Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

pancake
23. únor 2010

kiss myslis ze keby som napisala babam ze nech si naobjednavaju Next a ja mi to poslem tak by to brali? este mam mesiac cas. tak by som im poposielala. 😉 ked je tak skurvene predrazeny. ved to neni normalne co pytaju u nas. 🙄 teraz som tu stranku kukala.

kisska
23. únor 2010

Ahojte babulky,

tak ako sa vam Adam vyhybat v synchronizacii, tak Babula sa vas drzi jak cez kopirat - tentokrat sme spolu zurovali o polnoci... asi do druhej, na striedacku cuckanie a pestovanie a plakanie...esteze nebol nikto iny doma, nemala koho zobudit...a teraz ideme na poradnu, takze ja si lahnem... no neviem kedy... 😒

berus ja obcas nastruham/nakrajam tofu namiesto masa k dusenej zelenine - velmi podobne ako robi daska...

beruska2x
autor
23. únor 2010

zuzi tak muzes nakoupit next me 😉

kiss no vidim ze je vsude veselo, nas vyhnal z venku dest, tak aspon snih sleze...

pati ja mu ze zoufaltvi uz dneska nabidla i lizatko - je teda ze zdravy vyzivy a javor. sirupem ale stejne 😅 😉

saska.t
23. únor 2010

ahoj kocky

tak my dobre , mala vyzera by t uplne ok takak som ju nasikovala do skolky nech ma nevyhodia z prace a ze 1 hodku na striedacku plakala a potom jak stara sefka uplne bez problemov tak sa mi trosku ulavilo a dufam ze to vydrzi....
tu cely den tiez leje takze von nejdeme mala bola doobeda so skolkou tak pojdem varit a pospratavat...
vidim ze nielen u nas je veselo 😀
zatial pa...

beruska2x
autor
23. únor 2010

tak aspon ze vy jste uz o.k. 😉 na nakonec bude Elli jeste hvezda tridy 😉

ja musim dneska zehlit, zitra toho moc neudelam, dopo jedu k ocnimu a vyridit ty bryle a navecer prijde kamoska mi udelat hlavu, tak at nemam resty 😵
navareno mam, tak nemusim nic jen to nadobi me strasi, mam pocit ze mi to nosi cely panelak 😝

kisska
23. únor 2010

zuzi jasne, ja som vcera spravila virtualny nakup za 200€ len pre krpcov 😀 😎 Pocuvaj si vazne rozhodnuta vratit sa? Co ja budem robit bez teba? Ked som videla ceny aj na stranke aventu v UK, tak sa ti oplati objednavat a posielat aj to... Spravime ti kancelariu a budes len objednavat cez net a prebalovat baliky na Sk... a kasirovat provizie 😉 😉 😉

kisska
23. únor 2010

berus napis Jeziskovi na Vianoce o umyvacku. Ja som kludne obetovala jednu skrinku v kuchyni... a dala by som aj par prstov z lavej ruky, keby skrinka nestacila... Dnes by som skor dala z domu psa, nez umyvacku (zartujem, ale aj tak 😉 )

Na poradni dnes v pohode, mala pribrala za 10 dni pol kila (ma 3670g)a od narodenia narastla o 3,5cm. Akurat celu poradnu preplakala, chuda moje.
A ja som skoro dostala infarkt, lebo ked som sadla do auta, tak som nemohla nastartovat. Tak som chudaka Chrusta zhucala cez telefon, nakoniec som musela auto nahodit na nabijacku a len co som sa dohodla s doktorkou, ze pridem inokedy, tak auto naskocilo... A chudak Ch. sa skoro pobalil a isiel domov, co by mi sice nepomohlo, ale aspon by uz boli doma. Hrooozne mi chybaju, obaja moji chlapi... aj ked su na zabitie 😎
Pisem sice jak hotentot, ale vy viete, co tym myslim, ze? 😅 😅 😅

kisska
23. únor 2010

A este v niecom je dnes divny den - neviem, ci sa vsetci dohodli, ale od rana mi volali uz z asi 3 agentur a firiem, co mi bud oznamili, ze som nieco vyhrala (mixer a odovzdaju mi ho, ak usporiadam zurku pre dalsie 2 manzelske pary), alebo chcu so mnou spolupracovat (a vraj nejde o poistovnictvo, ani predaj, len musim prist na skolenie..), alebo anketari... A este aj z nasej banky... No telefonna ustredna je suvix... len furt neviem odkial beru na mna cislo 😠 Najvyssi cas zmenit operatora...

beruska2x
autor
23. únor 2010

kiss ada bych ale nemuzu predelavat cizi byt 😝 a ani nechci, ze... a kuchyn je ani ne mala spis debilne resena, ...

no ja na tyhle volajici jsem dost ostra, mam je na haku, otravujou lidi, jednou mi volali kvuli pojisteni v nedeli ve 12:00 a to jsme byla uz nepricetna 😝

kisska
23. únor 2010

sasi ja nic nepoviem, aby som nezakrikla, ale vies, co myslim, ze? 😉

berus ja by som tiez mala zehlit... A poradte co mam varit? Zajtra pridu chlapi domov, tak by to chcelo nieco speci. Drahy mal aj v pondelok narodky... Mam v mrazaku kare, ale rezne mi lezu krkom... ale zase on ich miluje... tak asi este jednu varku znesiem 😅

pancake
23. únor 2010

ja by som si rezne dala. 😉

kiss uz som ti to poslala. tak hadam ti to pride za tyzden. 😉 boli sme sa prejst s kocikom. sice snezi a je zima ale bolo fain.

no baby ak chcete tak este si naobjednavajte, s tym ze si budete musiet zaplatit postovne. 😔 ale myslim ze sa to aj tak stale oplati. 🙂len nech tam nejdem pre par libier. nech uz to je velky nakup. tak ako jedno dievca z dca, teraz som jej kupovala za 200libier, a ma toho dost. 😉

beruska2x
autor
23. únor 2010

ja se o rizek taky hlasim 😵
zuzi fakt? a kolik prijde posta?

beruska2x
autor
23. únor 2010

a to potrebujes poslat kody nebo odkazy nebo jak? 😉

kisska
23. únor 2010

zuzi dakujem - inak je zaujimave, ze ked mi ty posielas veci, tak aj postovne je par korun/eur/libier... Keby som chcela nieco poslat ja tebe, tak sa mi viac oplati letenka na vikend 😒 Postovne co si platila za podlozky cez vianoce, ja platim za listy... 😠

beruska2x
autor
23. únor 2010

me uz Sima spi tak jdu na to zehleni... 😒

kisska
23. únor 2010

berus zavidim, mne sa mala este nezobudila po poobednajsom spanku... a to sa budeme este kupat...

daskak
23. únor 2010

ahooojte 😉 😉 😉
idem vas docitat 😉 😉

beruska2x
autor
23. únor 2010

kiss no jo ale ta je malinkaaaaaa 😉
ja mam dozehleno, dneska jsem se s tim neprdela 😀

ahoj dasi 😉

saska.t
23. únor 2010

Ahoj kocky

tak mala ma novy vymysel nechce sakupat najprv ztropi hysak ze nechce do vane a potom ze nechce von z vane 😝 uz tomu fakt nerozumiem ale asi ma toho dost chuda moje a este nechce vecer zaspavat normalne som ju musela na rukach uspat a to sa zo spanku mikala a hadzala a knurala 😅 asi je trosku pretazena 🙄

ja som dnes cele poobedie varila aj malej do skolky aj pre nas uz nechcem sporak ani vidiet 😝 nam som urobila pecienky/jatra a dala si aj elli aj ked nie moc ale dala 1x v zivote to jedla 😀

ja som total ko a asi na mna ide ryma z toho ako mala mala teplotu tak samozrejme aj na mna sa to nalepilo uz si asi zvyknem na to ze som stale chora 😠

beruska2x
autor
23. únor 2010

sasi prosim te a beres nejake vitaminy???

saska.t
23. únor 2010

beru berem a su mi na prd 😝

beruska2x
autor
23. únor 2010

ty jo to je fakt u vas mazec, no hlavne at se to to nerozsiri... ja mam hotovo jen umyt sebe 😀 pri kazdy cinnosti mi sjizdej ty brejle boze at uz mam novy!!!!!

saska.t
23. únor 2010

neboj zajtra uz budes mat...
idem spat som ko pa

beruska2x
autor
23. únor 2010

prave toho se bojim, nebudu, musi se objednat cocky, tak snad to nebude dlouho trvat...

pekne sny papa 😵

daskak
24. únor 2010

ahojteee,,,,
berus: a kedy ich budes mat hotove??? ja som tiez bez okuliarov nemozna 😎 😎 ,,,,,,

pancake
24. únor 2010

kiss to vazne??? mna slak trafi. a to sa mi to tu zda DRAHE ako krava.este som rozmyslala ze ci ten blocik co som ti tam dala nevazil vela. 😠

patricia1971
24. únor 2010

ahojte 🙂

zuzi a to čo babám posielaš???? Nestíham všetko čítať....hoď stránku,nech si objednám aj ja niečo 🙂

baby,tak robotu mám vybavenú,riaditeľ bol super,som si mohla aj vyberať,kam pojdem robiť,ale vyhralo u mňa jedno nové oddelenie,čo sa v pondelok otvára, takže tam ma šupne,hlavneže bude vyšší plat,lebo budeme patriť pod riaditela....čo tam budem robiť neviem,idem si o tom akurát čítať,ale konečne to bude zmena pre mňa po 20tich rokoch u colnej správy 😝 😝 😝 😝 takže od 1.4.tu budem asi menej 😢 😢 😢

pancake
24. únor 2010

kisske hracky,avent pohariky a babam next oblecko. tot vsjo. 😉

patricia1971
24. únor 2010

next oblečko???? a vieš mi hodiť stránku???? ináč zuzi,ty si písala minule,že saska si má podať daňové priznanie na SK. Ja som bola dnes v robote a nemusím si podávať,pretože som v minulom roku neovádzalaˇpreddavky na daň. Takže teraz neviem,ako to je

pancake
24. únor 2010

no tak ja potom neviem.mne tam robi kamoska a ona mi to podava kazdy rok.a povedala ze ak som obcas SR musim podavat priznanie aj ked som v zahranici a moje danove priznanie je nulove. jedine ze by chcela na mne zarabat iba. lebo pokazde som jej nieco doniesla. 😔 😔

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru