Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

pancake
24. únor 2010

next.co.uk tu kukni a povyberaj si. ak budes mat toho dost... tak ti to poslem. 😉

beruska2x
autor
24. únor 2010

zuzi cauky a mam ti poslat odkazy nebo kody nebo jak?

beruska2x
autor
24. únor 2010

u nas se teda na me taky danove nevztahuje, kdyz nemam zadny prijem tak na co...

dasi byla jsem dneska u ocniho a u optika a byrle budu mit SNAD v patek, nejdele v pondeli, no musim to s temahle vydrzet ale uz se na ne tesim ale ty nemas moc dioptrii ne? ja bych bez nich nemohla fungovat jsem slepa jak patrona 😉

saska.t
24. únor 2010

Ahojky kocky

tak mala uz super v skolke aj ked tu prvu hodku vzdy odjaci na striedacku a potom akoby sa nic nedialo a je super tak som moc rada
zostali mi zeleninove placky tak dojedam mam strasny hlad
kocky rano som zazila stres ako hovado som viezla rano malu do skolky a poladovica ako hovado, auto sa s nami smykalo som si myslela ze naburam... do roboty som dosla o 20 min. neskor lebo sa predo mnou nejaky debil vybural a bolo to uplne stopnute, tak som zo zufalstva, nasratia a strachu zavolala D a straaasne som ho dodrbala ake mame otrasne auto ze sa na lade smyka 😀 ale pochopil to a potom som sa mu ospravedlnila ze to zlizol 😕 😀 😀

zuzi neviem co to mas za kamosku, aj moj otec to povedal, pre norm. cloveka nie je nutnost podavat danove a v tvojom pripade uz vobec nie 😅

beruska2x
autor
24. únor 2010

sasi cauky, no super, 😉 aspon nejaka pozitiva ne 😉

u nas celkem fajn, jen je hnusne tak smrdime doma ☹

beruska2x
autor
24. únor 2010

cus holky 😵

ja pecu kureci stehna, Simovi varim hovezi polivku ale dneska snedl uz i kukuricne krupky 😅 😉
zase me malinko vytocil, nabidla jsme mu jogurt, vzal si do pusy a sel to vyplivnout na polstar na postel...
kaslu na nej, kdyz chce jen polivku ma to mit 😝

ted jsem si vyhrabala z R skrine finskou vodku, a mam dzusik tak jsem si udelala drink 😉 a pustim si Andela a demoni 😉

saska.t
24. únor 2010

jaj beru vidim ze nase deti maju stale nieco 😠 elli nechce sama zrazu zaspavat a okolo druhej uz chce k nam do postele 😝
ja som nam uvarila cockovou polievku tak sme sa nadlabli a na zajtra mame este tie jatra 😅
my si ideme pustit libas jako buh a pekny vecer za nami 😀

beruska2x
autor
24. únor 2010

hm taky bych libala ale jsem sama 😀 , R vcera prisel z prace, zacali jsme se muchlovat a Sima chtel jist 😝 ten kluk ma snad radar 🙄

tak pekny vcer pa 😵

saska.t
24. únor 2010

pa 😀 kazde dieta ma radar, tiez sa nam to par krat stalo 😀

beruska2x
autor
24. únor 2010

a chudak maminka 😝

pancake
24. únor 2010

ahojte.my sme dnes mali navstevu, tak som ani nemala cas.... vysedavat na nete.

asi ma ta kamoska teda tahala za nos. no neviem.kazdopadne teraz som si nepodala uz. ved naco, som namaterskej.nie?

beruska daj si next.co.uk
klikni na boys a tam si vyberas co chces.
a staci mi velkost a kod.
kod je typu: 427-359-X45

tak to je vsetko. a postovne je 10dkg libra. priblizne. no tak si to vyrataj. 😉

pancake
24. únor 2010

a cena je na stranke narodna banka slovenska a klikni na kalkulacka. 😉
aby ste vedeli ze vas neodrbavam na cene. 😉

beruska2x
autor
24. únor 2010

jaj zuzi jasne, ja jen kam ti mam poslat penizky a kolik pak 😉 zitra to dam dokupy a poslu ti to moc diky zatim 😉

pancake
24. únor 2010

berus pojdem do obchodu asi az v sobotu.tak mas zajtra cas. keby som nemala tu alergiu ze nemozem chodit von tka by som sa isla prejst na tu postu.ze kolko by to stalo. mozno tam poslem palina.ak bude ochotny. 😕 😕

beruska2x
autor
25. únor 2010

zuzi jsi hrozne hodna diky 😉 mozna by kiss vedela... snad prijde

no my noc dobry ale malej se vzbudil s plnym nosem a kychanim a pokuckava 🙄 asi z toho blbyho pocasi 😝 snad se mu to nerozjede nebo se zblaznim, k tem zubum jeste tohle 😖

kdybych do nej aspon dostala nejaky vitaminy ☹

hezke rano 😵

patricia1971
25. únor 2010

ahojte 🙂

zuzi sú tam krásne veci, len na leto ja pre malú mám plné mechy od kamošky....no keď bude spať,tak tam niečo kuknem a dám ti vedieť 🙂

u nás desné, Lili nechce vobec nič jesť,som už z toho na nervy, asi na ňu niečo leze,lebo len mrnčí a mrnčí 😝 😝 😝

za hodinku sem dobehnem, idem dovariť polievku...pa zatial

beruska2x
autor
25. únor 2010

ahoj pati 😉

no ty decka jsou snad sprahnuty 😒 Sima taky zas asi 5 lzic polivky 😝

kisska
25. únor 2010

Ahojte babulky, ja mam dnes prvy krat sama sluzbu pri oboch detoch, tak som zvedava 😅 Zatial to vyzera byt ok, akurat do vecera je este daleko.
Berus, zuzi co by som mala vediet? Kolko bude postovne? No mne sa zda, ze to vychadza cca 3 libry za pol kila (take mohli byt tie podlozky, ze?), myslim, ze pri tych cenach sa to stale oplati aj s postovnym.
Ja dnes tiez peciem kuracie stehna...akurat neviem, co k nim 😉

patricia1971
25. únor 2010

ahojte,nešiel mi hodku koník 😝

zuzi, sú tam krásne veci,len ja na leto nič nepotrebujem, mám tu od kolegyne mechy oblečka....mne sa tam páčia rifle,tak ešte kuk, a uvidím....pre Lili rifle 😵

no lili už hdoku spí,potom pojdeme vonk,je krásne slnečno...ešte si to s ňou užijem, za mesiac som v robote a M sa bude starať,to bude sranda 😀 😀 😀

saska.t
25. únor 2010

ahoj kocky

tak my vsetko tak nejak po starom mala v skolke uz v poho len 1 hodka je kriticka a potom uplne super aj ucitelka je z nej nadsena, akurat, ze tam nechce moc jest a potom doma zozere aj krista ale asi si musi zvyknut 😀
inak fakt vsetko po starom asi sa aj ja idem pozriet na ten next 😀
kiss - drzim palce
zuzi a co stoji poslanie do nemecka? ja by som totiz potrebovala dost triciek aj s dlhym aj kratkym rukavom 😉
pati to si len uzivaj neboj M potom slahne cely den s detmi 😀

beruska2x
autor
25. únor 2010

me taky blbne konik ☹

zuzi vecer ti to napisu, uz to mam v kupe, ale Sima me tu nenecha sedet 😝

je tady naadherne, vycasilo se, mame na slunicku pres 20stupnu.. no desny skoky 😲 byli jsme venku pro pecivo no bordel jak to taje, vsude papirky, psi hovna a vajgly 😠

snad bude Sima v poho a pujdeme aspon ven zitra u nasich, tam je cisto aspon 🙂

kiss diky, zuzi mi to uz i psala, taky si myslim ze se to oplati 😉 uz se tesim az to prijde 😀

pancake
25. únor 2010

saska neviem.kukni si nemecky next. ved by mal byt tiez lacny, ci nie? vobec netusim kolko je postovne. 😠

beruska2x
autor
25. únor 2010

cusik holky...

zuzi poslala jsem ti to na mail 😉

holky byla u me kamoska a mam novou hlavu 😉 a asi jdeme v sobotu tancit 😀 jen musim vybrat nejaky model ze skrine 😉

jen Sima malinko ted kaslal ☹ ale jinak naladu mel dneska o.k.

beruska2x
autor
25. únor 2010

tyda kocky kde jste? 😕

beruska2x
autor
25. únor 2010

http://www.royalmail.com/portal/rm

zuzi treba to postovne jde nejak zjistit tu... 😉

daskak
26. únor 2010

ahoojteee 😉 😉 😉
mne vcera total blbol konik 😒 😒 😠 ,,,,,
ako sa mi mate??? u nas leje ako z krhli 😝 😝 😝
berus: uz mas bryle???
pati, sasi, eri, kiss, zuzi ahojte 🙂

pancake
26. únor 2010

ani mne nesiel kon. berus akurat sa chystam to kuknut. 😀

pancake
26. únor 2010

berus vobec to nesedi s tym co som posielala kisske. kukni to: ja sa tam radsej pojdem spytat, ale prsi, tak asi az zajtra.
http://www.royalmail.com/portal/rm/content1?cat...

pancake
26. únor 2010

004477 04608 503 berus len ma raz prezvon ja ked uvidim cislo z ciech tak si ta ulozim.potom ti napisem ako som pochodila.pa

pancake
26. únor 2010

berus teraz to kukam ze co to je a z toho co si vyyberala ty hned to hruhe je zly kod.
toto:487-309-x45
tak si to kuk este raz.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru