Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
26. bře 2009

sasi daj typa,aké ovocie???? jahody 😀 😀 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

eri no to vis to je neco na me ja nasim prednasky, jak tohle nedavat, ze tohle je lepsi a ze piskoty ne kvuli cukru a oni mu daji cabajku, barvenou, solenou, korenenou...

mam po me taky zahlizela, jestli neco reknu, bylo to u nich oslava vis...u mych rodicu..

erika107
26. bře 2009

sasi. tiez si myslim ze by to clovek nemal stou stravou tak prehanat lebo dojde do skolky skoly a bude jedavat vsetko na obedoch a nebudu kukat ze take este nejedol alebo take mu maminka zakazala 🙂 ...

pati: tak urob s manzom kompromis daj si hnede a dotoho blond melir

patricia1971
26. bře 2009

jasné baby,dám vedieť,už mi tu mangel hovorí,ako to mám riešiť 😀 😀 😀 on je hrdina,ale ísť tam nechce 😀 😀 😀 ale ja to zvládnem 😀 😀 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

no chlap presne vi jak se to ma udelat ale udelat to musi zenska 😀 😀 😀

erika107
26. bře 2009

berus: no tak si to musela neako prehltnut... vies malemu seru zaludocek ... cabajku by som isto krpatemu nedala ved je aj trochen pikantna

saska.t
26. bře 2009

baby je blondyna alebo blondina??? pretoze som to hodila do googlu a vyhodilo mi to ze oboje je spravne 😀 😀 😀 no tak si vyberte 😀
pati ja uz som tiez nechcela byt ale dodnes ma vsetci prehovaraju nech sa k nim vratim 😀
eri beru uz som vam to poslala a pati ty ked chces tiez posli mi mail do ip 😉

beruska2x
autor
26. bře 2009

no hlavne me pak muzou vzit ty reci - vidis on muze cabajku a ty Simonkovi ani neosladis caj medikem, chudacek malej .. no to bych se POSRALA!!!!!!!
!
!
pardon 😕 🙄

erika107
26. bře 2009

sasi: dakujem velmi pekne.... posli fotku neviem si ta predstavit v blond vlaskoch... a neries gramatiku ja v tom zhone ako rychlo pisem si to niekedy ani neuvedomujem ake y i tam pisem 🙂

patricia1971
26. bře 2009

eri tak to urobím,už tie spodné mám hnedé,tak to nejako vyrišim,lebo táto blond mi ničí vlasy 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

blondyna

patricia1971
26. bře 2009

sasi teba si vie predstaviť ako blondínu...asi by ti to pasovalo 😉

idem ku mne švaginá,že len na chvílu,tak vám potom na chvílu opustím ☹

saska.t
26. bře 2009

beru - precitala som D ten tvoj krasny prispevok (no to bych se posrala) a uz sa tu vala smiechom, neboj u nas je to to iste ale ja ich vzdy poslem do prdele 😀

erika107
26. bře 2009

babulky ja vas tiez opustam som uz unavena idem do sprsky a hajaji 🙂 ... tak bru noc a sladke snicky prajem zajtra vecer 🙂

beruska2x
autor
26. bře 2009

papa eri papa 🙂

beruska2x
autor
26. bře 2009

sasi 😀 aspon k necemu to je dobry, ja jim davala pouceni uz v tehu aby to vstrebali, jasny rozumne ale zaklady..

patricia1971
26. bře 2009

sasi na slovensku je blondina 😀

ja tiež mangelovi rozprávam,čo tu píšeme,a berus má super hlášky,to sa nasmejem 🙂 🙂 🙂

eri pa 🙂

beruska2x
autor
26. bře 2009

hele vcera nasi malymu prinesli auto ze je kluk a ani nema auto... 😀 chudacek malinkatej jist co nema, otrhanej chodi.. no babi a deda... 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

hele me kdyz chce manza vytocit tak Simovi zacne vykladat jak mu v lete na chalupe ugriluje kureci prsicko a jsem do vrtule...
nasim jsem rekla na rovinu, ze podud zjistim ze mu davaji neco s cim bych nesouhlasila tak tam bez dozoru nebude a manzovi jsem dala precist clanek o tom atopaku, co deti nesmeji, jaka maji omezeni a taky mu sklaplo..

patricia1971
26. bře 2009

berus,ako sa dajú okopírovať tie link??mne to nejde 😠

švagriná mi dnieslal bio vajcia a odišla,že sa ponáhla ☹

aj my budeme v lete grilovať,sa teším 🙂 🙂 🙂 🙂a môj svokor by dal Lili jesť hocičo,že veď je veľká,že už môže 😠

beruska2x
autor
26. bře 2009

jen na nej klikni a otevre se ti nebo ho pravym tlacitkem mysi zkopiruj nahoru kam pises konika adresu 😉

saska.t
26. bře 2009

juj bola som si jednu cmugnut fuj sa hanbim ale co uz 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

😀 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

ale moc nekouris ne?? nerikala jsi..

saska.t
26. bře 2009

nie mam limit 3 cigariet 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

to je v poho ne...

patricia1971
26. bře 2009

sasi ty cmugaš?????teda 😠 ja som kedysi tiež,mne sa to páči a chutilo mi to,ale mangelovi to vadilo,som prestala pre 6 rokmi 🙂

berus,ja som teraz na takom mininotebooku,to mi syn požičal,tk tu nemám ani myš,je to také prdítko,ale stačí.... 😵

beruska2x
autor
26. bře 2009

tak ti to pak malej zkopci 😉

3558
26. bře 2009

no moj muz nas cita ked mam nieco na praci, tak si otvori konika a cita co sme popisali. 😀

inak aj ja som bola blond ale ked som prestala kojit tak som si supla cokoladovu. 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru