Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
23. bře 2009

berus žehlíš???? neprídeš aj ku mne???? 🙂

ja som len na skok, len tak rýchlo robím kuk,budem robiť malej kašu,potom ide s mužom do vane,potom cica, a dúfam,že do 20 hod. zaspí 🙂 potom prídem 🙂

beruska2x
autor
23. bře 2009

pati dekuji za nabidku, neprijdu, vyzehlila jsem 2 pracky a dalsi 2 mam na susaku asi na zitra.. takze chapes ne.. a to jsem prala jeste polstarky a malimu lehatko a mantinel z postylky a to ani nezehlim... 😝

jsem se do toho nejak pustila a pak nevim co s tim 😀

erika107
23. bře 2009

ahojcek babulky

juuuj ale ste sa zase rozpisali clovek vaas ani nestiha citat... ja som mala na vikend na navsteve kamosku zo ziliny bolo super az nato ze to rychlo ubehlo a kazdy den som stravila cele doobedie v kuchyni aby som navarila dobrotky 🙂

berus: kludne mozes skocit aj ku nam 🙂 a pozehlit ...ja mam ale 4 pracky ktore som neozehlila este :(

patricia1971
23. bře 2009

berus ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ j mám len 3 práčky....

ahoj eri....a ty sa nejako flákaš a nechodíš sem 😠

erika107
23. bře 2009

no neako mi to poslednu dobu nevychadza :( konecne som mala par dni doma manzela a potom dosla kamoska ku nam s manzelickom tak som sa venovala 🙂

krpcek uz haja?

beruska2x
autor
23. bře 2009

ahojky eri... 😉 co u vas noveho? aspon jsi se odreagovala s kamoskou ne?

beruska2x
autor
23. bře 2009

jojo Sima spi, pres den opet naspal houby... no nutit ho nebudu snad se mu to upravi samo az zmenej cas...

beruska2x
autor
23. bře 2009

pati to neukecas 😀 😀 😀 😀 tak obetava zase nejsem

erika107
23. bře 2009

no nic take s manzom sme na mierovej urovni 🙂 jj som bola velmi rada ze dosla 🙂 mala som ist v aprili jej na svadbu ale moj tatino ide na operaciu s nohami tak nemozem nechat mamine maleho samej keby sa nahodou nieco stalo :( ... a este k tomu mam strach ist taku dialku s manzom potom co mal stym tlakom problemy

erika107
23. bře 2009

a musime sa pochvalit uz nam vykukli horne zubky 😉

beruska2x
autor
23. bře 2009

a to je skoda, to by bylo pekne, zase s malym by sis to moc neuzila... 😖
to ja bych sla hned kdyby me nekdo pozval..

tatinek jde na operaci? manzuv tatka je taky v nemocnici uz od ctvrtka, mel nejakou srdecni slabost, ucpavaji se mu cevy jak mu je braly z nohy na bypass a asi mu ji vezmou ☹ takze taky nic veseleho...

beruska2x
autor
23. bře 2009

eri gratuluju k zoubkum.. to je naaadhera jak ja bych si prala zoubek!!! aspon jeden... vsichni kamaradi uz maji a Sima nic 😢

erika107
23. bře 2009

no tatinovi idu robit krcove zily ... tak to mi je luto tvojho svokra ☹ hadam to nebude potrebne mu ju zobrat :( ... a simca nema este ani jeden? ja som bola v tom ze ma

beruska2x
autor
23. bře 2009

nevim zitra tam budeme volat, uvidime co reknou, vis co je to pres 300km daleko a navic manzovi na podzim zemrela maminka, takze je to tim horsi ze ceka same spatne zpravy... ☹

Sima zub nema, slinta jak bernardynek, zuzla co muze a zub nic... 😝 😝 😝 😝

beruska2x
autor
23. bře 2009

co jinak porad delas? koukala jsi na ty knizky?

ja ode dneska opet drzim dietu u mamky to pres vikend neslo, meli jsme oslavu a udelala bramborovy salat a rizek 😀 no hlad mam jak vlk

erika107
23. bře 2009

hej spominam si pisala si tu ze zomrela svokra :( ..

no to ten nas tiez a teraz som mu tyzden nemohla davat kasicky ani zeleeninku lebo ju odmietal tak uz viem dovod koli zubkom :(

som kukala maleho fotky ten krasne sedi to matisecek este tak krasne nesedka :( ... a uz ho ani nedavam lebo lekar na rehabkach ma sfukol ze ho nemam davat sediet lebo ked bude starsi bude mat skoliozu :( ... ale maly urobil pokrok ked je na 4 tak sa hojda a potom baaaaaaaaaaaaaaac na cumacik 😝

beruska2x
autor
23. bře 2009

no Sima se uz vytahuje sam pomalu a lezet mi nebude, snad to bude v poho ale zase kolinko pod sebe na lezeni dava jen jedno a na ctyrech se neudrzi, nebo spis nevi co stim a je liny 😝

erika107
23. bře 2009

no tak to neni sam aj nas mates je hrozny lenivec 🙂

beruska2x
autor
23. bře 2009

no a co s kamaradkou?? dala sis neco alko a poklabosily jste?? ja mam domluvene takhle asi 3 sleziny ale je porad tak hnusne, ze se mi malyho nechce nikam tahat...
mame tady takovy krasny areal a prehradu na prochazky a nebyli jsme tam ani nepamutuju, furt leje no snad to uz pristi tyden polevi jak slibujou uz si pripadam jak brtnik, furt doma... je to desne dlouhe 😅

erika107
23. bře 2009

no ani nie lebo manza pil snimi tak niekto musel mat triezvu hlavu aby sa v noci zobudil malemu robit papu 🙂 ... ani mi nehovor otom hnusnom pocasi...vcera sme boli na prechdzke v starom meste tak som sa vytesovala nebola som tam minimalne roku este pred porodom mesiac som tam bola tak som si vychutnavala kazdy krocik 🙂

beruska2x
autor
23. bře 2009

no ja si dam 2 dvijky vina a mam toho plny kecky 😀
jen na veceri vic, kdyz se ji tak se to vstreba a taky to bylo za dlouho...

erika107
23. bře 2009

ale hadam sa uz konecne umudri to pocasie a budeme moct chodit s prckami von castejsie

beruska2x
autor
23. bře 2009

no tesim se ze dam Simu na sportak a bude to veselejsi, nam ted tady otevreli novej Interspar tak se chci jit podivat az opadnou ty davy duchodcu.. ale v desti na to kaslu.. a musim zitra do lekarny a nakoupit.. maza dneska prinesl z prochazky holy housky..
by me trefilo.. co jim nereknes... 😖

erika107
23. bře 2009

no to poznam ja som v nedelu rano poslal manzu na kauflandu nech kupi zemle, salamku, syr, alobal. olej slnecnicovy a on mi doniesol okrem alobalu a oleja slnecnicoveho vsetko 🙂 ... a namiesto slnecnicoveho mi doniesol olej do salatov mna skoro piclo a to som chcela vysmazat rezne 🙂 .. nastastie mamina mala tak mi pozicala

beruska2x
autor
23. bře 2009

😀 😀 😀 takze vsude stejne, se tesim jak prijde z prace a bude shanet co je dobryho.. co by bylo kdyz nic nekoupil no ale aspon to nelaka me 😀

erika107
23. bře 2009

ja mam este zo vcera kuracie prska plnene nivou mnamky 🙂

beruska2x
autor
23. bře 2009

mnam nedelej mi chute 😝 ja si zitra udelam asi brambory na loupacku nebo rybu se zeleninou.. 😉

erika107
23. bře 2009

brambory na loupacku? to je co?

beruska2x
autor
23. bře 2009

uvarene brambory ve slupce, pak je oloupes a das si je s tvarohem umichanym s cibulkou a soli a treba pazitkou a maslickem a piju k tomu mliko, to MILUJU!!!!

erika107
23. bře 2009

no tak to znie dobre este som take nepapala 🙂 musim niekedy vyskusat...ja budem zajtra robit rajcinovu polievku a palacinky s dzemom

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru