Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
17. pro 2009

jaj dasi inak kremujem malu mam od weleda krem cisto na zimu a je velmi dobry v DM-ke urcite najdes videla som ho aj na SK 😉

beruska2x
autor
17. pro 2009

sasi no krasne fotky... 😉 asi se potrebuje dojist no 😀

ja si umyla tu linku, jdu do vany a jsem tu... 😉

saska.t
17. pro 2009

no zacinam ju upodozrievat, ze ma rastovy spurt inak si to nedokazem vysvetlit kde to do nej lezie, ani ja tolko nezjem 😀
ja som dnes potajme uzierala z vanilkovych rohlickov take boli dobre, snad do vianoc vydrzia a dnes mam posledny diel VKV-eciek som zvedava ako to dopadne 😀
zajtra si chcem nafarbit hlavu na trosku svetlejsie tak som zvedava ako to dopadne a o 2 idem podpisat zmluvu do toho domova dochodcov, tak mi drz palce 😉

patricia1971
17. pro 2009

ahojte,aj ja som tu,M je v garáži,chudáčik,zarába pre nás 🙂 idem vás dočítať 🙂

saska.t
17. pro 2009

pati ahoj, ja som tu uz tiez...

patricia1971
17. pro 2009

no ja mám ozdoby streiborné, v sobotu budeme robiť stromček,tak snáď nám do vianoc vvzdrží 😵

dasi lasagne robím normálne,zajtra ti napíšem do IP ako 😵

sasi buď rada,že tolko papá,to Lili ovocko neje vôbec,dnes jedl len asi 5x lasagne,to jej chutí,no aspon niečo, a celý deň bola perfektná 😵 .....sasi a budeš blondínka?????? 🙂

ja ju krémujem nejakou niveou 🙂 dnes sme skoro zamrzli vonku 🙂 a stále hladá tých kaprov vo vani,sranda 🙂

saska.t
17. pro 2009

pati blond nie ale trosku bledsie ano uz sa citim v tom tmavom dost staro a okukane 😀

beruska2x
autor
17. pro 2009

ahojte holky...

no budu na tebe sasi myslet a ty se za me modli rano- jdu k zubari ☹

saska.t
17. pro 2009

beru neboj to zvladnes bez problemov ako vzdy 😀 😀 😀 ja ti verim!!!

patricia1971
17. pro 2009

berus ahoj, a ty sa bojiš zubára?????

sasi no treba skúšať a uvidíš.....ja by so chcela tmavé a do toho taký blond hustý melír,to sa mi páči,ale to si ja nemožem dať,lebo už by som bol bez vlasov 🙂

saska.t
17. pro 2009

no keby mi to nerastlo tak rychlo kludne idem do blond, ale farbit kazde 3 tyzdne ma nebavi 😀 a mam vlasy do polky chrbta a tiez chcem dat aspon polku dole uz mi to taha hlavu dozadu 😀 😅

beruska2x
autor
17. pro 2009

pati ahoj 😉 bojim je slabe slovo u zubare se ze me stava hysterka co se boji vceliho pichnuti 😅 vyvadim jak debil 🙄 nemuzu si pomoct ☹

patricia1971
17. pro 2009

sasi tak ja odkedy mám blond,mám len stále rovnakú dlžku,tiež farbím každé 3 týždne a mi to pripadá,že mi ani nerastú 😢 😢 😢

berus to fakt????jaa sa tiež bojím,ale vždy saa to dá prežiť,tak ti držím palčeky 😵

beruska2x
autor
17. pro 2009

fakt 😔

jee i ja chci nov uces ale nevim jaky potrebovala bych fakt odborne poradit a neco co neni narocne na udrzbu s prckem 😀

patricia1971
17. pro 2009

berus,no v lete pôjdeme všetky na en wellnes pobyt na víkend,jasné,že prídeš aj ty anech tam z nás urobi nádherice nádherné 😀 😀 😀 😀 😀 no ja mám účes hlavne do copu,jednu dlžku aje to 😀 😀 😀

saska.t
17. pro 2009

ja mam tiez stale cop neznasam rozpustene vlasy lezie mi to do pusy a mala ma za ne taha 😅 😠

patricia1971
17. pro 2009

no veď to,ja som nosila stále len rozpustené,ale odkedy je tu Lili,tak som na vlasy úplne alergická,tiež mi lezú na nervy 😝

beruska2x
autor
17. pro 2009

no prave bud chodim s celenkou nebo v culiku jak cuchta 😠

saska.t
17. pro 2009

kocky ved sme maminy mame na to narok chodit neupravene obcas a s vlasmi v cope 😀

beruska2x
autor
17. pro 2009

no jo to jo ale nekdy je pekny jit za kocku ale uz to asi ani neumim 😀

patricia1971
17. pro 2009

no ale chlpom sa musíme páčiť stále 😀 😀 😀 😀 😀 😀pekne učesané,namalovené,oblečené 😀 😀 😀 😀no 😀 😀 😀 😀 😀takže.....ja sa namalujem len niekedy,dám cop a doma len tepláky 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
17. pro 2009

ja se snazim malovat, bavi me to ale doma taky des 😀

patricia1971
17. pro 2009

babulky,idem ho hajan,tak dobrú nocku 🙂 🙂 🙂

saska.t
17. pro 2009

tak ja sa malujem velmi malo, par rokov som sa malovala deno-denne a nosila kostymi tak teraz si uzivam ze nemusim ale samozrejme ked niekam ideme tak sa ohakne a vymalujem 😀 aj teraz na party na mna pozerali ako keby ma nepoznali po tom co ma videli len nenamalovane 😀

beruska2x
autor
17. pro 2009

sasi no to jo ja chodila tak leta v kostymku, sukni, namalovana v praci kazdej den tak me to nechybi 😀

saska.t
17. pro 2009

oki kocky jedna ciga a hajany pekny vecer pa 😀 zajtra sa ohaknem a pojdem tu zmluvu podpisat, nech mame prachy a dufam ze to mala super zvladne v predskolke aby som zmluvu nemusela rusit 😅

beruska2x
autor
17. pro 2009

sasi papa 😉 at ti to dopadne... 😵

kisska
17. pro 2009

Ahojte babulky, takze vy ste sa prave rozlucili.... 😒 tak dobru noc, zajtra sa vidime 😉

beruska2x
autor
17. pro 2009

kiss neeee

patricia1971
18. pro 2009

ahojte 🙂 no u nás noc celkom ok,len mňa začalo bolieť hrdlo a myslím,že aj Lili,lebo nechce zas nič jesť,len logá čaj,tak uvidíme 🙂

pekný deň všetkým 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru