Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
16. čer 2010

Ahojte babulky, hlasim navrat stratenej dcery 😉 . Chybali ste mi, idem vas skusit docitat, ale neviem, ci sa mi podari... Ako zijete? Pozeram, ze mame aj nove tvere:o))) Ahojte, tesi ma, ja som kisska 🙂

beruska2x
autor
16. čer 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 Naaaaaaaaaaaaaaaazdaaaaaaar 😉

pancake
16. čer 2010

dakujem babule ste zlate. dufam aj ja ze bude vsetko uz klapat. 😉

k nam chodi domovnicka od 10.teho ze sme nezaplatili najom. 😔 😔

nikola1071
17. čer 2010

@pancake tak tak ja som za :D ze je to hovadina no co uz

patricia1971
17. čer 2010

no ahojte zlatká moje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
zuzi gratulujem k bábatku !!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
sasi, berus s vami si píšem 🙂
kisska, dasi, eri ahojte 🙂
aj všetky ostatné,ktoré neoznám 🙂
no my sa máme super,en zháňam hrací nočník, lebo je to desné,stále len plienky 😒 baby a v robote je mi super,už by som doma neostala,aj s Lili je dobre....oslava 2 rokov dopadla super...dúfam, že sa v lete vidíme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

chýbate mi a dosť, ale doma nestíham chodiť n net ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

beruska2x
autor
17. čer 2010

caute holky... dort mam hotovy a podadl dobre a pridam i fotky Simi jak ze me ma prcu kdyz ma jit spat 😉

saska.t
17. čer 2010

beru krasna torta posli mnam 😀
no elli dnes nechcela zaspat az teraz odpadla 😝
pati ahoooj

beruska2x
autor
17. čer 2010

@saska.t diky vis jakou mam radost ze se mi to povedlo 😉 brycha bude cumet, je to mramorovy korpus, 1x plneny krem ze slehacky a bile cokolady + kolecka bananu a 1x tresnova marmelada a pak ten potah 😉 a jeste jsem delala puncove rezy 😉

jsem rada ze to mam uspesne za sebou 😀

Sima taky nechtel spat, nevim jestli ho nemam budit driv poo 😅 a pak jak je dlouho videt venku 😖

saska.t
17. čer 2010

no u nas presne to iste akurat ja ju skor nemozem budit poo lebo ona pride o 12,45 domov zo skolky a o 15,00 ju budim skor by mi to nezozrala a presne je dlho svetlo a to ju myli 😝
dort uplne uzasny...

beruska2x
autor
17. čer 2010

no me se taky nechce ho budit, holt uz nejsou prcci a budou chodit asi dyl spat no 😀 jenze co pak s nim, vykoupanym 😀

co D?

saska.t
17. čer 2010

@beruska2x D v pohode akurat tu nervaci, ze pisem na PC a on nemoze pozerat futbal a zaroven v telke pozera hleda se mama a tata 😀

beruska2x
autor
17. čer 2010

😀 my na mama a tata koukame taky ale dneska R to prepnul na nejakou politickou debatu a nervi tady 😝 ze ho to furt bavi 😝 jednou ho klepne pepka a budu ho mit na krku 😠

beruska2x
autor
18. čer 2010

😵 jak se mate? u nas cele dopo lilo jako z konve, tak snad o vikendu bude lip a nebudeme tvrdnout v baraku 😝

vsem moc moc moc hezky klidny vikend 😉

pancake
21. čer 2010

baby ked chcem bicykel pre maleho tak kde ho mam hladat na nete? neviete? nechcete niektora kupovat na narodeniny alebo nekupovali ste uz??nemate nejake linky?

aj tu leje a len by som spala a spala 😖 😖

beruska2x
autor
21. čer 2010

@pancake ahoj 😉 jen odpocivej... kdyz to jde 😉

my mame trikolku ale kolo ja bych urco pres net nekupovala, nebo bych sla alespon do kramu, okoukla, vyzkousela a pak presne to na netu nasla ale naslepo ne...

dej pozor na riditka aby mely ochranny mantinel, aby slapky nedrhly pri zataceni, aby byl dostatecne kryty retez a celkove na provedeni materialove.. a prilbu 😉

beruska2x
autor
21. čer 2010

vcera jsem delala vecer ruzicky na dort 😉

eri musim ti rict ze ten tvuj dortik je uuuuzasny, fakt, co budes delat ted tatkovi?? ja bych si asi na tvarovany jeste netroufla, bojim se co by z toho vzeslo 😀
ale ovecka je fantasticka, to fakt klobouk dolu, jsi sikovna....

beruska2x
autor
21. čer 2010

http://www.efitness.cz/sportovni-potreby-jizdni...

zuzi Puky jsou kvalitni.. zkus kouknout jestli je nekde v okoli nemaji 😉

Sima je vzhuru tak jdeme na chvili ven ale deeesne tam fuci, uz mam zas zalehly ucho a to jsme byli dopo jen na hodku venku 🙄
to je zase leto 😝 snad bude lip kdyz uz budou mit decka prazdniny... 😒

kde vsechny jste???

dasi?? samotnou me kafe neba 😉

kiss kdy presne ze prijedete na tu dovcu 😕 😵

ostatnim pa 🙂 vecer kouknu..

saska.t
21. čer 2010

ahoj kocky

beru potrebujem od teba recept na nejaky nie moc zlozity dortik aby som mohla malej urobit k narodkam a ked vidim tie tvoje vytvori, tak od odbornika si necham rada poradit....
zuzi my teraz ideme kupovat detsky bicykel od BMW od 2-6 rokov....
vecer nakuknem pa...

beruska2x
autor
21. čer 2010

@saska.t a jaky chces?? peceny + napln nebo s ovocem... nebo treba piskot, krem lehce + ovoce + zele???? 😉

saska.t
21. čer 2010

@beruska2x chcem peceny a asi s ovocim nejaky lahsi a necham to na tebe 😀 ty mas skusenosti tak mi nejaky najdi
moje dieta je iba rano a vecer, obed uplne vynechava uz som z nej na nervy aj ked rano aj vecer sa naprace ako male cune 😅
za 2 tyz. k nam pridu svokrovci uz sa tesim ako hovado nech sa s nou jeduju oni a ja si budem uzivat 😉

beruska2x
autor
21. čer 2010

KOrpus: 4 vejce, 1 prasek do peciva, 20dkg polohrube mouky, 20dkg cukru, 4 lzice horke vody
Krem: 250ml slehacky 30%tuku, pulku Milka cokolady, 1x smetana fix

Bilky uslehas na snih, zloutky uslehas s cukrem, pridas vodu, mouku a prasek, umichas a pomalu pridas snih...
Pece se na 160 asi 25 minut ve vymazane vysypane forme...

Na krem svaris den dopredu slehacku s cokoladou a poradne vychladis v lednici, pak jen uslehas s fixem..

Korpus muzes proriznout a pomazat marmeladou, navrch das krem pak ovoce a prelijes zele - podle navodu, ja davam Dr oetker, nech si trochu kremu na ozdobu a pomazani boku dortu 😉
Muzes udelat si z peciciho papiru kornoutek a napsat navrch jmeno 😉 fakt pekne drzi...

dobrou chut... jo a nedavaj tam ananas a kivi - pak nedrzi zele 😉

saska.t
21. čer 2010

beru dakujem si poklad, co je to smotana fix? 😕

beruska2x
autor
21. čer 2010

ztuzovac slehacky, dela ho Dr oetker taky 😉

beruska2x
autor
21. čer 2010

mam nove ruzicky 😉 ...

sasi a ja koupim na dort svicku 2 😉 a je to 😀

pancake
21. čer 2010

ahojte. diky za tipy na bicykel 🙂

ja nejdem piect tortu , spravim iba nepecenu. tu milujem. ja tortova nie som 😝

beruska2x
autor
22. čer 2010

@pancake dej vedet co jste koupili 😉

no my dortovi jsme, mame velkou a rozezranou rodinu na sladke a navic me to zacalo i desne bavit, R si mysli ze jsem blazen kdyz chci pict dort i sama sobe 😀
ale popravde Simovi k narozkam dort objednam, na ty dpostavickove si jeste netroufam a chci aby mel pekny se zviratkama kdyz je tak miluje 😉

beruska2x
autor
22. čer 2010

@saska.t a co jste teda koupili Elli k narozkam 😉 nejak jsem prehlidla.. ja jsem koupila nakonec holcicce sadu nadobi a mikrovlnku, od babi dostane kuchynku, tak at ma nejakou vybavu 😉 a necham ji uvazat malou nazdobenou kyticku 😉
pristi patek jdeme na mejdan 😀 😀 😀 😀

erika107
22. čer 2010

Ahojcek zlaticka

tak trochen hekticke dni za nami :o) tak som ani nepisala na diskusku 🙂 ... uz sa polepsim slubujem 🙂 ... tak na rehabilitacnom kurze bolo uzasne ako som aj na FB pisala 🙂 ... spoznala som super ludi a na konci este aj pochvalili maleho ze ako super pokrocil a vraj inteligenciu ma velku chapavy je len tie nozky nas neposluchaju ale casom sa to hadam spravi...odporucili nam jedno oblecenie z USA ale vraj na SR sa da podobne kupit tak nam to zistuje rehabilitacna nasa...

berus: dakujem za pochvalu nebolo to vobec tazke ked mas antikorove mysky jednu vacsiu jednu mensiu v tom upecies korpus potiahnes to urobis tam slimacikov este z potahovky a mas to 🙂 ... tne tvoj korpus vyskusam ja mam az z 5 vajec

sasi: kupila si uz ten sirup maly je hotovy zavislacik nanom ked ho spapa rano tak cely den krasne papa ak mu ho zabudnem dat tak neje asi mu chybaju neake vitaminiky 🙂

zuzi: gratulujemeeeee, len sa nenervac a ked mozes tak oddychuj 🙂 ...ja osm rozkazala L kupit tuto trojkolku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5498362&tab=0 je super lebo ju dlho vyuzijeme nakolko maly mi nebude vediet udrzat rovnovahu najblizsiu dobu 🙂

oky letim povesat pradlo vecer sa zastavim

pancake
22. čer 2010

ahojte. mam take nervy a stres a este aj na konovi som zalozila novu temu a maju posraty server asi prestanem pisat. hovadiny ked potrebujeme tak to funguje ale ked clovek potrebuje nieco vazne, tak vyskakuje na serveri sa pracuje nie je to vasa chyba. nasrata som ako pilinak

pancake
22. čer 2010

eri saska aky sirup???

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru