Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

pancake
24. lis 2009

no mne vstava o 7.30 a ja by som potrebovala o deviatej. ale zase potom viem ze by mi nespal cez obed, tak tak radsej rychlo vstanem s nim.on aj tak este lezi vedla mna a rozpravame sa. /trenujeme mama tata baba.../ 😵 😵 😵

beruska2x
autor
24. lis 2009

jeee zuzi o pul 8 je muj sen 😕 😕 😕 😕 😕 to mas super...

cusik sasi 😉 no ani mi nemluv nas bobanek je taky pekny vztekadlo kdyz nema co chce, vcera satl a brecel u komory ze chce vysavac 😝

pancake
24. lis 2009

berus my mame vysavac stale vylozeny. vysavam kazdy den a maly to miluje. doteraz sa ho bal a uz asi 2 tyzdne sa ho odvazi aj dotknut. tak si mysli ze je frajer a chodi okolo neho dookola a krici huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
mame to stale. uplne ho teraz miluje. ale tiez musi byt zo skrine vonku a ked nie je,tak si otvori sam a vyberie si ho. 😖 😀

beruska2x
autor
24. lis 2009

to Sima vysava!!! normalne musi byt pustenej (coz mi vadi nejvic, kdyby byl ticho tak at si hraje jak chce ale v tom kravalu neslysim ani mobil 😝 ) a on chodi a luxuje....

pancake
24. lis 2009

haha 😀 😀 😀 😀
moj ma respekt pred vysavacom .iba chodi okolo neho a rozprava si to svoje huuuuuu huuuuu huuuu huuuu
no ked aj len pocuje slovo vysavac tak spozornie a postavi sa do pozoru. 😀 😀 😀 😀
to su este pozostatky strachu co mal z neho doteraz. ja som nemohla ani mixer pouzivat, ani fen. hned plakal. uplne hystericky.bal sa toho silneho zvuku. teraz ma respekt ale o 2 tyzne bude chciet vysavat aj on ako ta tak pocuvam. 😝

pancake
24. lis 2009

baby chcela by som kupit med. ale neviem aky moze maly.
lebo ma stale chlieb iba s kravickovym maslom. olivovym maslom, natierkovym maslom obcas postruham na to syr, alebo dam rajcinu a dnes som nastruhala na drobno papriku bez supky a papal aj to. no dzem este nechce vobec to mi vypluva, tak by som chcela vyskusat ten med. ak teda uz mozem. 😕 😕 😕 😕

patricia1971
24. lis 2009

ahojte moje 🙂 ja vás nejako ani nestíham ☹
berus to je mi lúto babičky,úprimnú sústrsť 😢 😢 😢

nás nič nové,ide nám očák,tak mám doma jačandu,od piatku sme tu mali samé návštevy, a ešte v nedelu sme boli večer u brata,tak nič doma nestíham,tak snáď vás dočítam nejako 😵

baby,msím sa vám ešte vyžalovať, včera večer u nás v BA kúsok od nášho dom zavraždili našu detskú lekárku,som z toho úplne šokovaná a aj celé sídlisko,je to aj v tv,aj v novinách,bola len 42ročná a bola super,niekedy ju zastpovala taká krava,tak len dúfam,že tú ta nenechajú,lebo to bude strašné 😢 😢 😢

no my ideme dnes na nákupy,M požičial auto,kedže ešte nekúpil,tak ideme míňať eurá,hlavne do drogerie,lebo všetko sa mi minulo...ináč som kúpila plienky Babylove z DM a sú fajn,ale tie pampers mi prídu také mäkšie,no vidím 😵
pekný deň všetkým 😵

pancake
24. lis 2009

ahoj pata 🙂
a kam chodite nakupovat?
chudera doktorka. mozno ju niekto prepadol.hadam to nebolo planovana vrazda. 😢

saska.t
24. lis 2009

zuzi pozri na mede väcsinou tam je odporucene ze nedavat do 12 mes. ale normalne uz kupovany mozes 😉 nie domaci ten neprechadza kontrolou iba ak je fakt spolahlivy zdroj

tak mala tiez miluje vysavac neboji sa ho a ked bola malinkata tak pri nom zaspavala bolo to ako uspavanka 😉

beru no fakt su tie deti vztekliny asi by sme mali dat ockovat

pati tak to mi je luto Dr. kam ten svet speje... ja som teraz kupila plienky z lidlu a su celkom fajn aj ked tvrdsie ale kedze sa prebalujeme kazdu hodinu kvoli srajdam tak je to jedno 😉

kisska
24. lis 2009

no zazrak, uz sme aj naspat z prechadzky, a dieta je uz v postielke...normalne si sam zavelil, ze ha-ha 😀 no aspon nieco...
Idem robit kelovy privarok, prvy krat, tak drzte palce 😉 v poslednej dobe si chrust narobi v praci chute na taketo specialitky a ja mu ich potom varim... aspon mame zmenu a urcite si da aj maly...
Zuzi ak by sa ti podarilo kupit PRAVY med (nie len cukrovy roztok), tak by bolo super, aj ked co sa alergii tyka, asi ten falosny by bol lepsi. Chrust ma nastastie skveleho vcelara v praci a mam este jarnu agatovo-repkovu zmes a je fantasticky (jemny, vonavy a straaaasne dobry),len uz mam len jeden pohar a jesenny sme nestihli, tak uz musim setrit 🙄

Inak s tymi silnejsimi zvukmi je to u nas rovnake, ani mixer, ani fen... to uz len ked vykladam, tak krici nieee huuuu. Ale ked ho vezmem na ruky, alebo postavim na stolicku, aby videl, co sa robi, tak apson neplace, aj ked nadseny velmi nie je... Aj ked teraz, ked som vysavala sedacku len s kratkym nadstavcom, tak dlhu ruru mal v ruke on a tvaril sa tiez, ze vysava, ale ked som mu ju uz napojila na vysavac, tak ju nechcel, ale aj to je pokrok 😉

Inak s tym neskorym vstavanim, viem, ze by som mala posunut rezim aj jemu aj sebe, ale nejak sa mi nehce znasilnovat nas.... Ved Barborka nas poznasilnuje dost 😉 My aj tak nejdeme spat pred polnocou, takze mame aj chvilku pre seba (dokonca vcera sme ju aj vyzuzili 😀 😀 😀 po dlllllllhej dobe) a babula robi najvacsie roshambo v noci,t akze mi aj tak neda spat...vcera po romantike davala take pecky 😲 , ze som nevedela, ci chce este pohojdat, alebo sa jej to nepacilo 😅 tak si ju tato potom udobroval,ale kam polozil ruku, tam ho pretlacala... no aspon ze sa zabavali 😉

patricia1971
24. lis 2009

ahoj zuzi,to bol plánovaná vražda,mala nejaké iné aktiity 😢 😢 😢
ideme do DMdogerie, aj do hypernovy,možno aj do Tecsa,ale nechce sa mi zas tak vela,ešte aj Pauli má rodičko 😵

pancake
24. lis 2009

ja som tie medy pozerala u nas v tescu a maj 30 druhov. od vymyslu sveta. a neviem co ma obsahovat a co nesmie. alebo ze ktory je naj. ale kupovany. tu domaci nezozeniem a asi ani by som nedala .bala by som sa. 😠

patricia1971
24. lis 2009

zuzi,no v mede ti neporadím,ja mám od svokra domáci,on má včely,takže to sa nebojím

pancake
24. lis 2009

pata ja som myslela ze pravy domaci obsahuje najviac alergenov. ze ten sa nesmie do dvoch rokov. 😕
ale mozno je to blud. to som len vycitala tu na fore.tak pockame co povedia odbornicky na baby food 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

patricia1971
24. lis 2009

zuzi ja med nedávam,tiež som čítala,že až od 2 rokov,tak kašlem na to... u nás zas predávajú med, že vrj cukrovú vodu,to sme tu mali takú aféru,tak kupovaný by som tiež si nedávala...no nás med nejde,len keď sú naši taký nakapatí,tak im ho dávam do čaju

sasi ja som mala tiež raz tie Lidl,a prišli mi také tvrdé,ale j tie z DM sú také,ale hlvne sú o dosť lacnejšie a zatial mi ich neprešťala 😵

patricia1971
24. lis 2009

kiss ahoj,no každém vyhovje iný režim,aj kamoška má taký ako ty,mne zas nevadí to ranné vstávanie,ale večer som rada,keď je pred 20hodko klud,lebo mi zas chodíme skoro spať 😝 😝 😝

pancake
24. lis 2009

to ja som do roka davala iba huggies a potom som presedlala na tesco zelene a som uplne happy. ani neprecura a ma ju celu noc. 12hodin. 😖

kisska
24. lis 2009

Ahoj pati, tej vasej doktorky mi je luto, ludia su vazne hov..da ☹

pati ak mas med na predaj, hlasim sa:o)))))) my ho zboznujeme, ale tiez samozrejme len z overenych zdrojov... A kedze nie sme alergici, tak nam vyhovuje ten najpravejsi, najalergizujucejsie 😉

patricia1971
24. lis 2009

kiss svokor nepredáva,lebo má na zimu málo,lebo mu vykapali včely z 8ich úlov,čo je dosť,tkže tento rok smola,ale akonáhle bude predávať,dám ti vedieť 😵 no padám von,kým neprší a potom na nákup,keď príde M 😵 😵 😵

beruska2x
autor
24. lis 2009

ahoj pati no, dekuji 😔

sasi Lidl toujours plinky jsou dobre, taky jsem je nekolikrat mela, prijdou mi fajn za tu cenu...

nas Sima kadi do nocniku uz vetsinou tak to tak neresim tez

pancake
24. lis 2009

berus to mate perfektne. ako si to prosim ta dokazala. toho ja sa bojim najviac. nemam na to nervy a povedala som si ze az ked bude mat 2 roky. buduci rok v lete ze to vyskusam. lebo moj si mysli ze je to hracka. vie ze sa tam robi ccccc aj kaaaaaa ale ked ho tam usadim tak vyskoci. asi mu to je studene. tak som to vyskusala dva krat a potom som to vzzdala. no teda to je simonko velmi sikovny. tak skoto a uz bez plienok. u nas to isto tak nebude.
a hlavne sa mi zda, ze ja som leniva ho tam davat. lebo on ked kaka tak sa postavi, rozkroci nohy a ocervenie. a to uz je neskoro ho dat na nocnik. 😠 😠 😠 a kedy cika to ani netusim. 😢 😢 😢

beruska2x
autor
24. lis 2009

no to se nejak naucil, rano ho dam na nocnik a kdyz nekadi tak pak pred obedem, jako pokazdy to nevychytame to ne ale hodne na jeho vek, hele on tam rad sedi, nekdy nechce ani dolu, ma hracku tak ho necham posedet... chlap no 😀

hele ja dneska pichla kocar tak R spravuje a Sima asistuje 😉

beruska2x
autor
24. lis 2009

ale kamaradka ma o2m starsi holcicku a ta sedi na nocniku jen oblecena s plinkou, jak ji tam da baz kalhot tak rve a rve se dolu 😅 ja myslim ze je to i psych. mentalitou, kazde dite to ma jinak , obcas bych to byt tebou zkusila ale nenutila ho...

nebo ho zkus posadit obleceneho at si zvykne a pak stahnout gate 😉

saska.t
24. lis 2009

tak my sme boli s malou len za barakom nakupovat a dost sme zmokli ale aspon sme boli pol hodku vonku lebo ma prsat cely tyzden a museli sme si ist kupit toaletak lebo sme dosli na to ze nemame 😀 hlavne ze mame 2 wc a ani kusom toaletaka 😀
mala tiez chodi na nocnik obcas tam nieco urobi ale este nespaja ze nie do plienky ale len na nocnik, musi na to dospiet... ale ked sa posere uteka k nocniku a sadne si nan oblecena 😎

beruska2x
autor
24. lis 2009

kocky tak ja jdu pomalu koupat Simu a pak pict tak pro dnesek pa 😉 a ziiitra 😀

saska.t
24. lis 2009

kocky tak ja som prave skoro odpadla, D nacpal elli polkou chleba vo vajci a povedal, ze nech sa nerozculujem ze je to velka baba a polka jej nic neurobi a keby ste videli aka bola mala spokojna, no odpadli by ste ani som k tomu uz nemala co povedat 😅

beruska2x
autor
24. lis 2009

nic si z toho nedelej , R mel k veceri parky a myslis ze nedal Simovi kousnout??? 🙄 av praci u nas mu strcily do pusy smazenou bramborovou kroketu 😝 😝 😝 😝
uz to nekomentuju, jen zvedam oci v sloup 😀 😅

beruska2x
autor
24. lis 2009

jeste ze Sima nesmi vejce 😀

saska.t
24. lis 2009

jaaj beru asi to uz fakt prehaname raz za cas im to asi naozaj neuskodi, ked citam cim tu cpu uplne malicke deti tak my sme krkavcie matky 😠

beruska2x
autor
24. lis 2009

😉 jenze pro me bude asi Simonecek jeste v 18ti 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru