Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
31. bře 2009

pati ty brdo- my nosime tiez 68 ale vazime 7550g vcera som ju vazila 😀 lili je ale cibicek 😉
no jogurty su tu kvalitne ale pre dospelych a nie pre deti, vsetci kupuju detickam na jedlo hiipky oni moc nelubia varit a ked tak, tak len polotovary, a preto stravujem polku nemecka kedze varim 😀 ale oni my zas vselico zozenu 😀

patricia1971
31. bře 2009

áno,Lili ja také drobná,ale manžel je drobec,aj keď bol malý,tak bol vždy o hlavu menší v triede od dievčat 😵 ja som norme vždy som bola skôr vyššia 😵

sasi no svokra mi hovorila,že ten kalíšok je super vec,že mi to požičia,ale to sa mi zdá nehygienické,ale ona že veď si to vyvarím 😀 našla som ho niekde na nete a stojí 30 eru a poštovné zadara,je to veľa???

3558
31. bře 2009

saska v DE su detske velkosti ako u nas???? 😕
v UK su podla veku dietata. ja neviem aku ma maly velkost, ale kupujem mu 1-1 1/2 roka. oviniem rukavy a ideme 😀 😀 😀 😀

3558
31. bře 2009

saska teraz citam predchadzajucu stranu a myslis ze ma maly uzkost 8 mesacnych? to som teda este nepocula. musim si ist vyhladat na konika nieco. 😝

a kukni malej bielu aktiviu a kup zdravy dzem bez cukru. my mame vyber asi 100 druhov dzemov. a naozaj kvalitne. kupila som jahodkovy a budem davat ten 😉 mam na mysli ze to zmiesam. 🙂

patricia1971
31. bře 2009

zuzi a jahodový džem môžu???ja by som jej to tiež dávala do jogurtu 🙂

saska.t
31. bře 2009

pati - je to dost tu stoji do 20 euro aj s postovnym, normalne tak 14,99-15,99, vcera som ho kupila kiss a dala poslat rovno na SK tak uvidime ci to bude fungovat a ak ano mozem ho poslat aj tebe alebo ti ho mozem za mesiac poslat po mojich rodicoch do BA
Ak si ho po svokre vyvaris nevidim problem to vyskusat, kym do toho investujes 😉

zuzi - ano v DE su rovnake velkosti ako na SK 😉 a uzkost 8 mes. je znama vec skus pozriet tema je aj v babätkach 🙂 , do aktivie sa mi moc nechce kedze viac menej patri k nizkotucnym a okolo 10g tuku to ani nebehalo 😒

patricia1971
31. bře 2009

sasi tak to je fakt rozdiel v cene........svokra mi ho zajtra prinesie,tak skúsim a potom sa rozhodnem,ale asi ho budem chcieť,tak potom by som ťa asi porosila 😉

saska.t
31. bře 2009

pati nie je problem,staci potom povedat 😉

patricia1971
31. bře 2009

ok,určite dá vedieť 🙂

saska.t
31. bře 2009

kocky aj som sa vam zabudla postazovat ☹ vcera som si hodila na hlavu bledo-hnedu farbu (mam take vlasy a do toho melir, ale kedze uz som to mala vyrastene tak som chcela zjednotit ton farby na hlave a tu ist ku kadernicke tak ta to stoji 80 euro a to som lakoma dat a hlavne ja sa nedam urobit komukolvek kedze nasa rodina vlastnila dlhe roky kadernictvo no a vysledny efekt je taky ze mam uplne tmave vlasy no skoro ma jeblo, tak teraz musim poskat kym sa mi ta farba vyperie ☹ 😠

patricia1971
31. bře 2009

no pekne sasi,ale buď rada,že ti to nechytilo na zeleno 😀 ja som raz aj tak dopadla,potom som letela v noci do tesca nonstop a musela som si farbiť znovua to som mala potom iný chemlón...ale tamvé vlasy sú pekné,mne sa páčia 🙂 a farba ti kedy zlezie????to aj trošku potrvá,nie????

saska.t
31. bře 2009

ale nie par umyti hlavy a mam to tak ako som to chcela mat. Inak to poznam s tou zelenou a chemlonom to su typicke odfarb. vlasy ked ich chces dat na inu farbu 😉

patricia1971
31. bře 2009

ale ja som nechcela,len tá blbá farba chytila ináč....a to som išla v čiapke a vonku bolo asi 25 stupňov,aj tých pár ludí na mňa čumelo,či som kompletná....a neboj,keď sa ti to zmyje,tak je to ok 🙂

3558
31. bře 2009

saska ja chodim kadernicke iba na sk, pretoze tam mam kamosku. ona mi robi hlavu super. ale teraz mi po kojeni vypadali, tak som si supla hnedu. ale robila mi to ona. pretoze ja ked si dam na hlavu oorieskovu, chyti mi do zelena a ked si supnem hnedu, tak mam ciernu hlavu.
takze ja som mala husty blond melir a teraz mam cokoladkovu. ale hovorim .. ja som spokojna. a od tej kadernicky, si pekne vzdy aj kupim farbu, aby som neexperimentovala s lorealkami, pretoze mne chytaju zle. 😝 😝 😝

3558
31. bře 2009

patka myslim ze dzem mozes v poho dat. ved davas iba trosku. skus kuknut kde je 100% ovocia,kde su nepridane sladidla, nahrady a farbiva.. je drahsi ale tu ich je naozaj neurekom ake chces. 🙂

3558
31. bře 2009

samozrejme ze by som ani na chvilku nevahala radsej dat domaci aj ked s cukrom.ale ten nemam ☹

junovka
31. bře 2009

no,ak mozem, tak s tymi dzemami a celkovo s jahodami by som radsej pockala do 1.roka 🙂

3558
31. bře 2009

jun tu ho davaju detom od 4teho mesiaca. 😕

junovka
31. bře 2009

mne je to Zuzi jedno, povedala som si svoj nazor...tak som to robila aj ja, a neviem o nicom, zeby sme o nieco prisli 🙂 ....a vobec...kam sa ponahlat s tym??? 😕 🙂 😉

3558
31. bře 2009

jasne ze neni kde, ale ja som samkovi skusala dat cisty ten jogurt a natahovalo ho.
este som ten dzem nedala, ale uz ho mam kupeny. 😒

junovka
31. bře 2009

Anglie....celkovo ina zem...u mna ako keby ZEM-MARS 😀

junovka
31. bře 2009

zuzi, tak skus mu do toho roztlacit banan, alebo nastruhat jablko, ci ine ovocie, alebo piskoty, ked papate.Moja tiez nechcela samotny biely jogurt 😉

junovka
31. bře 2009

...davala som aj do bieleho jogurtu ovs.vlocky

saska.t
31. bře 2009

zuzi tiez chodim len na SK ku svojej kadernicke no ale v zime som k nej nestihla ist tak som si to zafarbila sama 😀

3558
31. bře 2009

ja este vlocky nedavam. mam extra jemne a organic ale este som mu nedala. zahustujem si nou polievky. lebo som ich kupila asi pred dvoma mesiacmi a prisla som na to ze lepok este by sme nemali....
a je na nich napisane, ze obsahuju iba minimum lepku. 😕 😕
ale chlieb som uz dala malemu a ide sa za nim zabit. len neviem ci robim spravne, lebo ved v nom su cele vajicka. 😕 😕 😕

a tie vlocky do jogurtu musia byt uvarene, ci staci ich tam iba primiesat.

3558
31. bře 2009

ja mam na navsteve 8 rocne dievcatko a nema sa jej kto venovat. sedim tu. 😔 😔 😔 😔
ona chuda caka kedy sa maly zobudi aby sa mala s kym hrat, a ja si tu vypisujem. 😔 😔 😔 😔

junovka
31. bře 2009

pokial davas chlieb, tak mozes uz aj vlocky 🙂 ja som davala kedy ako-raz som nechala postat vo vode asi cca 3 minuty aby zmakli, ale povacsine som ich rovno sypala zo sacku.Ved, v jogurte zmaknu. 😉

saska.t
31. bře 2009

zuzi v chlebe je dost lepku a ,agresivnejsieho takze tie vlocky kludne mozes davat, ja- ich zalejem vriacou vodou necham 15-20 min. odstat pod tanierikom zakryte a podavam bud s bananom jablkom atd 😉

3558
31. bře 2009

tak ich zacnem davat. a co ten chlebik? uz aj saska ty davas? 😕

junovka
31. bře 2009

ja som s chlebom a celkovo s lepkom zacala na 8 mesiacov 😉 Kedze mate alergiu Zuzi, tak pockaj este ten tyzden.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru