Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
11. bře 2010

jinak jestli nekdo davate fotky delat z Happy foto tak maji zase akci 10*15 za 1,95Kc 😉 uz jsem si je tam poslala 🙂

patricia1971
11. bře 2010

ahoj eri,no neviem,len som si tam našla tetko a tam mi dalo ponuku,že označiť na obrázku,tak som tam šup svoje meno a mala som ho a potom som len kopírovala hore ten link....ja tieto veci moc neviem 😝

berus moj otec nám to dáva robiť cez nich,tak mu dám vedieť,ve´d nech platí,nie????a R je iný herec,čo????

daskak
11. bře 2010

ahooooooj

nooo pekne a kedy vas mam docitat,,, hmmm???? 😲 😲 😲 ,,,, kurna vobec nestiham,,,,,
berus: a co on na to???? 😝 😝 😝
ty si poklad, aj ja davam tam robit fotky,,, uz aj idem zadat objednavku,,, dakujeeeem 😉 😉 😉
pati:presloooo moooc peknee 😎 😎 😎
sasi: ako vam je??
eri,kiss,zuzi, gali 😉 😉 😉

inak vcera patko dostal svoju prvu vlastnu hokejovu karticku, tak sme sa vytesovali a dadko s nou aj spinkal,,,
no a dadko konecne len nekruti hlavkou ked nieco chce ale bo nechce ale aj povie ano a nie 😀 😀 😀 😀

patricia1971
11. bře 2010

dasi ahoj 🙂 no u nás krútenie halvou fičí o dušu...a Paťko je iný hokejista,že???to nám budeš ešte písať za pár ročkov,ako je na olympiáde 🙂 🙂 🙂 jeeej a ďakujem,no aj svokre sa páči a chce tiež také 😀 😀 😀

beruska2x
autor
11. bře 2010

ahojik dasi 😉 no co on... jak beranek , zjistil ze jsem tak nasr... ze ho drzet nebudu 😝 a je to...

to Hapy foto to ma do 15.3. akci 😉

patricia1971
11. bře 2010

berus idem to aj ja kuk,len nemám ani predstavu,ako sa tam foto dáva 😝 😝 😝

ešte vám napíšem jednu historku s paulínkou 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
11. bře 2010

hm to Sima krouti hlavou a pisti 😖 nekdy jeci jak pako fakt...

ale ted je taaaaaakovy ticho tady 😀 dala jsem si kafe no krasa...

jen na balkone mame mrtvou sykorku malinkou tak vecer budu muset delat pohrebaka 😅 😝

daskak
11. bře 2010

faaakt??? mas taku modernu svokru, alebo to myslela ironicky????
no aj u nas doterz len krutil hlavkou a vydaval pritom take smesne zvuky, ale od vcera hovori cisto ano a nie,,, 😀 😀 😀 a lili uz papka trosku viac??? aj u vas v ba snezi???,,, aj tu len neviem na co je to dobre, ked uz za chvilku je tu jar,,,
no som povedala ze o par rokov ju predam,, xixixi tak sa chudak ostal divat ,, a ja som vybuchla od smiechu ze to nemyslim vazne,,

beruska2x
autor
11. bře 2010

pati to si stahnes ten jejich program, prihlasis se na jejich stranky a ja si pak vzdycky udelam slozky Vyvolat v PC 😉 .. tam si davam fotky i prubezne a pka je davam najednou udelat kdyz jich mam vic a je akce prave...

tu slopzku pak celou odeslu do te schranky co mas po prihlaseni na webu a pka jen udelas objednavku.. je to par minutek 😉

u nas ve meste delaji forku pres 5kc 😠 zlodeji.. ja jich mam ted 90 a minule 150 tak to uz je rozdil!!!

patricia1971
11. bře 2010

tak herečka mala prázdniny,bola u mojej mami a 2.3. prišli k nám domov...moj otec jej dal 8 EUR, ona že mi ich dá,tak som jej povedala,že nech ich niekde položí...4.3. išla s jej biolog,otcom a jej nevlastnou sestrou do Medera na termálne kúpalisko a Lili jej niekde našla peňaženku...no a vybrala z neho bločik...kukám na to lepšie a to blok z našej pizzerie tu kúsok a na ňom, že:" detské špagety, horúca čokoláda a cocacola" a suma 4,36EUR a čas platenia 17.46......no skoro ma piclo...tak ja tu vyváram a krásavica 10ročná si chodí do pizzerie....no ale som uznala aj pred moojou mamou,že je celá po mne...tak sa len nad tým smejeme,ked toniekomu hovoríme.....jasné,že pred ňou nie

daskak
11. bře 2010

pati aj ja to happy foto pouzivam,,,
berus: aj ja si idem dat kafco,, 😎 ,,,,, tak tak dobre si m u povedala,,,

beruska2x
autor
11. bře 2010

teda pati tetooo krasne, moc ti to tam na fotkach slusi 😉 ja pujdu jeste na dodelani, jeste se mi to porad odlupuje 😲 ale uz taky falakam mazani, jak casto si to mazes jeste ty?

patricia1971
11. bře 2010

dasi no aj moja mama chce tetko a tá ma rovných 60!!! a chce na cecek,to je iná haluz,že??? ona si dáva robiť zas v chorvátku len s tou henou,ale to jej zmizne

berus tak máte pohreb dnes??? cháďa sýkorka,ja mám balkon zasklený,takže mi tam nikdo nechodí 😵a tie foto pozrem,snáď to zvládnem 😵

daskak
11. bře 2010

sikovnaaaaaa 😀 😀 😀

beruska2x
autor
11. bře 2010

pati no jo, tak je velika slecna jen je blby ze si to plati sama, ma si sehnat borce na calovani 😀 😀 😀 😀 😀 neee delam si srandu...

dsi to je pohoda vid, nemaji nakonec chlapi pravdu o te MD 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
11. bře 2010

pati no musim ji odnyst vecer do popelnice at to tu nelezi 😅 😔 a Sima to nevidi...

beruska2x
autor
11. bře 2010

hela dasi nech Patka udelat autogramy, az bude slavnej tak budes bohata 😉

daskak
11. bře 2010

pati: no tak to je ozaj haluz 😲 😲 😲
berus:jaaaaaj pohodickaaaaa 😎 😎 😎 😎

beruska2x
autor
11. bře 2010

moc pekna fotka, to musi bejt pysnej co.. na to holky frcej 🙂

beruska2x
autor
11. bře 2010

holky musim se pochlubit, moje kamaradka z prace napsala uz 2. knizku - roman tak ma 23.3. autogramiadu a pozvala nas 😵 tak pujdeme delat se Simou tete ostudu 😀 😀 😀 😀

daskak
11. bře 2010

ved tooo 😀 😀 😀
ano na toto sme na neho naozaj pysny,,, aj zajtra ide chytat za iny tim, lebo volali, ze je dobry a chce jeho,,, tak ja tak potroske rastiem,,,, aaale neboj on si to kompenzuje idne 😝 😝 😝 potvora jedna drza hubata,,,
ale uz som vymakla na stadione jednu babu co sa bola na neho pozriet,,, chda nevedlo kde sa ma schovat ked ma zbadalo,,, 😝 😝 😝

daskak
11. bře 2010

fiha na takej autogramiade sme nikdy neboli,,, super

beruska2x
autor
11. bře 2010

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/194426-...

holky kouknete tak to uz je desny 😲 😲 😲 😲 😲

beruska2x
autor
11. bře 2010

no dsi to si porid kulomen na nevesty 😀 😀 😀 😀 ale je fajn ze ma uspech, ze hot o bavi, taky bych si prala aby Sima se neceho takhle chytnul a nemel cas na blboviny...

at dela cokoli .. sport, konicky ale NECO...

daskak
11. bře 2010

chudatko ☹ ☹ ☹ je to strasne akosi deti medzi sebou dokazu ublizit 😔

daskak
11. bře 2010

ved to,,, a on sa pchal do brany od 4 rokov,,, a hokej ho naucil uzasnej dicipline a aj poriadku,,,, ved si predstav je vikendy trenuju od 6 rana /to uz musia byt na lade/,,,, ine decka spia a on bez frflania vstane a ide,,,,

beruska2x
autor
11. bře 2010

ja vim, R takhle hral hokej taky od mala az asi do 19ti, pak mel uraz, sesroubovanou ruku, chybi mu kus svalu a bylo po... no tak vis jak se klepe na Simu 😉 jestli ho to bude bavit...

beruska2x
autor
11. bře 2010

no je fakt ze ty holky ze sebe delaj teda nekdy desny barbiny ale tohle je mazec... 😔 😔 😔 ty rodice musej bejt uplne v pr... z toho i kdyz jsou jen pestouni 😲

daskak
11. bře 2010

😀 😀 ,,, nooo tak to by mu uz najradsej obul korcule,, xixixi.... a mozno Sima bude bavit nieco uplne ine 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru