Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
27. bře 2009

eri nemám foto v tomto pc....a ja som druhý krát vydatá,svadba bola 26.8.2006,ale zajtra nájdem a pošlem 🙂
dasi neviem,ako sa odstavila,nejako už nechcela,posledný mesiac to bolo také všelijaké,ale už na to kašlem,len ma štve že nechce žiadne UM ☹

erika107
27. bře 2009

ze 36 babulky xixxi viete ako som sa pobavila 😀 😀 😀 😀 ja som nosila maminine veci a to je cislo ani nechcite citat radsej ze 50 a aj to mi bolo tesne 🙂

daskak
27. bře 2009

no moj davidko chce cez den Hami mliecko ale v noci len moje.. aj 4 krat... ☹
pati a ako ti mala v noci spinka?

saska.t
27. bře 2009

pati - mam ale na cd-cku niekde ho musim pohladat a ukazem vam to 😀

kazda krajina ma svoj ebay ale samozrejme posielaju do celeho sveta len to musi byt pri danom tovare napisane ...

beru je krasny ten nabytok 😉 aj ja mam taky vkus

kocky idem na chvilu pod sprchu lebo som bola vynahanat psice ale hned som tu 😉

patricia1971
27. bře 2009

berus čajíky už mám,ale nie doma,písali mi,len som nestihla ísť pre ne,tak v pondelok,dám vedieť,ako chutil 🙂 🙂

no aj ja mám foto na cd,ale niečo vymyslím a nejakú vám pošlem 🙂

beruska2x
autor
27. bře 2009

ja na tehu rada vzpominam, jsem se nadela blbin 😀 to teseni a tak.. manza mi zapinal boty i kdyz to nebylo potreba.. pekny to bylo 😉

erika107
27. bře 2009

pati a skusala si davat aj nutrilon? moj ho papa ako o zivot 🙂 ...

tesim sa na vase fotecky 🙂

daskak
27. bře 2009

babenky moje: moja polovicka potrebuje robit na PC .. 😉 ... tak sa idem s vami rozlucit.. krasny vecer 😉 😉 😉
zajtra sa na vas tesim 😉 😉 😉
dobru nocku
papa

beruska2x
autor
27. bře 2009

pati to je super, ja koupim ten ovocny a na vydrz protoze dneska mi malej vypil 200ml za den.. to je rekord, konecne mu neco chutna takze ja naprosta spokojenost...

beruska2x
autor
27. bře 2009

papa 😉

patricia1971
27. bře 2009

dasi spí strašne 😀 😀 😀 😀 ona je závislá na čajíku,to za noc vypije 300ml a potom je pošťaná až neviem kam ☹

erika107
27. bře 2009

berus: xixi stymi botami mam aj ja zazitok 🙂 ked bol u nas synovec na prazdninach tak vedel ze si ma cupnut a zaviazat mi topanky lebo cez kotlik som sa nezohla 🙂 ... aspon chivlku som bola obskakovana 🙂 xixi alebo umyvanie noh to bola tiez haluz 🙂 lacino vzdy naklusal a umyval 🙂

beruska2x
autor
27. bře 2009

Sima taky ji Nutros a chutna mu ale on ho ma uz od 6t tak to je jine.. ted ho ma 3x denne 210ml tak uvidime, chci mu dat jogurt pristi tyden...

davate ho cisty nebo do nej ovoce nebo presnidavku?? mam strach ze mu to moc nepojede 😖

erika107
27. bře 2009

dasi: bru nocku prajem

pati: tak to mas fajn ja neviem do mojho cez den naliat niekedy ani 100 a nie to este 300 ... a v noci jej davas namiesto mliecka cajulu? musim aj ja vyskusat mozno vydrzi dlhsie hajat 🙂

beruska2x
autor
27. bře 2009

😀 😀 😀 presne tak eri, manza i stiral podlahu, protoze posledni tydny jsem mela byt v klidu tak jsem si to uzila ale jinak jsem to nedodrzovala.. 😉

erika107
27. bře 2009

berus: tebe vypije tolko naraz? wooow to moj poslednu dobu strajkuje niekedy nevypije ani 180 ml :( ... neviem co je snim asi sa hra na velkaca ze nemusi papat 🙂

patricia1971
27. bře 2009

eri ja mám už doma 5 druhom mliečka a nechce ani jedno...už začala aj z pohára,ale zas nechce ☹ a čaj,to cez deň vypije aj 500ml 😀 😀 😀

erika107
27. bře 2009

a na poradni si to lekarke povedala aky mas problem? mozno ona by jej nasla vhodne mliecko 🙂 ... ty blaho tak to aby sa moj prcek naucil pit caju od tvojej malej 🙂

patricia1971
27. bře 2009

eri áno,ona v noci nechcela mlieko,aj doki mi hovorila,že nemá v noci čo papať 😠 ale keď išli zúbky,tk sa nejako rozpila toho čaju v noci....ale spáva strašne,asi ju trápia zúbky,lebo aj cez deň je mrzutá 😀

ale závidím vám,že vám pijú mliečko 🙂

beruska2x
autor
27. bře 2009

no eri.. ale pritom je hubenej, jsem zvedava 7. do poradny kolik vazi... holky volala mi kamoska ze se stavi na chvili tak jdu do vany nez dorazi a neco pripravit, snad mame aspon bramburky 😅

beruska2x
autor
27. bře 2009

hele Sima usne v 18:00 zhruba a vzbudi se v 5:00 zhruba..

erika107
27. bře 2009

no moj maly za ten tyzden co nejedol schudol dost vidim to nanom uz nema take tuhe tie sumcicky na stehienkach :( ... no hadam sa to polepsi ...

berus tak bru nocku keby som tu uz potom nebola papa

erika107
27. bře 2009

berus: tak to mas super moj zaspi okolo pol siedmej a zobudi sa niekedy o polnoci alebo o tretej ako kedy :( a kolkokrat uz o tej tretej nechce hajat :(

patricia1971
27. bře 2009

tak berus pa 😉

eri doki mi poradila,kúpila som všetky teraz tu mám plnú skrinku 😀 ale doterz bolo super,cuckala MM aj cez deň...ale už to zažívam 3krát, aj tie staršie deti sa presne v takomto čase samé odstavili,takže to berem tak v norme 😀

beruska2x
autor
27. bře 2009

holky je mi to lito ale musim nez dorazi.. to bude mit manza radost 😀

patricia1971
27. bře 2009

jeeeej no vám pekne spia,tá moja je hore aj 7 krát,teda ona spí,ale mrnčí,tak ma ide jeb...,lebo musím v kuse k nej vstávať 😠 😠

erika107
27. bře 2009

ale mozes byt na seba hrda ze si ju kojila tak dlho 🙂 ja som nekojila vobec :( maly ma cuckal cuckal ale bol na umelej ... mliecko sa mi vytvorilo minimalne mal cicik od smedu

patricia1971
27. bře 2009

eri a to som kojila len z jedného prska, druhý nechcela vôbec,som sa bála,ako dlho nám to vydrží,ale dobre sme to zvládli 🙂 ten druhý som si odsávala,tam sa mi tvorilo aj málo mliečka,ale ja som tiež spokojná, veď 9,5 mes.je dosť 🙂

erika107
27. bře 2009

tak to aj nas maly mrnci a tiez ma poraza ale ked bol maly tak sa mi budil pravidelne kazde 3 hodiny a chcel jest takze som sa musela postavit :( ... no po 5 mesiaci sa konecne umudril tak som rada... mam kamosku a ona sa nevyspala jednu noc tak volala mame aby dosla ku nim lebo sa potrebuje vyspat truba... a to ma maly len mesiac a za ten cas sa len raz nevyspala ... co by robila keby to mala ako mi na dennom poriadku ze sa nevyspi ...

patricia1971
27. bře 2009

no Lili do 4 mes.spávala suer,len raz za noc papala,som bola super oddýchnutá,ale potom sa to celé zmenilo 😠 ....a niektoré maminky sú zvláštne,ja tiež poznám také veľmi unavené 😠 ....no ale ja sa nesťažujem,ja to zvládam,ani cez deň nespím a mohla by som,lebo malá spinká aj 2 hodky,ale to mi nedá,tak tu upratujem,varím,alebo len tak oddychujem 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru