gastanovej farby... to by sa mi pacilo 😉 Uvidime, lebo mamina ma bol aobjednat, ale ze maju chore majsterky, tak nevedia ci v pondelok budu otvoreni... 😒 Konecne mam cez tyzden cas, babina bude operovat (au pairovat) maleho a oni takto... no zakony schvalnosti 😒

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru