Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
18. bře 2009

uz mi doletel idem to kuknut... pozerala som fotecky mate novy albumik sima je zlatucky 🙂 to si fotila maleho izbicku?

beruska2x
autor
18. bře 2009

jojo pro holky jak jsem delala vyzdobu, misto bordury.. 😉

erika107
18. bře 2009

jaj tak 🙂 pekne si to vymyslela to si kupila take tie nalepky na stenu? nas maly ma ruzovu izbu lebo cele tehu som bola v tom ze budem mat Karolinku ... ale cez leto ideme ju premalovat na modro a asi mu spraivme piratsku izbu alebo futbalisticku 🙂 mali v kike take paradne postele

beruska2x
autor
18. bře 2009

to jsou eri ubrousky 😀 vystrihas si motivy co se ti libi a nalepis 😉

piratsky se mi taky libi, ja to asi budu predelavat az pujde spat na velikou postel, to mu koupime novy nabytek do celeho pokojiku tak uvidime...

erika107
18. bře 2009

tak to ma veru nenapadlo tak to idem omrknut este raz 🙂

kisska
18. bře 2009

berus- kraaasna izbicka, si sa vyblaznila 😉 skvely napad...
ja som ledva ledva nasla motiv na borduru, ktory by nebol s mackom Pu, spidermanom alebo autami... chcela som nievo univerzalne... nakoniec mame zvieratka 😉

beruska2x
autor
18. bře 2009

jee holky diky, to vite do pulky 7m jsem chodila do prace a pak najednou jsem ze dne na den zustala doma, myslela jsem ze se zblaznim prvni tyden tak jsem si musela najit zabavu 😀

erika107
18. bře 2009

dobre napady su tam

erika107
18. bře 2009

ale vyslo ti to je to super 🙂

kiss: aj mna nasiera ze vsetko je len macko pu spiderman alebo tie pitome auta :(

kisska
18. bře 2009

ved to... a ja som este hladala, aby sa hodila k zelenej a zltej stene. Modra mi pripada studena, ale keby nebolo ine, tak dam Nema 😉 taku nejaku teraz planujem kupelnu. Uz len potrebujem zohnat nalepky, ktore mi preziju vo vani 😉 , alebo ich budem musiet kreslit a to uz nemusi dopadnut dobre...

erika107
18. bře 2009

vies co ja chcem taku uuuuuplne prijemnu modru videla som ju v baumaxe ... co mali tie disnei farby ... a daju sa kupit aj nalepky do kupelni kotre vydrzia alebo mas moznost najst si sablonky a farbami na sklo si vyrobit nalepky ja ich mam tiez a neviem ich dat dole xixi jedine by som poskodila obrazok a to nechcem 🙂

erika107
18. bře 2009

kam ste vsetky prchli? :(

beruska2x
autor
18. bře 2009

manza mi blokoval PC 😝

erika107
18. bře 2009

jaj tak 🙂 no moj mi nebolokuje lebo teraz len skoncil v praci a o pol deviatej ho mam doma 🙂

cessy
18. bře 2009

no uz som to konecne docitala
beruska prosim ta hod aj mne tie veterniky, moj muz ich miluje a ja som zatial robila len z krabicky, inak krasna izbicka, mi mame bezovo hnedu s medvedikmi, uz by som si aj ja konecne mohla dat neake fotky do albumu,pravda 😉

erika107
18. bře 2009

cessy: radi by sme videli prcka vaseho lebo na tej malej fotecke je vas zle vidiet :(

ja musim itez nahadzat nove fotky ale nechcu sa mi zmensovat :(

cessy
18. bře 2009

ved to, radsej idem sem na konika, ani mne sa to moc nechce upravovať

erika107
18. bře 2009

ja mam stranku tiez kde ma malunky nas vsetky fotky lebo na konikovi je dana velkost a na picasawebe nie

patricia1971
18. bře 2009

ahojte,kde ste?????chcem sa konečne pridať aj ja ☹ nikdy vás tu už nestihnem ☹

kisska-dnes som kopla aj ja váhu do kúta,krava jedna, už 4 dni mi ukazuje 77kg a to už ani nejem 😢

erika107
18. bře 2009

pati: juuuuj keby moja vaha ukazovala 77 kg tak by som skakala od radosti 🙂

kisska
18. bře 2009

patka - tak to budu za chvilu vsetky kuty obsadene 😉 aj ja chcem 77 😅

patricia1971
18. bře 2009

eri ja skáčem,pred týždňom som mala 81,ale držím drasťáka a nejako mi to teraz stojí,tak ma to už štve 😀 ale už to neriešim,len sme si o tom písali s kisskou,tak som je len chcela dať vedieť,že tá váha je blbá 😀 ...no ale keď tu čítam o zákuskoch,tak mám sliny až po zem 😝

kisska
18. bře 2009

eri - vydrzia tie farby aj vo vani? cistenie praskom a pod., obrazky by som asi drhla jemnejsie 😉

erika107
18. bře 2009

pati: to mi chces povedat ze za tyzden si schudla 4 kg? pane boze tak to mne sa stat nemoze 🙂 xixi

kisska ja si myslim ze hej ved nebudes davat dole do vane obrazky na kachlicky nie?

patricia1971
18. bře 2009

eri áno, lebo mám 10kg navyšše,ak mi to išlo pekne,ale už to stojí....ale to fakt ani nejem 😀

a to riešite aké farby????také na sklo??? tie sa dajú dať do vane???? 😕

saska.t
18. bře 2009

Caute - no vy ste toho zasa popisali 😝
beru hned idem kuk vasu izbicku, ja som robila detsku tiez ako ty ked som ostala doma my mame taku horcicovo zltu s medvedikmi odfotim a pridam ... 😀
kiss - uz zasa chudnes?
eri,pati, cess - ahojte 😉

erika107
18. bře 2009

pati: no ja mam este 15 kg nasebe aby som mala aspon vahu ktoru som mala pred tuhu...hej farby na sklo ...znama si ich dala na kachlicky pri vani

sasi: ahojcek pridaj fotecku aby sme nabrali inspiraciu

patricia1971
18. bře 2009

ahoj sasi,kisska nechudne,len ja,len som jej musela napísať o tej blbej váhe.... 😠

a kde nájdem tú berus izbu????aj ja chcem vidieť 🙂

cessy
18. bře 2009

ahoj saska mala uz spinka??

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru